Ploeg Kozijnen is sinds 1980 de leverancier van hoogwaardige kunststof kozijnen met een uitstekende service! Voor zowel renovatie als nieuwbouw bent u bij Ploeg aan het juiste adres. In de productielocatie te Nieuw-Vennep, één van de modernste van Nederland, worden de producten op maat voor onze klanten geproduceerd. De kozijnen worden gemonteerd door onze eigen Ploeg monteurs. Kwaliteit en klantgerichtheid staan bij ons hoog in het vaandel.
Erkenningen en certificeringen
VCA**
Geschillenregeling
Niet aangesloten
Vestigingen
PesetawegNieuw-Vennep
Benieuwd naar een prijsindicatie?
Vul je postcode in en ga aan de slag met een 'digitale kopie' (Smart Twin) van je huis. Hiermee krijg je een nauwkeurig beeld van de kosten, subsidies en besparingen van verbeteropties. Ook kun je geautomatiseerd offertes aanvragen.
Wij hebben het hele proces als zeer plezierig ervaren.Kees, woensdag 4 december 2024
Onze eerste kennismaking vonden wij heel plezierig en we werden door Ploeg Kozijnen, in aanloop naar de montage van de kozijnen, steeds goed op de hoogte gehouden van de voortgang. Ook het inmeten van de kozijnen bij ons thuis verliep in goede harmonie. Ook de montage zelf, die twee dagen in beslag nam, was heel fijn. De werknemers kwamen keurig op de afgesproken tijd en waren heel plezierig in de omgang. Wat we ook heel attent vonden van Ploeg Kozijnen; de kaartjes voor de buren waarop een tekst ‘excuse voor eventuele overlast’. En over buren gesproken, ook zij waren zeer te spreken over hoe Ploeg Kozijnen te werk ging en de snelheid van uitvoering waardoor ook voor hen de overlast beperkt bleef.Wat we ook heel leuk vonden was de fles wijn die Ploeg Kozijnen ons schonk toen alle werkzaamheden waren afgerond.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend F., dinsdag 26 november 2024
Top geregeld en uitgevoerd.
Zeer netjes en vriendelijk.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldig bedrijfCorrine Kret, zondag 24 november 2024
Vanaf het moment dat ik een afspraak gemaakt had om mij te oriënteren ben ik goed begeleid. Alle tijd om mij alles uit te leggen. Met mij meedenken en prima adviezen geven.
Na het tekenen van de offerte kreeg ik elke maand een update van hoever het ermee stond.
De kozijnen zijn keurig geplaatst. Het voldoet aan al mijn verwachtingen..
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastisch!Sonja, donderdag 21 november 2024
Goed advies, mooie materialen, goede en klantvriendelijke vakmensen!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
er wordt netjes gewerktJenny, dinsdag 19 november 2024
er is snel en netjes gewerkt. ze waren een dag eerder klaar dat gepland
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
We hadden het Top team van monteurs!A.S, zondag 17 november 2024
Goede communicatie en er werd netjes gewerkt. Ook kon je zien dat de monteurs veel ervaring hadden en de onderlinge samenwerking en sfeer was super.
Hierdoor vloog de week voorbij en hebben we nu overal kunststof kozijnen.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
GoedCock, zaterdag 16 november 2024
Behalve wat kleine fouten is een en ander prima verlopen
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Vakmensen en kwaliteit zorgen voor een mooi nieuw aanzicht van ons huis.Wendy Sneiders, maandag 11 november 2024
Goede communicatie en uitleg over de mogelijkheden om te beginnen.
Vervolgens vakmensen die in 3 dagen tijd keurig netjes de nieuwe kozijnen hebben geplaatst. We zijn heel blij met het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TopGarry, vrijdag 8 november 2024
Top de heren waren gezellig als ze tegen iets aanliepen gingen ze met me in overleg.
Ze waren op tijd.
Netjes afgewerkt
Ook bij een ander kozijn die door ploeg geleverd is naar een probleempje gekeken en opgelost.
Ze waren ook op tijd klaar met hun werk echt top geregeld
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Het komt goed!Els, woensdag 6 november 2024
In eerste instantie was onze nieuwe voordeur niet conform de afspraak en onze wens.
Na kontakt met de afdeling nazorg, hebben we toch de voordeur gekregen die wij graag wilden. Heel blij met het eindresultaat!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Betrouwbare en kwalitatief uitstekende leverancier en installateurLoek Hartog, maandag 28 oktober 2024
Alles klopt van aankoop tot levering en installatie.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Snel en accuraatNorma, donderdag 24 oktober 2024
Goede voorbereiding, hand aan hand meegenomen, alles zoals afgesproken en zeer netjes achtergelaten. Prachtige nieuwe deur en kozijn, snelle werkers en iedereen even vriendelijk.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Goede keus!Kees, donderdag 24 oktober 2024
Prima mannen om over de vloer te hebben, goed werk afgeleverd en snel gerealiseerd!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Behulpzaam vakmanschap met mooi resultaatRick, woensdag 23 oktober 2024
In de showroom werd ruim de tijd genomen om ons te adviseren bij het samenstellen. De offerte was duidelijk en er was prettig contact om de tekeningen nog iets aan te passen.
Het inmeten was zeer vakkundig. Oog voor detail en een eerlijk advies, wat veel vertrouwen schepte.
We werden tijdig geïnformeerd over de werkzaamheden en te treffen voorbereidingen. Bij enkele vragen zijn we netjes geholpen.
Het plaatsen verliep ontzettend prettig en professioneel, echt vakmanschap en zeer netjes te werk. Details werden transparant overlegd en hierin werd erg fijn meegedacht. Met name de afwerking overtrof onze verwachtingen, zelf vrijwel geen zaken hoeven bijwerken.
Ook over een stukje nazorg werd duidelijk gecommuniceerd en netjes uitgevoerd. We zijn dan ook ontzettend tevreden met het resultaat en zouden Ploeg met alle plezier aanbevelen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Werkelijk prachtige volledig nieuwe pui!Antoinette en Bob , woensdag 23 oktober 2024
Vanwege de zeer goede adviezen van Bart zijn we overgegaan op het kopen van een 5.50 meter brede schuifpui. We hebben er even op moeten wachten maar het resultaat mag er zeer zeker zijn. In het echt net zo mooi maar eigenlijk nog mooier dan verwacht. Buiten antraciet binnen wit. De heren die hem kwamen plaatsen hebben het heel mooi gedaan, ze werkten hard door en hebben het perfect afgewerkt. “ onze” mannen waren zeer goed op elkaar ingespeeld, er hing ook een gezellige en goede werksfeer, dat was heel aangenaam omdat ik steeds even ging kijken. We zagen best wel op tegen de hele klus, achteraf heel onnodige geweest. Ze werkte heel netjes en hebben het ook netjes achter gelaten. Wij zijn tevreden, op alle gebied goed gedaan!
Aanbevelen?
Ja
3,0 / 10
Redelijk Alex Warmerdam, zondag 20 oktober 2024
Kozijnen zijn geïnstalleerd maar er mankeert wat aan
Ik heb service formulier ingevuld maar nog geen reactie gehad
Aanbevelen?
Nee
8,0 / 10
primaHenny, zondag 20 oktober 2024
Wordt duidelijk gecommuniceerd over montagetijd etc.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima ervaringYvonne , woensdag 16 oktober 2024
Keurig op tijd gekomen, netjes voorgesteld (Ewald). Met humor de zooi opgeruimd toen de isolatieballetjes uit de pui eruit stroomden. En prima werk afgeleverd, netjes overleg gepleegd waar we het haakje wilden. En na afloop keurig de boel achter gelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel kundigMike, zondag 13 oktober 2024
Bij ons zijn nieuwe kozijnen geplaatst. De heren waren heel kundig een hebben keurig werk geleverd. Binnen een dag 2 kozijnen geplaatst en keurig afgewerkt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend. Zeer goed geholpen en blij met het resultaat.Rudy, vrijdag 11 oktober 2024
Op elk vlak heeft Ploeg kozijnen voldaan aan onze wensen.
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
GoedMarian Ton, vrijdag 11 oktober 2024
Wij ons huis in 4 keer laten doen.Nu zijn alle kozijnen vernieuwd.
Als Particulier konden wij dat niet in een keer bekostigen.
Was wel netjes geweest dat dit de gevolgen heeft voor subsidies .je mag de totale glas oppervlakte niet bij elkaar tellen.
Materiaal ix van prkma kwaliteitben de werkzaamheden worden netjes afgeleverd
De laatste keer wel onduidelijkheid over plaatsing container
En deze mannen spraken geen nederlands
Dan vind ik dat je dan een contact persoon moet hebben
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
prima werk geleverd.Kees Hoogenboom, woensdag 9 oktober 2024
De renovatie van mijn dakkapel en vervanging van mijn voordeur zijn prima uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super dienstverlening en zeer vakkundig en netjes!Steven , woensdag 9 oktober 2024
Ploeg kozijnen heeft ons vanaf de eerste afspraak tot en met de installatie van de kozijnen super begeleid en is heel helder geweest in de verwachtingen.
De installatie is zeer netjes, snel en professioneel verlopen en we zijn ontzettend blij met onze nieuwe kozijnen die de winter een stuk aangenamer en warmer zullen maken!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Perfectie.Rik, dinsdag 8 oktober 2024
Behoudens de levertermijn is er niets op aan te merken.
Prachtige voordeur, perfect ingemeten, kundig geplaatst.
Aardige monteurs die erg netjes werken. Al met al zeker het wachten waard.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakwerk afgeleverdKoos, maandag 7 oktober 2024
Zeer positief
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Degelijk bedrijf, goeie monteurs en levert hoge kwaliteit.Wijnandus, maandag 7 oktober 2024
Wij zijn heel blij met onze nieuwe kozijnen van hoge kwaliteit die geleverd en gemonteerd zijn door Ploeg. Keurige montage door vakkundige monteurs.
Ook ploeg heeft blijkbaar last van de arbeidsmarkt en het tijdig geleverd krijgen van de materialen want nadat we de kozijnen hadden besteld moesten we behoorlijk wat geduld hebben voordat de kozijnen werden geleverd en gemonteerd. Maar het wachten was ruimschoots de moeite waard. Chapeau en zeker aan te bevelen.
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
totale Chaos, betrouwbaar absoluut nietmartijn, vrijdag 4 oktober 2024
Maart 2023 - ... 2024
Ja oktober 2024 en alweer gaat het fout met oplossen van een beschadigde deur. Je besteld een kleur en krijgt er twee! Je klant vraagt of je dit van te voren nakijkt maar nee nog steeds hebben ze niks geleerd. Op naar een zoveelste keer een "oplossing" krijgen ergens in december
Van deuren van 6k die niet meer afgesloten kunnen worden tot aan de extreem lange traject van meer dan anderhalf jaar. Tot beschadigde panelen die tot twee keer toe beschadigd bij de klant aankomt het is echt om te huilen. Een badkamer kan binnen 6 weken geplaatst worden maar dit traject duurt al meer dan anderhalf jaar.
Juli 2024, inmiddels al meerdere keren de beschadigde panelen getracht te plaatsen waarna blijkt dat het te plaatsen paneel ook beschadigd is.
Deuren blijven een raadsel voor de klant of die daadwerkelijk met de pinnen afgesloten worden. Binnen een maand na plaatsen al een probleem dat de sleutel er niet uit ging en ikzelf buiten gesloten stond. De andere deur loopt steeds aan en stellen ze dan af, en vervolgens loopt het weer aan. Deuren zijn 4k-6k per stuk, hebben er steeds problemen mee, en na 2 jaar krijg je het afstellen niet meer onder garantie dus dan zit je.
Update inmiddels jaar verder melkglas in badcel gaat al voor de tweede keer mis. Of 26 april 2024 uiteindelijk alles daadwerkelijk geleverd en geplaatst gaat zijn is nog maar de vraag met ploeg kozijnen
*voorlopige review ( plaatsing 9januari 2024, 8-10 maanden na akkoord.
Voor de handtekening ben je een klant, zodra deze gezet is maakt het allemaal niet uit.
Eerst 20 weken beloven, en zonder enige vorm van communicatie werd dat ruim 8-10maanden.
Je word behandeld alsof je een brood bij ze koopt. Na de aanbetaling krijg je geen bevestiging of alles goed is ontvangen, bij coolblue krijg je nog meer klant communicatie zelfs al gaat het om een usb stick van een tientje. Het gaat hier niet om 10 euro.
Wie gaat ploeg kozijnen uit de middel eeuwen trekken, er zijn genoeg automatische system
Aanbevelen?
Nee
9,0 / 10
Goede voorlichting in de aanloopperiode en een geweldige uitvoering.Peter, woensdag 2 oktober 2024
We waren onder de indruk van de vakkundige wijze waarop onze pui is geïnstalleerd. Het resultaat is schitterend. Misschien we mooier dan verwacht.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima service, binnen 1,5 dag geplaatst, werken netjesMuriël Aartman, woensdag 2 oktober 2024
Zoals overals was de levertijd lang, maar de communicatie was heel goed. We hadden een datum gepland, die kwam ons uiteindelijk niet uit, maar na een belletje hadden we meteen een nieuwe datum in dezelfde week.
We werden netjes op de hoogte gehouden wat er van ons verwacht werd en binnen 1,5 dag waren de 4 kozijnen op de eerste verdieping verwijderd en opnieuw geplaatst.
De heren werken netjes en zorgvuldig.
Kortom, wij zijn heel tevreden.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goed werk geleverdFrits , maandag 30 september 2024
Blij met het door Ploeg Kozijnen geleverde werk.
Enige minpuntje: de zware kozijnen zijn op ons balkon gezet zonder bescherming, waardoor er in de balkon coating beschadigingen zijn ontstaan.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Onze ervaring is heel goedWim, donderdag 26 september 2024
Begin 2024 hebben wij besloten om de voordeur te vervangen door een kunststof voordeur. Eigenlijk zijn we bij Ploeg direct geslaagd. Deskundige verkoper die de tijd voor ons nam en alles uitgelegd heeft tijdens een bakkie koffie. De levertijd was lang. 33 weken. Maar dat is vooraf bekend. Toen het afgelopen week eindelijk zover was. Een vriendelijke medewerker kwam op de afgesproken dag de deur zetten. Het uitbreken van de oude deur was lastig, maar hij heeft er een schitterende deur voor in de plaats gezet.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Gewoon topDanny, woensdag 25 september 2024
Paar keer in de showroom geweest. Verkoper (Rien) had alle tijd voor ons en legde alles goed uit. Duidelijke offerte.
Top team monteurs. Vriendelijk en samen werken met een glimlach.
Erg tevreden met onze nieuwe kozijnen. Wanneer we onze kozijnen aan de achterkant gaan vervangen komen we hier zeker terug.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top bedrijfMustafa en Rens, woensdag 25 september 2024
Alleen maar goede ervaring,zowel met uitzoeken en bespreken in Nieuw Vennep en zeer tevreden over de levering en plaatsing en personeel.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Het duurde even, maar het was het wachten meer dan waardR. Tesselaar, dinsdag 24 september 2024
Afgezien van de lange wacht-/levertijd was het dit meer dan waard. Goede duidelijke afspraken die ook zijn nagekomen. kozijnen zitten er mooi in, op tijd en zonder schade.
De nieuwe kozijnen/ramen zijn mooi en wij zijn er erg blij mee.
Dank
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Van begin tot einde perfecte zorg.Renate, zondag 22 september 2024
Van het begin in de showroom tot aan de laatste handelingen van het plaatsen de kozijnen hebben we een goede ervaring met ploegkozijnen.
Goed advies ontvangen, fijne mensen, en ze komen de afspraken na.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Maken waar wat ze 'beloven'.Hans, maandag 9 september 2024
Zowel de mensen van de showroom als de monteurs zijn klantvriedelijk en vakkundig.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Prima materiaal en personeelMB, maandag 9 september 2024
Als boven. Alleen jammer van de zeer lange levertijd.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Geweldig H, woensdag 28 augustus 2024
Van A tot Z prima geholpen. Goede uitleg en meedenken bij het uitzoeken van de kozijnen. Daarna altijd goed op de hoogte gehouden worden van de stand van zaken. Plaatsing ook snel en secuur gedaan met een mooie afwerking. Top van begin tot eind!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prachtig en fijn.Daisy , woensdag 28 augustus 2024
Ondanks het voorspelde hele warme weer, waren de mannen keurig op tijd en hebben ze 3 dagen lang goed hun best gedaan. Mijn man en ik zijn er heel erg tevreden mee. Er is met zorg gewerkt. Netjes alle spullen bedenkt Met dekens, beleeft dingen gevraagd en daardoor een super soepel verloop gehad.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vertrouwde kwaliteit en serviceJos, maandag 26 augustus 2024
We zijn al 35 jaar klant bij Van der Ploeg en de kwaliteit en service zijn, zoals wij al die jaren gewend zijn, TOP!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vlotte, deskundige en vriendelijke vakmensen.H.C.Verbeek, woensdag 21 augustus 2024
Het was eerder een lust dan een last om deze mensen aan het werk te zien. Alles verliep op die dagen zonder problemen.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Altijd gegarandeerde kwaliteit. Roy , woensdag 21 augustus 2024
Wij zijn al jaren klant bij Ploeg Kozijnen.
De communicatie “mondeling en zo-ook in geschrift” met Ploeg Kozijnen is duidelijk en klantgericht.
In de jaren hebben wij een tweetal kunsstof dakkapellen laten plaatsen zo ook een aantal jaren geleden het plaatsen van een kunststof voordeur inclusief kozijnen met HR++ glas.
Nu 8 augustus is er een kuststof keukenraam met HR++ ramen geplaatst incl. jaloezieen.
De geleverde producten en de afwerking zijn wederom van top kwaliteid.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
een verademing deze nieuwe strakke pui en weg dat rottende hout!Ronald Brands, dinsdag 20 augustus 2024
Jarenlang geploeterd met de houten onderkant en de raamkozijnen van de eerste grondetage van m'n huis. Houtrot trad al na een aantal jaren op. Ieder jaar weer kijken waar "gerepareerd" moest worden. Eind vorig jaar de beslissing genomen om hier een einde aan te maken door al dat houtwerk te vervangen door strak kunststof. Aantal leveranciers laten komen en uiteindelijk, hoewel ze zeker niet de goedkoopste waren, toch gekozen voor de kozijnen van Ploeg, voornamelijk door de vele positieve reviews en het vakmanschap van de "makers" en de monteurs. Uitermate tevreden met het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
zeer betrouwbaar bedrijf met een uitstralingz pulak, donderdag 8 augustus 2024
top bedrijf !
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Vakkundig, snel en netjes gemaaktRuud , maandag 5 augustus 2024
De monteur kwam op het afgesproken tijdstip. Werkte zeer netjes en professioneel. Het huis is aanzienlijk opgeknapt. Ook de buren zijn wezen kijken en waren zeer enthousiast.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Wij zijn tevreden!Wim, zondag 4 augustus 2024
Firma Ploeg is een betrouwbaar bedrijf en zij werken met degelijke materialen en goed personeel. Zij houden zich aan hun afspraken. De montage is door vakkundig personeel uitgevoerd. Zij werkten heel netjes en hebben echt vakwerk geleverd. Zij ruimden alles keurig op en waren heel vriendelijk.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer professioneel en vakkundignnn, woensdag 31 juli 2024
Zeer professioneel en vakkundig
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Netjes gewerktKees , woensdag 31 juli 2024
De monteurs van Ploeg kozijnen hebben netjes gewerkt en hun best gedaan om geen rommel te maken en achter te laten. Het eindresultaat ziet er goed uit. De informatie over de steigers had beter gekund. Nu waren de steigers veel groter dan ik verwacht had en stonden ze op de erven van twee buren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend, alles is verlopen zoals afgesproken. Cor, woensdag 31 juli 2024
De showroom ziet er goed uit en de wijze waarop de offerte tot stand is gekomen, alsmede het opmeten van de ramen verliep uitstekend, de plaatsing werd op de afgesproken tijd gedaan en de monteurs waren vriendelijk, behulpzaam, deskundig en werkten zeer netjes.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Mooi resultaat. Zeer tevreden.Martin , woensdag 31 juli 2024
Het proces van aankoop en plaatsing is netjes verlopen. Duidelijke informatie bij aankoop. Plaatsing keurig gedaan.
Pluim voor de plaatsers. Zij werkten netjes en na plaatsing werd alles weer keurig opgeruimd achtergelaten. Positief vond ik ook dat de aanhanger en auto keurig in het parkeervak werden geparkeerd, waardoor overlast voor omgeving klein was.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden Rob, zondag 28 juli 2024
Alles klopte, netjes gewerkt, aardige mensen.
Een ding, graag gegevens voor aanvraag subsidie vermelden op de eind factuur
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Geen spijt van kiezen voor Ploeg kozijnen Mariella , zaterdag 27 juli 2024
Tijdens het hele traject goed geholpen, voorgelicht en op de hoogte gehouden. Levertijd is lang, maar dat is overal. Het inzetten van de kozijnen is vlot en netjes afgehandeld door de jongens die het hebben uitgevoerd.
Zeer tevreden tot nu toe!
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
ervaring met de monteurs; fantastisch maar met communicatie via de email met Ploeg, verwarrend.M. Oukil, zaterdag 27 juli 2024
ervaring met de monteurs; fantastisch maar met communicatie via de email met Ploeg, verwarrend.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Wij zijn super tevreden en blij met de geplaatste kozijnen! Wim, vrijdag 26 juli 2024
De 2 werknemers hebben netjes gewerkt. Steeds alles opgeruimd.
We zijn erg blij en tevreden met de geplaatste kozijnen en ramen. Het zietcer erg mooi uit.
Complimenten!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
professionele installatie en perfecte afwerking door vaklui verricht hans kershof, dinsdag 23 juli 2024
Het hele proces van bestellen , opmeten en installatie is rimpelloos verlopen en het installatieteam werkt zeer professioneel is voorkomend en werkt alles netjes af .
Wij zijn zeer tevreden met het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Goede kwaliteit met hoge prijsJan Snijder, zaterdag 20 juli 2024
Goede kwaliteit maar hoge prijs
Aanbevelen?
Nee
8,0 / 10
Goede service mooi productFamilie van scherpenzeel, zaterdag 20 juli 2024
Goede service en mooi product. Zeer tevreden over het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer positief, professioneel en klantvriendelijkLucien Berveling, vrijdag 19 juli 2024
Prima gesprek over wensen, mogelijkheden en het te verwachten verdere verloop vooraf. Installatie verricht door een keurig werkend team waarbij de werkzaamheden zo schoon als mogelijk werden verricht. De kozijnen zien er mooi uit en zijn netjes afgewerkt, zeker beter dan van tevoren verwacht. Het geheel ziet er eenvoudig professioneel uit.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Efficiëntie ten topRicardo, vrijdag 19 juli 2024
Het eindresultaat was de lange wachttijd waard vanaf dat de renovatie datum vast lag, was het van start tot finish een traject van efficiëntie.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer positief, professioneel en klantvriendelijkSylvia Koning-Enthoven, zondag 14 juli 2024
Onze ervaring met Ploeg Kozijnen is vanaf het moment van ons bezoek aan de showroom t/m de oplevering zeer positief. De ontvangst was vriendelijk, de adviseur behulpzaam en meedenkend, degene die team opnemen eveneens meedenkend en de monteurs vriendelijk, netjes werkend en altijd op tijd. Na de oplevering werden kleine puntjes direct netjes, snel en naar tevredenheid opgelost.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede kwaliteit Jeroen , zondag 14 juli 2024
Ondanks de lange wachttijden super blij met de montage en het eindresultaat!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Het eindresultaat was de levertijd meer dan waard!Marijk, dinsdag 9 juli 2024
Vanaf het moment dat we de showroom binnenliepen om te oriënteren tot aan de montage van onze nieuwe voordeur hebben alle medewerkers van Ploeg Kozijnen die we hebben gesproken, met ons meegedacht. Wij hebben dit als zeer fijn ervaren. Het was even slikken toen we hoorden dat we nog 9 maanden moesten wachten op de door ons bestelde deur, maar achteraf gezien is het eindresultaat het wachten meer dan waard. We zijn ook erg te spreken over de montageploeg. De heren werkten hard, secuur en voorzichtig en hebben de overlast tot een minimum beperkt. Al met al een hele fijne ervaring. De deur zelf voldoet meer dan volledig aan onze verwachtingen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakkundig,snel,netjes,vriendelijk en betrouwbaarHenk, donderdag 4 juli 2024
Dankzij de flyers om de buren te informeren voor de werkzaamheden was de straat voor ons huis goed bereikbaar om alles een plaats te geven.
Er werden met vier monteurs gelijk steigers voor en achter geplaatst om de oude ramen en het raam en de oude gevelbekleding boven de voordeur te verwijderen.
Met de kraanwagen werden de nieuwe kozijnen en het glas daarna geplaatst en de gevel boven de voordeur geïsoleerd met Kingspan platenwaardoor er al veel werk was verzet op de eerste dag.
De tweede dag hebben Gino en Damian alles binnen afgewerkt en de gevelbekleding aangebracht boven de voordeur en opgeruimd.
De laatste dag is het kozijn op het balkon gesloopt en met behulp van een kraan geplaatst en afgewerkt vanwege de verwachte regen
Alles is daarna netjes opgeruimd en we hebben de monteurs hartelijk bedankt voor hun inzet en netheid.
We zijn ontzettend tevreden met het mooie resultaat en de fijne contacten met de monteurs, planning en de medewerkers achter de schermen van Ploeg Kozijnen gedurende de voorbereidingen.
Bedankt allemaal!
Henk en Conny
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Fijn familiebedrijfFred, donderdag 4 juli 2024
Wat een fijn bedrijf om mee samen te werken. Een goed advies en goede monteurs.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede voorbereiding en uitstekende montageCees, vrijdag 28 juni 2024
Zorgvuldig voortraject en vriendelijke en bekwame monteurs.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Gedegen werk en service geleverd.A.J.M. Bartels, donderdag 27 juni 2024
De levertijd was aanzienlijk, maar de installatie en afwerking waren het wachten ruimschoots waard.
Het was voor ons een stevige investering, maar de kwaliteit is zijn prijs waard.
Monteurs hebben prachtig werk geleverd.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
prima werkW, dinsdag 25 juni 2024
Twee klasse monteurs Peter en Bas
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Netjes vakkundig vlg afspraak geplaatstEric, maandag 24 juni 2024
2 ramen laten plaatsen netjes te werk gegaan.alles keurig afgehandeld en goede uitleg over werking ramen en wat ze gedaan hebben. Zeer tevreden
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Montage is gedaan door vakkundiger medewerkersJeffrey , woensdag 19 juni 2024
Montage is gedaan door vakkundiger medewerkers waarbij vooral de 'nette' werkwijze erg opviel.
Super tevreden met het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
nette en vriendelijke mensenPetra Brand, donderdag 13 juni 2024
zeer tevreden hoe de werkzaamheden zijn uitgevoerd
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
TevredenRuud , dinsdag 11 juni 2024
De werkzaamheden gingen niet soepel, als eerste is het grote raam voorzijde stuk gevallen en het grote raam achterzijde had een grote kras en het raam boven was niet goed gemonteerd stond er scheluw in waardoor het raam niet goed dicht ging. Alles is nu hersteld met de nodige overlast die wij hiervan hadden.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Vakmanschap en doen wat beloofd is.Arjan Keppel, maandag 10 juni 2024
Vanaf het bezoek aan de showroom t/m de montage en oplevering fijne en vakkundige mensen die een erg fijn product verkopen en monteren. Een aanwinst voor ons huis.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Meer dan uitstkende service en kwaliteit van afleveringRon, zaterdag 8 juni 2024
Goed voortraject doorlopen. Afspraken en logistiek meer dan prima. Een week werken met ervaren en zeer vriendelijke werknemers. Afronding en afwerking uitstekend. Zeer professioneel.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Gewoonweg hele mooie kozijnen en volgens afspraak geleverd!RN van Nieuwkoop, donderdag 6 juni 2024
Gewoonweg hele mooie kozijnen en volgens afspraak geleverd!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top Martin , woensdag 5 juni 2024
Eerlijk en goed advies gehad over de mogelijkheden en opties voor onze dakkapel.
De levering en montage door vak mensen verzorgt, alles netjes gemonteerd en opgeruimd achter gelaten.
Wij zijn zeer tevreden met de dakkapel
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Een betrouwbare en goede partijMaarten, maandag 3 juni 2024
Ploeg levert zeer mooie kunstofkozijnen. Mooi strak ontwerk sprak ons aan. Het hele traject van bestellen tot leveren is soepel verlopen. Wij hebben zeer goede ervaring met Ploeg. Medewerkers zijn vriendelijk en installatie verliep ook voorspoedig.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden Annelies , maandag 3 juni 2024
Goede service en vriendelijk, netjes werkend personeel
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Kwaliteit Daniel Kool, zaterdag 1 juni 2024
Kwaliteit producten en kundig personeel. Werken netjes. Afwerking onverwacht goed!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima, snel en schoon gewerkt.Ernst, vrijdag 31 mei 2024
Prima, snel en schoon gewerkt.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
PositiefRik, vrijdag 31 mei 2024
Wel lang moeten wachten op levering, maar plaatsing op prima manier gedaan. Prettig contact met adviseur en monteurs. Foutje in soort beglazing van voordeurraampjes netjes opgelost.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
PrimaIrene , donderdag 30 mei 2024
Wij zijn heel blij met onze nieuwe kozijnen, dit ging allemaal helemaal goed. Alleen bij de dakkapellen ging er iets mis met plaatsen. De nazorg hiervan had wel wat soepeler gekund. Maar zowel kozijnen als dakkapellen zijn erg mooi en nu is alles uiteindelijk goed opgelost.
Kwaliteit is prima. De levertijd was lang. de planning verliep anders dan gepland, ook wat moeizaam, maar hun houding was steeds heel behulpzaam.
Aanbevelen?
Ja
2,0 / 10
Drama!S, woensdag 29 mei 2024
Mooie producten maar slechte service. Luisteren niet naar de klant, schade door plaatsing wordt niet serieus genomen, verkeerde producten geleverd en gemonteerd, slechte planning en klant staat niet op nr 1. Voor mij geen volgende keer.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Snel en zorgvuldig gewerkt.Onno, woensdag 29 mei 2024
Ploeg Kozijnen is een uitstekend bedrijf voor het plaatsen van dakkapellen. De werknemers weten waar ze over praten. Tevens ben ik ook goed geholpen met alle benodigde informatie omtrent de regelgeving van de gemeente, zodat alles via de regels verliep.
De monteurs hebben snel en accuraat gewerkt en alles ziet er netjes uit. Ze hebben verstand van hun vak en werken als professionals. Het plaatsen van de dakkapellen met de kraanwagen is ook zonder moeite gegaan.
Ik ben erg tevreden en ik raad dit bedrijf ook aan andere.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Ploeg doet wat ze zeggen en doen het goed.john, zaterdag 25 mei 2024
Alle afspraken keurig nagekomen. Tijdens het werk netjes gewerkt. Resultaat is helemaal naar ons zin.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Wat ik ook verwachtte, alles was perfect.Wim van Delft, woensdag 8 mei 2024
Een beetje bang voor deze toch wel grote operatie.....(voor mij)
Maar de eerlijkheid gebied mij te zeggen dat ik meer dan tevreden ben.
Ik kan me niet voorstellen dat deze klus nog beter uitgevoerd kan.
Door welk ander bedrijf dan ook.
De rustige maar zelfverzekerde werkwijze door deze ploeg.....top.
Vooral de eindverantwoordelijke van de mannen was er 1-tje met veel kennis en ervaring. Duidelijk te merken....
Rustig en beheerst, soms in overleg, en belangrijk; vriendelijk naar de klant met raad en daad.
