Wat begon als 'grap' in de achtertuin in 2005 is uitgeroeid tot een landelijk opererend familiebedrijf. Dagelijks zijn wij met meer dan 80 enthousiaste medewerkers in de weer zijn om Nederland te verduurzamen. Wij zijn gespecialiseerd in spouwmuurisolatie, vloerisolatie en bodemisolatie.
Wat ons uniek maakt is dat wij voor elke vorm van isoleren meerdere producten hebben. Hierdoor kunnen we per situatie de perfectie isolatie aanbieden. Wilt u advies op maat? Neem dan eens een kijkje op onze website en vraag een gratis adviesgesprek aan!
Wat begon als 'grap' in de achtertuin in 2005 is uitgeroeid tot een landelijk opererend familiebedrijf. Dagelijks zijn wij met meer dan 80 enthousiaste medewerkers in de weer zijn om Nederland te verduurzamen. Wij zijn gespecialiseerd in spouwmuurisolatie, vloerisolatie en bodemisolatie.
Wat ons uniek maakt is dat wij voor elke vorm van isoleren meerdere producten hebben. Hierdoor kunnen we per situatie de perfectie isolatie aanbieden. Wilt u advies op maat? Neem dan eens een kijkje op onze website en vraag een gratis adviesgesprek aan!
Erkenningen en certificeringen
Insula Certificatie
BRL 1332 - URL 27-101
BRL 2110 - URL 28-101
BRL 2110 - URL 28-102
BRL 2110 - URL 28-103
BRL IC-140
BRL 2122
Geschillenregeling
Niet aangesloten
Vestigingen
NijverheidstraatMoerkapelle
Benieuwd naar een prijsindicatie?
Vul je postcode in en ga aan de slag met een 'digitale kopie' (Smart Twin) van je huis. Hiermee krijg je een nauwkeurig beeld van de kosten, subsidies en besparingen van verbeteropties. Ook kun je geautomatiseerd offertes aanvragen.
Prima jongens, harde werkersmarjolijn boelens, woensdag 11 september 2024
Prima jongens, harde werkers
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
KlantvriendelijkLieke, dinsdag 10 september 2024
Komen afspraken na, beleefde monteurs op lokatie. Prima Klantenservice.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Netjes en snel uitgevoerd Bert, maandag 9 september 2024
Aardige mannen die hun vak verstaan en uiterst netjes en snel de klus klaren.
Niks op aan te merken
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Excellente serviceJan , zondag 8 september 2024
Bij zowel informatie verstrekking, aanmelding en daadwerkelijke isoleren zijn wij uitstekend geholpen. We zijn uitstekend geïnformeerd over isolatie en subsidie. Ook de twee monteurs waren vakmensen, vriendelijk, ook door hen goed geïnformeerd, snel en netjes werkend.
Groet Jan R Amstelveen
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Medewerkers zijn van goede wil, toch kan het beterArie, vrijdag 6 september 2024
Jammer dat de medewerkers de boormachine om gaten in de muur te maken niet voldoende evenwichtig in de hand hebben (het is ook een behoorlijk gewicht, zeker als je een trap oploopt) en daardoor verschillende hoekjes van de stenen van het huis eraf hebben getikt. Dit had met iets meer geduld en tijd voorkomen kunnen worden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vriendelijk, efficiënt en professioneel F, vrijdag 6 september 2024
Uitstekende voorlichting vooraf en snelle efficiente uitvoering.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Voordelig en snel geregeld Robert van Hal, donderdag 5 september 2024
Nette installateurs die goed werk afleveren volgens afspraak. Erg tevreden, nu kijken wat de extra isolatie gaat doen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Harde werkersBen van Ginkel, donderdag 5 september 2024
Het team heeft snel en zorgvuldig gewerkt, zijn netjes en vriendelijk ruimen alles netjes op,
En maken nog schoon waar nodig
Top gedaan!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Spouw en bodemisolatie laten aanbrengenMartin, donderdag 5 september 2024
Super netjes gewerkt en snel. Alles keurig opgeruimd achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
goede service en vlotte installatieJoan, donderdag 5 september 2024
Vooraf duidelijke afspraken gemaakt met de accountmanager, afspraken goed nagekomen. De daadwerkelijke bodemisolatie werd snel en vakkundig uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed, snel, betaalbaar Ben, donderdag 5 september 2024
Wat werd afgesproken werd ook precies zo uitgevoerd, geen verrassingen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden over het hele traject vloerisolatieSjef, woensdag 4 september 2024
Het hele traject van de adviseur tot de monteurs verliep soepel, professioneel en klantvriendelijk. We zijn heel blij met de adviezen en de uitgevoerde vloerisolatiewerkzaamheden.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima en serieuse werknemersAafje, zondag 25 augustus 2024
Twee werknemers kwamen op 15 augustus j.l vleermuisglijbanen plaatsen. We konden van alles vragen over de nog komende spouwmuurisolatie. Goede en rustige uitleg. Serieuse werknemers die hun werk goed en rustig doen. Top mannen!
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
Slechte aftercareN, vrijdag 16 augustus 2024
Het proces vanaf de offerte tot aan het isoleren van onze muren verliep prima. Op de dag van isolatie kwamen er een paar mannen die daadkrachtig maar ook enigszins gehaast aan het werk gingen. Er zouden twee ventilatieroosters geplaatst worden en toen men bijna klaar was vroeg ik hiernaar. Ze zagen niet direct een mogelijkheid voor het plaatsen van de roosters en begonnen te verwijzen naar de partij die onze kruipruimte had geïsoleerd. Die moesten volgens hen de roosters aanbrengen. Zo snel als ze kwamen waren ze weer gevlogen. Helaas kregen wij problemen met vocht in onze muur ( door gebrekkige ventilatie). We hebben verschillende malen contact gezocht en werden elke keer verwezen naar de andere partij. Het is echter zo dat we na het aanbrengen van de isolatie in de kruipruimte geen last van vocht hadden. Dit is pas ontstaan na het aanbrengen van de muurisolatie. Inmiddels hebben we rechtsbijstand ingeschakeld en de isolatiespecialist twee keer aangeschreven met het verzoek ons te helpen met het komen tot een oplossing . Tot op heden hebben we geen enkele reactie van hen ontvangen. Zeer teleurstellend en we leggen ons hier ook niet bij neer.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Uitstekend werk verricht in alle opzichten!Harm Jitse, vrijdag 5 juli 2024
Het werk is uitgevoerd op uitstekende wijze door twee bekwame en vriendelijke mensen.