Kortom, een ploeg in 2 opzichten, waar je wat mee kunt.
Als straks de eindcontrole geweest is, kan ik volop genieten van alles.
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Totdat je bent overgeleverd aan de nazorg is alles super!Wout van Winsen, zondag 5 mei 2024
Vanaf het eerste moment zijn wij zeer goed geholpen en hebben wij een zeer goed advies gekregen over de vervanging van onze kozijnen aan de voor en achterzijde van de woning. Mede hierdoor hebben wij ook voor Ploeg kozijnen gekozen, ondanks dat Ploeg kozijnen niet de goedkoopste partij was.
Je verwacht dan ook een goede nazorg en service. Maar dat laat zeer te wensen over. Waarover verder meer.
Levertijden waren lang, waar hierover waren wij van te voren zeer goed geïnformeerd. Waardoor dit ook geen probleem voor ons was.
De kozijnen zijn door zeer vakkundige monteurs geplaatst en de monteurs hebben keurig werk geleverd.
Na montage toch wat restpunten geconstateerd en dit de dag na plaatsing gelijk doorgegeven aan de service/nazorg afdeling per e-mail. In deze e-mail foto’s bijgevoegd, zodat gelijk duidelijk was welke restpunten wij nog geconstateerd hadden.
Na een dag of 3/4 zelf maar telefonisch contact gezocht, omdat er nog geen enkele op de e-mail was gekomen. Hierop zouden wij worden teruggebeld. Anders dan een e-mail waar de belangrijkste restpunten niet in benoemd zijn, hebben wij tot op heden (bijna 2,5 weken later) nog steeds geen telefonisch contact gehad. Zelf uiteraard al meerdere keren telefonisch contact gezocht. Maar telkens is de afdeling service/nazorg niet bereikbaar. Er wordt dan ook telkens beloofd dat er voor de service/nazorg afdeling een taak of terugbelnotitie wordt achtergelaten. Maar ook dit mag niet baten. Dit is ook terug te zien in de beoordeling op bepaalde punten. Als wij vanuit de service/nazorg afdeling goed waren geholpen of er in ieder geval een keer telefonisch contact was geweest, was de totaal score veel hoger geweest.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
GeweldigT van Veen, zaterdag 4 mei 2024
Perfecte kozijnen.
Fantastisch netjes afgewerkt. Vaklui.
Kan het iedereen aanraden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zakelijk maar vriendelijk en ze dachten altijd mee.Rory, zaterdag 4 mei 2024
Ze begrepen onze angsten, belden altijd terug en het zijn echte vakmannen ook in verkoop en customer service trouwens. Dank jullie wel!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zowel product als leverancier zijn aanradersS., vrijdag 3 mei 2024
Ondanks slechte weersomstandigheden (regen en wind bijna recht op kozijn) zijn de Ploeg-maten er toch in geslaagd demontage en montage uit te voeren met minimale overlast. Oude kozijnen netjes afgevoerd en na afronding van het werk de rommel prima opgeruimd.
Wel een aandachtspuntje: vooraf was mij gezegd dat er geen kraanwagen zou komen maar bestelbus + aanhangwagen. Daarom had ik ook onze buren niet vooraf gewaarschuwd. Toen er later toch een kraanwagen kwam, was ons achterstraatje ruim 3 kwartier volledig geblokkeerd. Dat had ik wel graag vooraf geweten.
Nog een aanbeveling: de 16 parkeerplaatsen verderop langs onze achterstraat hadden ook kunnen worden ontsloten door verwijdering van het rood-witte paaltje aan andere uiteinde. Daar is een sleutel voor nodig die veel installateurs bij zich hebben maar Ploeg dus niet. Graag standaard bij uitrusting voegen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
zeer tevreden over de werkzaamheden van Ploeg KozijnenHenri Hoogervorst, woensdag 1 mei 2024
Ik ben zeker zeer tevreden over de uitgevoerde werkzaamheden en de materialen. De monteurs waren zeer vriendelijk en klantgericht. Ondanks de slechte weersomstandigheden, veel regen, zijn de kunststofkozijnen binnen de afgesproken tijd aangebracht. De afwerking aan de binnenkant is heel mooi. Na afloop van de werkzaamheden werden de kamers schoon achter gelaten.
Alles bij elkaar ben ik zeer tevreden over de uitgevoerde opdracht.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Erg secuur en bekwaam !!Dominique Grijze, woensdag 1 mei 2024
Wat een professionaliteit hoe de ramen zijn geplaatst. de monteur communiceerde vooraf de volgorde wat er geplaatst ging worden. het werk en de kozijnen met voordeur wat is geplaatst erg tevreden !
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
GeweldigDiny, dinsdag 30 april 2024
Rustig gewerkt
Erg nette vakmensen
Na afloop alles keurig opgeruimd en zelfs gezogen
Hartelijk dank
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastische kozijnenMaarten , maandag 22 april 2024
Ik ben al sinds 1997 klant bij Ploeg kozijnen. Dakkapellen, deuren, ramen en raamdecoraties zijn in de loop der jaren geplaatst. Zojuist zijn er 12 kozijnen en een deur geplaatst. Allen met triple glas. Vakkundig en netjes afgeleverd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfect heel tevreden. Mevr.van roon, vrijdag 19 april 2024
Heb lang moeten wachten .maar ben nu heel tevreden.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goed bedrijfLanman400, woensdag 17 april 2024
Is gewoon een goed bedrijf, afspraken worden nagekomen, heldere procedures. Vakmensen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Professioneel José Mechelse , woensdag 17 april 2024
Een fijne communicatie vooraf en tijdens de werkzaamheden.
Ik ben goed geholpen in het maken van de juiste keuzes en tijdens de installatie was de monteur erg vriendelijk. Er is heel mooi werk afgeleverd waar ik erg tevreden mee ben.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Netjes en zorgvuldig te werkWandy , maandag 15 april 2024
.
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Niet helemaal tevreden.Peter Ober, zondag 7 april 2024
Ik heb een nieuwe dakkapel, gekregen met een dak welke een enorm klankbord is. Als het regent geeft dit heel veel geraas.
Van een nieuwe dakkapel verwacht je dat hij heel afgeleverd wordt, en niet met twintig plekken waar schroeven wild uitgetrokken zijn waardoor het spaanplaat beschadigt is.
Een tiental jaren geleden hebben wij een pui met draaideuren geleverd
gekregen waar wij wel tevreden mee zijn, dus deze ervaring hadden wij niet verwacht.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Mooie ramen, professioneel geplaatstMiriam, zaterdag 6 april 2024
We moesten er een paar maandjes op wachten, maar het resultaat mag er zijn. Van stalen ramen met enkelglas naar kunststof dubbelglas HR++, dat is wel een heel groot verschil. Met z'n drieën, precies op tijd, lieten een mooi staaltje plaatsing en afwerking zien, daarna alles netjes opgeruimd achtergelaten, top! Een kleinigheidje met de deur dat door de dame van nazorg in eerste instantie werd afgewimpeld, werd na een mailwisseling nog dezelfde dag opgelost. Alles werkt en ziet er prachtig uit. Echt een aanrader.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Het duurt even, maar dan heb je ook wat!!Dijk, zaterdag 6 april 2024
We zijn via een aannemer bij Ploeg kozijnen terecht gekomen en werden daar bij ons eerste bezoek goed geholpen: heel vriendelijke receptie, een prachtige showroom en we werden goed voorgelicht.
Februari 2023 hadden we ons eerste gesprek en begin mei werd de order geplaatst. Toen begon het wachten en nadat de levering 2x was uitgesteld door problemen bij de fabricage van de kozijnen, werden deze eind april geplaatst.
Al met al een zware bevalling, maar......het resultaat mag er zijn. De kozijnen zien er prachtig uit en geven onze woning een chique uitstraling. Tijdens de verbouwing is er, afgezien van 2 kleine beschadigingen aan een (1) vensterbanktegel, niets beschadigd.
Ons zal je daar niet over horen.
Over het personeel niets dan lof: vriendelijk, werken hard en netjes (ruimen alles op en laten de bouwplaats elke dag schoon achter).
Tijd zal het leren, maar wij zijn nu al zo tevreden, dat we voor de achtergevel al een aanvraag voor een offerte hebben uitgezet.
Toch nog een puntje van "kritiek": de container en de bok bleven erg lang staan. nadat het project klaar was. Dit is vervelend voor de buren ivm het gebrek aan parkeerruimte.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super blij met de service en het resultaatPieter, dinsdag 2 april 2024
De service vind ik super. Duidelijk en goed overleg over manier van afwerking. Vriendelijke monteurs. En leuk presentje na afloop. Nu sparen voor mijn overige kozijnen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldig!Ruud Brune, zondag 31 maart 2024
De afgelopen jaren had ik enkele minder prettige en professionele ervaringen on der ander met plaatsing zonnepanelen. Het kozijn was aan vervanging toe en er waren bijzondere omstandigheden die voor mij van groot belang waren. Intact kunnen houden van vensterbank die mijn overleden vader nog gemaakt had, plaatsing latei met steenrol en het kunststof plafond. Dit is allemaal geweldig gedaan door hard werkende, uiterst professionele medewerkers van uw bedrijf waarvoor complimenten op de plaats zijn. Een prachtig kozijn in overleg met uw verkoper bepaald met het nieuwste isolerende glas is het resultaat. Mooi design, het ziet er geweldig uit.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima Hans, vrijdag 29 maart 2024
Mooie showroom met goed advies.
Goede communicatie.
Goede werklui die netjes werken.
Goed eindresultaat.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Professioneel bedrijf & Vriendelijk personeelViktor, maandag 25 maart 2024
Ondanks ons nog jonge leeftijd zijn we op het moment van binnenkomst goed en vriendelijk ontvangen door Bert. Precies zoals het in de shop is verteld en uitgelegd, zo is het ook precies geplaatst. Er kwam ook nog iemand opmeten of het hele verhaal klopte. Gelukkig was daar weinig op aan te merken.
We waren goed op de hoogte wat er van ons verwacht werd ruim van tevoren zodat wij ons ook hierin goed konden voorbereiden. Wij dachten net zoals vermoedelijk veel andere mensen "Ik kijk hier enorm tegenop zoals herrie, afval en hele dag bouwlui die heen en weer lopen" maar vanaf het moment dat ze zich netjes kwamen voorstellen en alles zo schoon mogelijk probeerde te houden tijdens het klussen, zakte dag eigenlijk op dag 1 al weg.
De heren hebben ontzettend hard gewerkt, waren erg vriendelijk en hebben precies gewerkt zoals wij vooraf hoopte. Ook vriendelijk in de omgang en het was gewoon gezellig als ze 'pauze' hadden waar wij dan gewoon even bij aanschoven.
Helaas is er wel tijdens de werkzaamheden wat schade ontstaan. Dit kan altijd gebeuren dus we zijn absoluut niet boos. Wel vind ik het jammer dat wij zelf alles moeten regelen, dat kost ons een hoop tijd. Dus 2 dagen vrij genomen om te zorgen dat er offertes gemaakt kunnen worden van de 2 verschillende schades, zal er vermoedelijk een kraan moeten komen om glas te vervangen ( weer de buurt op de hoogte brengen ) en wederom weer herrie en de gehele vlonder kost ook weer een verlofdag zodat deze hersteld kan worden.
Dit zorgt toch uiteindelijk nog voor een zoutig nasmaakje aangezien we nog aardig wat gedoe voor de boeg hebben. Anders hadden ze een dikke 10 gescoord
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Van aanvraag tot nazorg is alles prima geregeld Ton, maandag 25 maart 2024
Het meedenken met de mogelijkheden maar zeker ook met de onmogelijkheden tijdens de adviesgesprekken met Rien heeft een heel mooi resultaat opgeleverd. De geplande montage werd 5 dagen voor de start afgezegd. Dat was even schrikken, maar door Ronald en Cynthia is het bij de uiteindelijke montage heel mooi geworden. Ronald en Cynthia zijn hele vriendelijke en vakbekwame monteurs die duidelijk weten wat ze doen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
FantastischJeroen, maandag 25 maart 2024
Halverwege februari 2024 zijn bij ons nieuwe kunststof kozijnen geplaatst. Het was best een 'operatie' en medewerkers van Ploeg Kozijnen zijn 6 werkdagen bezig geweest. Op vijf verschillende plaatsen kregen we nieuwe kozijnen (bijna geheel ons huis).
Bij het 'samenstellen' van onze kozijnen in de showroom zijn we goed geholpen door verkoopmedewerker Sven en is er uitgebreid de tijd genomen. Ook toen we de tweede keer langs zijn geweest en de puntjes op de i hebben gezet was er alle tijd. We hebben niet lang hoeven wachten voordat we een offerte kregen.
We wisten dat het enige tijd ging duren voordat men aan de slag ging na het definitief maken van de offerte. Hier zijn we goed van op de hoogte gehouden. Per mail werd je op de hoogte gehouden over de voortgang/planning.
Maar het was het wachten waard. Bij ons zijn gedurende deze 6 dagen twee bouwvakkers voor 'vast' gekomen: Ronald en Cynthia. Wat hebben zij het goed gedaan!!! Werkte heel netjes, dachten mee, overleg waar nodig, flexibel en harde werkers! We merkte aan alles dat zij kwaliteit wilde neerzetten en goed werk wilde afleveren. Dank daarvoor!
Kortom: wij zijn zeer tevreden met het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Blij met het eindresultaat!Rick, vrijdag 22 maart 2024
Plaatsing voor en achter kunststof kozijnen triple glas en achterdeur.
Oplevering voor en boven (feb 23)
minpunten: 1x keukenraam verkeerd ingemeten, 1x verkeerd glas (geen WarmEdge), keralit boeideel dakkapel over oude boeideel geplaatst ipv vervangen zoals afgesproken in de order.
pluspunten: Mensen zijn heel vriendelijk en gebreken zijn hersteld.
Oplevering achter (feb 24)
Een ander team als de eerste keer, ik kan niet anders zeggen als dat zij mooi werk hebben afgeleverd, alles is vlekkeloos verlopen en we zijn blij met het eindresultaat!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Een prettige ervaring Vonk, vrijdag 22 maart 2024
Ploeg stond altijd klaar voor overleg. Vooraf duidelijke informatie over de levering.
De installateurs waren heel vriendelijk en bereid tot een gesprek. Er is ook heel schoon gewerkt.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Fijne ervaringRian, maandag 18 maart 2024
We werden goed geholpen. Er werd meegedacht. Van te voren meedegedeeld hoelang het ongeveer zou duren, voordat we aan de beurt waren. 2 maanden van te voren keurig bericht wanneer ze zouden beginnen. Jongens kwamen op de afgesproken tijd, werkten netjes en vertelden duidelijk de planning. Ook overleg als wij iets anders wilden of hun iets tegenkwamen. Al met al zeer tevreden
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Mooie dakkapellen voor een goede prijsWillemijn van Beek, zaterdag 16 maart 2024
Dakkapellen voor en achter in 1 dag geplaatst. Mooi strak en voorlopig geen omkijken meer naar.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prachtig resultaat Tanya , vrijdag 15 maart 2024
Mooie, robuuste kozijnen laten plaatsen. Fijne vaklui die de montage uitvoeren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima montage en serviceRob, donderdag 14 maart 2024
Supernetjes
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Uitermate tevreden over Ploeg kozijnenMike, dinsdag 12 maart 2024
Het was het wachten meer dan waard.
Wij genieten nu volop van onze nieuwe kozijnen en voordeur aan de voorgevel. Een stuk stiller in huis, geen tocht in de hal en dus warmer in huis. De monteurs zijn vriendelijke en behulpzame mannen, werken netjes en het resultaat mag er zijn.
Wij genieten er dagelijks van en we sparen nu snel door voor de achtergevel ;-)
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldige service en top installatie!!!!!Marco Troost, dinsdag 12 maart 2024
Heel tevreden over Ploeg. Van offerte tot installatie alles prima verlopen.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
zeer goed J.J.W. Denzen, maandag 11 maart 2024
werken volgens afspraak en netjes
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Great job!Nuno Valentim, maandag 11 maart 2024
Great service and really nice and attentive personnel. Very professional service from start to end. Something rare to see, but everyone I met in the whole process from sales to after care, including measuring, design, planning, assembly, invoicing/payment and maintenance was very kind, thoughtful and careful with the wishes of us as customers and with our house and our family.
The delivery of the product was outstanding: the workers were efficient, quick, effective and sympathetic. The results were also really good and exceeded our expectations.
The whole experience was very good, we were always informed about was going to happen and things were always done in time.
Congratulations on what is for sure years of accumulated experience in serving customers. We are also very happy with the new windows and doors, of course! THANK YOU!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top goede afwerking P.H., zondag 10 maart 2024
Top
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
keurigM.C. van Duijn-van Delft, zaterdag 9 maart 2024
Erg netjes en schoon afgeleverd elke dag. Ziet er netjes afgewerkt uit. Vriendelijke hardwerkende werkers!
Helaas een klein gebrek van een ophanging van een luxaflex eerder. Hier is al over gecommuniceerd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend werk verricht Patrick, dinsdag 5 maart 2024
Dakkapel laten plaatsen door dit bedrijf. Het personeel was zeer vriendelijk, vakkundig en het zijn harde werkers. Zou zeker weer een beroep doen op dit bedrijf mocht ik ze nodig hebben in de toekomst! Zeker een aanrader!!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Perfect Jan, woensdag 28 februari 2024
Eerlijke communicatie. Mooie producten. Nette en vakkundige medewerkers.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
De wachttijd van bijna één jaar was wel erg laaaaaaaaang, maar het eindresultaat mag er zeker wezen.Corné, maandag 26 februari 2024
Een kortingsbon voor een volgende keer, waarschijnlijk de voorzijde zou een mooi gebaar zijn om bij jullie terug te komen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TopBen Beugeling, woensdag 14 februari 2024
Zeer deskundig geplaatst met een prachtig resultaat,en ook nog eens in recordtijd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
De plaatsing van de kozijnen is perfect verlopen Fred, maandag 5 februari 2024
Mijn ervaring is heel positief hoe het is verlopen. De monteurs waren heel vriendelijk en opgeruimd. Alles werd iedere werkdag aan het eind netjes opgeruimd en schoon achter gelaten. Bij de oplevering werd alles goed uitgelegd hoe de diverse sluitingen werkte. Ploeg Kozijnen is een aanrader.
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Goed ,niet snel leverend en probleemoplossendKees, maandag 5 februari 2024
Goed, lange levertijd maar dat geven ze van te voren aan ,iets te hoge aanbetaling percentage voor deze levertijd ( was in mijn geval onderhandelbaar) maar voor de rest goed, bij productie of montage problemen zeker goed en probleem oplossend
Vriendelijke klantvriendelijke medewerkers
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed geregeld, goede planning, weinig zorgen.Ad Knoester, zondag 4 februari 2024
Bij ons zijn de ramen, kozijnen, gevelbekleding, garagedeur en tuindeuren vervangen.
Het was door Ploeg goed geregeld en gepland.
Prettig contact met de medewerkers en heel netjes afgewerkt.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Fijn bedrijf!Kirsten , zondag 4 februari 2024
Ons gehele huis voorzien van nieuwe kozijnen, deuren en schuifpui met triple glas,
Er werd vlot en precies gewerkt.
Ik ben heel tevreden met het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goede dienstverlening (pre- en aftersale) en zeer vakkundige uitvoeringEvert Jan, vrijdag 2 februari 2024
Mijn huis laten voorzien van dakkapellen aan voor- en achterzijde. In de voorbereidingsfase heeft Ploeg kozijnen middels goede communicatie en begeleiding zorggedragen voor het maken van de juiste keuze bij de aanschaf van de dakkapellen. Tot het moment van de start van de werkzaamheden is een helder tijdpad gecommuniceerd en nagekomen.
De werkzaamheden (bij het plaatsen en nazorg) zijn uitgevoerd door zeer vakkundige en service gerichte monteurs.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prachtig resultaat na lang wachtenPiet, woensdag 31 januari 2024
8 maanden na ondertekening van de order onze voordeur portaal en achterdeur portaal vervangen. Na 2 dagen was de vervanging gereed, maar echter niet afgewerkt. Helaas is de afwerking 2 weken later pas gebeurd, maar het ziet er nu prachtig uit. De monteurs werken schoon en kennen hun vak! Top kwaliteit van Ploeg kozijnen! De communicatie met klant kan echter veel beter!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Echt vakmanschapIvon, woensdag 31 januari 2024
Duidelijk afspraken en communicatie vooraf.
Afspraken worden nageleefd en er wordt compleet werk afgeleverd.
Goede kwaliteit door echte vakmannen en vrouwen.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Verduurzaam met Ploeg, da's nooit te vroeg!Bram, dinsdag 30 januari 2024
Ploeg doet wat is beloofd. Onze wensen zijn waargemaakt in overleg en met deskundig advies. Oog en oor voor detail. Nauwgezet en stipt in voorbereiding, uitvoering en afwerking. Een gerenommeerd en deugdelijk bedrijf.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden met de mooie kunststof kozijnen.W. Spijker , donderdag 25 januari 2024
Goede offerte gekregen en prettig afgerond met de heer van Dansik.
Mooie kozijnen, perfect geplaatst en goed en mooi afgewerkt door Aad en Hennie.
Echte vakmannen.
Een paar kleine mankementen, maar netjes opgelost.
Kortom zeer tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel, vakkundig en schoon gewerktHenri , woensdag 24 januari 2024
Het offertetraject liep voorspoedig. Veranderingen onzer zijde werden meteen meegenomen en doorgerekend. Na geven van opdracht zijn we goed op de hoogte gehouden van de voortgang. De monteurs waren zeer vriendelijk, meedenkend en vakkundig en hebben geweldig werk geleverd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Werken netjes en goede nazorg A. v. Geijlswijk, zondag 21 januari 2024
Netjes gewerkt en monteurs gaven zelf al aan als er iets mis was. Denken gure me in de afwerking
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend Irina , zondag 21 januari 2024
Nadat de plaatsing de eerste keer niet doorging ivm het weer snel een oplossing gezocht voor een nieuwe datum.
Alles top gedaan. Vlotte en nette werkers.
Helemaal tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
PrimaHans , zaterdag 20 januari 2024
Keurig geholpen in showroom, goed advies. Keurig geplaatst
Aanbevelen?
Ja
5,0 / 10
Te veel hooiMartijn, vrijdag 19 januari 2024
Nog twee te plaatsen kozijnen tijdens schrijven van deze review.
Laten we positief beginnen, ik heb niet het gevoel dat het onwil is maar wij hadden een hogere klantverwachting. Deze is absoluut niet gehaald.
Het gaat hier niet om tientjes werk, dus maak je wat over zou ik graag zien dat de tegenpartij eeen comfirmatie stuurt als het gelukt is.
Tijdens verkoop word een periode genoemd voor plaatsen dat zou november in ons geval zijn geweest. September was daar en nog geen communicatie niks...dan gaan de alarm bellen al af, wij emailen en bellen ... uiteindelijk januari (10maanden na tekenen en twee maanden na de beloofde plaatsing datum ) het is niet erg een beetje vertraging, maar communiceer naar je klant.
Twee gedeeltes zijn beschadigd voor de levering en worden nog op een later moment geplaatst.
Plaatsing is goed gegaan erg nette heren die kijhard werken.
Producten zien er erg goed uit.
Even zelf wezen kijken bij facatures en ja daar kom je dan wel achter waarom er slecht/gecommuniceerd werd, te weinig handjes op een paar plekken die echt nodig zijn.
Hopelijk hoeven we niet al te lang te wachten op de rest.
Einde van het traject, lijkt de telefoon makkelijker te worden gegrepen om iets uit te leggen dus, kan zijn dat iemand terug is of dat het te weinig handjes probleem is opgelost.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Gewoon heel goed werk. Fijne communicatie ook met front-officeNorbert Wijngaarden, woensdag 3 januari 2024
Fijn geholpen door Jacob en de montage is ook goed gedaan
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima geplaatst en netjes afgewerkt Eric, dinsdag 2 januari 2024
Prima geplaatst en netjes afgewerkt
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
bijna helemaal goed op één ernstig detail na.Lies Müller, zaterdag 30 december 2023
Alles verliep vlot en probleemloos. Maar één van de werkers heeft zonder enig overleg twee dikke palen geplaatst onder het raam van de dakkapel. Maar dat kan helemaal niet, omdat wij onder het raam onze koffers opbergen. Door de nieuw geplaatste palen konden de koffers er niet meer uit. Door de palen kan je er niet meer bij. Hij had dit eerst moeten overleggen en de palen konden makkelijk op een gunstiger plaats worden gezet.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Verwachtingen ruimschoots waargemaakt!Edwin, vrijdag 29 december 2023
Vanaf het bezoek aan de showroom tot en met de oplevering heeft Ploeg Kozijnen het heel goed voor elkaar. In de showroom duidelijke uitleg gehad van de verschillende mogelijkheden. Duidelijke offerte ontvangen en de medewerkers die komen inmeten en de kozijnen komen monteren, werken netjes en zijn vriendelijk. Wij komen wel een keer terug bij Ploeg Kozijnen!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Honderd procent tevredenheid!J.A., donderdag 28 december 2023
Ploeg heeft mooi werk geleverd. Steeds prettige en duidelijke communicatie, en alles wat werd beloofd is geleverd. Heel blij met onze nieuwe dakkapel.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vriendelijke mensen, werken erg netjesGerda, woensdag 27 december 2023
Wij zijn heel tevreden over ploegkozijnen. Ze zijn vriendelijk, beleefd en ze gaan erg netjes te werk.
Kortom heel blij met het eindresuktaat
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima product, uitstekende montage.Kees, vrijdag 22 december 2023
Na plaatsing van onze schuifpui in 2017 zijn we weer terug gekomen bij Ploeg Kozijnen. Nu voor vervanging van de tuinpui en een nieuwe voordeur. Vakmanschap was weer uitstekend wel was inmiddels het profiel van de kozijnen veranderd. Het huidige profiel is t.o.v. het vorige niet afgerond op de hoeken en dat geeft meteen een killere, zakelijke, minder huiselijke indruk. Het vorige profiel was warmer en heeft dus duidelijk onze voorkeur maar helaas…. Vandaar dit keer geen 10 als eindcijfer.
Nogmaals, het vakmanschap bij de plaatsing en de begeleiding tijdens de offerte besprekingen was weer uitstekend.
Aanbevelen?
Ja
4,0 / 10
Monteurs en kwaliteit fantastisch, communicatie slechtSander & Sabine, donderdag 21 december 2023
Hele traject duurt zeer lang van tekenen tot plaatsen.
April getekend,sept. plaatsen,werd uiteindelijk begin nov.(na zelf moeten vragen of er al een datum bekend was,was er een dag later een afspraak/datum. 2 weken voor leveren een melding dat het nogmaals 8 weken uitgesteld werd,(waar we de week eerder een mail kregen, "hoera we komen bijna plaatsen")
Uiteindelijk na veel commentaar "verkort" naar 3 ipv. 8 weken uitstel.
De 1ste dag van plaatsen bleken diverse "standaard" items niet aanwezig(toch ruim tijd hiervoor gehad), tevens diverse onderdelen (kozijn van raam, kozijn van achterdeur en achterdeur zelf) beschadigd.
Tijdens montage bleek snel dat het niet netjes en luchtdicht zou zijn zonder nieuwe vensterbanken,terwijl bij verkoop en inmeten werd gezegd dat huidige konden blijven zitten en de monteurs dit netjes konden afwerken/oplossen.
Gelukkig goede informatie van de kundige monteur gehad en besloten de vensterbanken alsnog te vernieuwen.
De volledige communicatie omtrent afhandeling/oplossing van de schades moest vanuit ons komen,overal zelf continue achteraan bellen. Daar alles leek wat mis kon gaan, mis leek te gaan, had op dat moment een persoonlijke insteek vanuit Ploeg op zijn plaats geleken,even langs komen om te kijken wat er nu allemaal mis gaat en hoe we dit op kunnen lossen. De "service" is dit geheel was ver te zoeken.
Uiteindelijk is alles met spoed opgepakt en binnen 3 weken alles hersteld/afgewerkt,maar ook toen kwamen de glaslatten met beschadigingen.Gelukkig zeer ervaren monteurs die deze niet wilde plaatsen en direct nieuwe laten komen.Het persoonlijk gesprek heeft die dag plaats gevonden en die middag zou Ploeg bij ons terug komen, nu, ruim 24 uur na gesprek,wachten wij nog steeds op contact terwijl we vrij duidelijk waren over communicatie.
Nogmaals groot applaus voor de monteurs welke bij ons aanwezig waren. Zij plaatsen met grote zorg en deskundigheid de kozijnen en proberen te redden wat er te redden valt en denken zeer goed mee.
Aanbevelen?
Nee
8,0 / 10
Netjes Bram , dinsdag 19 december 2023
Geen negatieve berichten
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Netjes afgewerkt mis alleen nog een cilinder alles zou 1 sleutel kunnen werkenArno, maandag 18 december 2023
Gasten beginnen vroeg veel lawaai bij slopen kozijnen snel geplaatst goed afgewerkt maar voor 12.00 weer vertrokken om dan ern dag later weer terug te komen. Ze zouden alleen nog terugkomen voor de deur cilinder ivm zelfde sleutel
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Een goed en degelijk bedrijf.Familie, zondag 17 december 2023
Tot aan de montagedatum uitstekende communicatie.
Na uitstellen montagedatum verrast met een dinerbon.
Ons was verteld dat Ploeg eigen montageteams had. Montage bij ons is uitgevoerd door een ingehuurd team van Poolse zzp'ers, waardoor de communicatie moeizaam was. Overigens hebben zij fantastisch werk geleverd.
De nazorg was wat onduidelijk en een beetje rommelig.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
kwaliteitGert Oudenes, vrijdag 15 december 2023
De geplaatste kozijnen, het boeideel en de vensterbanken binnen en buiten zijn van een mooie kwaliteit. De mannen die de klus hebben geklaard toonden vakmanschap.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
UitstekendLaura, woensdag 13 december 2023
Je word vanaf begin tot einde goed begeleid door Ploeg en ook op de hoogte gehouden van de voortgang. Ook bieden ze allerlei opties aan waar je zelf niet zo gauw aan zou denken. Plaatsing van de dakkapellen ging ook prima. Komen keurig op afspraak. Zeer nette service. Dakkapellen zien er kwalitatief erg goed uit. Wij hebben op een van de dakkapellen een ingebouwde airco unit. Hiervan werd gezegd dat er een kleine schoenendoos op het dak te zien was maar dit valt wel groter uit. Weet niet of we het hadden genomen als we dit van te voren hadden geweten.
Enige minpuntje vonden wij dat er een busje en aanhangwagen van dakkapellen.nu aan kwam rijden en dat er ook stickers van dakkapellen.nu op het dakkapel zitten. Dit geeft de indruk dat de dakkapellen niet door ploeg zijn gemaakt.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Een mooie dakkapel naar onze wensen geplaatst door vakmensen.Fred Verhorst, dinsdag 12 december 2023
Goed geholpen met adviezen bij oriënterend gesprek. Duidelijke offerte.
Daarna de keuze gemaakt om met Ploeg de afspraak te maken voor het plaatsen van de dakkapel.
Geplaatst door vakmensen met een mooi resultaat.
Heel erg tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldig!Eric en Julia, dinsdag 12 december 2023
?
Onze 10 plus ervaring
Wij zijn enorm blij met de nieuwe kozijnen .
Het is een verrijking van ons woongenot
De heren die de kozijnen hebben geïnstalleerd zijn geweldig,beleefd,werken rustig en netjes. Alles werd keurig opgeruimd, zelfs de voortuin werd aangeveegd.
Wij kunnen Ploeg kozijnen alleen maar met 10 sterren aanbevelen.
Eerlijke prijs
Eerlijke benadering.