Ook de begeleiding bij de subsidieaanvraag is heel goed geweest. Kortom: wij zijn buitengewoon tevreden!
Aanbevelen?
Ja
4,0 / 10
goed werk slechte communicatieMartijn Rood, donderdag 4 juli 2024
Het leek op een topservice.
Goede professionele vertegenwoordiger. En duidelijk.
Helaas bij de afspraak komen ze niet opdagen. De hele dag vrijgehouden en wordt niet eens afgebeld.
Daarna wel snel een nieuwe afspraak de dag erop. en moet daarvoor paar uur extra vrijnemen.
Op de afspraak komen de 2 medewerkers met een derde persoon. En ik moet mijn huis achterlaten omdat ik gewoon naar werk moet. Dus er lopen drie personen om en door mijn huis.
Ik kom pas 3 dagen later weer thuis en tref mijn voordeur gewoon open aan. Gelukkig is het een rustige buurt waar ik woon en lijkt er niks weg te zijn.
Goed (voor)werk. Maar verder geen slechte service.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
TopJohannes Stoelwinder, woensdag 3 juli 2024
Alles mooi en perfect geregeld via tijd en afspraak en afhandelen van de subsidieregeling
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TopKlaasje, woensdag 3 juli 2024
Vriendelijk en correct in alles.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Top service Jolanda, maandag 1 juli 2024
Onze woning laten isoleren, vakkundig en net personeel. De dag dat er werd geïsoleerd was het vreselijk slecht weer, mannen stonden heel de middag in de regen en daardoor zijn de gaten die met cement gedicht waren veel donkerder opgedroogd. Gebeld met de klantenservice, en of ik een foto kon sturen en dit gedaan uiteraard. De volgende dag werd er gelijk een afspraak gepland en nú keurig opgelost door een lichtere kleur cement. TOP service en wij zijn nu erg tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden, voldoet aan alle verwachtingenkees, maandag 24 juni 2024
Een duidelijk verhaal door der verkoper, een makkelijk bereikbaar bedrijf. De mannen die het uitvoeren werkten snel, waren beleefd en lieten alles schoon achter.
Administratief alles inzichtelijk zowel op de site als in de email.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastisch C de Vos , woensdag 19 juni 2024
Klantvriendelijke mannen behulpzaam goed en correct werk afgeleverd
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima ServiceDave, woensdag 19 juni 2024
Professioneel bedrijf, werknemers met verstand van zaken.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snelle en betaalbare service. Wilhelmien , dinsdag 18 juni 2024
Het contact met het bedrijf was correct en de gemaakte afspraken werden goed nagekomen. Alles werd weer schoon en opgeruimd achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima werk afgeleverdMarcel, maandag 10 juni 2024
Waren keurig op tijd netjes en vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prettige manier van werkenJ.W.Vissers, zaterdag 8 juni 2024
Mensen waren vriendelijk en uitleggend en netjes werkend.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
de isolatie netjes gedaan!Ria Lindhout, donderdag 6 juni 2024
fijn op tijd, het blijft natuurlijk een naar klusje onder de grond!
Maar alles keurig geregeld en ook nog opgeruimd.
Dank jullie wel,
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend bedrijf om zaken mee te doen.E., woensdag 5 juni 2024
Na een prettig adviesgesprek, heb ik gekozen voor bodemisolatie met
HR++isolatieparels.
Keurig op de afgesproken tijd reed de vrachtwagen voor. De vriendelijke medewerkers werkten netjes en snel. Binnen het uur hadden ze de klus geklaard en waren ze weer vertrokken.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Fijn bedrijf met goede medewerkersJaap, woensdag 5 juni 2024
Ondanks de lange levertijd een goed uitgevoerde spouwmuurisolatie door vakkundige en vriendelijke medewerkers.Ik zou het zo opnieuw laten doen maar ik heb geen muren meer over.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top!Ad, woensdag 5 juni 2024
Snelle aanvraag en onderzoek, korte wachttijd tot de isolatie. 2 keurige werknemers, snel en netjes gewerkt, geen rommel achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Meedenkend en goede servesRamona, woensdag 5 juni 2024
Duidelijk informatie en bereid om latere vragen te beantwoorden.
En denken met je mee.
Toen het werdt gedaan waren de mannen netjes en gaven uitleg.
Ook toen ze klaar waren hebben ze alles netjes opgeruimd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevredenMarjan, dinsdag 4 juni 2024
De mensen van de Isolatiespecialist waren netjes op tijd en hebben prima werk afgeleverd.
Ben heel tevreden en zou jullie bedrijf bij ieder kunnen aanbevelen
Jullie hebben prima mensen in dienst !!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
een prima bedrijfrichard, dinsdag 4 juni 2024
Zeer correct bedrijf met vakkundige nette werknemers zeker aan te bevelen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed en betrouwbaarL, dinsdag 4 juni 2024
Netje op tijd .
Vriendelijke mensen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super tevredenMarica Onos, dinsdag 4 juni 2024
Wij hebben onlangs onze (kletsnatte) kruipruimte laten isoleren.
Het hele proces vanaf het eerste gesprek tot en met de daadwerkelijke uitvoering is daarbij vlekkeloos verlopen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles kloptGerie, maandag 3 juni 2024
De uitleg, de afspraken, de werkwijze en het resultaat.
Blij mee !
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Fijn bedrijf. Komen afspraken naLydia Snoek, donderdag 30 mei 2024
Mijn spouwmuur en vloer zijn geïsoleerd.
Ze hebben keurig gewerkt, aardige mensen.
Doen wat ze zeggen.
Nog geen idee of het effect heeft. Het is nog niet bloedheet of heel koud geweest sinds de isolatie.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles klopt Wout , donderdag 30 mei 2024
Wij hebben bodemisolatie laten uitvoeren. De expert die de situatie eerst kwam bekijken, zag al snel wat voor onze situatie het beste was. De uitvoering ging gemakkelijk. De mensen kwamen keurig op tijd en werkten snel en schoon. Kortom: de verwarming is nog niet aan geweest, maar alles lijkt vlekkeloos te zijn verlopen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Primaj.a., donderdag 30 mei 2024
Op tijd, beleefd en naderhand goede voorlichting.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed en komen afspraken na.Vivien , donderdag 30 mei 2024
Goed en komen afspraken na. De vrachtwagen was iets groter dan verwacht en blokkeerde de straat voor half uur maar dat is de overzien voor buurtbewoners
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
vriendelijk personeel.Aad Kooij, zaterdag 18 mei 2024
Ze werken nauwkeurig en netjes.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Een eerlijk advies en komen de afspraken naTeun Kieviet, vrijdag 17 mei 2024
Deskundog advies en de isolatie is keurig en deskundig uitgevoerd. Ook het personeel zeer beleefd. Fijn bedrijf.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima werk Hans van der Does, dinsdag 14 mei 2024
Prima werk
Aanbevelen?
Ja
5,0 / 10
Werkzaamheden prima, communicatie slecht.Martijn, dinsdag 14 mei 2024
Werkzaamheden ter plekke zijn prima uitgevoerd. Communicatie met kantoor slecht. Meerdere malen gebeld om bepaalde zaken rondom de factuur te regelen maar telkens werd er beloofd terug te bellen maar vervolgens is dat nooit gebeurd.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Alle stappen goed begeleid Anneke van Santen, zaterdag 13 april 2024
Vooraf goede voorlichting.
Nette afhandeling van de werkzaamheden.
Ook erna goede uitleg over subsidie aanvragen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Degelijk bedrijfNico Blankendaal, dinsdag 9 april 2024
Na de voor inspectie en het daarbij behorende advies, waren we dezelfde dag al in het bezit van de offerte.
Via de site van het bedrijf is alles goed terug te vinden.
Zeer duidelijk en overzichtelijk
Na het uitbrengen en accepteren van de offerte hebben we niet lang hoeven wachten op de uitvoer.
De isolatie (bodem isolatie in ons geval)zelf werd snel en degelijk uitgevoerd.
Niets te klagen, kan het bedrijf dan ook aanraden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakkundig en prettig adviesPeter, dinsdag 9 april 2024
Na goed advies zijn de werkzaamheden vlot en prettig verlopen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima!!!Klaas, dinsdag 9 april 2024
Goede ervaring in de mailwisseling.
Vlotte afspraken.
Keurig afgewerkt.
Een compliment waard!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TopOscar Blom, dinsdag 9 april 2024
Uitleg over isolatie en uitvoering was duidelijk { huisbezoek} het was een prettig gesprek.
Ook de isolatiekorrels in de kruipruimte vullen is netjes en snel gegaan, twee keurige, vriendelijke en beleefde medewerkers.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede serviceMeinema-Koelewijn, dinsdag 9 april 2024
Ze waren mooi op tijd. Het was snel gebeurt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Eerlijk, goed bedrijfBettine, dinsdag 9 april 2024
Mijn ervaringen met de Isolatiespecialist waren bijzonder goed. Er werd bijv. eerlijk gezegd dat wij geen spouwmuur isolatie konden nemen omdat ons huis houtskelet bouw was. Anderen waren niet zo eerlijk en daarvan ontvingen wij offertes voor een paar duizend euro.
De isolatiespecialist heeft bij ons bodemisolatie aangebracht. Snel en net gewerkt. Tegen een zeer redelijke prijs. Ik heb dus alleen maar goede ervaringen met de Isolatiespecialist.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakkundig, vriendelijk en snelRvdT, maandag 8 april 2024
Eerste contact met Devon gehad. Prima eerlijk verhaal. Met goede adviezen en tips.
Stap 1: Vleermuis vrij maken ging soepel.
Stap 2: Paar weken later spouwmuurisolatie met parels. Mannen goed en snel aan het werk. Alles netjes achter gelaten.
Perfect!
Nu 2 weken verder..... Isolatie werkt zo goed dat ik binnen alleen nog maar in mn korte broek loop. ;-)
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Nette en plezierige medewerkers C.H, zaterdag 30 maart 2024
Goed
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Vakkundige werknemers hebben deze isolatie uitgevoerdWim van Leijden, donderdag 28 maart 2024
Goede communicatie met isolatiespecialist over afspraken. Alles op tijs en vakkundig uitgevoerd. Ik kan dit bedrijf zeker aanraden voor het uitvoren van schouwmuren isolatie.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel goed deden die jongens het isoleren, er is niets op aan te merken Harm van Halteren, maandag 25 maart 2024
Op tijd komen de mannen, geen geauwehoer klaar!!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
zie commentaarhans, maandag 25 maart 2024
duidelijk komen afspraken goede en snelle afhandeling .uitvoering vriendelijk en goed
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed contactBert zwolle, zaterdag 23 maart 2024
Vriendelijke mensen
En nemen de tijd voor je
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snelle serviceSandra, woensdag 20 maart 2024
Goed advies van de adviseur, had zelf een ander idee. Maar de adviseur heeft uitgebreid uitleg gegeven over voor en nadelen van verschillende isolatie producten. Na akkoord op de offerte hebben we snel een afspraak kunnen maken. Ook de heren die de isolatie kwamen aanbrengen werkten zeer efficiënt en lieten alles keurig netjes achter.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede afspraken, goede uitvoering. Cor, maandag 18 maart 2024
Keurig voorgelicht, opties doorgenomen en àlles duidelijk. Afspraak keurig ruim van te voren gemaakt en ook keurig op tijd. Netjes en snel gewerkt. Handleiding subsidie aanvraag zit erbij, maar moet klein beetje worden aangepast. Is iets gewijzigd maar je komt er eenvoudig uit.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Top service met vakbekwame medewerkers Loek, maandag 18 maart 2024
Zeer goede ervaring en scherpe offerte gekregen. Afspraken goed nagekomen en een groot compliment voor Devon voor de schouw en voor Damian en Yumev die de werkzaamheden hebben uitgevoerd. Ze hebben zelfs op een bijna ontoegangbare plaats isolatie materiaal aangebracht.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Positief Randolph, maandag 18 maart 2024
De heren waren keurig op tijd en werkten netjes .Ook de vragen die ik nog had werden netjes beantwoord Alles was binnen 2 uur geregeld Mijn complimenten ,en zal jullie zeker aanbevelen
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Vlot & stoffig......R.T.J. van Dijk, zondag 10 maart 2024
Recent zijn onze gevels verplicht "natuurvrij" gemaakt (....) wat een kul is dat zeg!