Kortom enorm enthousiast...
We genieten elke dag van deze aanschaf en kijken er met heel veel plezier naar.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel fijn bedrijf!Inge, maandag 4 december 2023
Mijn ervaring met Ploeg kozijnen is heel positief. Vanaf het begin tot het einde werd er goed gecommuniceerd en werd ik op de hoogte gehouden.
De monteurs waren zeer vakkundig en werkten snel zonder overhaast te werk te gaan. Alles werd ook heel netjes afgewerkt. Al met al ben ik zeer tevreden!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top bedrijfMarianne de Jager, maandag 4 december 2023
De hele ervaring, vanaf het moment van oriëntatie in de showroom tot en met de plaatsing van de kozijnen is heel prettig geweest.
Duidelijkheid over de levertijd, regelmatig e-mail met informatie, zelfs flyer's voor de buren i.v.m. eventuele overlast.
Plaatsing is uitgevoerd door twee zeer bekwame medewerkers van Ploeg. Plaatsing is perfect verlopen en alles is keurig afgewerkt.
Niet dan lof :-)
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Uitstekend!Ramona, maandag 13 november 2023
Offerte was wel nodig om goed na te kijken.
Maar alles wat we wilden is uiteindelijk meegenomen in de offerte.
Vanaf het moment van tekenen zijn we goed op de hoogte gehouden wat betreft de timing omtrent levering.
De installateurs waren uitermate vriendelijk en hebben alles naar wens geïnstalleerd.
In een van de kozijnen zit een klein scheurtje (door de installateur opgemerkt!) en die wordt nog vervangen.
We zijn super blij met het resultaat!
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Offerte traject verliep erg goed, planning en communicatie rondom montage nietDennis, zaterdag 11 november 2023
Het hele begintraject met de showroom, het vaststellen van de offerte en inmeten in het huis verliepen erg fijn. Na de montage was de communicatie omtrent het ophalen van het afval en het terug hangen van de lamellen echter erg slecht, omdat wij hier volledig zelf achteraan moesten gaan. Ook misten we uitleg over het product (draaikiepraam) over de zomer en winter stand, waardoor we bijna dachten dat het raam niet werkten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
GeweldigSietske, dinsdag 7 november 2023
Zowel het voortraject (uitzoeken welk kozijn en ramen in de showroom), als het bestellen, het inmeten en uiteindelijk het plaatsen is in een woord geweldig. De service, de updates, de vriendelijkheid, de snelheid en nauwkeurigheid van het plaatsen, is ontzettend goed gedaan. Mooi afgeleverd! Ontzettend blij met mijn keuze voor Ploeg kozijnen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Strak en netjes afgewerktTom, maandag 30 oktober 2023
Een aantal jaar geleden heb ik al mijn kozijnen laten vervangen door Ploeg Kozijnen. Ditmaal heb ik het plafonnetje van mijn overkapping laten vervangen. Ook dit relatief kleine klusje werd met grote zorg aangepakt. Ik ben dik tevreden over het strakke en nette resultaat.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
In een woord, geweldig ! Dick, dinsdag 24 oktober 2023
Vanaf de start zijn wij goed op de hoogte gehouden van het verloop van het traject. Kwaliteit is top en de monteurs hebben prima werk afgeleverd. Wij hebben wel relatief lang moeten wachten van eerste bezoek showroom tot plaatsing maar het resultaat mag er zijn.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer tevredenM.C., dinsdag 24 oktober 2023
In een week mijn hele huis voorzien van nieuwe kozijnen, geplaatst door vriendelijke vakmensen. Ze werkten netjes, geen schade aan muren en ruimden elke dag alles keurig op. Ik ben blij met het resultaat!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Erg tevreden met nieuwe kozijnen Wim, zondag 15 oktober 2023
Plaatsing van kozijnen verliep goed; installateurs zijn vriendelijk, deskundig en werkten netjes. Helaas was de levertijd uiteindelijk wel veel langer dan verwacht, omdat het definitieve inmeten niet tijdig was ingepland.
De showroom is een aanrader; hier krijg je een goede indruk van wat allemaal mogelijk is. Offertetraject verliep prettig; geen gepush en verkoper denkt goed mee.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden.Hans, zondag 15 oktober 2023
Prachtige dakkapel op de tweede verdieping. Alles liep zoals gepland.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Er wordt snel, vakkundig en netjes gewerkt. Hans, woensdag 20 september 2023
Door eerdere ervaringen, weer opnieuw ingeschakeld. Ook heel netjes het huis achtergelaten en goede instructies gegeven.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldig... zwaar onder de indrukRon, donderdag 7 september 2023
Professionele club. Vanaf het moment dat ik binnen in de showroom in Nieuw Vennep kwam, het hele verloop en begeleiding van de opdracht, de plaatsing van de kozijnen, als wel de nazorg een dikke dikke tien !!!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Super!Miranda Koek, maandag 4 september 2023
Frank en Dennis twee vakmensen, keurig werk geleverd.
Goeie uitleg en alles zag er super schoon uit als ze weggingen!!!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Mooie kwaliteit en nette perfecte montageArian, maandag 4 september 2023
Het ging bij ons om 1 kozijn op de eerste verdieping. Communicatie ging goed, opnemen van de maten ging perfect, alleen na de aanbetaling bleef het een tijd stil. Het inplannen van de werkelijke montage liet behoorlijk lang op zich wachten. Uiteindelijk na een mailtje werd er wel snel een datum gecommuniceerd. Montage verliep perfect en netjes. Helemaal blij mee. Nu weer sparen voor het volgende.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendAndré, donderdag 31 augustus 2023
Onlangs zijn bij ons 6 kozijnen vervangen en we zijn zeer tevreden met het resultaat. Alle contacten met Ploeg kozijnen (vanaf een eerste bezoek aan de showroom tot de laatste installatie dag) waren plezierig en getuigen van grote professionaliteit. Als je toch nieuwe kozijnen/dakkapel wil, ga dan gerust eens bij Ploeg kozijnen langs.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima montage team met de juiste vaardigheden.Peter , dinsdag 22 augustus 2023
Er waren enkele dingen onduidelijk in de offerte. Deze zijn naderhand verduidelijkt.
De uitvoering was ruim een maand uitgesteld wegens productie problemen.
Alle onderdelen zijn met zorg en in overleg gemonteerd.
2 onderdelen waren niet conform bestelling maar deze worden op een later moment afgewerkt. Al met al zijn we tevreden.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
zo mooi gewordenCees, maandag 14 augustus 2023
Deskundig en uitgebreid geadviseerd door Carlo en vakkundig geplaatst door Hans en Sjaak
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend werk geleverdIwan , zondag 13 augustus 2023
Enige maanden geleden de knoop doorgehakt voor kunststofkozijnen en gekozen voor Ploeg kozijnen.
Prettig gesprek in de showroom gehad en er werd meegedacht.
Bij het inmeten werden vragen duidelijk beantwoord.
Het monteren is gedaan door een team, waarvoor alle waardering en respect. Professioneel team, met humor, hechte samenwerking.
Mijn respect en waardering voor het team en heel blij met de keuze voor Ploeg kozijnen.
Eind augustus wordt het tijdelijke noodpaneel in mijn voordeur vervangen (leveranciersfout). Stukje nazorg, waarover goed is gecommuniceerd.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
GoedAndre, zondag 13 augustus 2023
Vakkundig en zeer netjes gewerkt. We zijn zeer tevreden met onze nieuwe kozijnen en deuren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakmanschap! Jenny, woensdag 2 augustus 2023
Hele fijne behandeling. Van kijken in showroom tot het doornemen van wensen, bestellen en het plaatsen. Geweldige mensen die onze kozijnen hebben geplaatst en contact met Ploeg is super
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Boven verwachtingChris, maandag 10 juli 2023
Het hele bestelproces was helder en duidelijk. De mannen die het uit kwamen voeren beleefde vakmensen. Ze lieten het nog schoner achter dan dat het was. Echt geweldig. Ik kan ze van harte aanbevelen!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Aankoop en montage heel goed verlopen.Kitty, zondag 9 juli 2023
In de showroom zijn wij goed te woord gestaan en alle mogelijkheden uitgelegd.
Het inmeten ging vrij snel, zo ook de offerte.
Op de offerte stond een levertijd vermeld. Nadat deze overschreden was heb ik wel zelf contact opgenomen of er al iets bekend was voor de montage.
Hier zat uiteindelijk 8-9 weken tussen.
Montage is heel netjes verlopen.
Blij met het eindresultaat.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Klantvriendelijk, er wordt goed werk afgeleverd en netjes gewerkt.Anja Floor, donderdag 29 juni 2023
Ze waren er op de afgesproken tijd en gingen meteen hard aan het werk. Er werd zorgvuldig en netjes gewerkt. Ze waren beleefd en attent. Er werd goed uitgelegd wat ze gingen doen. Het was jammer dat er anderhalf uur op de kraan gewacht moest worden, zodat het werk niet in een dag afkwam. Ik moest daarna wel zelf bellen om een afspraak te maken voor het afmaken van het werk.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Het kon niet beterJan, maandag 26 juni 2023
De levering en verbouwing is conform de afspraak uitgevoerd.
Wij zijn zeer tevreden over de manier waarop de kozijnen en ramen geplaatst zijn.
Het personeel werkte fantastisch goed samen en de afwerking binnen en buitenzijde is op een hoog niveau.
Wij hebben 2 minpuntjes die niet door de montage zijn ontstaan.
1) het deurslot is niet van buiten te bedienen met een sleutel aan de binnenkant, deze wordt t.z.t vervangen
2) van een van de ramen was aan de rand een kleine beschadiging, deze wordt t.z.t vervangen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Dik tevreden met het resultaat.Einar, maandag 5 juni 2023
Ploeg Kozijnen is een zeer professioneel bedrijf die onze verwachtingen heeft waargemaakt
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Het resultaat is heel mooiSjaak, dinsdag 30 mei 2023
De levering liet wat lang op zich wachten, maar het resultaat mag er zijn. De monteur was heel kundig
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Mooie dakkapellen, blij meeFrank, donderdag 25 mei 2023
Prima bedrijf
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
GeweldigEvert Jan, dinsdag 23 mei 2023
Heb de Firma Ploeg Kozijnen als zeer positief ervaren, de schuifpui die wij besteld hadden moest een afstand van ruim 32 meter overbruggen, dit gebeurde heel precies door het professionele en aardige personeel van Ploeg Kozijnen.
Afwerking van de schuifpui ging in overleg dus helemaal naar ons zin.
Zijn er erg blij mee.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Mooi degelijk product, geïnstalleerd door professionals.Tevreden klant, donderdag 18 mei 2023
Hele traject van bekijken van de nieuwe kozijnen in de showroom, het keuzeproces, het offerte traject en een levertijd van de kozijnen heeft precies een jaar geduurd. Overal in het traject hebben we vriendelijke ter zake kundige mensen aangetroffen, die geduldig en goed waren in het reageren op vragen.
De wachttijd was snel vergeten toen er eenmaal geïnstalleerd werd; binnen 4 dagen werden twee verdiepingen voorzien van nieuwe kozijnen. De installatie ploeg was ook uitermate vriendelijk, werkte snel, professioneel en netjes.
Helaas moest het installaties proces in twee rondes geschieden omdat het aangeleverde materiaal niet aan de verwerkingsstandaard van Ploeg voldeed. Jammer want nu komen we twee keer in een verbouwingstraject te zitten.
Een klein dingetje moet gecommuniceerd worden nadat de kozijnen geïnstalleerd zijn. Er komt ijzerslijpsel vrij bij het installeren en dat moet wel opgezogen/verwijderd worden, want anders gaat dat slijpsel roesten op het kunststof en dat geeft roestplekjes die je met wat poetswerk wel weg krijgt maar je moet er even moeite voor doen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima bedrijf goed geadviseerd en prima gemonteerd.J.Holtman, woensdag 10 mei 2023
Uitstekend erg vriendelijke monteurs. Vakkundig en werken netjes. Zij zeiden we maken het alleen zoals wij her thuis zouden willen hebben. Bedankt.
Aanbevelen?
Ja
4,0 / 10
Nog niet helemaal tevreden W.C.A. Eindhoven, dinsdag 25 april 2023
Kozijnen zelf opgehaald en geplaatst door m’n aannemer. Verkeerde glas geleverd voor badkamerkozijn.
Daarnaast is er iets misgegaan met de maatvoering. Daarover nog steeds niet terug gebeld/gemaild helaas.
Daarom nog niet tevreden!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Mooie kozijnen vakkundig geinstalleerdMirjam, dinsdag 25 april 2023
Onder de vakkundige leiding van Rien en Lorenzo werden onze nieuwe kozijnen geinstalleerd. Vriendelijke, behulpzame mensen en het resultaat was precies wat we gehoopt hadden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Betrouwbaar en goed kwaliteit!Peter Frank Frank Koster, maandag 24 april 2023
Wij zijn enorm tevreden over Ploeg kozijnen.
We moesten onze uitbouw vervangen.
Wat ze beloven doen ze.
Vriendelijke mensen die weten wat ze doen.
Maar bovenal. Wat zijn de kozijnen van een prachtige kwaliteit!
En toen er toch wat kleinigheden nog niet goed zaten. Werd dat snel en vakkundig opgelost.
Aanbevelen?
Ja
5,0 / 10
Goed kwaliteit, slechte serviceTijs Buskermolen, zaterdag 22 april 2023
Wij hebben door Ploeg Kozijnen een dakkapel laten plaatsen met rooftop airco. Bij plaatsing valt ons gelijk op dat de rooftop airco aan de verkeerde kant van de dakkapel is geplaatst (in de wasruimte i.p.v. de slaapkamer). Dit gemeld bij de uitvoerder en deze heeft het teruggekoppeld aan Ploeg. Er zou contact met ons opgenomen worden voor de oplossing. Iemand had de airco aan de verkeerde kant geplaatst op de bouwtekening (op de offerte was dit juist omschreven).
Contact vanuit Ploeg voor het oplossen van dit probleem kwam er de dagen hierna helaas niet. Na meerdere malen zelf bellen kwam er oplossing (week later). Vijf en half week later van het plaatsen wordt het nu als het goed is opgelost. Geen excuus ontvangen voor alle rompslomp en vertraging. En onze planning flink vertraagd.
Aanbevelen?
Nee
8,0 / 10
Rustig, mooi werk, goede communicatieAart, dinsdag 11 april 2023
De Ploegmedewerkers hebben "aangenaam professioneel" gewerkt: rustig, netjes, praktisch en met overleg waar nodig. Ook fijne communicatie met het kantoor. Tevreden mee!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
GeweldigBert Slingerland , donderdag 23 maart 2023
Vakkennis, nauwkeurig en netjes
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend Jan , zaterdag 18 februari 2023
Super mooie kozijnen
Vakmensen die ze gemaakt en gemonteerd hebben
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Wij zijn super tevreden over het resultaat, en niet te vergeten ook over het personeel. Marius van den Burg , zaterdag 18 februari 2023
Wij kunnen zeggen dat we erg tevreden zijn. Keurig alles afgewerkt. Iedere dag na de werkdag namen de jongens de tijd om het netjes achter te laten in huis. De 3 jongens die bij ons de werkzaamheden uit voerde waren zeer beleefd, bekwaamd, dacht mee met de kleine probleempjes die ze tegen kwamen. Kortom niets anders dan lof.
Aanbevelen?
Ja
5,0 / 10
Slecht klantcontact, prima productDaniel, donderdag 16 februari 2023
3 weken na aanvraag kapellen/kozijnen zelf maar gebeld of de aanvraag ontvangen was. 2 maanden na aanvraag het eerste gesprek gehad voor de kozijnen en 2 weken later voor de kapellen.
* Volgens de adviseur van de kozijnen kon alles. Overal was wel iemand voor te regelen. Bij offerte bleek dat toch niet zo te zijn. Doorlooptijd offerte 30 dagen.
* Voor de dakkapellen heeft Ploeg gevraagd of ik bouwtekeningen op wilde vragen bij de gemeente. Deze zijn door de eerste adviseur intern doorgestuurd. Tijdens adviesgesprek gaf adviseur aan het al gek te vinden dat hij niets ontvangen had, maar liet na hier vooraf zelf even contact over te zoeken.
* Voorafgaand aan het gesprek wisten wij al wat we wilden en waren hier vrij helder over. Adviseur had echter overal een ander idee over, wat het alleen maar moeilijker maakte. Toen de vraag kwam of we ventilatieroosters wilde en wij 'nee' antwoordde, kwam de melding dat deze verplicht waren. Waarom wordt de vraag dan gesteld?! Doorlooptijd offerte 6 dagen.
* Inmeten kapellen ging in twee afspraken. Viel op dat de kapellen verkeerd om getekend waren. Ook scheen een en ander niet te kunnen vanwege het trapgat.
* Tweede afspraak ging prima. Advies was afwerking niet uit te laten voeren omdat er ook het nodige aan elektra moest gebeuren. Hiervoor zou iemand twee weken vooraf contact over opnemen. Niemand gehoord.
* Afspraak is 6 weken vooraf IN OVERLEG gepland voor 1 specifieke datum. Gaandeweg heeft Ploeg EENZIJDIG BESLOTEN dat ze ook een dag eerder komen.
* Bij plaatsing bleek schade aan een kozijn. Een van de monteurs gaf aan dat hierover contact zou worden opgenomen. Opvolgende dagen niemand gehoord. Zelf contact opgenomen met Ploeg. "U wordt teruggebeld!". Inmiddels een week na plaatsing nog steeds niemand gehoord.
* De rekening sturen zijn ze daarentegen wél snel mee.
* Algemene kwaliteit ziet er verder prima uit.
* Kozijnen bestellen we bij een partij die het niet te druk heeft voor klantcontact.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastische Ploeg(kozijnen)Alexander, maandag 19 december 2022
Een fijn team, werken goed samen, zijn zeer klantvriendelijk. Hoge afwerkingsniveau. Het was gewoon fantastisch! Mocht ik ooit weer verhuizen en ik heb nieuwe kozijnen nodig, dan zal ik gelijk Ploeg Kozijnen inschakelen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Wat wij hoopten is uitgekomenHans, zaterdag 3 december 2022
Wonende in de wijk Pax te Hoofddorp zagen wij al veel bewoners hun huizen 'vernieuwen' en isoleren. Vorig jaar kwam de fa. Ploeg het huis van onze buren onder handen nemen en het viel direct op dat dit bedrijf erg vlot, vakkundig en netjes werkte. De keuze was daarna voor ons snel gemaakt. Vorige week is ons huis onder handen genomen en het resultaat is geweldig, zowel van buiten als ook de afwerking van binnen. Toen alles klaar was is er vlot opgeruimd en alles schoon gemaakt door de monteurs (die je prima over de vloer kunt hebben !) Kortom, we zijn er blij mee.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Quality Product and ServiceElizabeth, dinsdag 22 november 2022
We have received excellent service and a quality dakkapel from Ploeg Kozijnen. As with most other construction companies, they are currently very busy, so expect some delay in scheduling design meeting and delivery times. The design team was helpful in making sure the window matched our existing windows, and gave advice on size and materials. We were initially quoted 18-20 weeks delivery time; in the end it was about 4 weeks longer than expected. The installation team were extremely professional; they came on time, did quality work, with no issues at all with the lifting or installation. Overall we are very happy with the window, and would recommend them to anyone looking for a dakkapel install.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Kwaliteit met een paar kanttekeningenGert-Jan Peeters, donderdag 10 november 2022
Ik ben tevreden met de geplaatste kozijnen en hoe de werkzaamheden daarvoor zijn uitgevoerd, maar heb de volgende verbeterpunten
* de nieuwe voor en achterdeur waren niet goed ingehangen. Als leek had ik niet door dat de weerstand en kracht die ik moest gebruiken, om te openen en sluiten, niet hoorde. Gelukkig kwam er iemand van Ploeg voor een nazorg punt en hij constateerde dit en heeft het gecorrigeerd (een wereld van verschil). Maar ik had hier wel jaren mee kunnen zitten hetgeen de klanttevredenheid zou hebben verminderd.
* bij de intake had ik beter advies moeten krijgen over de noodzaak van luchtroosters. Mijn woonkamer werd nu zonder opgeleverd, waardoor ik middels nazorg deze alsnog heb aan moeten schaffen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zorgeloos kunststof kozijnen laten plaatsenMaritgen, zondag 16 oktober 2022
Heel prettig geholpen en geadviseerd. Kozijnen waren voor ons een erg grote uitgave, maar goed geadviseerd, bijvoorbeeld door geheel witte kozijnen te bestellen. Achteraf had ik wat meer uitleg gewild over het feit dat het verplicht is ventilatie op te nemen in het kozijn, dat hebben we nu niet. Wel is de kleinste kiepstand benadrukt en dat werkt prettig. De installateurs waren erg vriendelijk, werkten netjes en hebben alles super overgedragen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles gewoon in één keer zonder hapering goed verlopen.Lodewijk, donderdag 13 oktober 2022
Offerte-traject verliep goed.
Afspraken waren duidelijk
Monteur Stefan was vriendelijk, werkte netjes. Hij hielp ook met het terugplaatsing van de overkapping van de verwarming en paste die ook nog aan, zodat deze perfect aansloot bij het kozijn.
Kortom perfect werk!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Strakke voordeur door vaklui geplaats.Rob, vrijdag 9 september 2022
Na 52 jaar was de bestaande voordeur echt wel aan vervanging toe. Via de firma Ploeg een mooie deur uitgezocht en laten plaatsen. Werkelijk binnen 1 dag geplaatst. Na afloop was alles netjes afgewerkt en opgeruimd. Er was zelfs geen afval achtergelaten!
Deze positieve ervaring was voor aanleiding om de kozijnen (27 jaar oud) ook maar te gaan vervangen.
Een tweede afspraak bij de fa. Ploeg was dus een logische volgende stap.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Mooie renovatie van onze dakkapelRob, vrijdag 19 augustus 2022
Ploeg heeft een oude houten dakkapel, die inmiddels na 25 jaar was gaan lekken, prachtig gerenoveerd. Niet alleen de ramen en kozijnen zijn vervangen door kunststof maar ook de zijwangen. Dat gaat een een hoop onderhoud schelen de komende jaren. Kleine schade aan vensterbank tijdens montage is binnen een paar dagen prima opgelost.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Geweldige firma ,prachtig materiaal en top medewerkers!Paul en Tiny, vrijdag 12 augustus 2022
Wij keken enorm uit naar onze kozijnen en deuren voor ons hele huis. 25-7 was het zover, om zeven uur kwamen de medewerkers en het materiaal. Twee weken duurde het.
Petje af voor de uitvoerende ploeg. Keurig gewerkt en alles iedere dag weer netjes opgeruimd. Echt geweldig. Het resultaat is prachtig geworden wij zijn zeer tevreden.
Onze dank gaat uit naar:
Bert,Steven,Dennis,Mitchell, Peter, Michael,Sjaak, Erwin en twee buitenlandse medewerkers waar ik de naam niet van weet. En andere medewerkers achter de schermen.
Namens Paul en Tiny Vergouw
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Ploeg kozijnen goede kwaliteitRob Stolwijk, woensdag 10 augustus 2022
PLoeg kozijnen heeft bij ons in 2 dagen een mooi stukje werk opgeleverd
de voordeur uitgevoerd in triple glas
de achter pui is ook voorzien vaan een nieuwe deur en kozijn in triple glas
wij zijn zeer tevreden over de plaatsing, afwerking en kwaliteit
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Fantastisch mooie kozijnenDon, maandag 8 augustus 2022
Hoewel door drukte tijdens de.corona tijdperk het met de offertes niet geheel goed is gegaan, moet ik zeggen dat Ploeg daarna alles netjes heeft opgelost.
Demontage door de heren van Ploeg kozijnen ging geheel soepel en grandioos. Geen kopzorgen voor ons. Ze monteerden snel, netjes en fantastisch goed. Alles werd netjes schoongemaakt en zuiver achtergelaten.
Het resultaat is zo verschrikkelijk mooi!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel en vakkundig is de schuifpui geplaatstBen , donderdag 4 augustus 2022
Alles is keurig en vlot verlopen
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Mooie producten, communicatie matigMarieke, donderdag 4 augustus 2022
Er wordt hard gewerkt door de mannen die de kozijnen plaatsen. Vakwerk!
Echter in de aanloop naar het plaatsen is er heel veel misgegaan in de communicatie. Het lijkt erop dat het bedrijf te hard groeit t.a.v. van wat ze aankunnen en daardoor worden er fouten gemaakt.
Op dit moment is nog niet alles afgemonteerd en wachten wij nog op onderdelen die vergeten waren om te bestellen.
Voor langere wachttijd ivm Corona of levertijd materialen hebben wij uiteraard alle begrip.
Of we Ploeg Kozijnen aanbevelen hangt af van de laatste montage en het nakomen van de laatste afspraken.
Aanbevelen?
Nee
9,0 / 10
Beetje lang geduurd, maar uiteindelijk perfect afgeleverdSimon, zondag 17 april 2022
De eerste afspraak om te installeren werd verzet. Blijkbaar leveringsproblemen van de materialen. Jammer genoeg werd dat pas verteld nadat ik zelf actie genomen had. De installatie was exact een jaar na de eerste offerte!
Volgens afspraak zou ik zelf voor een passend slot zorgen: de afmetingen werden keurig vermeld in de bevestiging. Helaas.. dat was ik vergeten, dus op de dag van installatie moest ik snel snel een slot zien te vinden. Mijn eigen schuld natuurlijk, maar een belletje een week of wat eerder door de customer service van Ploeg had ik toch wel prettig gevonden. Zelfde als voor de leveringsproblemen.
Ook voorafgaand aan de dag van installatie: geen enkel geluid van Ploeg. De installatie ging prima, netjes en gezellige lui.
Dus: Ploeg is aanbevolen, maar de klantenservice zou beter kunnen.
Aanbevelen?
Ja
3,0 / 10
Kozijn goed. Dakkapel en dakramen waardeloosKees , zondag 27 maart 2022
Na eerder goede ervaringen , deze keer echt onder de maat
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Zeer professioneel Nicole, dinsdag 1 maart 2022
Van begin tot eind zeer professioneel advies en uitvoering. Afspraken worden nagekomen, netjes gewerkt en top resultaat
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top bedrijfAndries, woensdag 16 februari 2022
Vanaf moment tot aan het plaatsen was alles duidelijk. Bij andere leveranciers hadden wij het gevoel dat er wel erg veel ruimte zat tussen prijs en gewenste product. Bij Ploeg was dit ook vanaf begin duidelijk.
Tijdens de montage dag kwamen er 4 keurige personen, die de hele dag hard hebben doorgewerkt. Naast dat zij alles netjes hebben opgeruimd kwamen zij erg deskundig over.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Ons huis als nieuw door prachtige kozijnen van PloegFam Exalto , dinsdag 8 februari 2022
Wij zijn zeer tevreden. Het begon van het advies door Jacob hij dacht echt mee en gaf ons tips waar op te letten. Vorige week zijn de kozijnen geplaatst door een team onder leiding van Gino. Wat een harde werkers en aan het eind van de dag werd alles netjes opgeruimd. Ook heel fijn dat we de raamdecoratie erbij konden bestellen en ook dat werd netjes geplaatst. Wij zijn erg blij met het mooie resultaat en ons huis is als nieuw.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend.C.J.(Rina) Jurgens, dinsdag 1 februari 2022
Werden op tijd ingelicht wanneer de werkzaamheden zouden plaatsvinden, alleen het plaatsen van de afvalcontainer gaf wat verwarring, maar is ook goed gekomen.
Plaatsing volledig naar zin en ongelooflijk knap hoe dat bij de schutting gedaan is, in een woord vakwerk!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super tevredenR. Beuving, vrijdag 28 januari 2022
Wat misverstanden in de oorspronkelijke offerte werden snel en soepel opgelost. Bij het inmeten bleek dat er geen kraan nodig was, daarop werd de offerte naar beneden bijgesteld en dus goedkoper :).
Ook deze kunststof kozijnen werden, net als de vorige keer, soepeltjes en professioneel en in een goede sfeer geplaatst. Super tevreden met mijn 'grijs eiken look', super tevreden met Ploeg Kozijnen.
Ik weet van de vorige keer nog dat er bij Ploeg ook veel aandacht en service is voor de nazorg, dus daar vertrouw ik ook nu weer op.
Superblij en super tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend uitgevoerdPeter, maandag 17 januari 2022
Op een uiterst professionele manier zijn onze oude kozijnen vervangen door kunststof kozijnen. Klasse!!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Gewoon fantastisch productR. Geerts, zaterdag 8 januari 2022
Het team van Ploeg kwam,zag en overwon! De mannen hebben een goed stuk werk geleverd. Maar dan doe ik het voortraject te kort. Ook dat is goed verlopen, van offerte traject, planning, aanpassing offerte, inplannen, communicatie en de nazorg. Het hehele proces binnen Ploeg kozijnen is goed op elkaar afgestemd. Zelfs tijdens de corona periode.
We kregen tussendoor bericht dat vanwege grondstof problemen het kon voorkomen dat de planning niet gehaald zou worden,dat viel achteraf mee.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Hoge kwaliteit, deskundig, zorgvuldig en netjes. Frans, maandag 27 december 2021
Goede en prettige communicatie bij advisering, keuze en offerte.
Deskundige, creatieve en zorgvuldige montage door sympathieke monteurs.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer kundig en vriendelijk team!!Anouk Hoogkamer, woensdag 15 december 2021
Team kwam zeer kundig over. Er werd netjes gewerkt, goed overlegd onderling maar ook met mij. Totaal geen overlast gehad, deden meer dan hun uiterste best voor een goed resultaat. Ondanks het onnodig beklag van buurtbewoners bleven de heren rustig en keurig.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super tevredenErwin , donderdag 9 december 2021
Mooie kozijnen,en uitstekende montage.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Een prachtig resultaatFred, donderdag 9 december 2021
In twee dagen zijn mijn grote raamkozijn en en het kozijn van de voordeur vervangen met de deur. De mannen waren stipt op tijd, werkten heel nauwkeurig en ruimden alles keurig op. Aad stuurde het werk goed aan en liep alles zorgvuldig na of alles wel klopte.Het resultaat was prachtig.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima geregeld volgens afspraakErika de Horde, woensdag 8 december 2021
Van het uitzoeken tot en met plaatsen,
is prima geregeld.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastisch Ruud, vrijdag 26 november 2021
Goede en professionele mensen die in twee dagen fantastisch werk leveren. Het leuke was dat er een vrouw bij het team aanwezig was die uiterst secuur was en prachtig werk heeft geleverd. Zijn bijzonder blij met het resultaat. Net als acht jaar geleden in Badhoevedorp
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles was prima geregeld van begin tot eindeLenie, woensdag 24 november 2021
Het hele traject is op ontspannen en uiterst vriendelijke manier verlopen. Wij hadden nergens omkijken naar !
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Top bedrijf!Tim, dinsdag 23 november 2021
Netjes gewerkt, netjes afgewerkt ziet er strak uit allemaal! Hoef niet eens te verven of iets!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top bedrijf.Sandra Bolhaar, donderdag 18 november 2021
Vanaf het moment dat ik een afspraak had in de showroom tot en met de uitvoering van de dakkapellen en kozijnen is echt top geweest. Absoluut een vakkundig en professioneel bedrijf waar menig bedrijf een voorbeeld aan mag nemen. Ik heb 4 dagen deze mannen over de vloer gehad en wat werken deze keurig netjes. Einde van de dag alle rommel opgeruimd. Ik ben dan ook super tevreden over dit team.
Complimenten aan Raymond en Ronald die hier alle dagen waren. Ik weet alleen niet hoe hun collega heet die hier begin van de week was maar voor hem ook alle lof.
Bedankt heren!