Er was geen enkele bruikbare opening voor vleermuizen o.i.d. aanwezig, en toch werden er 6 stootvoegen uitgeboord (stofbende, kwartsstof afzuiging gebruiken voortaan!) en voorzien van tijdelijke onooglijke transparante plastic doosjes.
Gehoorbescherming gebruik door de monteurs was ook te veel moeite blijkbaar, een Is V.C.A. ding.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Objectief adviesPrewien Jankie, zaterdag 2 maart 2024
Binnen een week na het gesprek met een verkoopadviseur werd in de kruipruimte bodemisolatie geplaatst. Twee medewerkers waren vriendelijk en netjes. De prijs is goed.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles was prima geregeld Elly , dinsdag 27 februari 2024
Alles ging zoals ze hadden gezegd
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Bijna perfect.E Verwoerd, maandag 26 februari 2024
Vertegenwoordiger Edgar Thomas krijgt een 10. Uitvoering zou 4-12-2023 gebeuren. Door weersomstandigheden (2 weken te koud weer voor het product) is de datum verschoven naar 25-01-2024. Het feit dat door 2 weken koud weer de planning meer dan 7 weken opschuift zijn wij niet blij van geworden! (Ik ken de wintersluiting in de kerst- en nieuwjaarperiode, maar dat doet niets af van onze teleurstelling.) Kennelijk was uw planning al veel te vol! Als dit niet aan de orde was geweest had ik 5 sterren aangevinkt.
Overigens, uitvoerende mensen: ook een 10.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
vriendelijk, correct.Monique, maandag 26 februari 2024
Het vullen van de vloerging eigenlijk heel goed het waren vriendelijke heren, ze deden hun werk. en hebben gemeld dat ze klaar waren en zijn weer vertrokken.
Groet M.M.Heemskerk
steenuil 7
1704 TD Heerhugowaard
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Er is netjes en snel gewerkt.Thom, zondag 25 februari 2024
De afspraak dat het werk in de middag zou worden uitgevoerd, is tegen de afspraak en mijn advies gewijzigd in 's ochtends vroeg.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
PrimaDennis, vrijdag 23 februari 2024
Alles prima verlopen, van het begin tot het einde.
1 puntje bij de voorlichting van de spouw, eerst met een happertje kijken of het wel nodig is.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Keurig netjes volgens afspraak Jack, vrijdag 23 februari 2024
Kruipruimte is snel en vakkundig door vriendelijk personeel uitgevoerd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendElmer Burger, donderdag 22 februari 2024
Telefonisch contact na aanvraag informatie. Binnen drie dagen kwam er iemand kijken. Daarna snel de offerte in de mail. Na goedkeuring ook weer snel afspraken kunnen maken.
Op de dagen zelf waren de mannen keurig op tijd. Het waren op elkaar ingespeelde teams. Ging allemaal vlot en netjes.
Ook de informatie die je krijgt om eventueel subsidie aan te vragen was duidelijk
Zeer tevreden en zeer aan te bevelen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
FABULEUS !!!Pieter, dinsdag 20 februari 2024
Ik kreeg op vrijdag 5 Jan. een geheel vrijblijvende inspectie van mijn kruipruimte. Deze inspectie gaf groen licht voor het aanbrengen van vloerisolatie. Ik had zelf wat research gedaan betr. de mogelijkheden en in overleg met de Isolatiespecialist gekozen voor het aanbrengen van 55 m² Icynene H2Foam Lite (HFK-vrij). Op zaterdag 6 Jan. de offerte binnen! met een streefdatum van 23 Jan.
Maandag 8 Jan. nog effe contact gehad met de planning i.v.m. de opdrachtbevestiging en kreeg ik te horen dat de streefdatum niet haalbaar was, maar of het ook op 18 Jan. kon (Hoera !!!) Op donderdag 18 Jan. een pietsie later dan het afgesproken tijdsblok (verkeersproblemen) arriveerden de heren om 12.45 uur en om 15.15 uur zat er 55m² Icynene met een laagdikte van minimaal 18cm. onder mijn vloer!! De volgende dag had ik meteen een vloertemperatuur die 4 graden hoger was dan voor het aanbrengen van de isolatie.
Als er 6 sterren te vergeven waren had ik dat ook gedaan!
Al met al ben ik een uiterst tevreden klant.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Professioneel en klantvriendelijk Loes, woensdag 14 februari 2024
De informatie die we ontvingen over spouwmuurisolatie was duidelijk.
Er werden goede afspraken gemaakt en de isolatiespecialist was altijd telefonisch bereikbaar voor eventuele vragen.
Het isoleren verliep vlot en volgens plan, zonder veel overlast.
Ik ben nu wel benieuwd of dit isoleren gaat helpen in het verminderen van ons gasverbruik.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Een net bedrijf wat doet wat het zegt Wouter, woensdag 14 februari 2024
Ze hebben keurig de werkzaamheden uitgevoerd volgens afspraak en vooral het contact mbt tijd en opkomst waren super alsook de info vooraf.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Van begin tot eind een mooi bedrijfHarmen, dinsdag 13 februari 2024
Het begint met een heldere uitleg en advies.
In ons geval was dit bodemisolatie.
De vervolgstappen zijn overzichtelijk en snel.
Het aanbrengen van de bodemisolatie ging heel snel door bekwame en gezellige mensen.
Al met al een goede ervaring tegen een mooie prijs.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima service, netjes gewerkt en mooie prijsMichiel , dinsdag 13 februari 2024
Zowel tijdens de opname als de uitvoering was het personeel zeer vriendelijk en deskundig.
Ze bieden een goede prijs t.o.v. anderen en komen hun afspraken na.