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Levering en plaatsing nieuwe voordeur prima verlopenH.J.J.M. Verhaar, dinsdag 16 november 2021
Onze nieuwe voordeur is een verrijking van ons huis. De plaatsing verliep voorspoedig
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Professioneel van offerte tot montage en afwikkeling restpuntenAmanda, dinsdag 9 november 2021
Prima communicatie rondom offerte en bestelling. Montage door vakkundige en nette monteurs. Restpunten snel opgepakt en netjes afgewikkeld.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Ploeg biedt service en producten op een hoogstaand niveau.Loek Hartog, maandag 8 november 2021
Vanaf het eerste contact tot en met de installatie van de ramen en deur is alles professioneel opgevolgd.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
UitstekendJennie Betlem, maandag 8 november 2021
Nette werklui
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Mooie deur + paneel en goede installatieJoel, zaterdag 6 november 2021
De deur is erg mooi en super solide.
De verkoop en informatieuitwisseling gingen heel prettig.
De Ploeg dame en heer die de oude deur hebben vervangen en de nieuwe deur plus het hele zijpaneel hebben gemonteerd en gemaakt waren erg vriendelijke en vakkundig.
Ze hebben zeer netjes gewerkt en het staat allemaal 'als een huis'.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Offerte traject, werkzaamheden en kozijnen allemaal dik in orde!Sander, maandag 1 november 2021
Vanaf het eerste adviesgesprek tot de oplevering van de kozijnen was alles zeer netjes geregeld. Kunststof kozijnen van hoge kwaliteit, werkzaamheden en afwerking tot in de puntjes uitgevoerd, waarbij de collega's heel netjes werken.
Complimenten en ik zou iedereen Ploeg kozijnen aanbevelen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
De klus zeer netjes en vakkundig geklaardMarloes, maandag 25 oktober 2021
De jongens hebben ontzettend netjes gewerkt, iedere dag aan het einde werd alles weer netjes opgeruimd en schoongemaakt. Zeer vakkundig en alles super netjes afgewerkt. Zeer tevreden over Gino en zijn jongens!! Zag er tegenop van te voren omdat je horror verhalen hoort over nieuwe kozijnen maar niets van dat alles, echt super tevreden!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Echt heel blij meeMiranda, vrijdag 22 oktober 2021
Ik ben super blij met mijn mooie ramen, keurige gewerkt, super aardig en gezellig,heel belangrijk. Kom zekers bij jullie terug.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastisch Frank , vrijdag 22 oktober 2021
Na divers bedrijven bezocht te hebben en diverse offertes gehad te hebben ben ik bij Ploeg kozijnen uit gekomen. Ik had in de showroom een gesprek waaruit bleek dat ik met een professionel te maken had. Het gesprek liep soepel. Al mijn vragen konden beantwoord worden.
Maar het belangrijkste vond ik dat Ploeg kozijnen de leverancier is en vervolgens ook installeerd/monteerd van a tot z.
Ook de monteurs waren professioneel. Ik heb zelf twee rechter handen en ben dus behoorlijk crities. Het ziet er goed uit. Ik ben dol blij dat ik een muur heb laten doorzagen om er openslaande deuren in te laten maken. Dat is vakkundig en nagenoeg stofvrij gedaan.
Top top top
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
zeer positiefIneke, donderdag 21 oktober 2021
ja, wel lang wachten, maar toen is de klus toch in één dag geklaard. Twee grote ramen met zijraam, wat open kan.
En zelfs een vensterbank. Ik ben er erg blij mee !!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldiged van der Neut, dinsdag 19 oktober 2021
De monteurs werken super netjes en vertrekken zonder een spoor van de verbouwing achter te laten.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
SuperElly , maandag 18 oktober 2021
Super netjes
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Levertijd was lang. Montage ging snel. Rob, vrijdag 15 oktober 2021
De levertijd was lang. Bij het inmeten is er goed advies gegeven.
Door de goede voorbereiding was de montage goed en snel geregeld
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Moeizaam start, maar een uitstekend eindresultaatFam. Klijn, woensdag 13 oktober 2021
De eerste kontakten en het offertetraject zijn mede door de coronabeperkingen en (persoonlijke) omstandigheden moeizaam verlopen. De adviseur heeft op basis van onze schetsen en wensen een duidelijk gespecificeerde offerte met een concurrerende prijsstelling uitgebracht. Hierbij is ook meegedacht over de noodzakelijke veiligheid (minimale ruimte tussen vloer en onderzijde raam) Het gehele project (voorzijde, achterzijde en schuur) is conform afspraak gemonteerd door nette en vakkundige eigen monteurs met probleemoplossend vermogen.
Het eindresultaat is voortreffelijk en valt ook andere mensen op.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendM.v.Mierlo, vrijdag 8 oktober 2021
Prettige en vakkundige werkmannen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden, TOP bedrijf!Caroline, maandag 4 oktober 2021
Paar weken geleden zijn onze kunststof kozijnen, ramen en deuren geplaatst en we zijn er super blij mee! Niet alleen met de producten die zijn geleverd maar ook met de service van Ploeg! De monteurs (Raymond en Ronald) zijn vakmensen, die duidelijk veel kennis en ervaring hebben, en binnen een week de klus voor ons klaarde. Dikke pluim!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prachtig resultaat!!!Joan , zondag 3 oktober 2021
Vorige maand is er door Ploeg Kozijnen hard gewerkt aan het plaatsen van nieuwe kozijnen, een nieuwe achterpui en een nieuwe voordeur! Wij zijn zeer tevreden met de service van Ploeg Kozijnen. De mannen hebben keurig werk geleverd en het resultaat is prachtig!!!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Helemaal topChris, vrijdag 1 oktober 2021
Van begin tot einde werk zeer netjes gedaan, alles keurig netjes achtergelaten.
Monteurs super vriendelijk en beleefd en dat zie niet veel meer.
Ik ben super blij en raad iedereen van de ploeg aan.
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Spullen / communicatie Angela, zondag 26 september 2021
De spullen geweldig mooi.
De mannen op de vloer aardig en leveren heel mooi werk af.
Communicatie met planning slecht.
Bellen/ mailen wel af maar daarna horen we jullie niet meer.
Moet overal achteraan bellen om antwoord te krijgen , beloven terug te bellen wordt ook niet gedaan.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Uitstekend proces van begin tot het eindRonald, vrijdag 17 september 2021
Helder en duidelijk offerte proces. Kwaliteit en advies bij het inmeten. Plaatsen van ramen en deur verloop soepel en 100% foutloos
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Opnieuw een prima ervaring met Ploeg Kozijnen Fred, vrijdag 10 september 2021
Wij hebben vorig jaar een deel van de kozijnen laten vervangen. Dit jaar stond deel 2 op de agenda. En op basis van de vorige ervaring, opnieuw een bestelling bij Ploeg Kozijnen geplaatst.
Keurig professioneel bedrijf, met prima mensen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima bedrijf, goede complete afhandeling van de wensenMarian, woensdag 1 september 2021
Een prettige en deskundige afhandeling van het plaatsen van de gewenste kozijnen.
Keurige en complete offertes, volledig informeren over het proces.
Plaatsen van de kozijnen door deskundige en prettige monteurs.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldig werk geleverd!Esther , vrijdag 27 augustus 2021
De medewerkers van Ploeg zijn vriendelijk en vakkundig. Ze denken in oplossingen en hebben geweldig werk geleverd. Ik zou Ploeg bij iedereen aanbevelen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Schitterend resultaat, communicatie kan beterFrank, vrijdag 27 augustus 2021
Het resultaat is werkelijk geweldig. We hadden wat vragen/verzoeken. Dit werd wel opgepakt, maar we kregen na herhaaldelijk verzoek geen terugkoppeling.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
ToppersDanielle en peter, vrijdag 27 augustus 2021
Nieuwe kozijnen geplaats en zeer tevreden. Medewerkers zijn keurig en werken netjes. Zijn zeer tevreden en een aanrader.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
uitstekendCars Gravemeijer, donderdag 19 augustus 2021
Keurig geplaatst met veel zorg
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top kozijnen Gina & Ed Broekstra, woensdag 18 augustus 2021
Beste ploeg kozijnen,
Jullie zijn gewoon top en geweldig hoe jullie medewerkers de kozijnen plaatsen. Klant staat voorop, maar jullie product is ook zeer goed.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed en netjes volgens afspraak geleverd.J Brouwer, zondag 15 augustus 2021
Al een aantal jaren laten wij door Ploeg onze kunststof buitenramen en deuren plaatsen., netjes afgewerkt en een verbetering voor ons woongenot.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Nette hardwerkende mensenchantal, vrijdag 13 augustus 2021
Netjes, snel en kleine obstakels snel uit de weg geruimd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Afspraak is afspraakSmit, vrijdag 13 augustus 2021
Alles is naar wens gemonteerd en afgehandeld. Enkele glaslatten waren iets minder en deze zijn snel en adequaat vervangen waarbij het eindresultaat volledig aan de verwachtingen voldoet.
Fijn bedrijf om mee samen te werken en men komt afspraken na.
Binnendienst heeft een goede bereikbaarheid.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Absoluut professioneel bedrijf, meedenkend en deskundig personeel, prachtige producten/materialen. M., donderdag 12 augustus 2021
Recent zijn er kunststof kozijnen aan de voorzijde van mijn woning geplaatst. Bij mijn afweging om wel of niet voor kunststof te kiezen ben ik deskundig geïnformeerd bij Ploeg kozijnen. Een plezierig gesprek, waar ik alle ruimte had om wel of niet keuzes te maken. Fijn om een verkoper te treffen die het bedrijf van A tot Z kende en zelf ook kozijnen had geplaatst. Moeilijk blijft om tot in detail beslissingen te nemen, waarvan je het totaalplaatje nog niet kan zien. Van soort kozijn met raamindeling, materiaal en kleur, tot raamdorpel en keuzes van wel/niet een brievenbus of deurbel bij het kozijn van de voordeur. De plaatsing van de kozijnen verliep prima en werd verricht door mensen die hun vak verstonden. Een klein defect aan twee horren is correct opgelost. Inmiddels zijn er ook shutters geplaatst in 2 kozijnen. Het eind resultaat is absoluut prachtig!
De complimenten van buurtgenoten getuigen dit.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
top serviceAart, woensdag 11 augustus 2021
Binnen 1 dag de voordeur en de schuifpui vervangen, Alles mooi afgewerkt en opgeruimd. Zeer tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer net vakwerkBianca, vrijdag 6 augustus 2021
Zowel voor- als achtergevel laten bekleden met keralit en de houten kozijnen vervangen voor kunststof. Alles is netjes geleverd en afgewerkt
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Heel erg goedSander, donderdag 5 augustus 2021
Goed
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Afspraak is afspraakPeter, donderdag 5 augustus 2021
Bij ons nieuwe kunststof kozijnen geplaatst. Alles keurig netjes gedaan. Gewerkt zoals vooraf afgesproken. Wij hebben dat als fijn ervaren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
super tevredenAnne, zondag 1 augustus 2021
Prachtige kozijnen en deuren rondom mijn hele huis, ik ben er erg blij mee. Mooie afwerking ook door monteurs die duidelijk hart voor de zaak hebben. Echt de puntjes op de i gezet!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend, vriendelijke monteurs. Bf de vries, zaterdag 31 juli 2021
Mocht ik in de toekomst de andere kozijnen vervangen kies ik dezelfde firma.
Goede kwaliteit.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Helemaal goed.Kees, zaterdag 31 juli 2021
Vanaf het begin ging alles vlot. Van offerte tot en met de renovatie.
Het was lang wachten, maar uiteindelijk kwam alles op zijn pootjes terecht.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Het werk is gedaan op een manier zoals wij hoopten dat het zou gaanRob, zaterdag 31 juli 2021
We vonden de aanlooptijd wat lang duren maar alles is gegaan zoals afgesproken, we zijn erg tevreden met het resultaat, De monteurs waren kundig, sympathiek en hebben het werk zeer netjes uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Van A tot Z perfect geregeldBas, vrijdag 30 juli 2021
Twee jaar geleden al zeer tevreden twee ramen laten vervangen. Dit keer 3 ramen en de deur en weer met een uitstekend resultaat. Alles wat besproken is is geleverd en er is zeer fijn meegedacht door de monteurs.
Het resultaat is weer ontzettend netjes. Veel jaloerse buren die komen kijken naar het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super geregeld en kwaliteitDebby , vrijdag 30 juli 2021
Alles is super goed en relatief snel geregeld van de eerste offerte tot en met de uitvoering. Fijn contact en prettige mensen in de uitvoering
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Goede heldere communicatieSelma, vrijdag 30 juli 2021
Duidelijkheid over wat je kunt verwachten.
Helaas bleef de steiger te lang in onze tuin staan.
De goede communicatie die ze naar ons toe hebben moeten ze ook hanteren naar de externe partijen die ze inhuren.
Die moeten zich ook aan hun afspraken houden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Een heel professionele ploeg.John, donderdag 22 juli 2021
Wij zijn zeer te vrede. De werkzaamheden zijn op een zeer efficiënte wijze uitgevoerd. Alles is keurig afgewerkt en het geheel is netjes achtergelaten. Wij zullen dit zeker bij krnnis en vrienden aanevelen,
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
keurig uitgevoerd door prettige mensen. lodewijk schmit jongbloed, dinsdag 20 juli 2021
nvt
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Ik ben zeer tevredenImed Lahmar, zaterdag 17 juli 2021
Ik heb een schuifpui en een keukendeur aangeschaft bij ploeg kozijnen, deze zijn recentelijk gemonteerd.
De monteurs Hans en Sjaak zijn kundige mensen en hebben mooie werk geleverd.
Ik ben zeer tevreden over de professionaliteit en vakkundigheid van dit bedrijf.
Fam. Lahmar Hillegom
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
PerfectNoam, vrijdag 16 juli 2021
Good quality, good design, very good installers. Perfect !
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Overtreft al onze verwachtingenG.Bos, donderdag 8 juli 2021
Groot compliment aan Ploeg Kozijnen over het behandelen van onze opdracht. Het hele bedrijf ademt hoogstaande kwaliteit en dat in alle afdelingen.Het overleg over de uitvoering was heel prettig en tal van mogelijkheden werden besproken met veel aandacht voor onze wensen. De werkelijke uitvoering was perfect van het inmeten van de kozijnen, het vervaardigen in de fabriek en de montage van de kozijnen bij ons thuis was meer dan uitstekend.
Aanbevelen?
Ja
2,0 / 10
zelfs 1 ster is teveelMarjan, maandag 5 juli 2021
waar ze sterk in zijn je in de wachtstand zetten, tijd voor een offerte voor dakkapel bekleding nemen ze n iet , verdienen ze ws niet ene aan erg slecht iet iedereen heeft geld voor hele verbouwingen !laat nu liever dakkapel instorten dan jullie nog ooi te ragen
Aanbevelen?
Nee
9,0 / 10
ben heel tevreden met mijn deurEls Verrijzer, dinsdag 29 juni 2021
de monteur was een topper.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
primaTon Suykerland, maandag 28 juni 2021
prima
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima.Bert, maandag 28 juni 2021
Bij ons zijn de kozijnen boven vervangen en gelijk 2 rolluiken geplaatst.
Zowel het gesprek in Nieuw-Vennep, het inmeten en plaatsen gingen prima.
Netjes geplaatst en ook heel belangrijk netjes en schoon achtergelaten!
Nu ook maar besloten om de kozijnen op de begane grond te vervangen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
SupergoedA.J. Nauta, donderdag 24 juni 2021
Heel fijn bedrijf met vriendelijke behulpzame werklui. Werken netjes, niks is teveel. Goede service. Echt aan te bevelen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Fijne medewerkers, snel, efficiënt, kundig,Miriam van Trigt, woensdag 23 juni 2021
Fijne gezellige medewerkers. Ze zijn kundig , werken netjes, alles gebeurde snel en efficiënt. Resultaat mooi.
De omlijsting van een van de bovenramen was beschadigd, hier is een formulier voor ingevuld en wordt hersteld.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Ziet er mooi uitManon, woensdag 23 juni 2021
Ik ben super tevreden over de kozijnen en de mensen die ze bij ons hebben geplaatst. Het ziet er erg mooi uit.
Wat ik wel erg jammer vond was dat de steiger er langer bleef staan dan verwacht en dat niet vooraf bij ons bekend was. Maar volgens mij heeft dat ermee te maken dat deze steiger gehuurd moest worden bij een ander bedrijf en is dit niet iets wat op andere mensen ook van toepassing zou zijn.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Geweldige serviceBianca , zaterdag 19 juni 2021
Fijn traject van offerte opstellen tot montage. Altijd op de hoogte gebracht over de levertijd etc.
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
Wat een drama dit bedrijf.Robert, zondag 13 juni 2021
Wij hebben een offerte aangevraagd voor een een aantal kunststof kozijnen. Er is iemand langs geweest om op te meten. Offerte zou spoedig volgen. Na 5 weken nog geen offerte, gebeld en de offerte zou de week erop volgen,. Dus niet, weer gebeld het wordt volgende week.
Ook toen geen offerte. Mail gestuurd, werd niet beantwoord. Gebeld, wij bellen u vanmiddag terug. Niet teruggebeld. Nog 1 keer een mail gestuurd en hier is nooit op gereageerd. Ik dacht dat dit een goed bedrijf was gelet op de goede reviews, maar deze zullen wel zijn gemanipuleerd. Blij dat ik niets gekocht heb bij ze.
N.a.v. deze review ben ik gebeld door de medewerker van de fa. Ploeg.
Hij bood zijn excuses aan voor het gebeurde. De reden was corona en een zieke collega. Er is verder geen poging gedaan iets recht te zetten of met een voorstel te komen. Weer een gemiste kans en hierdoor 2 maanden achterstand opgelopen.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Uitstekend Ria, woensdag 9 juni 2021
Professioneel, plezierig en niet in de laatste plaats een prachtig resultaat
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Vakwerk geleverd!!Wout van Leersum, zondag 6 juni 2021
Goed contact met bedrijf via mail en telefoon.
Duidelijke financiële informatie.
Correcte planning en uitvoering.
Uitvoering zeer correct uitgevoerd en netjes gewerkt.
resultaat is dat we zeer tevreden en blij zijn met onze nieuwe voordeur
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakkundig, professioneel, goede communicatie en goede kwaliteit van producten.Arnoud, woensdag 2 juni 2021
Van begin, showroombezoek tot einde, installatie en afwerking voortreffelijk!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Mooie kozijnen en netjes geplaatstC, vrijdag 28 mei 2021
We zijn tevreden over de manier waarop de kozijnen zijn geplaatst. Aardige heren en de kozijnen zijn netjes geplaatst. We zijn heel blij met het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Snel als de wind en het staat als een dijk.tim brouwer de koning, vrijdag 14 mei 2021
Na een aanvankelijk wat moeizame communicatie kwam er na ruim een jaar wachten toch schot in de zaak. De afspraak werd 2 dagen vervroegd en de kozijnen zijn inmiddels snel en vaardig vervangen.
Jammer alleen dat de gelijk bestelde dakkapel en boeidelen niet in een moeite door konden worden aangebracht.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden klantZdenka , vrijdag 14 mei 2021
Frank, Cindy en David van firma Ploeg hebben nieuwe kozijnen in mijn huis geplaatst. Prachtig resultaat gelevert, deze vakkundige mooie mensen. Ik ben zeer tevreden en blij met mijn nieuwe kozijnen. Jullie verdienen een dikke 10!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer goede kwaliteit en nette, snelle, professionele montageP, vrijdag 14 mei 2021
Ploeg kozijnen is zeker aan te raden als u op zoek bent naar een bedrijf met kwalitatief goede producten en professionele montage. Vanaf het begin werd goed geluisterd naar onze wensen. Voordelen zijn bijvoorbeeld ook het vervangen van de raamdorpels (wat niet ieder bedrijf doet) en het leveren/monteren van bijpassende raambekleding als horren en lamellen (wat niet ieder bedrijf levert).
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Professioneel, vakkundig en klantvriendelijkNico, vrijdag 14 mei 2021
In mei 2021 zijn bij ons 3 kozijnen compleet vervangen (een kozijn met 3 ramen, een kozijn met 2 openslaande deuren en een kozijn met een draaikiepdeur) We zijn erg tevreden over het door Ploeg kozijnen opgeleverde resultaat en de wijze waarop dit tot stand in gebracht. Van het eerste contact met de verkoopafdeling t/m de oplevering door het 3 vriendelijke en uiterst kundige installateurs is alles soepel en plezierig verlopen. En het resultaat mag er zijn: de kozijnen zijn bijzonder fraai en van hoogwaardige kwaliteit. Zonder meer een aanrader!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Mijn tweede schuifpui en wederom prima geplaatstMarco, donderdag 13 mei 2021
Prima service, moest er wel heel lang op wachten tot ik hem kreeg. 3.5 maand.
Maar we genieten nu elke dag.
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
Zeer slechtErnst, donderdag 13 mei 2021
2weken gewacht en hèhè contact, Ik zou teruggebeld worden, inmiddels 10uur verder en niets gehoord, ondertussen 3 andere partijen gesproken en die komen allebei komende week langs voor een offerte, 1offerte al binnen
Ik zie geen enkele reden om met dit bedrijf mijn spaarcenten te riskeren.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Top kwaliteit (showroom, backoffice en montage)Adri Verzijl, maandag 10 mei 2021
Alles volgens planning verlopen. Uitdagingen tijdens de renovatie van de dakkappellen werden door de monteurs vakkundig aangepakt.
Resultaat is schitterend
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Een goed bedrijfAgnes, zaterdag 8 mei 2021
Vertrouwen dat een aantal aanpassingen goed verlopen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevredenBen, woensdag 5 mei 2021
Vanaf het eerste gesprek t/m de oplevering ben ik zeer tevreden over het personeel i.h.b. de twee vaklieden (Hans en Sjaak) die mijn project in één dag hebben opgeleverd en niet te beroerd waren om hiervoor een uurtje extra voor te werken om het af te maken.
Mijn complimenten.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Prima gewerktJeannette , woensdag 5 mei 2021
Werd prima gewerkt. Mooie afwerking.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super kwaliteit en vakmensen.Mariëtte Verbaan Reijnders , dinsdag 4 mei 2021
Het hele traject, van eerste gesprek in Nieuw Vennep, de offerte en uiteindelijk het plaatsen van alles ik kan niets anders zeggen ik ben erg tevreden over alles.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Aardig personeel, mooi afgewerkt en netjes achtergelatenLars, dinsdag 4 mei 2021
Monteurs kwamen netjes op tijd (07:30) en gingen na een bak koffie meteen aan de slag. Doordat wij later in de ochtend verhinderd waren hebben wij de monteurs zelf laten afsluiten. Bij aankomst was alles netjes opgeruimd en stond er een emmer met schoonmaakmiddelen en een flesje wijn op ons te wachten. Boeideel is netjes afgewerkt en ben zeer tevreden over de werkwijze!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TopMichel van Staverden , zondag 2 mei 2021
Echt vakwerk!! We zijn er heel blij mee!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakbekwaam! Nanda, vrijdag 30 april 2021
Er werd netjes en zorgvuldig gewerkt!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede service Michelle, woensdag 28 april 2021
Werd goed geholpen bij het kiezen van de kozijnen, het inmeten en plaatsen verliep volgens duidelijke afspraken. Alles werd schoon en netjes achter gelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Net bedrijf dat kwalitatief goede kozijnen en deuren levertJeroen, dinsdag 27 april 2021
Goed geholpen bij het maken van de plannen. Ploeg staat open om wijzigingen in de offerte door de voeten en geeft goede adviezen en denkt mee. Goede communicatie via de mail wat er staat te gebeuren en wat van de klant wordt verwacht. Goede ploeg met monteurs die hard en serieus werken en de boel netjes achter laat.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendRicardo, vrijdag 23 april 2021
Advies, planning, communicatie en montage is uitstekend verlopen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Echt topJ.akbar, dinsdag 20 april 2021
Zeer goede werknemers .vriendelijk en meedenkend.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed advies en keurige afwerkingMartijn Uijlenhoed, vrijdag 16 april 2021
Ploeg doet wat het belooft. Kozijn in dakkapel geplaatst. Keurig afgewerkt en oude materialen afgevoerd. Dik tevreden.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Topmonteurs en hoge kwaliteitRonald, donderdag 15 april 2021
Ploeg kozijnen heeft bij ons de voorzijde van het huis van kunststof kozijnen voorzien.
In een woord geweldig! Vanaf het bezoek aan de showroom tot aan de oplevering alles heel goed geregeld.
Gezellige maar hardwerkende medewerkers Peter en Brian hebben op de 2e dag de werkzaamheden afgerond en dat was naar alle tevredenheid.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede serviceTon, donderdag 15 april 2021
Goede keus kunnen maken in de showroom.
Levering en montage goed.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
GeweldigAnne Mieke, vrijdag 9 april 2021
Ales is volgens afspraak geplaatst
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima service en keurige installatie Ruud, vrijdag 9 april 2021
Mijn hele huis inmiddels voorzien van kunststof ramen, deuren en dakkapellen van Ploeg Kozijnen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goede service en montageMatthijs, woensdag 7 april 2021
Het bestellen van vier nieuwe kozijnen was een soepel proces met een goede rondleiding in de showroom over de mogelijkheden. De levertijd was aan de lange kant, maar hier waren we vanaf het begin van op de hoogte.
Plaatsing van de kozijnen ging vakkundig en efficiënt. Voor een klein probleem met een hor is een goed alternatief aangeboden.
Al met al een zeer positieve ervaring!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakmanschap door een fijne medewerkerA Raaphorst, maandag 5 april 2021
Na een wat lang aanloop traject werd onze nieuwe voordeur in één dag geplaatst. Er werd zeer netjes en professioneel gewerkt met een prima eindresultaat.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede service van showroom tot plaatsenJessica Verheul , vrijdag 2 april 2021
Erg blij met de goede service van showroom tot plaatsing. Communicatie van de offerte en plaatsing datum verliep erg goed.
De mannen werkte erg netjes en de communicatie was erg goed.
De afwerking is erg goed. Al met al zijn wij enorm blij met onze nieuwe kozijnen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
GEWELDIG !!!!Arnold Stam, vrijdag 2 april 2021
Alles is zeer georganiseerd en netjes, van ontvangst in de showroom, de uitleg en demo aldaar, het offertetraject, de communicatie, de planning, het inmeten, de montage, werkelijk alles klopt. Men zegt wat men doet en doet wat men zegt. Ook tijdens de montage, de kozijnen worden gebracht als het sloopwerk en voorbereiden bijna klaar is. Bij ons moesten er muren weggezaagd worden, ook dat paste exact in de planning. Dan nog een groot compliment voor Sjaak en Hans, onze monteurs. Wat een leuke kerels en wat een vakmannen, ze werken zeer netjes en zorgvuldig, ruimen continue op en hebben zo een nette en georganiseerde werkplek. Ze hebben fantastisch werk afgeleverd. Tot een volgende keer !!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prachtig resultaat Renate Barnhoorn, zaterdag 27 maart 2021
Eigenlijk is het hele traject voorspoedig verlopen. In de showroom goed geholpen waarna wij al snel de voorlopige offerte binnenkregen. Vrijwel direct zijn we akkoord gegaan en de rest van het traject kon beginnen zoals het inmeten, daarna moesten we even een paar weken geduld hebben, maar half maart was het dan zover... na wat een wat hobbelige start (iets met werken vanuit de tuin van de buren waar een speelhuis stond) kon het beginnen.. in 1 dag zijn de kozijnen gesteld en geplaatst en de volgende dag nog even de afwerking, topwerk! heel blij met het eindresultaat, het is prachtig!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Deur en raam zijn op vakkundige wijze geplaatst Peter, zaterdag 27 maart 2021
Monteurs (3 in totaal) waren keuring op het aangekondigde tijdstip aanwezig en zijn kort daarop aan het werk gegaan. Na eerst de benodigde maatregelen getroffen te hebben om beschadiging aan onze vloer te voorkomen werden de bestaande deur en het bestaande raamkozijn verwijderd. Vervolgens werden de nieuwe deur en het nieuwe raam zeer zorgvuldig geplaatst waarbij de monteurs niet tevreden waren voordat dit tot hun en onze volle tevredenheid gebeurd was.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Gehele proces verliep soepel. Fantastisch nette afwerking! Fenna, vrijdag 26 maart 2021
Zeer tevreden over hoe snel er is gewerkt en wat een mooie afwerking!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima gedaan weer!Ron, donderdag 25 maart 2021
Na de kozijnen op 1 hoog hebben we deze keer de kozijnen op de boven etage laten vervangen door duurzame kunstof kozijnen. De monteurs waren erg vriendelijk en het werk is zeer netjes opgeleverd. Het totale pakket van offerte tot uitvoer is allemaal netjes afgehandeld door de werknemenrs van Ploeg
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer positieve ervaringIneke, woensdag 24 maart 2021
Mooi werk geleverd door 2 ervaren mannen die ons de ruimte gaven alles te vragen, heel belangrijk!
We genieten elke dag van het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Ben zeer tevreden over het resultaatEd Vellekoop, maandag 22 maart 2021
In alle opzichten uitstekend gedaan.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Wederom een prettige ervaringRuud , vrijdag 19 maart 2021
Na onze beneden kozijnen vervangen te hebben, nu de bovenkozijnen laten vervangen.
Wederom een prima ervaring, prima personeel wat keurig netjes werkt.alles na afloop weer keurig p
Opgeruimd.
Zeker een aanrader
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
helemaal naar wens perfect.Theo Hogenboom, donderdag 18 maart 2021
Alles is boven verwachting en heel netjes afgewerkt.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
fanatastischGerard Droogh, donderdag 18 maart 2021
Zeer professioneel bedrijf. met vakkundige mensen voor de montage.
Ziet er zeer mooi uit.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend Fons Peeters , dinsdag 9 maart 2021
De monteurs ploeg van drie mensen onder leiding van Peter heeft prima werk verricht in zeven dagen tijd, ze hebben snel en accuraat gewerkt alles ging heel voorspoedig en zij dachten ook mee als er een probleempje opgelost moest worden en ruimde elke dag netjes alles op .
Wij zijn erg enthousiast over het werk en over de mensen, het huis heeft een hele andere uitstraling gekregen.
Ook Rien Akerboom krijgt een pluim ook hij heeft prima werk verricht in de offerte fase die verschillende keren aangepast moest worden .
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
top bedrijf!!marcel , dinsdag 9 maart 2021
van de eerste kennismaking tot het perfecte eindresultaat
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top professioneel bedrijf klasse Ed Broekstra, vrijdag 5 maart 2021
Ook het montageploeg was klasse, alles ging soepel de nodige ervaring was zeker aanwezig.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Dankzij Ploeg hebben wij een prachtige voordeur die volledig aan de verwachting voldoet Linda, vrijdag 5 maart 2021
Helaas is er tijdens onze verbouwing veel verkeerd gegaan. Zo is er drie keer een verkeerde voordeur ingemeten door de aannemer, waardoor we bijna een jaar lang zonder fatsoenlijke voordeur hebben gezeten. Ten einde raad zijn wij zelf naar Ploeg gegaan, waar we fantastisch zijn geholpen. We kregen heldere uitleg over de mogelijkheden en de montage. Het thuis inmeten werd nauwkeurig gedaan en de installatie van de voordeur was binnen een dag gebeurd, waarbij alles keurig is afgewerkt. Wij zijn erg tevreden!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Waargemaakt wat er beloofd wordt!Remco Brandt, dinsdag 2 maart 2021
Goede vaklui, prima voorbereiding en uitstekende voorlichting in de showroom.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Hoge verwachtingen waargemaakt!Paul, dinsdag 2 maart 2021
Uit meerdere offertes was Ploeg sowieso de voordeligste. Ervaringen van onze buren en de positieve reviews op internet hadden de lat v.w.b. onze verwachtingen hoog gelegd.
Dat heeft Ploeg zeker waar gemaakt! Prettig offertetraject, met heel goede (geldbesparende) adviezen. Steeds snelle reactie telefonisch of via mail.
De montageweek zelf was intensief, maar heel goed geregeld. Vooral het netjes werken en elke dag de woning gestofzuigd en zonder vuil achterlaten is top!
Ray en Ronald waren twee prettige (vak)mensen om over de vloer te hebben. We genieten nu enorm van het door hun geleverde werk!
We hebben nog geen seconde spijt gehad dat we uiteindelijk voor Ploeg hebben gekozen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goede kwaliteit, nette wijze van montageKarin, vrijdag 26 februari 2021
Ploeg kozijnen werkt erg netjes. Ze hebben kleden mee om alles af te dekken. Kozijnen worden net geplaatst en keurig afgeleverd.
Het kitten van de afwerken kan verbeterd worden.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goede kwaliteit en aardige monteursVerginia Vertuin, donderdag 25 februari 2021
Twee vakbekwame vriendelijke monteurs kwamen vandaag onze tuindeuren instaleren. Ze hebben de boel keurig en geheel naar wens afgeleverd. We hebben direct naar Ploeg gebeld voor andere klussen aan ons huis.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Alles prettig en goed geregeldPeter, donderdag 25 februari 2021
Men neemt de tijd voor je. Alles wordt duidelijk gecommuniceerd. De levering volgens afspraak. Het werk keurig gedaan en het personeel prettig in de omgang.
Korotm een fijn bedrijf om mee in zee te gaan.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
PrimaEls, woensdag 17 februari 2021
Goed
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Geweldig luxe kozijn met een mooie afwerking en netjes afgewerktRene Feenstra, dinsdag 16 februari 2021
In de mooie showroom de kozijnen uitgezocht met de daarbij horende accessoires, de Latende luxaflex opbouw.
In 2 dagen zijn de 2 kozijnen geplaatst en is zowel de buiten- als de binnenzijde keurig afgewerkt door de monteurs.
Na de installatie van de kozijnen is het huis en de straat veegschoon achter gelaten.
Keurige nette monteurs, geven goed advies over het product.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
De Ervaring was prima. professioneel, deskundig en goede communicatie.Chris, zaterdag 13 februari 2021
zie boven staand. Zeer goede ploeg.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede montage ploegEd, vrijdag 12 februari 2021
Ik wil echt de 2 monteurs een 10 geven { Gino en Silvester )
De montage van de nieuwe kozijnen en afwerking hebben zij perfect gedaan , ook de werkwijze was super , schone werkplek mooi eind resultaat.
Maar de communicatie met de verkoop/ service afdeling was zwaar negatief .
Kreeg de verkoper niet meer aan de lijn , bandje ingesproken , nooit terug gebeld.
Daarna kreeg ik iemand van de afdeling service aan de lijn die het ging uitzoeken , en kreeg gelijk te horen dat het mijn eigen fout was omdat mijn handtekening onder de offerte stond ( verkeerde kleur rolluiken als verwacht )
uit eindelijk heeft het een week geduurd voor ik terug gebeld werd , ( toen ik digitaal de aflevering had getekend )maar in de tussen tijd waren de monteurs en ik er al uit hoe we verder gingen.
Dit had beter gekund , vond het triest voor de 2 monteurs want die konden op dat moment niet verder.
Mijn mening , montage en product perfect een dikke 10 contact met het bedrijf kan stukken beter een mager 5 je
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vriendelijk , snel en zeer netjes gewerkt. Sander van Kempen , donderdag 11 februari 2021
Enige is dat ik liever even op de hoogte was gebracht dat er een dag van tevoren vroeg in de morgen. een afvalcontainer werd geplaatst.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles fantastisch geregeld Debby Van Tongeren, donderdag 11 februari 2021
Vanaf het eerste bezoek ging alles zo gemakkelijk en snel. Binnen enkele dagen de offerte binnen en snelle reactie op vragen. Levering en afspraak tot plaatsing waren exact volgens planning. Het plaatsen ging zelfs een dag sneller. Het uitvoerende team was prettig in de omgang en deskundig. Ik heb al weer een nieuwe offerte aangevraagd
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Vlot en netjes gemonteerd kozijn.A. D. K. Blonk, zondag 7 februari 2021
De mannen waren vroeg aanwezig.
Vlot en netjes gewerkt.
Samenwerking met transportbedrijf was goed.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super blij!Patricia , zondag 7 februari 2021
2 weken geleden de laatste fase van onze kozijnen laten vervangen. De voordeur en de achterpui.
Bij een temperatuur van rond het vriespunt gingen de monteurs aan de slag. In twee dagen zo'n verandering en zo mooi afgewerkt. En nu met -4 en sneeuwstormen nog blijer met de nieuwe pui.
Ons hele huis is nu onderhanden genomen door Ploeg qua kozijnen en raad het zeker iedereen aan.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
UitstekendBas, donderdag 4 februari 2021
Goede voorbereiding, offerte en uitvoering
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
hoogstaande kwaliteit en super vakmensen. Fam Proost, zondag 31 januari 2021
Onze gehele voorgevel laten vernieuwen (boven en beneden) met kunststof kozijnen met houtlook. Tevens glas en lood in de boven partij van onze erker. het is een huis uit 1928 dus werkelijk alles scheef zeg maar. hier moest echt denkwerk en creativiteit aan te pas komen.
Maar o o wat een vaklui waren Guido en Ronald. wat een geweldig resultaat. Uiterst punctueel en zeer precies ze waren niet gauw tevreden. Niks was ze teveel ze werkte super super hard wist niet dat deze mensen nog bestonden. Echt wat een vaklui 3 dagen zijn ze bezig geweest en namen de coronaregels uiterst serieus .Een zeer zware klus onder barre omstandigheden het regende 2 van de 3 dagen nl. Maar ook daar hadden ze allerlei oplossingen voor. Ook de laatste dag kwam Sander erbij die ook klasse werk leverde. kortom we zijn echt super super super tevreden en zo blij met dit resultaat we genieten nu nog meer van onze woning. we kunnen dit bedrijf aan iedereen aanraden. Want ook de voorgesprekken in de toonzaal verliepen uiterst prettig met Ed alsmede ook met Hans die thuis de alles kwam opmeten. Ps we hopen wel dat dit ook wordt doorgegeven aan Guido /Ronald /Sander Ed en Hans.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prachtige schuifpuiSimone, zaterdag 30 januari 2021
Prachtige schuifpui, snel en vakkundig geplaatst.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
UitstekendRonald de Kort, zaterdag 30 januari 2021
Heel goed geholpen in de showroom, voor advies bij de keuze van de kozijnen. Helder offerte proces. In meten volgens afspraak. Levering volgens de planning. Plaatsen van de kozijnen is heel goed gegaan.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Wederom alles weer top geregeldPaul van Dongen, maandag 25 januari 2021
Dit keer zijn de boekdelen vervangen door Trespaplaten en weer zeer vakkundig en netjes volgens afspraak geregeld.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
prima resultaat met nauwelijks overlast tijdens de werkzaamhedenH.J.J.M. Verhaar, zaterdag 23 januari 2021
Prettige werkmensen, die nauwelijks overlast gaven. Het resultaat van de werkzaamheden is perfect!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer goed en klantgericht Henny Witjes, maandag 18 januari 2021
Nieuwe voordeur plus kozijn laten plaatsen.
Schuifpui tuinzijde nieuwe rollers en rubbers ge-
Plaatst. Alles is keurig geplaatst en afgewerkt.
Vriendelijke en vakkundige monteurs.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Ploeg heeft snel, schoon en accuraat de kozijnen geplaatst en het resultaat is fantastisch!Harrie, maandag 18 januari 2021
In alle opzichten perfect:
- goede voorlichting en advies bij keuze van kozijnen
- uitwerking in een offerte
- precieze en foutloze plaatsing
- heel "schoon" gewerkt, geen moddervoeten in huis, geen beschadigingen
- heel aangename werknemers
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Uitstekend, professioneel en schoonJoke van Collenberg, zondag 17 januari 2021
Op tijd aanwezig, snel, efficient en schoon opgeleverd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TopbedrijfRob, donderdag 14 januari 2021
Kennis, vakmanschap, keurige werknemers, perfect.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
VakwerkMartijn, woensdag 13 januari 2021
Tijdig, mooi resultaat, vakwerk en alles schoon achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
GeweldigJeanet Van Neerbos, woensdag 13 januari 2021
Keurig personeel, werkzaam heden werden met veel zorg uitgevoerd, alles netjes opgeruimd achtergelaten .
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Wij zijn heel erg tevreden over de dienstverlening van Ploeg kozijnenS.H. van Schagen, woensdag 13 januari 2021
Het contact met Ploeg verliep zeer soepel. We konden altijd al onze vragen terecht.
De monteur hebben echt keurig hun werk gedaan en waren zeer vriendelijk.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend werk geleverd, zeer tevreden!Ricardo de Vries, dinsdag 12 januari 2021
Uitstekend geregeld van begin tot aflevering aangevraagde werkzaamheden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed werk en een mooi kozijn!Sandy, maandag 28 december 2020
Wij zijn heel tevreden met het werk dat is verricht door de twee monteurs van ploegkozijn. Heel vriendelijk en alles weer netjes achter gelaten.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
TevredenPascal Spaan, donderdag 24 december 2020
Ik ben tevreden met het eindresultaat. De kozijnen zijn wat ik ervan verwacht had. De montage liep soepel en snel, in drie dagen was alles geregeld.
Wel kan ik enkele verbeterpunten benoemen;
- 1 van de monteurs kwam wat norsig over. Dit hebben mijn buren ook gemerkt, aangezien hij voor hun tuiningang stond te zagen. Ze maken er geen punt van, maar wilden het toch even naar mij benoemen. Overigens was de medewerker wel bereid in oplossingen mee te denken.
- De dagkantstroken zijn net iets breder dan dat het kozijn diep is. Oftewel, de dagkantstroken steken aan de binnen zijde 5-10 mm uit. Dit maakt het aftimmeren lastiger. Wanneer de dagkantstroken nu een cm smaller zouden zijn, zouden deze binnen het kozijn vallen en kan er een vlakke aftimmering aan de binnenzijde worden toegepast.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Zorgeloos mooi resultaatRobin, woensdag 23 december 2020
De monteurs van Ploeg hebben alles precies zo gemaakt als we voor ogen hadden. het resultaat is prachtig en het werk verliep zeer vlot.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfect werk geleverdP. Verduijn, zondag 20 december 2020
Van offerte tot de montage. Goed verzorgd duidelijke afspraken en deskundig en personeel.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Dik tevreden, fijne en deskundige monteursTon Arroyo, dinsdag 15 december 2020
Vooral de manier van werken van de monteurs beviel ons echt, netjes, volgens afspraak en steeds in goed overleg.
Alleen had ik graag vooraf geweten dat de boeidelen van de dakgoten er niet bij waren gerekend, nu moet ik nog de ladder op om te schilderen.
De nazorg moet nog gedaan worden dus kan ik nog niet definitief en representatief invullen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend.René , zaterdag 12 december 2020
Alles prima geregeld. Zowel de afspraken vooraf als de dagen van de montage zelf.
Zeer fraaie kozijnen, door vakkundige en vriendelijke monteurs gemonteerd. In overleg alles perfect afgewerkt.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Ploeg levert vakwerk en denkt met je mee.J., woensdag 9 december 2020
Tijdens het hele traject van bezoek aan de showroom t/m de oplevering van de kozijnen zeer tevreden.
De nazorg verliep eerst wat stroef, maar is uiteindelijk perfect opgelost.
We zijn onder de indruk van de vakkennis van de medewerkers!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Grandioos.John, woensdag 9 december 2020
De contacten vanaf het begin tot het eind was grandioos. Prettige ontvangst en alle tijd om tot een mooi en vooral gewenst resultaat te komen. Het was een flinke klus en en inbouwteam o.l.v. Raimond (fon.)
was zeer professioneel en vakkundig. Harde werkers die een grandioos resultaat hebben afgeleverd met nagenoeg geen schade. De waren niet zo gauw tevreden en deze alles om het er perfect uit te laten zien.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
VakwerkJolinda, woensdag 2 december 2020
Wij zijn heel blij met de mooie kozijnen en degelijke deuren, die bovendien door vakmensen zijn geïnstalleerd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Professionele montage..Adam, woensdag 2 december 2020
Best gedaan.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfect werk afgeleverdAlbert, zondag 29 november 2020
Het voortraject is prettig en professioneel verlopen, alle afspraken zijn nagekomen, de monteurs hebben ons prima geïnformeerd, zijn vakkundig en dachten goed met ons mee, alles is iedere dag keurig opgeruimd en de afwerking was boven verwachting.
Wij zijn heel erg tevreden met het resultaat en genieten er iedere dag van.
Complimenten!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede service .Kwaliteit van de oplevering zeer goedMichael Schuurman , vrijdag 27 november 2020
De medewerkers die bij ons de kozijnen hebben vervangen en tevens de schuifpui hebben vervangen waren vriendelijk en deden hun werk zeer goed.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Mooie kozijnen, netjes geplaatstM Klaver, donderdag 26 november 2020
Alles is netjes gemonteerd en de monteurs waren erg vriendelijk.
De kozijnen zien er keurig uit en alle ramen en deuren werken goed.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Hoge kwaliteit en goede servicePetros Linaras, maandag 23 november 2020
Alles klopte met mijn raamkozijnen van Ploeg. Van bestelling t/m installatie. De kozijnen zijn robust en van zeer goede kwaliteit. Ook de service is uitstekend. Ook prima jongens die het geplaatst hebben (Fred en Kone). Ik ben tevreden. Niemand en niets is perfect op deze wereld, dus maar 1 kleine opmerking: te duurde te lang tussen bestelling en plaatsing.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Keurig en professioneel Laurens, zaterdag 21 november 2020
Alles volgens afspraak geleverd heel vriendelijk uitleg over details en na het werk alles keurig opgeruimd en schoon opgeleverd met een passende attentie
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
tevreden over de plaatsing voorzijde woning door vakmensen harry de Jong, vrijdag 20 november 2020
Na vergelijk van een aantal offertes hebben we niet voor de goedkoopste leverancier gekozen maar zijn uitgegaan van ons beste gevoel qua kwaliteit en benadering verkoop.
We zijn zeer tevreden over het monteren door vakmensen van onze complete voorzijde woning,van dakgoot tot kozijnen, ramen tot en met de voordeur.
Snelle en goede behandeling van na service.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Wij zijn er heel blij meeWim, donderdag 19 november 2020
Mooie kozijnen vakkundig geplaatst en alles schoon en opgeruimd opgeleverd top bedrijf
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Uiterst professioneel bedrijfJ.A.B.M. Kleij, donderdag 19 november 2020
Vanaf het eerste contact in de showroom met dhr Rien Akerboom tot het fysiek inmeten en de plaatsing en eindoplevering zijn de verschillende disciplines van Ploeg Kozijnen zeer klantgericht en meedenkend geweest.
Ook het logistieke aspect van aanvoer van de nieuwe kozijnen en verwijdering van het bouwafval in een "oude wijk" in Haarlem is nagenoeg geruisloos gegaan. Daarbij genomen dat het team o.l.v. Gino zeer bekwaam en oplossingsgericht te werk zijn gegaan maakt deze beoordeling.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Mooie kozijnen, mindere serviceLonneke, vrijdag 13 november 2020
Financieel waren er bij het order gesprek andere afspraken dan uiteindelijk op papier stonden, was erg jammer.
De kozijnen zouden in september geplaatst worden. Het werd helaas november.
Er zou een nieuwe deurstang gemonteerd worden (oude zat roest op binnen 3 jaar en is van rvs?) Maar monteurs hadden verkeerde mee gekregen.
De rekening wordt uiteraard wel op tijd gestuurd.
Maar, de monteurs waren zeer vriendelijk en super vakbekwaam! Zij hebben de kozijnen, deuren en toebehoren vakkundig en prachtig afgewerkt geplaatst in goed overleg met ons. Ook meldden zij onvolkomenheden tijdens het plaatsen en waren volledig betrouwbaar. Ondanks de mindere punten begin van deze review zijn wij wel heel tevreden over het mooie eindresultaat.
De vakmensen weten wat ze doen, de mensen in de showroom en op kantoor zijn de klantvriendelijkheid en persoonlijke benadering juist wat kwijt geraakt. Jammer dat een mooi bedrijf te commercieel lijkt te worden
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles verliep keurig volgens afspraak. De monteurs werkten keurig en waren erg vriendelijk. Na montage goede instructie gehad hoe alles werkten. Kortom, een prima product met uitstekende service!Berrie, woensdag 11 november 2020
Geweldig product en uistekend gemonteerd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Gewoon goed zoals het hoort. Marcel, woensdag 11 november 2020
Wij zijn ontzettend prettig geholpen in de showroom, heel goed meegedacht tav onze wensen en mogelijkheden. Ook het contact met de service en planning is prettig verlopen . De monteurs waren erg vriendelijk en professioneel. We zijn supertevreden over onze prachtige, nieuwe kozijnen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
super barbara keijzer, vrijdag 6 november 2020
mijn ervaring met de firma ploeg is uitstekend.
de medewerkers die hier de kozijnen geplaatst hebben zijn super fijne harde werkers , ook nette werkers alles na de dagklus weer aan kant maken zodat het voor ons weer een leefbare avond was.
ook deze pui zowel voor als achter was een uitdaging en is met verve gelukt.
dus zeker een tevreden klant.
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
VIEL TEGENMarijke, dinsdag 27 oktober 2020
Wij hebben de contacten in de showroom met de verkoper en alle telefonische en email correspondentie als zeer prettig en uiterst correct ervaren. Echter: de week met de monteurs en vooral ook de communicatie met de projectleider was slecht. Zo werd er geen vloerbescherming neergelegd "niet meegenomen en ik weet ook niet of dat morgen gebeurt", geen afspraken over de afwerking binnen en commentaar op een collega die wel deze procedure volgde.
Vervolgens bleek bij het schoonmaken dat er op diverse plekken roestvlekken door het frame komen. De serviceafdeling heeft hier snel op gereageerd, maar voor ons al met al een teleurstellende ervaring bij een verbouwingsproject als dit.
Aanbevelen?
Nee
8,0 / 10
Helemaal primaHans Koomen, zondag 25 oktober 2020
Alles ging prima
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima product EN installatie Roos van Schaik , zondag 25 oktober 2020
Mooie nieuwe kozijnen vakkundig geïnstalleerd.
Indruk showroom, advies werd bevestigd bij montage.
In de wilde markt van kunststofkozijnen veel goedkopere cowboys maar hier geldt
goedkoop is duurkoop zeker en is dit een advies van mij aan u.
Ook zeer kleine vermeende schade bij buurvrouw werd heel snel en netjes opgelost; iedereen blij!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super kwaliteit en service!Melanie de Ridder, vrijdag 23 oktober 2020
Vriendelijk vakbekwaam personeel.
Super kwaliteit producten, en ontzettend mooi!
Ben heel blij met onze nieuwe kunstof kozijnen!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Op tijd, snel en goedWim Terol, vrijdag 23 oktober 2020
gewoon goed
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Wij zijn heel tevreden met de geplaatste kunststof kozijnen.Marijke van Egmond, vrijdag 23 oktober 2020
Van het eerste bezoek aan de showroom tot en met de plaatsing van de kunststof kozijnen heeft Ploeg kozijnen prima werk geleverd.
De medewerkers die de kozijnen kwamen plaatsen hebben mooi werk afgeleverd en gingen zeer vakkundig te werk.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
In een dag geklaard.H. E., vrijdag 23 oktober 2020
Het ging zoals beloofd, alleen achteraf konden we de lamellen niet meer gebruiken. 10 cm te lang.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastisch Carmen, vrijdag 23 oktober 2020
Een goed aardig en efficiënt bedrijf We zijn meer dan tevreden
Aardige , bekwamen vakmensen
Super
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer professioneel bedrijfMaurice, donderdag 22 oktober 2020
Vanaf het eerste contact t/m oplevering een goed gevoel gehad. Deskundig goed doorwerkend personeel met als gevolg een mooi eindresultaat. Aanpak en uitwerking was goed gepland .
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prachtig product prima vakluiEric, donderdag 22 oktober 2020
Van A tot Z prima
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Kwaliteit met een grote K. Olaus, donderdag 22 oktober 2020
Uitvoering conform afspraken.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
prachtigM.A.C. lemmers, donderdag 22 oktober 2020
heel mooi geworden,erg blij mee
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Top geregeldDennis, donderdag 22 oktober 2020
Gegelijk, goede en vakkundige werklui en uitstekende service
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
PrimaMw. A. van Oostveen, donderdag 15 oktober 2020
Alles ging soepel en netjes. Van het eerste gesprek tot het plaatsen. Erg blij met onze mooie kozijnen. Aanrader.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
100 procent Kamps , zondag 27 september 2020
Vakwerk, vakmensen. Ondanks hittegolf voluit tempo. Ook tijdens crisis door weer plotseling noodzakelijk opname ziekenhuis van mijn man.
Complimenten voor Sjaak en collega (ben helaas zijn naam vergeten)
(Geen raam bekleding besteld. Is nogal prijzig)
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Mooie kozijnen, netjes werk, duidelijke afsprakenDhr. A. van Egmond, woensdag 23 september 2020
De medewerkers (zowel bij offerte als uitvoering) zijn vriendelijk, geven goede uitleg en maken duidelijke afspraken. Schade die helaas tijdens werkzaamheden was ontstaan, is goed en snel opgelost. Het resultaat is prachtig.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goede service en vakkundigRaymond, woensdag 23 september 2020
Al eerder ervaringen met Ploeg en nu het laatst deel de schuurdeur.
De monteurs werken netjes en vakkundig en geven ook nog eens uitleg aan nieuwsgierige klanten .
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldige service en uitstekend product Mohamed el Youssoufi, dinsdag 22 september 2020
Vriendelijke professionals die keurig hun werkzaamheden uitvoeren.
Duidelijke uitleg gekregen wat er allemaal ging gebeuren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Ploeg Kozijnen is een bedrijf om aan te bevelen.M. Bollen, vrijdag 18 september 2020
Wij hebben Ploeg Kozijnen als een bijzonder aangenaam, vriendelijk, meedenkend en vakkundig bedrijf ervaren. Vanaf het eerste oriënterend gesprek tot de planning van de uitvoerende werkzaamheden en het monteren van alle kozijnen verliep het contact met alle betrokken Ploeg medewerkers bijzonder soepel en professioneel.
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Goede kwaliteit, matige after salesJ. Weijers, dinsdag 8 september 2020
Helaas hebben onze kozijnen (op zolder) andere afmetingen gekregen dan de vorige. Het was bij onze 'account manager' bekend dat de bestaande rolluiken terug moesten. Echter, door de afwijkende maat, moesten de rolluiken ingekort worden, wat extra kosten met zich meebracht. Op de vraag hoe dit opgelost kan worden, werd geen gehoor gegeven door Ploeg. Een slordige afwikkeling van een goed project...
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Professioneel bedrijf, prachtig resultaat Mw. S. Schakenbos, woensdag 2 september 2020
Professioneel bedrijf. Vriendelijke werknemers. Alles gaat met zorg en in overleg. Resultaat is prachtig geworden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Helemaal goed !H. Visser, dinsdag 1 september 2020
Netjes gewerkt. Mooi afgewerkt. Heel blij mee. We komen zeker terug voor de andere kozijnen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
adequaat en klantvriendelijkPaul, dinsdag 1 september 2020
Soepel zoals altijd, wij hebben al diverse malen bij Ploeg een bestelling gedaan, dit maal was het voor mijn moeder een achterpui voor de zolderverdieping. E.e.a. liep wat uit door verkeerd geparkeerde auto's en de vriendelijke monteurs waren zo aardig door te werken tot de klus klaar was i.p.v. een vervolgafspraak te maken. Volgende keer zeker weer met Ploeg.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel en netjes Dhr. P. Kralt, maandag 31 augustus 2020
Zeer tevreden over de kozijnen. De medewerkers werkten snel en vakkundig.
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Het hele voortrajct was prima, de uiteindelijke afwerking was iets minder.M. van Noort, maandag 31 augustus 2020
De klus is in 1 dag gedaan en dit was misschien een beetje te kort. Op het laatst werd het snel afgewerkt. Wij zaten 's avonds bij het raam en voelden tocht en we konden onder het raam naar buiten kijken. We hebben Van der Ploeg gebeld en het klopte want de ramen zijn er na 4 weken geloof ik eruit gehaald en goed opgevuld. Daarna geen tocht meer.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima geregeld alles.Mw. A. Cornelisse, maandag 31 augustus 2020
Zie boven
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Klantvriendelijk,goede serviceJ. van Weeren, maandag 31 augustus 2020
Ze denken goed met je mee,en goed uitgevoerd.
En werken erg netjes.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Top vakwerk geleverdE.A. de Jager, maandag 31 augustus 2020
Ploeg kozijnen heeft een mooie showroom en er wordt veel tijd en aandacht besteed aan jou wensen, vragen en voorkeuren. Het voortraject vonden wij zeer goed verlopen. Nadat wij begin maart akkoord hadden gegeven voor onze kozijnen zijn deze eind mei geplaatst. Tijdens deze periode hadden wij financiële problemen, maar hier hebben we samen een oplossing voor gevonden, echt top. Het plaatsen is echt geweldig gebeurt, wat een vakmensen. We zijn er heel blij mee en gaan sparen voor meer kunststofkozijnen rond ons huis. Echt TOP werk.
Aanbevelen?
Nee
8,0 / 10
goed bedrijf die alles toch goed afrondenH.J. van der Molen, zondag 30 augustus 2020
Nadat 3 monteurs de achter pui met deuren geplaatst hadden op een vreemde manier en wat afwerklatjes niet geplaatst werden is alles door een andere monteur 100% goed opgelost. Het hele huis en dat van mijn zoon is nu gedaan door Ploeg Kozijnen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Een bedrijf wat doet wat ze belovenJ. Vrolijk, zondag 30 augustus 2020
Wij zijn zeer tevreden over Ploeg Kozijnen en de geleverde en gemonteerde kozijnen.
Wij zijn een keer zonder afspraak in de showroom komen aanwaaien, omdat wij toevallig een keer in de buurt waren. Desondanks bleek het toch mogelijk te zijn om met een adviseur om de tafel te gaan zitten om onze wensen te bespreken. De volgende dinsdag zouden wij een uitgewerkte offerte krijgen, welke wij ook inderdaad op de afgesproken dag ontvingen. De offerte zag er goed uit en ook de prijs viel ons best wel mee. Ook op aanvullende vragen/opmerkingen over deze offerte kregen wij steeds zeer snel antwoord. Uiteindelijk de offerte geaccepteerd. Ook daarna verliep alles volgens afspraak. Het inmeten verliep helemaal conform afspraak en de daaruit voortvloeiende wijzigingen werden netjes verwerkt. In week 21 zouden wij gecontacteerd worden voor het vastleggen van een datum voor het leveren en monteren van de kozijnen, wat dan ook prompt gebeurde. Ook de levering en montage van de kozijnen gebeurde helemaal conform de gemaakte afspraken. Zeer nette monteurs die hun vak verstaan. Als ze de oude kozijnen gaan slopen bekruipt je het gevoel of het ooit nog goed zal komen, maar niets is minder waar. Wij zijn zeer tevreden over de nieuwe kozijnen en de manier waarop het wordt afgewerkt. Echt een verademing en dat in een tijd waarin het Coronavirus hoogtij vierde en zomaar roet had kunnen gooien in alle afspraken. Overigens hebben wij nadien ook nog inklikbare roljaloezieën bij Ploeg Kozijnen besteld en ook dat liep naar volle tevredenheid.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Uitstekend zoals alles gelopen is, van bestelling tot en met plaatsing !Dhr. F.J. Lepelaar, zaterdag 29 augustus 2020
De mensen van Ploeg Kozijnen zijn vakmensen die met kennis van zaken de kozijnen hebben geplaatst. Alle medewerkers met wie wij in Nieuw-Vennep en thuis te maken hebben gehad waren uiterst vriendelijk en servicegericht. De monteurs werkten bovendien uiterst netjes.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden L. van Dijk, zaterdag 29 augustus 2020
Zeer tevreden. Goed product en ervaren medewerkers.Alles heel netjes afgeleverd.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Zeer goed productR. Moes, zaterdag 29 augustus 2020
Kozijnen zijn van goede kwaliteit. Levering zoals afgesproken. Goede communicatie vooraf. Enige minpuntje is de binnenafwerking. Door het verwijderen van de oude kozijnen was wat stucwerk afgebroken, dit is niet naar behoren gemaakt.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goeie kwaliteitJ. Kolkman, vrijdag 28 augustus 2020
Ik ben tevreden
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Meedenkende bouwvakkers echt topG. Tjon-Kie-Sim, vrijdag 28 augustus 2020
Bij het plaatsen van het kozijn kon de afwerking op 2 manieren en ik vond het echt netjes van de jongens om te vragen welke manier we wilden ipv van de makkelijke en simpele manier
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
VakkundigDhr. B. van Zuilen, vrijdag 28 augustus 2020
prima taakverdeling(mannetje binnen, buiten op steiger en voor één voor het maatwerk/zagen) keurig in gedrag en werkzaamheden. Vakwerk en helder in communicatie..
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
top kwaliteitS. Fehres, vrijdag 28 augustus 2020
Prima sales, montage en aftersales alsmede een top kwaliteit kozijnen.
Absolute aanrader.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
PrimaR.J.G. van der Weijden, vrijdag 28 augustus 2020
Snelle levering keurig geplaatst en alles schoon opgeleverd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
vakkundig werk geleverdalbert bakker, vrijdag 28 augustus 2020
goed team dat vlot aan de slag ging. de paar opmerkingen die ik had werden direct opgelost. een randje vuil in de rand van het glas werd in de nazorg naar tevredenheid schoongemaakt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
alles naar tevredenheid.Coradina en Antoon van den Hoek, donderdag 27 augustus 2020
Ramen en deur met kozijnen geplaatst bij ramen wat passende horren en plissee schermen mee geleverd alles naar tevredenheid en alle werkzaamheden super netjes en coronaproof verricht. alles netjes achtergelaten. Nalevering plissee hordeur die door onoplettendheid van beide partijen niet in orginele order was opgenomen is ook besteld en nageleverd volgens offerteprijs zonder extra kosten van achteraf nog inmeten enz. Super service!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super goed bedrijfLeeuwen, donderdag 27 augustus 2020
Mooi werk geleverd en ik geef het personeel een 10
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
helemaal goed.O., dinsdag 25 augustus 2020
Mooie ramen, voldoen aan al mijn speciale gestelde eisen.
Wel aantal dingetjes fout gelopen bij de bestelling. Vooral de suskasten gaven wat gedoe. Was ook niet helemaal genoeg kennis over vond ik. Maar allemaal netjes opgelost uiteindelijk.
--
Plaatsen werd ook netjes uitgevoerd. Klus werd met zorg geklaard.
--
Ik heb wel het idee dat Ploegkozijnen niet de goedkoopste is, maar kwalitatief wel een mooi product levert.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
goed werk afgeleverdH.F Schrama, dinsdag 25 augustus 2020
groot compliment aan Rien Voskeulen voor zijn werk
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede informatie en communicatie en nette montage.mevrouw Stolp, maandag 24 augustus 2020
Duidelijk, goede afspraken.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed!Mevr. M.H. van der Zwet, maandag 24 augustus 2020
Goede ervaring en mijn huis is ervan opgeknapt.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima professioneel geregeld.J. v.d. Hoorn, maandag 24 augustus 2020
Prima professioneel geregeld.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede service F. de Bruijn, maandag 24 augustus 2020
Prima geholpen en geleverd volgens afspraak en denken met je mee.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vriendelijke ervaren mensenR. Kleton, maandag 24 augustus 2020
Goede ervaringen. Mensen zijn zeer kundig en vriendelijk. Komen op tijd.