En het effect van de isolatie van de spouwmuren is echt merkbaar!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uit de kunstCeline, dinsdag 13 februari 2024
Uitstekende communicatie
De afspraken nakomen
Bijzonder vriendelijke mensen.
Mocht ik mijn buitenmuur gaan isoleren dan komt de ISOLATIESPECIALIST als eerste in aanmerking.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Was vriendelijke en deskundige hulp. Ire ireneflinterman @ne, dinsdag 13 februari 2024
Vader en zoon kwamen aan. Grote rollen isiolatiefolie verdwenen een voor een snel onder de vloer van ons huis. Waren vriendelijke mannen. Er moest wel geboord worden om folie te bevestigen. Karwei was binnen paar uur klaar en het resultaat kon ik zien op filmpje dat hij met mobieltje had gemaakt. Super tevreden. Ik gaf lekkere cake-jes meer voor terugreis en was dankbaar!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel goedAntonie, dinsdag 13 februari 2024
Mijn ervaring met het bedrijf de isolatie specialist heb ik als perfect ervaren,goed werk afgeleverd netjes alles afgehandeld, en de 2 poolse arbeiders waren keurige jongens, al met al een prima bedrijf mvg a.kornet
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Toppie Marianne, dinsdag 13 februari 2024
Super snel afgehandeld
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Netjes gewerkt,vriendelijke heren.Andre, dinsdag 13 februari 2024
Het is een stuk behagelijker in huis na de isolatie.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede vakmensenNam Hoon, dinsdag 13 februari 2024
Duidelijke uitleg. Vakwerk geleverd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prettige mensen die goed meedachten en een goede oplossing aandroegenJan Willem , maandag 5 februari 2024
De oorspronkelijke opzet, van buiten af de kruipruimte bereiken dmv gat boren, bleek niet nodig te zijn.
Via de kruipruimte kon met enig graafwerk de klus zonder boren worden geklaard.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede en eerlijke werkwijze materiaal en mensen alle afspraken klopte ook de prijs.Jan, maandag 5 februari 2024
Deze mannen hadden 5 jaar eerder mogen komen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Meedenkend en vriendelijk Annemarie , maandag 5 februari 2024
Zeer prettig en werken snel. Heel tevreden hoe ze meedenken over welke isolatie (Spui-, vloer- of bodemisolatie) het beste is ook al betekent het dat voor hun dat je de de goedkopere keuze maakt.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
GoedEls vd geest, vrijdag 26 januari 2024
Ging wel goed, waren vriendelijke mannen. Alleen slang was poreus, overal water, dat kan beter. Ik had stenen vloer, maar je zal vloerbedekking hebben, dat is minder. Fijne dag. Mevr E vd geest.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goede voorlichting en uitvoeringLambiek, donderdag 25 januari 2024
De info van de vertegenwoordiger was verhelderend. De uitvoering was uitstekend, personeel was vriendelijk en werkte netjes.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
top ervaringR.P.E. Hagen, donderdag 25 januari 2024
Prima netjes en snel gewerkt. Vriendelijke mensen was top geregeld
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Makkelijk contact te maken. Prima advies en uitvoering.Marianne, donderdag 25 januari 2024
Ik was voornemens met folie te isoleren, maar dat bleek tijdens het adviesgesprek dat dit met dampwerende folie onder het parket/laminaat niet de beste keuze was. Op aanvullende vragen werd snel gereageerd. Bij beoordeling van de kruipruimte werd houtworm geconstateerd, ook daarbij werd ik op weg geholpen om dat op te lossen.
De afspraak voor de uitvoering was daarna snel gemaakt. De mannen boven en onder de vloer werken, snel en netjes. Ook alle benodigde stukken voor een subsidie-aanvraag heb ik netjes aangeleverd gekregen. En het belangrijkste: geen ijskoude vloer meer ;-).
Na isolatie voelt vloer veel behagelijker aan, investering waard.
Subsidie aanvraag zelf verzorgt, goede instructie.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Netjes geregeldDick Dijkhuizen, dinsdag 16 januari 2024
Vloerisolatie is uitgevoerd door Walther. Heeft keurig werk afgeleverd en geeft gevraagd en ongevraagd eerlijke adviezen. Voor de ISDE subsidie heeft Walther foto's gemaakt van de werkzaamheden en aan mij verzonden via we-transfer. Met de eerder toegezonden handleiding is het mij gelukt om de subsidie aan te vragen.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
snel en goed waarbij heldere gemaakte afspraken worden nagekomen!Andre van Oort, woensdag 10 januari 2024
Nadat ik kenbaar had gemaakt, na een oproep middels een brief van de gemeente, geinteresseerd te zijn om vloerisolatie aan te laten brengen, werd ik al binnen enkele dagen door de isolatiespecialist gebeld voor een afspraak. Binnen enkele weken werd ik bezocht door een inspecteur (Maarten) van dit bedrijf. Hij onderzocht de kruipruimte em maakte ter plaatse een plan van aanpak op en kon hij mij direct al vertellen wat het e.e.a. mij persoonlijk ging kosten, maar legde ook direct uit welke kosten door de gemeente werden gedragen en welke mogelijkheden ik ook nog had om subsidie aan te vragen. Dezelfde avond ontving ik van Maarten de officiele offerte die ik eigenlijk alleen nog maar behoefde te bevestigen / accepteren. Dit gedaan hebbende werd dit ook nogmaals bevestigd en werd ik kort erna al gebeld door het bedrijf voor een afspraak om de isolatie aan te komen brengen. Ook dit kon al vij snel gebeuren. Op gemaakte dag en datum verschenen twee uiterst vriendelijke mannen die in enkele uren tijd onze kruipruimte vulde met isolatie. Er was in huis en op straat niet te merken dat zij geweest waren, want zelfs de weggewaaide isolatiechips werden door hen opgeraapt in de wijk! Toppers waren het en ik kan hen en uiteraard dit bedrijf bij iedereen aanbevelen.
Aanbevelen?
Ja
5,0 / 10
vraag me af of er overal 20cm bodemisolatie ligtW. Kramer, woensdag 10 januari 2024
het lijken de golven van de zee wel om het zo maar te zeggen. dus op sommige plekken ligt het hoger en op andere plekken lager.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
zeer goedCor, maandag 8 januari 2024
De isolatiespecialist.nl heeft bij mij keurig werk afgeleverd. vanaf het begin met de eerste gesprekken tot aan einde met het aanbrengen van de vloerisolatie ben ik zeer tevreden over isolatieapecialist.nl
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TopM., maandag 8 januari 2024
Het was ook super snel afgerond. Top.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Alles prima geregeld Jan , zondag 7 januari 2024
Vriendelijk personeel. Alles snel en vakkundig geregeld.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Prima en vlot gedaanJorge Vinck, zondag 7 januari 2024
Beste werkmensen en geen rommel achter gelaten
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Isolatie van mij kruipruimte werkt uitstekendJ.K. van Diermen, zondag 7 januari 2024
Snel aangebracht in een natte kruipruimte door de vele regen van de afgelopen maanden.
Maar dezelfde dag kon ik al het verschil meten door het warmer blijven van mijn houten vloer.
Kan nu op blote voeten door het huis.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima en vlot gedaanBert, zaterdag 6 januari 2024
Beste werkmensen en geen rommel achter gelaten
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitermate tevreden.Ronald Kok , zaterdag 6 januari 2024
Mijn ervaringen met de Isolatiespecialist zijn uitstekend. Ik ben uitermate tevreden. Ze doen wat ze zeggen. Terecht dat ze door de gemeente Bunschoten zijn uitgekozen voor dit gesubsidieerde project.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Keurig op tijd ,snel en netjes.R. Koelewijn , vrijdag 5 januari 2024
Duidelijke uitleg over de manier van isolatie,vriendelijke werknemers.
Werk is netjes gedaan.
Nu afwachten of het inderdaad werkt,maar daar vertrouwen we op.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
PrimaCoby Borst, vrijdag 5 januari 2024
Afspraak gemaakt en konden op korte termijn komen.
Na de offerte beslissing gemaakt voor een afspraak. Er was geen lange wachttijd.
Personeel wat voor de isolatie kwam was vriendelijk.
We zijn blij dat we deze keuze hebben gemaakt, het scheelt echt.
Veel minder last van koude voeten, wat ook diegene zei, die alles kwam bekijken.
Ik zou het bedrijf aanbevelen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top ervaringX, donderdag 4 januari 2024
Erg blij met de isolatie en de manier waarop alles geregeld is.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfect van schouw tot opleveringSimon, donderdag 4 januari 2024
Van het moment van het maken van een afspraak tot het eindresultaat (geïsoleerde vloer) is alles zonder enig probleem verlopen. Goede informatie via telefoon/mail, duidelijke afspraken en perfecte communicatie. Hier kunnen veel bedrijven een voorbeeld aan nemen! Ga zo door.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Netjes en snel gewerktAndré , donderdag 4 januari 2024
Goed voorgelicht over de bewerking en de offerte toegelicht.
Ondanks het slechte weer alles buiten om het huis keurig schoongemaakt.
Binnen in en om het kruipruimte ook netjes achter gelaten.
Fijn bedrijf om het werk te laten uitvoeren.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
primajochem koelewijn, donderdag 4 januari 2024
Alles goed gegaan
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top service Lisa, donderdag 4 januari 2024
Vriendelijke, deskundige partij!!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Uitstekend werk verricht zonder rommel. Aanbevolen!Fam. Koelewijn, zondag 24 december 2023
Uitstekend werk verricht. Snel en zonder rommel. Aanbevolen!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Denken in oplossingenAd, vrijdag 22 december 2023
Vriendelijk en meedenkend. Door vleermuiswet werd eerste offerte erg duur. Bedrijf komt zelf met oplossingen om de isolatie minder duur te maken. Uitstekende communicatie. Vriendelijk personeel.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Van offerte tot en met uitvoering uitstekend verlopen.Geert Bergmans, donderdag 21 december 2023
Prima gesprek vooraf, keurige uitvoering en adviserende actie voor het aanvragen van subsidies.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Scherpe prijs, kundig bedrijfJolanda, donderdag 21 december 2023
Scherpe offerte gedaan door een bedrijf met verstand van zaken, heel tevreden mee
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Aan bevelen D de graaf , woensdag 20 december 2023
Goed bedrijf ,fijne adviseur te vrede vanaf het begin neemt de tijd voor advies
Netjes gewerkt .
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Mijn ongerustheid over mijn vochtige kruipruimte is veranderd in tevredenheid. Marieke, dinsdag 19 december 2023
Door een deur aan deur verspreide folder kwam ik in contact met het verkeerde isolatie bedrijf, dat mij een offerte gaf, twee maal zo hoog als - uiteindelijk-de offerte van de isolatie specialist.
Op aanraden van mijn schoonzoon bleef ik door zoeken en kwam ik bij dit sympathieke bedrijf terecht.
De offerte bleek redelijk, het advies om de kruipruimte te vullen met kleine balletjes bleek effectief te zijn en mijn woonkamer is sindsdien behaaglijker. Bovendien waren de medewerkers bekwaam en vriendelijk. Ik ben een tevreden mens!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Deskundig en niet te duurJan D., dinsdag 19 december 2023
De medewerkers voor de isolatie kwamen precies op tjd en werkten snel. Dat was prima.
Een klein puntje van aandacht vraag ik voor het gesprek voorafgaaand aan de isolatie. Ik koos er voor om niet mijn hele vloer te laten isoleren.
De niet geisoleerde vloeren voelen nu kouder aan omdat de temperatuur in de kruipruimte nu veel lager is. Daar is me niet op gewezen. Was me dat verteld dan zou ik de overige vloeren ook hebben laten isoleren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima werk@Karel , dinsdag 19 december 2023
Netjes gewerkt,alles schoon achtergelaten
Aanbevelen?
Ja
4,0 / 10
Top tot dat je met een probleem zitHennie Molendijk, maandag 27 november 2023
Beetje jammer dat ze na mijn mail twee weken geleden niets van zich hebben laten horen.
Ik weet dat de kans bestond dat de nieuwe isolatie niet overal kon komen. I.v.m met de oude isolatie die er nog gedeeltelijk in zit.