Raam was gebroken transport, zij hebben dit netjes van te voren gemeld en later netjes opgelost
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Netjes geplaatst F. Keuren, maandag 24 augustus 2020
na tegenslag bij plaatsen ruit (gebroken) netjes dichtgetimmerd en nieuwe versneld besteld. Minimale schade aan terras netjes vergoed. Monteurs netjes gewerkt en meegedacht over kleine dingen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
vakmanschapR.E. Geerlings, maandag 24 augustus 2020
mijn ervaringen zijn zeer goed.
Dit geld voorzowel het verkooptraject als de montage
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
een zeer prettig en deskundig bedrijfB. van Oosten, zondag 23 augustus 2020
Vanaf dag één een prettige ervaring, met vriendelijk en deskundig personeel, snelle en goede montage van mooie materialen.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Langzaam doch goedJ.P.F. Verweij, zondag 23 augustus 2020
Het offertetraject was helder, goed interview om onze wensen te achterhalen. Levertijd was lang (februari - mei/juni). Ook vervelend dat de klus in drie delen moest worden geklaard vanwege bestellingen die laat werden geleverd. Het vakmanschap was gewoon goed. Het bedrijf was ook goed benaderbaar. Wel enig misverstand over de betaling van de factuur in delen, maar dat werd goed opgelost.
Tenslotte: de tijdelijke panelen in de deur (na plaatsing deur waren de panelen nog niet gearriveerd) vielen er steeds uit en waren niet erg inbraak proof.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima geen klachten! Dhr. J. Welling, zaterdag 22 augustus 2020
Wij zijn zeer tevreden over onze ramen met kunststof kozijnen geplaatst op 2 etages aan voor en achterkant van ons huis! Ook medewerkers en monteurs prima ......naar volle tevredenheid!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Service zoals het hoort en je zelden nog zietP. Bokhorst, vrijdag 21 augustus 2020
Afgezien van het afgesproken werk, het harde werken en gezellige uitvoerende mannen, werd er kwaliteit geleverd en in goed overleg alles tot in de puntjes geregeld.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Ploeg op zijn best !!Mw. E.G. Doevendans, vrijdag 21 augustus 2020
Goed contact.
Meegedacht over de kleine verbouwing. Met practisch advies.
Zorgvuldige voorbereiding met het inmeten.
Uitvoering volgens planning met deskundig personeel.
Om aan te bevelen.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Alles snel en vakkundig gedaanM. Schutte, vrijdag 21 augustus 2020
Op een paar kleine dingetjes na was alles goed gedaan. Badkamer raampje helaas naar de verkeerde kant open, maar dat is ook naar tevredenheid opgelost
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Gewoon goed bedrijfDhr. E. de Groof, donderdag 20 augustus 2020
ik zou de volgende keer het weer door hun laten doen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Top bedrijf Juliette , woensdag 5 augustus 2020
goed bedrijf vriendelijke en hulpzaam personeel.
Leuke open dagen goed geregeld.
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
niet klantvriendelijkDirk , donderdag 23 juli 2020
Gisterenmiddag (14 juli) ging ik even langs bij ploegkozijnen omdat ik toevallig in de buurt was. Toen ik binnen kwam (zonder afspraak vooraf) waren de allebei de verkopers met een klant bezig. Toen beide verkopers met de klanten klaar waren dacht ik wel aan de buurt te zijn. Ik heb toen zeker nog een half uur gewacht maar de verkopers waren beide verdwenen en ben toen maar naar huis gegaan. Ik kan me niet voorstellen dat ze mij niet hebben gezien. Op zijn minst hadden zij mij even aan kunnen spreken. Jammer gemiste kans.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Heb absoluut geen spijt van het bestellen van de pui bij Ploeg kozijnen. De adviseur heeft ons goed begeleid. Door de tekeningen vooraf kregen wij een goed idee van hoe eea eruit zou komen te zien. De offerte was duidelijk en de mannen die het geplaatst hebben waren zeer aangenaam, maar heel belangrijk werkten heel secuur. De afwerking werd ook heel netjes gedaan. Niet zoals bij sommige bedrijven afgeraffeld, maar heel netjes. Je ziet niet dat de pui er niet altijd al inzat. Materialen hoogwaardig. En toen het kado emmertje met onderhoudt produkten vergeten was, kwam de accountmanager deze nog nabrengen met een flesje wijn...Het zijn de kleine dingen die het helemaal afmaken.A. Kielman, woensdag 1 juli 2020
Van begin tot einde super
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
superDhr. W. van Hout, dinsdag 30 juni 2020
Schitterende mooie voor en garage deur gekocht bij Ploeg
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top !Hans, vrijdag 26 juni 2020
Heel vriendelijk geholpen.
De monteurs zeer kundig.
Het ziet er goed uit !
Een tevreden klant erbij
Aanbevelen?
Ja
3,0 / 10
RespectloosK. Selek, dinsdag 23 juni 2020
Tijdens de werkzaamheden hebben ze met grof geweld de tegel gesloopt. Ze konden het niet zelf maken en ik moest zelf iemand regelen. Ik mocht de tegel ook niet gelijk laten maken want hun verzekering moest het eerst goed keuren. Ik kan niet weken lang met een kapotte tegel blijven zitten dus laten maken. Uiteindelijk hebben ze. Met de de volledige tegel vergoed. Het ging om niet om grote bedragen vergelelen met wat ik voor de kozijnen hebt betaald maar respectloze klantenservice. Alsof ik de regel zelf heb stuk gemaakt. Na betalen van volledige factuur van de kozijnen was ik ineens geen klant meer kreeg ik het gevoel. Zonde!
Aanbevelen?
Nee
7,0 / 10
Tevreden maar niet helemaalDe heer J. Lohman, dinsdag 16 juni 2020
Eindresultaat van mijn nieuwe kozijn met 3 laags glas in keuken ben ik tevreden over. Uitvoering en afwerking prima.
Minder blij met
* niet goed meedenken/ communiceren in basisontwerp vwb aantal delen en ventilatieroosters
* minder goed communiceren over visuele effect van nogal hoge kunstoflijst
* wat knieperig omgaan met delen financiele voordeel van mijn beslissing de 3 laags glasruit, vanwege wat golvende afstandhouders, niet te vervangen door een nieuwe
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
zeer positiefDhr. J. van der Pol, dinsdag 16 juni 2020
makkelijk pratende en over tuigende verkoper JACOB dankje wel
zeer goede monteur gehad FRANK dank je wel zeer blij er mee
Aanbevelen?
Ja
5,0 / 10
prima mensen, maar pech met het materiaalM.P. van Mansum, dinsdag 16 juni 2020
na een lange voorbereiding werden in maart nieuwe deuren en kozijnen geplaatst. Na afloop 6 verbeterpunten waaronder vervangen van de 2 tripleglas deuren. 14 mei in de herkansing. Nu bleek het verkeerde glas geleverd, zodat we nog steeds wachten op de afronding van de klus.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Erg tevreden met prachtige kunstof deuren en ramen. M Verbaan- Reijnders, dinsdag 9 juni 2020
Het bezoek aan de showroom, 2x, verliep prettig. Goed advies gekregen.
Het plaatsen nam 2 dagen in beslag, netjes gewerkt door beide heren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Keurige plaatsing van mooi product.Mw. J. Droog, dinsdag 9 juni 2020
De plaatsing is in overleg door deskundige medewerkers verzorgd. Ook de aansluitingen op bestaand werk zijn fraai opgelost.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima badkamerhor geleverd.Blonk, dinsdag 9 juni 2020
Sneller dan verwacht.
Prima uitleg gekregen om de hor zelf te plaatsen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden over het team dat een nieuwe voordeur en twee ramen hebben geplaatst.Mevr. M. de Vries, maandag 8 juni 2020
Heel goed. Prettige mensen en prima werk.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Ik ben heel tevredenFloris, maandag 8 juni 2020
Communicatie was heel goed. Het werk werd snel, efficient en schoon geleverd. Sloopmateriaal werd keurig afgevoerd. Na afloop was het werk en omgeving en was de constructie zelf schoon en perfect volgens plan. Prettig en vakkundig personeel! Chapeau.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
mooie kwaliteitcornelis, maandag 8 juni 2020
Mooie kwaliteit kozijnen, met maatwerk op aanvraag van de klant.
Aftersales ook prima, er waren een paar zaken fout gegaan maar wel allemaal keurig opgelost.
--
Niet de goedkoopste aanbieder denk ik. Maar vertrouwd adres.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Eenmaal aan de slag, knap werk geleverdBurgers, maandag 8 juni 2020
planningtechnisch ging er nogal wat mis waardoor de werkzaamheden een maand later en in 2 niet aansluitende dagen werd uitgevoerd ipv 1 dag
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
staat hieronder alDhr. en mevr. de Graaff, maandag 8 juni 2020
Punctueel, vakkundig, vriendelijk personeel
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
primaL. Robbers, vrijdag 5 juni 2020
Goed werk gedaan
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima bedrijf met een goede servicesNicoline Jansen, vrijdag 5 juni 2020
volledige huis gedaan bij Ploeg met perfecte service en nette mensen
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Kwaliteit, goed en efficiënt uitgevoerdPaul, vrijdag 5 juni 2020
Vlot offerte traject, duidelijke offerte, prima afspraken. Montage goed georganiseerd. Vakkundig, behulpzaam en vriendelijk personeel. Kozijnen passen top en staan goed. Zeker een volgende keer ook weer kozijnen van Ploeg.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Heel prettigJ. van Weeren, donderdag 4 juni 2020
Het hele project is van begin tot eind goed en netjes verlopen,en als we vragen hebben of er is iets wordt het snel opgelost.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Buitengewoon goed bedrijf.J.J. van der Werf, maandag 18 mei 2020
Zeer tevreden met resultaat en ook over de ploeg werknemers die alles geplaatst hebben.
Ze hebben erg netjes en precies gewerkt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Helemaal TopMooijman, donderdag 14 mei 2020
Wij kregen goed en kundig advies over de verschillende producten. Ook werd er erg goed naar onze wensen geluisterd en netjes uitgelegd waarom sommige dingen beter wel en beter niet voor ons toepasbaar waren. De communicatie was top, netjes ruim van te voren werd er contact gezocht over de datum van de plaatsing. Omdat er toen corona op trad is er nogmaals contact met ons gezocht over wat te doen en is er in samenspraak besloten de plaatsing door te laten gaan. De monteurs hebben de plaatsing vakkundig uitgevoerd, zich super netjes aan de toen geldende corona maatregelen gehouden en alles keurig netjes achtergelaten, Waardoor we na de bovenverdieping en beneden een aantal jaar geleden al kunsstofkozijnen door ploeg hebben laten plaatsen nu ook genieten van onze fantastisch mooie nieuwe kunststof voordeur met kozijn!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Uiteindelijk netjes opgeleverdP Van der geer, woensdag 13 mei 2020
Mijn hemel, wat gingen die twee te keer met sloopwerk. Behalve dat de halve muur loskwam werd het behang op zijwanden ook beschadigd. Helaas was ik niet bij de oplevering. Aan de buitenkant was het keurig,maar binnen had ik nog flinke gaten in mijn muur. Later is iemand langsgekomen om dat nog op te lossen.
Het scheelt enorm in geluid.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Denken mee, goede keuze, kwaliteit prima.Bessel, woensdag 13 mei 2020
Een klein puntje: kiepraam raakt standbuizen CV; dit had beter andersom gekund. Maar het is geen ramp.
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
nieuw raam, ziet er netjes geplaatst uit, ging niet zonder slag of stootKarin, woensdag 13 mei 2020
Nieuw raam in de zijmuur van de keuken. Het ziet er nu netjes uit maar dat ging niet zonder slag of stoot. Raam zat klem dus glas moest worden gebroken. De monteurs hebben het meeste glas grotendeels zelf geruimd.
Monteurs misten af en toe gereedschap, hadden geen beschermende brillen e.d., want de auto was kennelijk 'niet op orde'. Gelukkig heb ik hier een bril beschikbaar en die heb ik geleend. Op zich geen probleem, maar het voelde af en toe een beetje amateuristisch.
Verder zonder overleg of bescherming op de nette zwarte keukenkrukken gezeten die na afloop vol zaten met aarde (buiten was het nat weer, dat is dubbelpech voor monteurs en voor mij) en diverse kitlijmsporen.
Dat laatste heeft mij meeste gestoord. Ik zag het te laat en heb vervolgens flink gepoetst maar het is niet helemaal weg.
Totale indruk: raam netjes, plaatsing rommelig. (foto's beschikbaar)
Aanbevelen?
Nee
9,0 / 10
Top kwaliteitHenk Bakker, dinsdag 12 mei 2020
Na wikken en wegen ondanks de iets hogere prijs toch voor Ploeg kozijnen gekozen. Dit omdat deze firma ervaring had met een nieuwe nokkozijnen plaatsen in deze straat en huizen en ook omdat zij ook uit hetzelfde dorp kwamen.
Echt geen spijt van gehad. Prima kwaliteit en ervaren vakmensen en Piet wat werk jij met jouw mannen netjes en wat hebben jullie het mooi afgewerkt, top!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Gewoon goedBenny Knaup, dinsdag 12 mei 2020
Fijne en rustige ervaring in de showroom, geen overhaaste dingen. Offertetraject was na een paar mailwisselingen goed. Montage uitstekend. Eindresultaat prachtig.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Betrouwbaar en goed werk geleverdMenno, maandag 11 mei 2020
Ploeg kozijnen heeft de kozijnen snel en vakkundig geplaatst. De communicatie verliep goed en het resultaat is goed.
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Mooi werk maar qua prijs niet klantvriendelijk.Danielle, maandag 11 mei 2020
Jaren geleden alle ramen en deuren door Ploeg kozijnen laten doen. Nu toch graag een hor bij het raam. Netjes gemeten,vriendelijke monteurs. Dat de monteur en de voorrijkosten 2x betaald moeten worden (a 118,65 euro x2 voor meten en voor plaatsen) vind ik heel apart.Dat is geen service. Zo ben ik voor een simpel hor 360 euro kwijt! (BTW zit hier ook bij.) Schandalig! Ik snap dat de monteur betaald moet worden maar 2x voorrijkosten berekenen.. klantvriendelijk is het echt niet. (Ik heb dit ook aan gegeven.) Zeker niet aangezien we daar al duizenden euro's hebben betaald aan eerder werk. Volgende keer toch maar op zoek naar een ander bedrijf. Eentje welke mijn portemonnee leuker vind...Aanbeveling op ja omdat ze mooi werk leveren. Niet qua prijs.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
TopTheo, maandag 11 mei 2020
Wij zijn erg blij met onze nieuwe achter gevel ,die nauwkeurig is in gemeten en perfect is geplaatst.
Énige minpunt wat niet door de firmaPloeg kwam was een horreur.
Wat zeer aduqaat is opgelost door de firma Ploeg.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
GeweldigAaltje, maandag 11 mei 2020
Zo blij met onze nieuwe voorruit en de voordeur. Netjes en snel afgewerkt. Nu volop profijt....
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima vakwerk met goede planningMarijke, maandag 11 mei 2020
Van begin tot eind goede en duidelijke communicatie. Alles stipt volgens planning. En alles werd schoon achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede kwaliteit en prima service en garantie, ook na plaatsen van kozijnen.H.F. Plasse , maandag 11 mei 2020
Monteur is langs geweest i.v.m. bestellen deur en ontdekte dat er bij plaatsen van een HR+++ ruit een beschadiging was ontstaan (2 jaar geleden). Foto gemaakt en nieuwe HR+++ ruit besteld, paar weken later geplaatst. Super!! En en passant ook even andere deuren gecheckt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top service !!!Ogun, maandag 11 mei 2020
We hadden vanaf het begin een goed gevoel bij Ploegkozijnen toen we daar op ons eerste afspraak waren. Alles ging heel soepel en we werden goed ingelicht. Op de dag van de installatie van onze kozijnen was de zorg die werd besteed ook erg goed om alles zo goed mogelijk uit te voeren. Alles wat verwijderd werd, werd ook netjes meegenomen. De troep die ontstaat werd ook netjes schoongemaakt. We kunnen niks anders zeggen dan dat we een juiste keuze hebben gemaakt om onze kozijnen bij Ploeg kozijnen te bestellen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
WezijnheelblijmetonzePloegkozijnenMJvanEgmond, maandag 11 mei 2020
Er werd weer keurig en snel gewerkt door Raymond. Zijn weer helemaal blij met de nieuwe deur.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer tevreden over medewerkers en uitvoeringHans Huijts, maandag 11 mei 2020
Vriendelijk, deskundig, netjes, vakkundig
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede en volledige servicesStephan, maandag 11 mei 2020
Alles geleverd conform afspraak. Bij plaatsing is wel schade aan het aanrechtblad ontstaan, maar ook deze is netjes opgelost.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Komt na wat ze belovenRaimond, maandag 11 mei 2020
Zeer tevreden met het plaatsen van de kozijnen.
Medewerkers vriendelijk en met verstand van zaken.
Service ook goed.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Ploegkozijnen is een aanrader.Peter, zaterdag 9 mei 2020
De ervaring met Ploegkozijnen is erg positief. Zo zeer zelfs dat wij het hebben aangedurfd een collega van mijn partner te wijzen op uw bedrijf.
Onze ervaring:
- kennis van zaken;
- goede begeleiding vanaf moment showroom binnen stappen tm plaatsen;
- meedenken (empathisch vermogen) Jacob van den Berg;
- monteurs waren netjes en hebben werkzaamheden vlot uitgevoerd;
- rest werkzaamheden snel opgepakt.
Kortom, Ploegkozijnen is een aanrader.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Van showroom tot en met plaatsing: klasseTheo , woensdag 25 maart 2020
Onze ervaring met Ploeg kozijnen is er èèn uit duizenden.
Fijne verkoper met vakkennis
Gezellige en vakkundige monteurs
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
VakwerkMonica, maandag 16 maart 2020
Vandaag mijn raam- en deurkozijnen laten vervangen: snel, vakkundig werk. Vriendelijke medewerkers. Laten de boel weer netjes achter. Werken uitstekend rond moeilijke hoekjes/nauwe ruimtes in huis. Complimenten!
Aanbevelen?
Ja
5,0 / 10
prima kozijnen, slechte service en communicatieYvonne, vrijdag 21 februari 2020
Tot en met het plaatsen van de kozijnen verliep het prima en de nieuwe kozijnen zien er goed uit. Het plaatsen ging allemaal voorspoedig. Alleen ontbraken de horren die ik besteld had en het heeft 5(!) maanden geduurd voordat ik ze eindelijk had. De verkoper was telefonisch onbereikbaar en kwam de afspraak over het leveren van de horren niet na. Ik heb zijn voicemail ingesproken en e-mails gestuurd, maar hij heeft daar nooit op gereageerd. Dit zorgt er voor dat ik, ondanks de mooie kozijnen, met een slecht gevoel hierop terugkijk.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Heel mooi en blij meeGea, dinsdag 18 februari 2020
Alles keurig gedaan zoals afgesproken
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede communicatie, en prima werk plus goede after saleHarry, vrijdag 14 februari 2020
Fijne mensen om mee samen te werken
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prettig.Carsjen, vrijdag 14 februari 2020
De mannen die bij ons het kozijn plaatsten zijn harde werkers. Beleefd en aardig. Bovendien hebben zij de boel heel netjes achter gelaten.
Er was prettige samenwerking tussen het Ploegpersoneel en de vrachtwagenchauffeur van Meeuwenoord.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima Alex, dinsdag 11 februari 2020
Al vele jaren klant. Eerst de achterzijde van ons huis vernieuwd met kunststof ramen. Nu de beurt aan de voorzijde. Werkzaamheden prima volgens planning verlopen. We zijn er blij mee.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel mooi gewordenColinda, woensdag 5 februari 2020
Ik heb 1 raam laten doen. Het raam moest 2x zo groot worden. Ploeg heeft alles keurig opgemeten, uitgezaagd en prima adviezen gegeven. Ik ben erg tevreden. Mijn raam ziet er binnen en buiten heel mooi afgewerkt uit. Ze leverden zelf gratis extra lat toen ik erom vroeg.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
SuperJanny, maandag 3 februari 2020
Op afgesproken tijd aanwezig
Nette kozijnenplaatsers
Alles keurig uitgelegd en ook met dank aan de mensen die de kozijnen maken in de fabriek
Ploeg kozijnen jullie heb het top geleverd met topmensen
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer tevreden!Fabienne, vrijdag 31 januari 2020
Onze ervaring is dat de communicatie met het kantoor niet altijd even soepel loopt, op het begin waren wij zelfs bijna afgehaakt omdat het lastig was een afspraak voor een offerte te maken. De afspraak aan huis zelf verliep soepel, Jacob dacht met ons mee en nodigde ons uit in de prachtige showroom waar we een beter beeld kregen van de uitvoering en diverse mogelijkheden. De montage zelf verliep ook soepel en zonder problemen door een professioneel team, we zijn erg blij met de kozijnen en krijgen regelmatig complimenten van buurtbewoners. Wij kunnen Ploeg zeker aanraden!
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Start was moeizaam, eerste adviseur niet meer werkzaam bij Ploeg daarna vakantie en daarna nieuwe collega inwerken. Er is er veel tijd overheen gegaan tussen het eerste contact en het plaatsenJan, dinsdag 21 januari 2020
Betrouwbaar bedrijf
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede service, netjes gedaan en afgewerkt.PaulH, maandag 20 januari 2020
Ja helaas door vertrek van adviseur, vakantie vervanger uiteindelijk beland bij goede adviseur, die ook goed met klant meegedacht heeft, daardoor heeft het voortraject langer geduurd dan wenselijk was.
Daardoor schoof de termijn van installatie ook op.
De monteurs hebben netjes gedaan.
Zijn tevreden met uiteindelijk resultaat.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Nette montage en adequaat en tijdig oplossen van restpunten.Dirk, vrijdag 17 januari 2020
Als boven omschreven en aanvullend te vermelden is dat de nazorg vanuit de kwaliteitsafdeling ook nog eens 100% is.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede service en vakmensen, kozijnen snel en vakkundig geplaatst.C.P. Rijsbergen, donderdag 16 januari 2020
Vriendelijke vakmensen, een plezier over de vloer. Alles netjes en vakkundig afgewerkt en achter gelaten. Ook de nazorg was top.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Mooie materialen op een professionele manier geinstalleerd.Hans, donderdag 16 januari 2020
Bij het installeren van de nieuwe kozijnen is zeer professioneel gewerkt waarbij de bestaande situatie zoals tegelwerk in de badkamer zonder schade is gebleven. De finale afwerking is top.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
communicatie en kwaliteit!Joop van der Sma, donderdag 16 januari 2020
Zeggen wat je doet en doen wat je zegt! Dus prima, mooi afgewerkte kozijnen aan binnen en buitenkant!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Blij dat we Ploeg Kozijnen gekozen hebben.Frank, donderdag 2 januari 2020
Zeer tevreden met de wijze waarop Ploeg Kozijnen het hele proces van bestelling tot installatie begeleid heeft. Hoewel er tijdens de installatie een probleem ontstond dat niet direct kon worden opgelost, heeft het hele team alles in het werk gesteld om met de grootste spoed nog voor de Kerstdagen met man en macht alles in orde te brengen. Zeer professioneel en uiterst vriendelijk. Zeker aan te raden om met Ploeg in zee te gaan.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Excellente vakmensen en een schitterend resultaatHarm Veldhuizen, dinsdag 24 december 2019
Vanuit mijn werk was ik al bekend met Ploeg kozijnen, het vakmanschap en de service voor particulieren overtrof echter mijn stoutste verwachtingen. Het was een waar plezier om de experts van Ploeg aan het werk te zien.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Ervaren medewerkers, snelle nette plaatsingR Groen, zaterdag 21 december 2019
De kozijnen zijn snel en netjes geplaatst. Elke dag werd er opgeruimd en was het kozijn geplaats en de gevel weer dicht.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zéér goed, aanraderDirk, donderdag 19 december 2019
Wij hebben deze week, gedeeltelijk, nieuwe kozijnen gekregen. Wij zijn zeer tevreden over de plaatsing, heel vakkundige monteurs, netjes gewerkt. Vriendelijk en steeds even overleggen hoe we het willen. Alles keurig afgewerkt. Bedankt!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Perfect !!!Kim Koevoets , donderdag 19 december 2019
Fijne contacten,duidelijk en eerlijk.
Ook de na service is perfect!
Ik zou ze zo aanbevelen.
Wij zijn erg content.
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Gematigd enthousiast Peter , dinsdag 17 december 2019
Offerte besprekingen gingen vlotjes, als je contact opnam kreeg je ook snel een reactie.
Maar met klachten afhandeling word laat gereageerd en de uiteindelijke afhandeling liet ook lang opzich wachten.
De kozijnen zijn naar tevredenheid.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Professional and fast, real good experienceKaterina, dinsdag 17 december 2019
We had some bad experience with building companies in Holland before.... but Ploeg was definitely not one of those. Despite the scariness and size of the projects (replacement of all the windows (4 large ones) and all outside doors (3, including large garden slide-doors)), they managed to make the experience quite a pleasant one! All the workers were very professional, flexible and non-invasive, even fun to talk to, which made it much more bearable :-). The replacement was going on in October, some days very rainy, but no big deal for these guys. Every day they cleaned after themselves, started and finished on time, so we could have a normal family life in the morning and evening with our little baby. It was really worth the extra cost (yes, they are not the cheapest....). I would go again with Ploeg, even though I know I could shave off 4-5 k EUR of the price, but in the end, I would be worried that the cheaper company will cost me in the end more on the "after-works", which Ploeg has done real well (the clean finish). All is very robust, clean and well done and our gas bill is already lower thanks to the good insulation. We are really happy with the outcome and would definitely recommend these guys to everyone.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Ik zal jullie direct aanbevelen mocht er iemand van mijn vriendenkring op zoek gaan naar Kunststof kozijnenEd, dinsdag 10 december 2019
Professioneel en klantvriendelijk
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer tevredenClaudia, maandag 9 december 2019
Erg vakkundig, er wordt met je meegedacht. Mooie showroom en erg klantvriendelijk.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Op alle vlakken positief! Wil en Anja , vrijdag 29 november 2019
Fijne en duidelijke uitleg van alle mogelijkheden in de mooie showroom. Ook tijdens opmeten liep alles naar wens. En deze week is alles geplaatst en het ziet er super uit! Vakkundige en nette gezellige medewerkers. Harde werkers, vakkundig en doen hun best alles naar tevredenheid af te ronden.
Dank!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed werk geleverd voor een redelijke prijsNiels, woensdag 20 november 2019
Goed werk geleverd voor een redelijke prijs
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Één grote verrassing!Ronald, woensdag 20 november 2019
In de showroom werden we kundig en rustig rondgeleid en de verkoper nam alle tijd. Het opmeten en de plaatsing heeft op de afgesproken data plaatsgevonden. Het resultaat is prachtig. De mensen die geplaatst hebben, waren rustig en prettig. Alles is schoon gemaakt en we kregen een super leuk geschenkje van Ploeg. Het enige minpuntje is dat ons e-mailadres niet op elke afdeling bekend was, want we hebben een paar keer geen bericht gehad. Dan zou ik Ploeg willen aanraden om in een dergelijk geval even een telefoontje te doen. Maar verder ‘petje af’ en wij zijn reuze blij en tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima bedrijf,uitgevoerd zoals beloofdJaco, woensdag 20 november 2019
Vanaf offerte tot plaatsing was alles helder en duidelijk.het uitvoerend personeel zeer deskundig en hield rekening met onze wensen,ook bij de nazorg alles zoals verwacht de kleine discussiepunten naar volle tevredenheid afgehandeld.bij een volgende opdracht ga ik zo weer in zee met van der ploeg
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldig!Vivian, dinsdag 19 november 2019
Het begint al bij een geweldige showroom, waar je alles uitgebreid kan bekijken en fantastische service die alle tijd voor je nemen. Ingemeten wanneer het uitkomt en ook perfect gedaan. En dan het plaatsen... supersnel, heel vakkundig met de beste vaklui die je maar mag wensen. Fantastisch resultaat en verzorgt tot in de puntjes, zelfs de stucplekken sneuvelden werden opgevuld en even overleggen over de vensterbank was geen probleem.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles zeer goed geregeld Nico, dinsdag 19 november 2019
Prima op de afgesproken tijdstippen, aardige Medewerkers. Werken netjes en precies, en ook voor de verdere werkzaamheden TOP. En we kennen HANS al jaren
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prachtig bedrijf, mooie materialen en kleurzetting, goede vakmensen.Jan van der Werf, zondag 10 november 2019
Gehele proces renovatie dakkapel is op één afspraak na niet goed uitgevoerd, toch later na alle tevredenheid opgelost.
Aanbevelen?
Ja
5,0 / 10
Matig, zoals de score aangeeft.H Dentro, donderdag 7 november 2019
Hierbij deel ik u mijn ervaring mede.Als eerste is er een probleem i.v.m. de inmeting van de grote van de kozijnen,daardoor konden de kozijnen niet geheel op de juiste wijze geplaatst worden..Wel is er op deze klacht gereageerd.Maar vind zeker dat men te kort schiet als het op een daadwerkelijke oplossing komt. Vr. Gr. H ,Dentro.
Aanbevelen?
Nee
2,0 / 10
Goede ervaring met de verkoper Patrick, daarentegen de montage is zeer bedroevend.Kelly Provilij, woensdag 6 november 2019
In eerste instantie hadden wij goede hoop en positieve verwachtingen mbt Ploeg kozijnen. Echter door de montage zijn wij behoorlijk teleurgesteld geraakt. Toch hebben wij een goed gesprek met de directeur van Ploeg kozijnen gehad, waarin wij nader tot elkaar zijn gekomen.
Aanbevelen?
Nee
9,0 / 10
Topmarian, woensdag 6 november 2019
betrouwbaar bedrijf. Goed meedenken. Geleverde kozijnen zijn de mooiste van de straat. Heldere afspraken en werkwijze. Geweldige voorman uit Zevenhuizen met zijn maten.Klein verbeterpuntje; wijzgingen in de oorspronkelijke offerte dmw meer- of minderwerk houden het voor de klant overzichtelijker dan een geheel nieuwe offerte te maken.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldig resultaatLeo, zondag 3 november 2019
Stipt volgens planning op maandagmorgen begonnen. Alles liep perfect volgens schema. Op moment dat het schema leek uit te lopen kwamen er mensen bij om alles toch goed voor elkaar te krijgen. Alle beschadigingen aan de binnenzijde die ontstonden keurig weggewerkt. Puntje van aandacht is dat de uiteindelijke offerte ook nog langs de buitendienstmedewerker zou moeten gaan. Met hem zijn de afspraken gemaakt en hij zou dan ook de fouten uit de offerte kunnen halen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend werk en snel gemonteerdMarja Hoogendoor, vrijdag 1 november 2019
Uitstekend werk geleverd. We zijn hier heel tevreden over.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
PrimaFrans, donderdag 31 oktober 2019
Alles is correct je daan
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendR., donderdag 31 oktober 2019
In de showroom een goede en uitgebreide uitleg over alle zaken die wij wilden.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Mooi bedrijf met uitmuntende service!!!Albert, maandag 28 oktober 2019
Door zeer ervaren mensen met goede en uitgebreide uitleg een juiste keuze kunnen maken. De betrouwbaarheid in planning montage was echter wat minder en was de montage op een paar punten slordig. Maar de service erna en het oplossen was super!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
KlasseCees Sijmens, woensdag 23 oktober 2019
Na 20 jaar was er bij mij een zijkant van een kunststof raam door mij zelf verprutst, naar Nw Vennep gereden naar de werkplaats waar ik werd ontvangen door een ploeg medewerkers die net aan de thee zaten wat ik wilde werd mij netjes gevraagd.