Maar ik heb een nieuwe voordeur laten plaatsen bleek dat er helemaal
geen isolatie in de spouwmuur zit. T.p.v van het kozijnwerk.
Foto's van gemaakt en doorgestuurd.
Normaal had ik dik 5 sterren gegeven maar nu 2 sterren.
Aanbevelen?
Nee
9,0 / 10
prima geregeldG, dinsdag 14 november 2023
netjes uitgevoerd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles klopt: de afspraken én het uitvoerenP.C. de Vrind, zaterdag 11 november 2023
In de bovenstaande zin is alles al gezegd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
GoedAnne, maandag 6 november 2023
Aardige personeel
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
PrimaDinkgreve , maandag 6 november 2023
Keurig personeel, wel een beetje moeilijk verstaanbaar.
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
Niet uitgevoerd door slecht adviesBart, maandag 6 november 2023
Energieadviseur is langs geweest voor vloerisolatie. Adviseur raadde PUR isolatieschuim aan. Adviseur heeft in kruipruimte gekeken en hoogte gemeten.
Op de dag dat het uitgevoerd zou worden geeft het uitvoerend personeel aan dat ruimte te krap is.
Enorm balen aangezien je 2 dagen je huis uit moet en we daarvoor logeeradres geregeld hadden en we onnodig een dag vrij hebben genomen.
We hopen op nette compensatie.
Aanbevelen?
Nee
8,0 / 10
Goede service en uitleg!Hf te Winkel , maandag 6 november 2023
Medewerkers .vriendelijk geven
Duidelijk uitleg.
Ik ben zeer tevreden.
Hf te Winkel..
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Niet vlekkeloos geweest Nana, donderdag 2 november 2023
Miscommunicatie leidt tot extra kosten voor mij
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UITSTEKENDWalter ZVACEK, dinsdag 31 oktober 2023
Ik was uiterst tevreden met uw medewerkers,vriendelijk en keurig gewerkt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Is deskundig en geeft goede communicatie.Jaap, dinsdag 31 oktober 2023
Prima bedrijf. Is deskundig en geeft goede communicatie.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend Boutier, dinsdag 31 oktober 2023
Netjes gewerkt en vriendelijke mensen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed en op afgesproken tijd.Roel , maandag 30 oktober 2023
Afspraak is afspraak
Toppie.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snelle en nette mensen. Wim , maandag 30 oktober 2023
De mensen waren prima op het afgesproken tijdstip aanwezig. De werkzaamheden werden netjes en snel verricht.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Heel tevreden met de uitvoering en resultaatFerdi, maandag 30 oktober 2023
Wij hebben de gevel en kruipruimte laten isoleren door Isolatiespecialist.nl. Wij zijn zeer tevreden met de nette en professionele uitvoering van de werkzaamheden. Van de boorgaatjes in de gevel is niks meer te zien. De mannen hadden zelfs twee verschillende grijstinten voegspecie aangemaakt. Echt oog voor detail dus.
We gaan nu de eerste herfst in na de uitvoering van de werkzaamheden, dus het is nog te vroeg om te zeggen welke isolatiewinst geboekt is.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
heel fijn verlopen ben, maandag 30 oktober 2023
er is aan de afspraak volledig voldaan
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede serviceAlbert , maandag 30 oktober 2023
Prima service, aardige jongens, netjes afgewerkt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed werk, meedenken.Wim , maandag 30 oktober 2023
Alles perfect afgeleverd.
Beetje problemen met de planning geweest wegens uitval apparatuur maar alles snel opgelost en afgewerkt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel netjes!Andre de Waal, maandag 30 oktober 2023
Zeer tevreden over de twee specialisten die onze 4 (!) benedenwoningen (in de VVE) in 1 dag (!!) hebben geïsoleerd. Nette mensen die heel hard hebben gewerkt en daarbij nauwelijks rommel hebben gemaakt, een hele prestatie met dit soort isolatiemateriaal. Het resultaat is ook naar onze zin: warmer en minder/niet muf nu in onze woningen.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Het aanbrengen van de korrels , ging op tijd en snel Gert van den Berg, zondag 29 oktober 2023
Op de afgesproken datum , stonden jullie voor de deur .
Alles ging netjes en snel .
Daar over tevreden , nu het resultaat afwachten ( moet nog echt koud worden .
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Correct, goed werk en duidelijke communicatieOlav Meyknecht, zaterdag 28 oktober 2023
Correct, goed werk en duidelijke communicatie.
Aanbevelen?
Ja
5,0 / 10
Verwarring over wat en wanneer moest worden geinstalleerd, enz.Tjeerd, vrijdag 27 oktober 2023
De schouw was beneden de maat. De aanwezige vloerisolatie was niet geconstateerd en de afwezigheid van isolatie rond de radiatorkoven in de kruipruimte was niet opgemerkt. E.e.a. leidde tot een nodeloos eerste bezoek van de aanbrengers van isolatie en een aanvullende begroting voor het "extra werk". Later bleek het extra werk zeer gering en de voor de afvoer van te verwijderen isolatiemateriaal benodigde container niet nodig. Na veel heen en weer gebel kregen wij een nieuwe lagere aanvullende rekenig.
Het aanbrengen van de isolatie verliep overigens naar behoren.
E.e.a. geeft ons aanleiding uw bedrijf niet aan te bevelen.
Aanbevelen?