Ik zei wat ik wilde momentje Meneer even later kwam hij terug met een 3 meter lange raam zijkant.
wat mag ik betalen vroeg ik nou niets dus,
dit is service na 20 jaar grote klasse.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevredenNico Zonnneveld, zaterdag 19 oktober 2019
Mooie showroom, goed advies en keurig geplaatst.
Montageploeg heeft heel netjes gewerkt.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Een geoliede machine, firma Ploegm W. vermeulen, vrijdag 18 oktober 2019
Ik heb het als zeer prettig ervaren hoe de werkweek is gelopen. Er viel er wel eens eentje uit (werknemer), maar het werk werd zeer zorgvuldig gedaan en alles was op tijd af. Het werd altijd netjes achtergelaten na een werkdag en de sfeer onderling was goed en dat is ook prettig. Hulde Voor Aad. Een harde en secure werker.
En de opmeter. Alles klopte!!
Ik wil nog een vensterbank in de keuken en dat contact verloopt wat stroef, maar dat kan ook aan mezelf liggen...
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Zeer kundig personeelMargreet , donderdag 17 oktober 2019
Wachttijd is lang maar als je aan de beurt bent komt er zeer vriendeljjk en ervaren personeel om de klus te klaren!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Topbedrijf! Met goed en vriendelijk personeel.J.T. Gaastra, dinsdag 24 september 2019
Wat ons opgevallen is,zeker bij de montage van onze kozijnen,is dat de mannen zo vakbekwaam,meedenkend, positief, klantgericht en kwalitatief werken. Ook als het even tegenzat werd daar op een goede manier op gereageerd en mee omgegaan. Ook de werkzaamheden vooraf(o.a. folie op de trappen voor het heen-en weer lopen) en zeker ook de opruimwerkzaamheden, werden uitstekend gedaan.
Dus kunnen wij niets anders zeggen dan: ........HULDE voor de monteurs........ en uiteraard zijn wij tevreden over de kozijnen. Het geeft het aangezicht van ons huis weer een frisse, mooie uitstraling.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Top service en werk afgeleverd J.D. Staakman, maandag 23 september 2019
Zeer te vrezen over het 1e gesprek tot aan de montage.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Complete kwaliteitRobin, vrijdag 20 september 2019
De installatie van alle kozijnen is zeer vlot en netjes verlopen. De service erna was ook van een top niveau. We zijn zeer tevreden met het resuktaat en het werk van Ploeg
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
topF. Rijns, zondag 15 september 2019
goed
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Goed geholpen en netjes behandeld kozijnen perfect J.J. Sassen, vrijdag 13 september 2019
Goed
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede service, kwaliteit en prettige installateursW. de Jong, donderdag 12 september 2019
We hebben kunstogen ramen aan de voorkant van ons later installeren. Het hele traject van eerste gesprek tm eind montage is soepel verlopen en ook is ploeg flexibel en prettig in het contact en kommunicatie.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Het is mooi gewordenN.A., donderdag 12 september 2019
Het is mooi geworden. Kost wat; heb je ook wat.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Alles naar volle tevredenheid verlopenR van Spijkeren, woensdag 11 september 2019
Alles naar volle tevredenheid verlopen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Helemaal goedHuub & Jeannette, dinsdag 10 september 2019
Er is netjes gewerkt, alles volgens afspraak.
Ook veel gelachen!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Hier denken ze tenminste goed meeBas, dinsdag 10 september 2019
Bij het inmeten brachten we ter sprake dat er meer werkzaamheden uitgevoerd zouden gaan worden door ons zelf. Goed dat we dit lieten weten want hier hebben ze rekening mee kunnen houden bij meten en montage. Prachtig afgeleverd en goede nazorg.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
zeer vakkundigH. Zethof, dinsdag 10 september 2019
De kozijnen zijn exact gemaakt in de werkplaats en zeer vakkundig geplaatst. Er is ook veel zorg besteed aan de afwerking.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
ChampionsM. Nijhof, dinsdag 10 september 2019
Wij hebben nieuwe kozijnen en een deur laten plaatsen. Ploeg kozijnen is een firma waar niets op aan te merken is.
Vanaf offerte tot oplevering alles klopte, klantenservice staat hier zeer hoog in het vaandel!
Hartelijk bedankt.
Marcel Nijhof
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TevredenD.M.M. Meijer, dinsdag 10 september 2019
Duidelijk verhaal. Goed geholpen in showroom.
Geleverd zoals afgesproken. Mooi product.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima!!!C. van Muijden, dinsdag 10 september 2019
Op tijd, netjes, humor en goed!
Kortom ..... prima!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
degelijk werk verrichtJ. van Duijn, dinsdag 3 september 2019
Offerte traject was open en duidelijk. Werkuitvoering door personeel was kundig en volgens planning klaar
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Achtergevel is mooi opgeknapt dankzij Ploeg kwaliteitMHJ, zaterdag 31 augustus 2019
Prettige hulp bij keuzes vooraf in de showroom.
Grote klasse van het team monteurs: rustig, precies en netjes.
Service afhandeling na afloop, duurt wat langer, deels door vakanties maar ook doordat te bestellen materiaal niet besteld was.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Alles goed geregeld. Goed contact bij vragenP.J. van Klink, vrijdag 30 augustus 2019
Top
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
keurig werk geleverd,goede kwaliteitvan Gijlswijk, donderdag 29 augustus 2019
Alles is keurig op de afgesproken data gebeurd door nette vriendelijke monteurs die uitstekend werk geleverd hebben.
Helaas werd een verkeerde cylinder voor het deurslot geleverd wat helaas wat strubbelingen heeft opgeleverd voor het vervangen.
Echter is alles uiteindelijk toch nog netjes binnen een redelijke termijn opgelost, waarvoor toch weer een compliment op zijn plaats is
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima serviceA. van Velzen, zaterdag 24 augustus 2019
Wij zijn zeer tevreden over de manier van werken door van der Ploeg.Ook zeer content met de afhandeling van de kleine beschadigingen die netjes zijn opgelost.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
De werkzaamheden worden met zorg uitgevoerd door de monteurs.G.W.J. (Gemma) J, zaterdag 24 augustus 2019
Montagedatum wordt ruim van tevoren aangekondigd. Telefonische bereikbaar het van Ploeg Kozijnen is prima.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer goedT. van der Bulk, zaterdag 24 augustus 2019
Vriendelijk personeel en kwa keuze ook veel keus
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Correcte levering en keurig geplaatstC. van der Made, zaterdag 24 augustus 2019
Bestelling is op een prettige manier gedaan, de kozijnen zijn op de dag van plaatsing netjes, snel en zorgvuldig geplaatst.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Komen hun afspraken op goede wijze na.Dhr. E. Bongers, zaterdag 24 augustus 2019
Het begon al in de showroom, prettige behandeling .wij zijn gewezen op de extra mogelijkheden.
Daarna versneld de kozijnen gekregen, netjes gemonteerd.
Kortom wij zijn voor de derde keer erg tevreden.
Aanbevelen?
Ja
5,0 / 10
slechtB. Viele, vrijdag 23 augustus 2019
het plaatsen van mijn kozijn is perfect verlopen, maar de nazorg was waardeloos, na vele-vele telefonische gesprekken eindelijk een monteur gekomen, bleek deze niet alle onderdelen bij zich te hebben, terwijl ik dit REEDS 3 KEER telefonisch met de jonge dame aan de telefoon had doorgegeven, naar mijn mening weet de linkerhand niet wat de rechterhand doet bij jullie administratie, wat een afgang voor een mooi bedrijf.
Opeens kreeg ik te horen dat jullie alleen zaken doen met de opdrachtgever (VvE de rosmolen Leiden) wat een zwak excuus voor jullie grove fouten en mis managent bij de administratie en afdeling nazorg
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima vakmensen !!R. Siemeling, woensdag 21 augustus 2019
Op de afgesproken dag waren de mannen van Ploeg kozijnen netjes optijd. Na een kop koffie begonnen ze aan de vervanging van onze voordeur. Deze is perfect afgewerkt en netjes opgeleverd, een aanwinst voor ons huis.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
netjes en goed, en een aanbeveling voor andereA.J. van de Werf, dinsdag 20 augustus 2019
goed en netjes afgeleverd en nog 1 x terug geweest om wat af te stellen, een aanbeveling voor een ieder.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Blij dat we gekozen hebben voor Ploeg kozijnenMevr. Y. Hopman, maandag 19 augustus 2019
De werknemers van Ploeg hebben net werk geleverd.
Aanbevelen?
Ja
5,0 / 10
Montage was goed , wel erg opdringerig met de rekeningen sturen , terwijl al 90 % betaald wasC. van den Berg, maandag 19 augustus 2019
Montage is naar wens verlopen . Echter was men wel erg irritant met de rekening sturen . We hadden in een week tijd 3 x een herinneringen terwijl ze wisten dat we op vakantie waren . Dit was erg opdringerig en niet prettig te noemen , terwijl er al ruim 90% betaald was
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima ervaringW. Leedekerken, maandag 19 augustus 2019
Goede begeleiding bij het uitzoeken. Fijn personeel bij het plaatsen. Ook het kantoor personeel is prettig en service gericht.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Betrouwbaar, vakkundig bedrijfB. Theijn, maandag 19 augustus 2019
Vanaf ons eerste bezoek aan de showroom tot aan het plaatsen van de kozijnen helemaal top. Duidelijke offertes en afspraken. Vakkundige en snelle plaatsing door team Raymond en Cynthia.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed en mooi werk opgeleverd door vakkundig en vriendelijk personeelE. Beernink, maandag 19 augustus 2019
Goed en mooi werk opgeleverd door vakkundig en vriendelijk personeel
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Schuifpui, raamkozijn en ramen perfect geplaatst.A.J. Ouweneel, maandag 19 augustus 2019
Alles is uitstekend verlopen. Het resultaat is 100% goed, er is netjes gewerkt en het contact was plezierig.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TopGerard, zondag 14 juli 2019
Goede offerte en goede comedicatie en op de afgesproken datum stond het kozijn klaar . Top
Aanbevelen?
Ja
10Hetty, woensdag 10 juli 2019
oke
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Marco, dinsdag 9 juli 2019
Het adviesgesprek was prima.
De vastlegging en het nakomen van de afspraken was prima.
Montage en kwaliteit van het product voldoet aan de verwachtingen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Ruud, dinsdag 9 juli 2019
Schoon werk, weinig overlast
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Mark, dinsdag 9 juli 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Ramazan, dinsdag 9 juli 2019
gemaakte afspraak nakomen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Michael, dinsdag 9 juli 2019
Van a tot z goed verzorgt.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Cornelis, maandag 8 juli 2019
JA
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Fred, maandag 8 juli 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8PMS, maandag 8 juli 2019
Geboden oplossing na onjuiste opmeting kozijn.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8M.H.C., zaterdag 6 juli 2019
Goed geholpen. Aardige mensen zowel de verkoper en de monteurs. Netjes gewerkt. Alles goed opgeruimd.
Eigenlijk was alles naar wens.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Tea, vrijdag 5 juli 2019
Hebben mee gedacht over de prijs
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Sonja, woensdag 26 juni 2019
Goede voorlichting, voorspoedige levering en vakbekwame monteurs.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Wout, zondag 23 juni 2019
Wijze waarop wij door uw verkoper Patrick zijn geholpen. Wij kwamen in eerste instantie voor informatie, maar zijn de deur uit gegaan met een 'offerte in potlood' en inmeet afspraak.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Ria, vrijdag 21 juni 2019
Geweldig
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Tess, donderdag 20 juni 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8John, woensdag 19 juni 2019
Voor de kwaliteit
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Erwin, maandag 17 juni 2019
Nette montage"ploeg".
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Marian, maandag 17 juni 2019
De monteurs van Ploeg kozijnen (Gino, Jeroen en nog 2 andere) verdienen een dikke 10! Keurig nette monteurs, denken mee, ruimen de troep op en werken uitermate vakkundig.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Fred, woensdag 12 juni 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Marcel, woensdag 12 juni 2019
bedrijven als dit bedrijf kom je nog nauwelijks tegen, van de offerte tot de montage van de kozijnen; alles klopte!
Ploeg kozijnen is een bedrijf dat volledig voor de klant klaar staat.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8anoniem, dinsdag 11 juni 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Leo, dinsdag 11 juni 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10F., dinsdag 11 juni 2019
Zeer nette monteurs.
Vakwerk.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Henriëtte, dinsdag 11 juni 2019
Ons eerste gesprek kwam goed over en de offerte was goed. Wil nog wel contact over de afwerking, stucadoors werk. Neem hierover nog contact op.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Ton, dinsdag 11 juni 2019
Goede kennis, vriendelijk, nauwkeurig
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Ton, dinsdag 11 juni 2019
Projectleider die thuis de situatie kwam beoordelen, de monteurs en nazorg medewerker hebben op elk gebied de verwachtingen waargemaakt.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Mischa, maandag 10 juni 2019
offertetraject; voorbereiding werkzaamheden; nazorg; complimenten voor Jacob
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Ronald, zondag 9 juni 2019
Vanaf bezoek aan showroom tot en met levering en plaatsing van de openslaande deuren is alles vlotjes verlopen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Theo, zaterdag 8 juni 2019
Alle punten die na montage opgelost moesten worden zijn keurig gedaan. Ook als er iets fout gaat wordt hier met de klant een passende oplossing voor gezocht in goed overleg. De klantenservice is wat mij betreft een 10 waard. Heel vriendelijk en goed contact hoedend met de klant.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Arie, vrijdag 7 juni 2019
Wordt goed meegedacht en oplossingsgericht.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Jolanda, vrijdag 7 juni 2019
Weet ik niet??
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Jan, vrijdag 7 juni 2019
Zie bovenstaande en de uitvoering was van zeer hoge kwaliteit
Werd zeer netjes en goed gewerkt, mijn complimenten daarvoor
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
5Sander, vrijdag 7 juni 2019
Het resultaat ziet er super uit. Ook zijn we door iedereen uiterst vriendelijk te woord gestaan.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8P.J., dinsdag 4 juni 2019
Aanbevolen door derden.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Cor, woensdag 29 mei 2019
Ja super, alles ziet er fantastisch uit en er wordt snel en netjes gewerkt
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Jeroen, maandag 27 mei 2019
Er wordt goed geadviseerd en goed werk geleverd.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8M., zondag 26 mei 2019
ze bestaan a heel erg lang en zitten vlak bij m'n werk, erg praktisch om langs te gaan.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Marisa, zaterdag 25 mei 2019
De verkoop team was altijd da um mij tu beantwoorden. Alles ging op plaan.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Mariska, vrijdag 24 mei 2019
Het hele traject is zeer goed bevallen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7C., vrijdag 24 mei 2019
Werk gelevers zoals afgesproken
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8jh, vrijdag 24 mei 2019
is oke
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Teun, donderdag 23 mei 2019
Op tijd geleverd - netjes gewerkt - vriendelijk personeel.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Ingrid, woensdag 22 mei 2019
Wat er beloofd wordt gebeurt
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Bart, woensdag 22 mei 2019
Prachtig kozijn!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10J, dinsdag 21 mei 2019
Perfecte voorlichting door de heer Kerkvliet.
Zeer professionele montage van de kozijnen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8d.m, maandag 20 mei 2019
dat verbeterpunt is niet vervelend bedoeld zijn heel tevreden,alleen een tip.heb er zelf ook niet aangedacht
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Ron, maandag 20 mei 2019
Leveren alles ook erg schoon op.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Theadora petronellea, maandag 20 mei 2019
Ik ben zeer tevreden over de voorlichting , de klantvriendelijkheid en de uitvoering ???????????????? De levertijd de plaatsing alles precies zoals afgesproken nette werkwijze van het personeel netjes en vriendelijk en beleefd alles netjes achter gelaten .
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9J.M., maandag 20 mei 2019
Werk wordt prima uitgevoerd.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Rob, maandag 20 mei 2019
Goede ervaringen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Ria, maandag 20 mei 2019
Goede klantvriendelijkheid, duidelijke informatie en goede service.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Jos, zaterdag 18 mei 2019
De montage is uitgevoerd door Henny van Klink en Rien Voskuilen in april. Zeer prettig in de omgang, punctueel, klantgericht en zeer vakkundig. Niets dan lof.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8g, dinsdag 14 mei 2019
ik heb het gehele traject als positief ervaren...kan daar niets aan toevoegen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8A., vrijdag 10 mei 2019
Eigen fabriek, mooie producten
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Claudia, donderdag 9 mei 2019
We hadden al een voordeur van hun, en waren tevreden over de kwaliteit.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Frank, donderdag 9 mei 2019
Alles netjes afgehandeld, eerlijk en duidelijk. Goed bereikbaar voor vragen etc.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Theo, woensdag 8 mei 2019
Het plaatsen van de kozijnen door de medewerkers gebeurde op een prima manier, zo ook de afvoer van
de oude materialen. Het werd allemaal schoon en prima opgeleverd.
De nazorg werd door de medewerkers prima verzorgd.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Eric, vrijdag 3 mei 2019
zowel bij mij als een aantal andere klanten van Ploeg kozijnen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Bart, zondag 28 april 2019
Mooie kozijnen en perfecte service voor een prima prijs.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10sjaak, woensdag 24 april 2019
Het hele offertetraject verliep prima, al is Ploeg niet de goedkoopste. Maar de prijs/kwaliteitverhouding is dik in orde. De monteurs van Ploeg waren heel vriendelijk en beleefd, deden hun werk vakkundig en ruimden elke dag keurig alle rommel op.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8C.h., dinsdag 23 april 2019
Correcte afspraken montage
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Bart, zondag 21 april 2019
Er waren zeer ervaren vaklui bezig die wisten van aanpakken.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Wim, vrijdag 19 april 2019
Alleen maar top montage ploeg alle drie en soms zelfs vier aardig en klantvriendelijk
Ook allen in showroom top klantvriendelijk
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Eleen1, vrijdag 19 april 2019
De kleur van de hordeur vonden we niet mooi,daar werd gelijk aandacht aan besteed en we kregen een hele niehae hordeur zonder bijbetaling!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Bas, vrijdag 19 april 2019
Zorgeloos geleverd kozijn en raam
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Frank, donderdag 18 april 2019
Goede communicatie en geleverd zoals besproken
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Raymond, donderdag 18 april 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10alex, maandag 15 april 2019
Hele goede ervaring.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Dimitris, woensdag 10 april 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9C.T., woensdag 10 april 2019
Accurate afhandeling, zowel bij de planning als bij de montage.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10René, vrijdag 5 april 2019
In de showroom werd een goed en gedegen advies gegeven.
Leggen alles goed uit, zelfs voor een tweede keer en hebben kennis van zaken.
Geven een eerlijk advies zonder de klant willens en wetens op onnodige hoge kosten te jagen.
Zijn niet opdringerig en laten de klant de tijd om tot een goede beslissing te komen.
Ze zijn duidelijk over de levertijden.
Goede bestektekeningen en begroting geleverd.
Zoeken naar oplossingen in onverwachte situaties:
Bij het inmeten van de deuren werden kunststof dorpels geadviseerd hetgeen bijzonder mooi integreerde met de bestaande terrazzo dorpels.
Dus ook na het plaatsen van de opdracht werd er meegedacht !
Materiaal is van hoge kwaliteit (de komo keur is een van de belangrijkste)
De monteurs zijn vriendelijk, snel, vakkundig en goed ge-organiseerd en weten precies waar ze mee bezig zijn.
De oude ramen en deuren waren in 3 uur reeds vakkundig gedemonteerd.
De stelkozijnen en de deuren en ramen zaten er dezelfde dag nog in.
De volgende dag was de afwerking die bijzonder netjes is gedaan !
De firma ploeg is vakkundig en betrouwbaar gebleken en maken waar wat ze vertellen op hun website.
Wellicht niet de goedkoopste, maar wel de beste in vakkundigheid en kwaliteit !
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Martijn, donderdag 4 april 2019
Offertetraject was goed, er wordt goed meegedacht met de klant. Het is duidelijk dat kwaliteit en service gerichtheid belangrijk zijn voor Ploeg.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Ineke, donderdag 4 april 2019
Fijn geholpen, showroom laat veel zien, en de monteurs hebben prima werk geleverd, netjes en vakkundig!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9H., dinsdag 2 april 2019
vakkundig personeel en kwalitatief prima product
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Gerard, dinsdag 2 april 2019
Het is allemaal binnen de afgesproken termijn gedaan en er werd niet moeilijk gedaan over het verwijderen en terugzetten van de zonwering, terwijl dit niet goed in de werkomschrijving stond.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Thea, dinsdag 2 april 2019
Was al een tevreden klant
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Hugo, dinsdag 2 april 2019
Dat niks beter kon.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Dirk, vrijdag 29 maart 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8John, dinsdag 19 maart 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Rudolf, dinsdag 12 maart 2019
Top kwaliteit en vakmensen die weten waar ze mee bezig zijn.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Dana, maandag 11 maart 2019
Komen afspraken na
Zeer vakkundig personeel, zowel op kantoor/showroom, maar zeker ook degene die komen plaatsen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8W, zaterdag 9 maart 2019
Keurig gewerkt bij plaatsing
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Demeia, vrijdag 8 maart 2019
alle beloftes nagekomen. proffessioneel, kwaliteit,
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8p, donderdag 7 maart 2019
ja
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8J, dinsdag 5 maart 2019
Zie bovenstaande enquête
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7J, maandag 4 maart 2019
Planning
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Frits, vrijdag 1 maart 2019
Goed
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Maikel, vrijdag 1 maart 2019
de hele ervaring was positief
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Marco, maandag 25 februari 2019
Zie beoordeling - op mineure punten alijd iets te verbeteren
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Albert, zondag 24 februari 2019
Positief
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Caroline en Gerco, zondag 24 februari 2019
Goede voorlichting, duidelijke afspraken, kwaliteit geleverd materiaal en arbeid zeer goed. Kundige monteurs die flexibel met onvoorziene omstandigheden/situaties kunnen omgaan.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Pieter, zondag 24 februari 2019
Planning en uitvoering, zorgvuldig en compleet, netjes
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Natasja, zondag 24 februari 2019
Alles gewoon goed , er was iets met een raam en die wordt van de week vervangen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Marc, zaterdag 23 februari 2019
Zit in de regio, gaf een goede indruk van degelijkheid. Ook in vergelijk met andere aanbieders.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Jeannet, zaterdag 23 februari 2019
ja zeker, we zijn super goed en met veel geduld geholpen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9marius, zaterdag 23 februari 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Minette, dinsdag 19 februari 2019
Alles is zeer netjes afgewerkt, ook het metselwerk is netjes
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Bert, dinsdag 19 februari 2019
Leek etrouwbaar.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8A, dinsdag 19 februari 2019
Goeie ervaring met jullie. Zeker aan te raden
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Jan, woensdag 13 februari 2019
Prettige kontakten in de voorbereiding
Er is netjes gewerkt door de monteurs
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Marjolein, woensdag 13 februari 2019
We zijn tevreden met het eindresultaat.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Tom, maandag 11 februari 2019
Montage echt niets dan goeds over de monteurs.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Rene, maandag 11 februari 2019
De buitenploeg werken netjes.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Ron, zondag 10 februari 2019
Zoals de werklui bij ons gewerkt hebben een DIKKE pluim.
Netjes geen rommel en geen overlast voor de buren.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Ans, zaterdag 9 februari 2019
hadden al eerder kozijnen door Ploeg laten vervangen en zijn heel tevreden
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Victor, vrijdag 8 februari 2019
Kozijn plaatsing in erker is prima verlopen.
Communicatie verliep vlot en volledig.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Ton, vrijdag 8 februari 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Marianne, donderdag 7 februari 2019
Er werd goed meegedacht tijdens de plaatsing.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Edwin, donderdag 7 februari 2019
Tijdens installatie niet meer rotzooi dan strikt noodzakelijk. Tevens waren de 2 monteurs duidelijk zeer ervaren en loste alles op en werkt het geheel netjes af.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Gerard, zondag 27 januari 2019
Afspraken worden nagekomen. Er wordt netjes gewerkt.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8John, zaterdag 26 januari 2019
Op dinsdagochtend zat ik helemaal klaar en alle voorbereidingen gedaan (zelfs de keukenkraan verwijderd want de konden ze het keukenraam makkelijker plaatsen). Helaas ging om 7 uur de telefoon dat er bij Ploeg zieken waren en ze dus niet konden komen maar de volgende dag wel. Je begrijpt dat ik op dat moment heel teleurgesteld was en boos. De volgende ochtend zat ik weer klaar en toen is alles toch nog goed gekomen. Zelfs het weer werkte nu mee. De monteurs waren super vriendelijk en snel en vakkundig (om 8 uur was het eerste raam er al uit) en werd zelfs plastic op de trap gedaan toen er toch 2 druppels regen vielen. Dus de teleurstelling van de vorige dag werd dubbel en dwars goed gemaakt. Bij het plaatsen van de achterdeur een paar maanden ervoor was een kleine beschadiging ontstaan, die hebben ze ook netjes hersteld. Al met al dus heel tevreden.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10M, vrijdag 25 januari 2019
Absoluut
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Joke, vrijdag 25 januari 2019
Had al eerder kunstof kozijnen gekocht en dat beviel goed.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Ingrid, vrijdag 25 januari 2019
Geen verrassingen achteraf
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Jan, donderdag 24 januari 2019
Klantvriendelijkheid en stipt nakomen afspraken
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Jan en Lies, woensdag 23 januari 2019
alles prima
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9JHM, woensdag 23 januari 2019
netjes gewerkt
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Alfred, dinsdag 22 januari 2019
Totaal goeden ervaring
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9C, dinsdag 22 januari 2019
Installatie van de kozijnen is keurig gedaan, de rommel werd netjes opgeruimd. nette werklui.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Cees, dinsdag 22 januari 2019
eigenlijk alles wel, het staatje wat ik zojuist ingevuld heb, is mischien een raar gezicht met allemaal tienen, maar ik zie dit echt zo, zou op de genoemende punten niet kunnen aangeven waarom ik een minder cijfer zou geven, dan zou ik mezelf voor de gek houden.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Paul, maandag 21 januari 2019
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Richard, maandag 21 januari 2019
neen,tekening is niet aangehouden,
raam moet zijn 1020mm is 870mm
verder alle maten fout
gaarne gesprek over die blunder.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9A, maandag 21 januari 2019
Ja
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8S.L., vrijdag 4 januari 2019
We zijn altijd goed en vriendelijk te woord gestaan.
Er werd hard doorgewerkt en alles werd netjes achter gelaten.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Bas, maandag 24 december 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Richard, vrijdag 21 december 2018
Allereerst de perfecte ontvangst en toelichting in de showroom en de perfecte uitvoering door twee echte vakmensen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9P, vrijdag 21 december 2018
Prima üitvoering .
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Anett, donderdag 20 december 2018
Alles was positief
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Arie, dinsdag 18 december 2018
Alles conform afspraak geregeld en uitgevoerd.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10JCA, dinsdag 18 december 2018
hele traject is prettig verlopen en ook de organisatie tijdens de plaatsing was prima.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Magda, dinsdag 18 december 2018
Goed en mooi materiaal. Vriendelijk, behulpzaam en vakkundig personeel.
Monteurs waren enorm kundig en dachten voortdurend mee met de wens van de klant. Ter plekke konden nog (kleine) aanpassingen worden gedaan. Echte toppers!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9René, maandag 10 december 2018
Ploeg heeft het project van het begin tot het eind zeer professioneel aangepakt en begeleid. Van het offerte traject tot de plaatsing van de kozijnen en de nazorg is men afspraken nagekomen en heeft men pro-actief meegedacht
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Henriette, maandag 10 december 2018
Hele goede uitleg en bij plaatsing vriendelijk personeel dat verstand van het werk heeft.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8R., zondag 9 december 2018
prima
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8J, zaterdag 8 december 2018
Nette en zorgvuldige monteurs (Frank en Lorenzo)
kwaliteitswerk geleverd
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Marco, donderdag 6 december 2018
Zeer snelle en vakkundige installatie
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Douwe, donderdag 6 december 2018
De monteurs waren zeer kundig
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8wilco, dinsdag 4 december 2018
Moet zeggen dat ik erg tevreden was met de mannen die klus uitgevoerd hebben.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Sylvia, woensdag 28 november 2018
ja
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Henk, maandag 26 november 2018
Duidelijke offerte, waarbij rekening is gehouden met onze wensen. Fijn personeel, goede uitleg gekregen. Kozijnen zijn netjes geplaatst, geen rotzooi of beschadigingen. Mooie kwaliteit, erg blij mee!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Albert, maandag 26 november 2018
Het offerte-, order- en planning traject verliepen plezierig, alle afspraken zijn keurig op tijd nagekomen. Het was een hele klus die, zoals gepland, vijf werkdagen in beslag nam De werkzaamheden van het drieman sterke team zijn onder leiding van Gino keurig uitgevoerd. Een lastig detail werd gedurende de week keurig opgelost. Gino heeft ervoor gezorgd, dat alles perfect is opgeleverd. De contacten met de binnendienst verliepen prima.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Paul, maandag 26 november 2018
Alles prima geïnstalleerd en afgewerkt door aardige vakmensen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8anoniem, maandag 26 november 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Hans, zaterdag 24 november 2018
zeer nette mensen werken heel keurig en netjes
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9A., vrijdag 23 november 2018
Heel prettig personeel om over de vloer te hebben en ze hebben geweldig goed en net werk geleverd
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Maarten, donderdag 22 november 2018
Correct, nette monteurs, goed product
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Michael, donderdag 22 november 2018
Goede service, goede nazorg.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Leo, donderdag 22 november 2018
Personeel is vakkundig, klantvriendelijk en men werkt netjes. Geven aan waar zij mee bezig gaan.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Winfried, zondag 4 november 2018
Goede advisering in de keuze voor de kozijnen, inmiddels al 2 keer. Levering binnen de afgesproken levertijd en een vakkundige montage ploeg met vriendelijke mannen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Jurriaan, donderdag 1 november 2018
In de eerste plaats geleverde kwaliteit, maar ook de verdere benadering.
Alles netjes opgeruimd na afloop. Top!
Zeer vriendelijk personeel (Cindy en ??).
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Margriet, dinsdag 30 oktober 2018
nvt
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8gera, maandag 29 oktober 2018
zeker.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Ruth, maandag 29 oktober 2018
Zeer betrouw baar, correct.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Joost, zondag 28 oktober 2018
Prima kwaliteit kozijnen! Netjes uitgevoerd!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9R.d, zondag 21 oktober 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
4Iya, vrijdag 19 oktober 2018
First visit to the showroom went well. Ed made an offer very fast. Thing went down the hill from there.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Jan, woensdag 17 oktober 2018
Alles is netjes gemontererd en het nawerk duurde even maar was uiteindelijk ook prima
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9H.F., woensdag 17 oktober 2018
Goede begeleiding, goede service, goede montage
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8L., dinsdag 16 oktober 2018
Prettige omgang met de medewerkers.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Joldert, maandag 15 oktober 2018
Duidelijke offerte, Nakomen van afspraken.Netjes werken en afleveren.Tijd om klanten te informeren naar alle mogelijkheden en/of opties om zo de juiste keuze te maken.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9berfin, zondag 14 oktober 2018
montage mensen vaktechnische ervaring perfect en heel nettejs.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Henriette, zondag 14 oktober 2018
Kennis, netjes, vriendelijk
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Marina, zaterdag 13 oktober 2018
Was de enige die gewoon een offerte stuurde. Rest van de bedrijven schreven een bedrag op een blaadje.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9K, vrijdag 12 oktober 2018
In 2016 de eerste kozijnen laten vervangen nu 2018 weer 1. hierdoor kon ik per mail en telefoon kon ik de wensen doorgeven. De monteurs werken zeer zorgvuldig, oa dik zeil/ stucloper op de grond. Stucwerk van de muren niet beschadigd. Komen positief over / liefde voor hun vak.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10eric, donderdag 11 oktober 2018
leuke medewerkers die het werk graag netjes afleveren
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Mario, donderdag 11 oktober 2018
gezellige en deskundige medewerkers
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Robert, woensdag 10 oktober 2018
Zeker
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9anoniem, vrijdag 21 september 2018
alles
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9whm, vrijdag 21 september 2018
klachten oplossen (ook die door de service medewerker is geconstateerd )
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Matthijs, donderdag 13 september 2018
Netjes en correct
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
6YG, maandag 10 september 2018
De kwaliteit van het product en de bekwaamheid van de vaklieden waren zeer goed.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Catharina, vrijdag 7 september 2018
Ondanks de hitte buiten werd er vlot doorgewerkt ,men was goed op elkaar ingespeeld,Na een paar dagen werkte voordeurslot niet ,na telefonisch contact, correct te woord gestaan,binnen 5 kwartier probleem opgelost
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9J., woensdag 29 augustus 2018
Fantastische werkmannen die de kozijnen hebben geplaatst.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Ronald, dinsdag 28 augustus 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Imelda, dinsdag 28 augustus 2018
Goede ervaring de eerste keer
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Michela, maandag 27 augustus 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8anoniem, zaterdag 25 augustus 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Jeroen, zaterdag 25 augustus 2018
Zie boven.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9A, vrijdag 24 augustus 2018
Alles volgens afspraak geregeld.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Iris, vrijdag 24 augustus 2018
Attent, betrouwbaar en goeie kwaliteit
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Marjon, donderdag 23 augustus 2018
De schuifpui werd snel geleverd en geplaatst en ziet er prachtig uit.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Luuk, woensdag 22 augustus 2018
Fijne communicatie vooraf, vlotte uitvoering zoals beloofd.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Marianne, dinsdag 21 augustus 2018
Zeer goed vakmanschap en geen tegenslag en zeer netjes gewerkt.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Jeanine, dinsdag 21 augustus 2018
Alles was prima vriendelijk personeel van de show Roon
Tot de meter en vakmanschap van de uitvoerders
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Johannes, dinsdag 21 augustus 2018
Alle afspraken na gekomen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8hennie, dinsdag 21 augustus 2018
goeie vakmensen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Robbert, dinsdag 21 augustus 2018
Degelijk materiaal
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Johannes, dinsdag 21 augustus 2018
Alles netjes achtergelaten.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Koos, dinsdag 21 augustus 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Joz, dinsdag 21 augustus 2018
De monteurs zijn twee dagen bezig geweest. Bij de sloop en montage werd er netjes en veilig gewerkt, was overleg bij de afwerking. Alles werd netjes en schoon achtergelaten. De jongens mogen de volgende keer weer komen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8ellen, dinsdag 21 augustus 2018
goede eerdere ervaring
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Gied, dinsdag 21 augustus 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Jan, vrijdag 20 juli 2018
Komen de afspraken na
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8R., zondag 15 juli 2018
Snelle levering.
Goed contact
Duidelijke offerte
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8B, zaterdag 14 juli 2018
Nadat we in eerste instantie een rolluik kregen wat niet voldeed is dit door Ploeg kosteloos vervangen voor een exemplaar wat wel goed is.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Kevin, dinsdag 10 juli 2018
Goed gevoel na bezoek thuis
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9René, dinsdag 10 juli 2018
van A to Z
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Jaco, maandag 9 juli 2018
Ja
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
4Ben, vrijdag 6 juli 2018
de medewerkster die de service calls afhandelde
de service medewerkers on-site
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8PC, vrijdag 6 juli 2018
mooi materiaal en vakmensen die komen plaatsen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Rob, woensdag 4 juli 2018
Het bedrijf heeft een positieve uitstraling en staat in voor kwaliteit. Je wordt als klant vriendelijk en persoonlijk benaderd. We zijn bijzonder tevreden met onze nieuwe kozijnen en voordeur.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Peter, dinsdag 3 juli 2018
Kwam goed over en dichtbij
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9karin, maandag 2 juli 2018
beste prijs/kwaliteit verhouding
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Marinus, maandag 2 juli 2018
keurig afgewerkt
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Susan, maandag 2 juli 2018
Communicatie verliep prettig, nazorg was geweldig, werklui waren vriendelijk, ze hebben netjes werk geleverd, kortom: helemaal top!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Arnold, maandag 2 juli 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Cornelis, zaterdag 30 juni 2018
De gehele behandeling van offerte tot einde van montage.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9T.F., zondag 24 juni 2018
Goede nazorg
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Kees, vrijdag 22 juni 2018
Heldere en vlotte communicatie. Wat afgesproken wordt dat wordt ook nagekomen! Daarbij goed advies in speciale situatie op zesde etage, KLASSE!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Andrea, woensdag 20 juni 2018
Goede kwaliteit, uitstekende service.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8albert, maandag 11 juni 2018
vervanging bestaande deur
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Vanessa, maandag 11 juni 2018
Er waren enkele productiefouten die gelijk opgelost zijn. Fouten maken is menselijk maar het belangrijkste is hoe je ze voor de klant oplost en zonder discussie en gedoe. Uitstekend gedaan door de adviseur en werknemers van Ploeg waar ik contact mee heb gehad.
Monteurs waren erg beleefd en harde werkers. Hebben ook gelijk ter plekke dingetjes opgelost en alles netjes achtergelaten.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Klaas, dinsdag 5 juni 2018
Aardige werkmannen top werk
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Theresia, dinsdag 5 juni 2018
vakmanschap, vriendelijk, behulpzaam
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Pieter, maandag 4 juni 2018
ervaringen van (oud)collega
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Edwin, zondag 3 juni 2018
Netjes en snel en heel mooi
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
4F.J., donderdag 31 mei 2018
In ons vorige huis had Ploeg mooi werk voor ons geleverd. Reden dus voor ons om weer voor Ploeg te kiezen.
Helaas is dit besluit ons tegen gevallen.
Montage slordig en niet professioneel uitgevoerd.
Prijs/kwaliteit viel dus erg tegen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Richard, donderdag 31 mei 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7jolijn, maandag 28 mei 2018
De mannen zijn geweldig. Kundig, beleefd en laten alles keurig achter
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Pieter, zondag 27 mei 2018
Professioneel team van monteurs goed op elkaar ingespeeld en werkend als een team!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Ruud, donderdag 24 mei 2018
Service gericht.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9roy, donderdag 24 mei 2018
alles wordt goed door gesproken met de nodige adviezen.
er wordt goed geluisterd na de wensen van de klant.
de afspraken worden nageleefd zoals afgesproken.
wij zijn zeer tevreden met het resultaat
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Frank, woensdag 23 mei 2018
Goed voor-traject in de showroom. Het was een groot project, renovatie geheel woonhuis. Nette en kundige werkers die iedere dag alles opgeruimd achterlieten. Kleine problemen werden in goed overleg opgelost. Alle geleverde onderdelen hadden de juiste maatvoering.En het werk was klaar binnen de geplande tijd, en dat in de wintermaanden.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10anoniem, zondag 20 mei 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Arthur, vrijdag 18 mei 2018
Info via vriend
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9manon, maandag 14 mei 2018
ervaring
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8JJ, maandag 14 mei 2018
Goed
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Caroline, maandag 14 mei 2018
Afspraak in de showroom
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Harry, maandag 7 mei 2018
Ja zeker. Erg duidelijk in informatie, afspraken worden prima nagekomen.
Snelle reactie via mail , bij vragen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Arie, vrijdag 4 mei 2018
Alles naar wens verlopen, goede communicatie en verdere afwikkeling.
Ondanks een hick-up bij de uitvoering van de opdracht (fout bij inmeten waardoor plaatsing een aantal weken later plaatsvond) alles zeer correct en met veel zorg voor details uitgevoerd. Uitstekende vaklieden!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Rik, vrijdag 20 april 2018
kwalitiet is goed, prijs is concurerend, vriendelijke medewerkers zowel bij het plaatsen als ook in uw showroom
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Cas, donderdag 19 april 2018
Beleeft en netjesgeen idee
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Chantal, woensdag 18 april 2018
Gehele traject is prima verlopen.
Voor ons zijn de levertijd en de plaatsing de toppers. Wij zijn super tevreden met de plaatsing door enthousiaste monteurs die hun vak verstaan. Ze hebben (nauw)keurig en netjes gewerkt. Elke dag om half 8 op de stoep. Was nog gezellig ook!!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Hans, woensdag 18 april 2018
Monteurs vriendelijk, kundig en nauwkeurig.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Joop, dinsdag 17 april 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Ronald, maandag 16 april 2018
Netjes van begin tot eind.
Alle medewerkers erg behulpzaam
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Dirk Hendrik, vrijdag 13 april 2018
Vakmanschap
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Rinse, dinsdag 10 april 2018
Professioneel en servicegericht
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Jeroen, maandag 9 april 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10George, maandag 9 april 2018
Betrouwbaar, vakkundig, en prettig personeel.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Piet, zondag 8 april 2018
Alles klopt tot in de puntjes - van advies in het offertetraject tot de montage en afwerking. In de reeds getekende offerte stond bij nader inzien een andere afspraak dan met de adviseur bij offerte was gemaakt. Werd probleemloos aangepast. Dit klinkt haast als een reclameboodschap...
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Wil, donderdag 29 maart 2018
Aardige mannen met vakkennis. Snel en goed gewerkt en alles keurig achtergelaten
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Johan, woensdag 28 maart 2018
Vriendelijk en duidelijke communicatie. Goed geregeld, 1duidelijke offerte. top
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Leon, dinsdag 27 maart 2018
Goede verhalen over gehoord
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Maarten, maandag 26 maart 2018
Snel en vakkundig
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Gerard, vrijdag 23 maart 2018
Net werk afgeleverd. Hoge kwaliteit.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Cees, vrijdag 23 maart 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Rene, donderdag 22 maart 2018
Verzorgd en aandacht.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Richard, donderdag 22 maart 2018
Heb het nette werk bij onze buren gezien en het zag er goed uit
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8A., donderdag 15 maart 2018
Alles volgens afspraak geregeld en netjes geplaatst.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Johan, woensdag 14 maart 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Anneke, maandag 12 maart 2018
We zijn tevreden met de aanschaf.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Boy, zaterdag 3 maart 2018
Goed geholpen door fijne en vakkundige mensen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9J.A., dinsdag 27 februari 2018
correcte levering
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8H.W.A., dinsdag 27 februari 2018
ja
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Jurriaan, dinsdag 27 februari 2018
Prima ontvangst in de showroom. Goede uitvraag.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7J., dinsdag 27 februari 2018
Werklui Remco en Aad vormden een goede combi, goed op elkaar ingespeeld bij de uitvoering.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8nettie, dinsdag 27 februari 2018
aardige en meedenkende medewerkers
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Vera, maandag 26 februari 2018
Mooie showroom, klantvriendelijk personeel. De montage verliep erg prettig en voorspoedig. Ook dit personeel was erg vriendelijk en hardwerkend.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Kees, zondag 25 februari 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Jaap, vrijdag 23 februari 2018
Rustige, vakbekwame personeelsleden
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8walter, vrijdag 23 februari 2018
goede prijs en bij navraag goede ervaringen van bekenden.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Leendert, vrijdag 23 februari 2018
Er wordt gedaan wat is afgesproken
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Jan, woensdag 21 februari 2018
Afspraak is afspraak, kundige montage.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9P, dinsdag 20 februari 2018
Monteurs en verkoper kwamen heel professioneel over. Legden alles goed uit. Er werd netjes gewerkt. Ook opgeruimd. Communiceerden prettig en beleefd tijdens en over het werk.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8A.F., maandag 19 februari 2018
Snel en gedegen montage, alles goed geregeld.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8J, donderdag 15 februari 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Gé, donderdag 15 februari 2018
Van begin (bezoek in de showroom) tot het eind (de montage) hebben wij de professionaliteit van dit bedrijf ervaren. Vooral de montage kwam zeer professioneel over.
Wij zijn zeer tevreden met onze schuifpui.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Aad, donderdag 15 februari 2018
Alles verliep op een prettige en goede manier.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Martco, donderdag 15 februari 2018
De verkoper was eerlijk en behulpzaam. De communicatie vanuit het bedrijf was goed en duidelijk. De montageploeg waren hard werkende gasten welke goed werk hebben afgeleverd. Het klinkt te mooi om waar te zijn maar het is echt zeer goed bevallen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Peter, dinsdag 6 februari 2018
Goed geholpen bij offerte traject, vakkundige en vriendelijke monteurs. Alles zeer netjes afgewerkt.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Hanni, maandag 5 februari 2018
Vriendelijkheid en betrouwbaarheid
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Rob, zondag 28 januari 2018
Goede kwaliteit, mooie techniek en lokaal bedrijf met oog voor maatschappelijke zaken
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Ruud, maandag 22 januari 2018
netjes en op prettige wijze gewerkt en alles zeer goed afgewerkt.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Leo, zondag 21 januari 2018
Zeker , juiste informatie en goede montage .
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9a. m, woensdag 17 januari 2018
goede mensen die weten wat ze snel en netjes geplaatst
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Bram, dinsdag 16 januari 2018
Vriendelijk personeel. Problemen zijn achteraf vlot en vakkundig opgelost. Het werk is naar volle tevredenheid uitgevoerd.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Carla, dinsdag 16 januari 2018
zie hierboven
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Joy, dinsdag 16 januari 2018
Ondanks de ingewikkelde situatie ivm de gevel, toch veilig gewerkt. Op tijd werd management ingeschakeld voor advies.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8anoniem, dinsdag 16 januari 2018
ja
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9anoniem, dinsdag 16 januari 2018
Snelle montage. Schoon gewerkt
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8G.B., maandag 15 januari 2018
ja
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Petra, zaterdag 13 januari 2018
Het hele traject vanaf informatieverzoek tot de uiteindelijke montage van de nieuwe kozijnen verliep perfect!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10TH., zaterdag 13 januari 2018
Vriendelijk personeel en beleefd.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8D, vrijdag 12 januari 2018
Nette afwerking.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9John, vrijdag 12 januari 2018
Al de werknemers, showroom, vertegenwoordiger en montageploeg zijn vriendelijk en beleefd.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Jan, vrijdag 12 januari 2018
omdat onze kozijnen ook bij v d ploeg vandaan komen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Anja, vrijdag 12 januari 2018
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Aad, vrijdag 12 januari 2018
ja
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Johan, vrijdag 12 januari 2018
Vorige keer prima bevallen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Cees, zaterdag 23 december 2017
Vriendelijke medewerkers; on nonsense.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Ron, donderdag 21 december 2017
Monteur die keukendeur heeft geplaatst wat een echte vakman en heeft het heel mooi gedaan zeker v.w.b. de afwerking.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8e p Groot/ en, donderdag 21 december 2017
goed geholpen in de showroom
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Arnoud, dinsdag 19 december 2017
niet moeilijk over laastste puntjes, goed bereikbaar, aardig personeel
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Peter, dinsdag 19 december 2017
Vriendelijke geholpen bij de offerte en een en ander kwam betrouwbaar en goed over.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Mariska, dinsdag 19 december 2017
De werknemers in mijn huis ook een dikke 10. Keurig en netjes gewerkt.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
6Birgit, zondag 17 december 2017
De monteurs werkten keurig.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Jan, zaterdag 16 december 2017
Kwaliteit. Zoals ik het kan zien goede montage ploegen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7anoniem, vrijdag 15 december 2017
Zag eruit als een betrouwbaar bedrijf.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Frits, vrijdag 15 december 2017
- Snel, netjes en overzichtelijke manier van werken;
- Met komt de afspraken na.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8anoniem, maandag 11 december 2017
Geheel gaf vertrouwen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9J.M.Th., zondag 10 december 2017
Afspraken worden nagekomen en aftersales zijn goed. Probleempjes worden correct opgelost
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Jeroen, zondag 10 december 2017
Alles was in de puntjes verzorgd er was een afmeting van een raam verkeerd maar binnen de periode van afmonteren was het raam aangepast en geplaatst.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Rob, donderdag 7 december 2017
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10JMH, maandag 4 december 2017
In algehele zin heel positief.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8anoniem, zondag 3 december 2017
zie boven.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8J.c., zaterdag 2 december 2017
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Jan, zaterdag 2 december 2017
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Dick, donderdag 30 november 2017
Afspraken na komen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Sjaak, dinsdag 28 november 2017
Prettige en zeer vakkundige montageploeg. Alles tot in de puntjes gemonteerd en afgewerkt. Keurig alles opgeruimd en afgevoerd. Een en al lof!!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Alwine, zondag 26 november 2017
Buitengewoon aardige vertegenwoordiger. Reageerde ook 's avonds op onze telefoontjes.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Dirk Hendril, dinsdag 21 november 2017
uitstekende materialen en constructie
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8rob, vrijdag 17 november 2017
met de moeite die in de showroom gedaan wordt om alle vragen en optie s te beantwoorden
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Bram, woensdag 15 november 2017
ja
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Paola, vrijdag 10 november 2017
Bij verwijdering en plaatsing van de kozijnen en gevelbekleding is door leuke mensen met ervaring, vakkundig en snel gewerkt. Een bij oplevering geconstateerd krasje werd, ondanks grote drukte binnen het bedrijf, binnen redelijke tijd verholpen. Wij zijn vanaf de eerste life-kennismaking met Ploeg Kozijnen goed begeleid. Op vragen kregen wij snel een duidelijk antwoord.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Rene, vrijdag 10 november 2017
Bekent, firma in de buurt
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Hessels, vrijdag 10 november 2017
Het is zichtbaar vanaf n207, dus wisten wij van de naam. Verder is het handig dat de kozijnen bij ploeg zelf worden gemaakt.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Herman, donderdag 9 november 2017
Al enkele jaren terug de showroom bezocht, ik reed daar elke dag langs niet weten dat jullie kunststof kozijnen maakten. Daar kwam ik via Internet achter
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Kees, woensdag 8 november 2017
Vakmanschap van het personeel
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9J.H., dinsdag 7 november 2017
Goede service en vriendelijke medewerkers.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9patricia, dinsdag 7 november 2017
Alles
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9W, maandag 6 november 2017
goede ervaring mee
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Ronald, maandag 6 november 2017
Aanbeveling
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Jan, maandag 6 november 2017
Keurig vakwerk.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Jeroen, maandag 6 november 2017
Wel waren zeer positief.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Els, maandag 6 november 2017
Wij vonden klantvriendelijkheid in showroom doorslaggevend
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Robert-Jan, donderdag 2 november 2017
Heel blij met het eindresultaat.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Markella, maandag 30 oktober 2017
nette vakbekwame mannen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Floris, maandag 30 oktober 2017
goede prijs-prestatieverhouding, vakkkundig personeel, hele vervangingsprocedure van de gemonteerde kozijnen verliep volgens plan.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8mark, zondag 29 oktober 2017
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Frank, vrijdag 27 oktober 2017
Het kennisniveau van alle medewerkers met wie wij te maken hadden. Vooraf werd ook duidelijk gemaakt op welke manier men te werk zou gaan en wat er van jou als klant verwacht werd. Tevens is alles tot in perfectie afgewerkt en opgeleverd.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Niek, vrijdag 27 oktober 2017
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7ivonne, donderdag 26 oktober 2017
betrokkenheid en meedenken van adviseur Jacob
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Jeffrey, donderdag 26 oktober 2017
Monteurs erg vriendelijk en klantgericht
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Serge, donderdag 26 oktober 2017
Via google gezocht naar Kozijn 2000, toen bij jullie terecht gekomen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Dirk, zondag 22 oktober 2017
De medewerkers van Ploeg, Frank en Mario, hebben topwerk geleverd en waren erg prettig om mee samen te werken!
Ook het contact en samenwerking met Rien Akerboom was erg goed.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Bernard, woensdag 11 oktober 2017
Ja.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9maria, dinsdag 10 oktober 2017
omdat ze het bedrijf dat ik eerst had hebben overgenemen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8anoniem, maandag 9 oktober 2017
Goede service, goede prijs
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Sandra, donderdag 5 oktober 2017
Zeer goed geholpen in de showroom.
Ziet er keurig uit.
Snel geplaatst.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Jacqueline, donderdag 5 oktober 2017
Offerteproces, personeel en eindproduct.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7J.C., woensdag 4 oktober 2017
Mooi werk
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Anton, zaterdag 30 september 2017
Vlot gemonteerd.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Diana, vrijdag 29 september 2017
Korte lijnen, goede offerte
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Rimko, vrijdag 29 september 2017
Vlak na de oplevering een kleine kras/barst in een groot raam met inwendige jaloezieën ontdekt. Dit werd zonder discussie vervangen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Ben, donderdag 28 september 2017
Betrouwbaarheid, flexibele planning, nazorg, mooi product, keurige montage, het netjes werken van de monteurs, ondanks duurste offerte maakt bedrijf verwachtingen waar.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Robert, donderdag 28 september 2017
Fijn eerste gesprek met de verkoper, niet opdringerig, open en eerlijk.
Ook goede nazorg en geen discussie over kwaliteit. Het moet gewoon goed zijn.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Marthy, donderdag 28 september 2017
Super tevreden.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Maartrn, donderdag 28 september 2017
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Gijs, zaterdag 23 september 2017
Er was geen discussie over verkeerd geleverd glas
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9J, maandag 18 september 2017
zowel verkoper was prettig als ook de mensen die het werk deden
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8lenie, maandag 18 september 2017
vanwege eerdere goede ervaring
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Erik, maandag 18 september 2017
kwaliteit en goed design
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9H., zaterdag 16 september 2017
alles
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9L.A., donderdag 14 september 2017
Nette lui keurig werk geleverd, geen rommel achtergelaten.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9frieda, donderdag 14 september 2017
ja ben blij met mn achterdeur
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Anja, woensdag 13 september 2017
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Coen, vrijdag 8 september 2017
Heel goed geholpen en het is keurig gemonteerd erg naar ons zin compliment ??
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9J N, donderdag 31 augustus 2017
Het verwijderen van de bestaande schuifpuien en installeren van de nieuwe was sneller klaar dan ik had verwacht.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Ron, dinsdag 29 augustus 2017
Supermensen qua offreren, opmeten en installeren. Ik ontvang graag nog een offerte voor een andere woning in Den Haag.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Marco, maandag 28 augustus 2017
Vriendelijk en deskundig personeel. Er wordt zorgvuldig en snel gewerkt. Uitstekende afwerking en er wordt schoon opgeleverd. Ben tot op heden erg tevreden met de kwaliteit van het product.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Rene, maandag 28 augustus 2017
Omdat wij er netjes en snel geholpen zijn
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Yvonne, zondag 27 augustus 2017
Contact blijven houden en goed advies geven tijdens het gehele tijdstraject van vele leveranciers aanhoren en vergelijken en vooral niet opdringen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Norbert, zondag 27 augustus 2017
duidelijk montage traject, net en schoon afgeleverd, kleine verbeterpuntjes gelijk aangepakt.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7anoniem, zondag 27 augustus 2017
de isolatiewaarden van Ploeg kozijnen lagen hoger dan bij de concurrentie.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8anoniem, zaterdag 26 augustus 2017
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10herman, vrijdag 25 augustus 2017
goed
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9pia, vrijdag 25 augustus 2017
Peter is hier voor de 2de keer geweest, heel erg vakbekwaam, daarnaast een heel prettig persoon, en uitermate service verlenend, gaat tot het uiterste!
Nu samen met een vrij nieuwe medewerker, een heel plezierig persoon, die nauwkeurig alles goed op nam, en al goed assisteerde!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Marinus, vrijdag 25 augustus 2017
Resultaat voldoet aan de verwachtingen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7anoniem, vrijdag 25 augustus 2017
Vakmanschap van de mensen van Ploeg
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Garry, vrijdag 25 augustus 2017
Ja je collega's zagen me stoeien met iets en kwamen en helpen top en gezellige collega's
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Fred, vrijdag 25 augustus 2017
Had reeds kozijnen van Ploeg
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Jan, vrijdag 25 augustus 2017
In het algemeen is netjes en volgens afspraak gewerkt
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Marja, vrijdag 25 augustus 2017
Alles prima
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9anoniem, vrijdag 25 augustus 2017
Vroeger Stijl2000
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Tineke, woensdag 23 augustus 2017
zie boven
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Frans, woensdag 23 augustus 2017
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Engelbertus, dinsdag 22 augustus 2017
vanwege zijn goede naam
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Albert, dinsdag 22 augustus 2017
Referentie van familielid
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9hennie, dinsdag 22 augustus 2017
van a tot z prima geregeld gewoon een bedrijf zoals het hoort en dat zie je tegenwoordig niet vaak
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9F.D. van, maandag 21 augustus 2017
Nette afwerking
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Henk, maandag 21 augustus 2017
zie boven
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Andre, maandag 21 augustus 2017
Ja
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Esther, maandag 21 augustus 2017
Mooie materialen en vakkundige installateurs
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Chantal, maandag 21 augustus 2017
Goed advies. Duidelijkheid.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Victor, maandag 21 augustus 2017
Ongedwongen verkoop. Klinkende offerte. Donny en Hennie die de kozijn waren TOP
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Kevin, maandag 21 augustus 2017
Super vriendelijk geholpen, kwalitatief goede kozijnen voor de juiste prijs. Personeel denkt echt mee.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8M., donderdag 6 juli 2017
omdat dat moest van de E.V.V.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Derk, dinsdag 4 juli 2017
Zeer positieve ervaring met de monteur(s) met het monteren van de schuifpui, meedenken en flexibel in oplossingen geleverd met vakwerk!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Mireille, vrijdag 30 juni 2017
Omdat we een aantal jaren geleden ook kozijnen via jullie hebben besteld
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8A., maandag 26 juni 2017
Alles prima geregeld.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Henk, zondag 25 juni 2017
kwaliteit, service en nazorg
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Frank, vrijdag 23 juni 2017
Elke medewerker is deskundig op zijn/haar vakgebied. Daarbij wordt goede uitleg gegeven over de diverse mogelijkheden.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Natascha, maandag 19 juni 2017
Het hele traject was positief. Goede voorlichting en keuzemogelijkheden. Mooie afwerking en alles netjes achter gelaten.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Ria, maandag 19 juni 2017
Goede uitleg. Kwam alles na wat er gezegd was.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Nico, zaterdag 17 juni 2017
het nastellen van mijn tuindeuren na plaatsing door aannemer van Duin uit Noordwijk van een complete achtergevel was perfect. Waardering daarvoor een 10+
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Annelies, vrijdag 16 juni 2017
Monteurs waren vriendelijk en deskundig. Zij wezen ons er op dat onze regenpijp niet helemaal goed meer was.
In overleg met de monteurs werd de vensterbank breder gelaten op ons verzoek. De monteurs werkten hard en waren er al vroeg.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7Jan, donderdag 15 juni 2017
Prima bedrijf met goede service en communicatie
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Pauline, donderdag 15 juni 2017
Problemen worden opgelost
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10ton, donderdag 15 juni 2017
ervaring
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Jan, woensdag 14 juni 2017
Terzake kundige monteur,denken in oplossingen want elk project heeft wel zijn problemen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Gerard, zaterdag 3 juni 2017
Aanbevolen door onze aannemer vanwege zijn positieve ervaringen.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Daniel, dinsdag 30 mei 2017
Zeer positieve ervaring, erg tevreden met het gehele trajact alsmede het eindresultaat.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Willem, dinsdag 23 mei 2017
Informatie, opmaak offerte, nakomen afspraken en vooral de kwaliteit.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8J.J., vrijdag 19 mei 2017
zie eerder.
Prima monteurs, netjes gewerkt en opgeleverd!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Barry, donderdag 18 mei 2017
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8rob, dinsdag 16 mei 2017
Iets duurder maar welkwaliteit en betrouwbaar. Goed gevoel bij eerste kennismaking
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Krush, zaterdag 13 mei 2017
Door vrienden aanbevolen
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Gerhard, woensdag 10 mei 2017
Zie de scoringslijst
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Els, dinsdag 9 mei 2017
Bij levering was een paneel beschadigd en de deur verkeerd geleverd, maar de medewerkers waren direct bezig met het zoeken van een oplossing. Bij nalevering is alles perfect gemaakt.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Sandra, vrijdag 5 mei 2017
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Rob, vrijdag 5 mei 2017
Uitstekende kwaliteit en goede prijs-kwaliteitverhouding.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Carlo, donderdag 4 mei 2017
Werken lekker snel en vakkundig
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Simon, maandag 1 mei 2017
Goede kwaliteit en voorlichting, nette uitvoering
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Ad, maandag 1 mei 2017
Geen haast, geen druk om direct te tekenen, konden rustig nadenken.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8anoniem, maandag 1 mei 2017
vriendelijke montageploeg
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Renate, maandag 1 mei 2017
Zeer netjes gewerkt. Vriendelijk werknemer. Vakman.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9susanne, woensdag 26 april 2017
de levertijd en montage. ook dat er werd geluisterd met wat wij willen. alles kon telkens nog veranderd worden en dat was fijn.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9H., maandag 24 april 2017
16 jaar geleden alleen de voordeur. Waarom? Zou het niet meer weten.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Ted, donderdag 20 april 2017
altijd vriendelijk en vakkundig geholpen door het hele proces. van receptie ,verkoop, montage tot facturering.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Simon, donderdag 20 april 2017
Werd door de monteur direct aangegeven dat er bij de deur een beschadiging was
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Ingrid, donderdag 20 april 2017
Eerdere ervaring was goed
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Patrick, zaterdag 15 april 2017
Ik was tamelijk laat met bestellen, maar had het kozijn redelijk snel nodig. Ondanks een standaard levertijd van 12 weken is het kozijn in 8 weken geleverd en gemonteerd. Top!
Ook de adviezen in de showroom van Ed waren erg waardevol!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9louis, vrijdag 14 april 2017
betrouwbaar, goede service en kwaliteit
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10Monique, vrijdag 14 april 2017
tuindeur werd bij montage van de kozijnen aan de voorkant van ons huis opnieuw afgesteld. de monteur zei dat hij aanliep super gewoon zonder te vragen gedaan.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Laurent, vrijdag 14 april 2017
het gehele traject van gesprek tot plaatsing verliep vlekkeloos. Zeer tevreden!!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
10P.A., vrijdag 14 april 2017
Netjes gewerkt, vriendelijk personeel.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
7P.J., donderdag 13 april 2017
Levering volgens afspraak. Kozijn en voordeur naar wens.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9anoniem, donderdag 13 april 2017
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9familie, woensdag 12 april 2017
Door het eerdere werk wat gedaan is in en aan ons huis
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9I.E., vrijdag 7 april 2017
Eigenlijk was alles top, ook de mensen die het werk hebben uitgevoerd waren zeer deskundig en vriendelijk.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Mohamed, vrijdag 7 april 2017
Kozijnen zijn naar tevredenheid geplaatst
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9José, donderdag 6 april 2017
Communicatie met mensen uit de showroom, Jacob en de man van het inmeten erg plezierig.
De monteurs die de kozijnen hebben geplaatst, zijn zorgvuldig en vakkundig. bovendien nog erg gezellig.
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
8Joke, maandag 3 april 2017
Vakmannen bij plaatsing van onze Kozijnen!
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Pieter, maandag 3 april 2017
Meedenken aan praktische oplossingen.
Inmeting door ervaren monteur.
Bij montage geen moeite teveel
Beschrijf uw ervaring in een regel
Nee
9Jan, maandag 3 april 2017
Maken waar wat ze beloven en denken mee aan een beter resultaat