Nee
2,0 / 10
Teveel betaaldA, vrijdag 27 oktober 2023
@isolatiespecialist Moerkapelle rekent meer meters dan er geïsoleerd zijn. Ik moet het verschil gedetailleerd onderbouwen, zij roepen maar wat. Slecht bedrijf, geen zaken mee doen
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Vakkundig en behulpzaamC.J., vrijdag 27 oktober 2023
De heren hebben goed werk geleverd (vleermuisvrij maken) en ook uitgebreid de tijd genomen om hun werkzaamheden aan mij en de buren toe te lichten. Positieve ervaring.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Super !Harry , vrijdag 27 oktober 2023
Vanaf het 1e telefoontje voor een afspraak tot en met het uitvoeren van de bodemisolatie steeds een prettig kontakt gehad. Een telefoontje tussendoor of een mailtje werden snel en goed afgehandeld. De medewerkers voor de isolatie werkten snel en gericht, alle lof voor deze twee. Al met al een aanrader.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Ben er heel blij meeCock, vrijdag 27 oktober 2023
Super tevreden ,scheelt zeker n paar graden ,er werd keurig gewerkt ,en netjes achter gelaten,
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Uitstekend werkjan, vrijdag 27 oktober 2023
Komt op tijd, werkt zeer snel en heel netjes. Viel goedkoper uit dan de externe isolatie adviseur had ingeschat. verstaanbaarheid kostte wat moeite, maar we kwamen er wel uit.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Professioneel bedrijf op het gebied van verduurzamenBoudewijn, vrijdag 27 oktober 2023
Wij hebben al vanaf de start contact met dit bedrijf en meerdere keren gebruik gemaakt van de isolatieservice (kruipruimte en spouwmuurisolatie). Mooi bedrijf en gegroeid in communicatie, zowel telefonisch als met de online tools. Er wordt goed meegedacht over de functionaliteit en de wensen en bij vragen en opmerkingen heb je heel snel een reactie. Kortom, wij zijn zeer tevreden over de uitgevoerde werkzaamheden en het contact met de medewerkers.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
prima werk geleverdWH, donderdag 26 oktober 2023
De vloer isolatie is door 2 Brabantse heren
netjes en opgeruimd aangebracht.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Helemaal top!Theo, donderdag 26 oktober 2023
Kwamen afspraak na en waren op tijd. Nette mensen. Foto’s gemaakt door de mannen zef voor de subsidieaanvraag. Wij zijn zeer tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Klantvriendelijk en snelle uitvoering Jorieke, donderdag 26 oktober 2023
Het contact met de isolatiespecialist verliep erg fijn, ze reageren supersnel en zijn erg klantvriendelijk ingesteld. Isolatie van onze vloer was geheel volgens planning en naar volle tevredenheid verlopen
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Keurig werk afgeleverd, goede communicatie in het hele proces van A naar Z.Martijn, donderdag 26 oktober 2023
Vanaf de aanvraag van offerte tot aan het installeren van de vloerisolatie is alles perfect verlopen. Communicatie was goed en adequaat, het installeren verliep heel snel, schoon en vriendelijk.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel goed betrouwbaar bedrijf.P.A. Wols, donderdag 26 oktober 2023
Een heel goed bedrijf, komt alle afspraken netjes na.
Telefonische vragen worden keurig afgehandeld.
Beleefd personeel.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Netjes, vakkundig. M. Smit, donderdag 26 oktober 2023
De werkzaamheden verliepen heel voorspoedig. De medewerkers waren echt super beleefd. Achter werd keurig netjes achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goede prijs / kwaliteit verhoudingJan, donderdag 26 oktober 2023
Tijdens het introductiegesprek goede antwoorden ontvangen over de opties qua materialen (PIF of Icynene voor vloerisolatie), met voor/nadelen en isolatiewaardes.
Vervolgens offertes vergeleken van 4 partijen en gekozen voor de Isolatiespecialist, die naast keuze opties ook de beste prijs aanbood.
Daarnaast heeft het bedrijf veel ervaring en biedt de relevante garanties.
De uitvoering verliep erg snel en alles is netjes opgeruimd erna.
Verder gaf IsolatieSpecialist ook advies omtrent het aanvragen van de ISDE subsidie aanvraag, wat ertoe leidde dat ik foto's nam tijdens de uitvoering (wat ik me anders niet bewust was).
Al met al zeer tevreden, ik heb Isolatiespecialist.nl inmiddels al aangeraden bij vrienden en familie.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
PerfektRuud, donderdag 26 oktober 2023
Keurige mensen nette werkers snel de klus geklaard en weer door
We zijn / waren er blij mee
Aanrader
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden Ad , donderdag 26 oktober 2023
Zeer tevreden over werkwijze en ik heb er nu profijt van dat het ge isoleerd is
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
prima.peter Ijdo, dinsdag 24 oktober 2023
netjes gewerkt en goed afgeleverd
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Top werk geleverd Lucienne , dinsdag 24 oktober 2023
Ben er blij mee dat ik het gedaan heb
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekende serviceGerard, dinsdag 24 oktober 2023
Wij zijn zeer te spreken over het goede advies en de correcte uitvoering.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
alles volgens afspraakCornelia Doornekamp, dinsdag 24 oktober 2023
Helaas bracht het noodzakelijke vleermuisonderzoek extra kosten van € 895,00 met zich mee. Verder alles naar tevredenheid.
Ook fijn, dat alle gegevens voor de subsidie-aanvraag op de facturen vermeld staan.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
netjes gewerkt bas, dinsdag 24 oktober 2023
ze waren zo klaar netjes gewerkt
vriendelijk en aardig en met een paar uurtjes klaar geen rommel achter gelaten super blij mee
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed en betrouwbaar bedrijfArjan, dinsdag 24 oktober 2023
Alles keurig uitgevoerd (vloer- en spouwmuurisolatie) en geheel zoals beloofd, van offerte tot oplevering.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer professioneel en eerlijkRoelf, maandag 23 oktober 2023
Ik raad ze graag aan.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede geautomatiseerde communicatie en processen Emiel , maandag 23 oktober 2023
Het beoordelen, plannen en afhandelen van de spouwmuurisolatie is zeer vlot verlopen. De communicatie is helder en proactief. Daarnaast zijn de begeleidende mails en documenten over bijvoorbeeld vleermuisvrij maken en subsidieaanvraag erg handig. Het enige nadeel vonden wij dat de kosten voor knipvoegherstel erg hoog waren, zeker gezien de uitvoerende kracht geen idee had wat dit was en hoe je die moet maken. Dus due kosten mogen omlaag of de medewerkers dienen meer training te krijgen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
alle afspraken nagekomen en de boel netjes achtergelaten. willy Baltussen, maandag 23 oktober 2023
het maken van afspraken over de isolatie verliep vlot. op de afgesproken morgen stonden 2 teams op de stoep om de muren te isoleren. Na 3.5 uur was de klus geklaard. Alle spullen waren opgeruimd. Het enige minpuntje was dat de meterkast ook gevuld was met pareltjes...
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima bedrijf voor spouwmuurisolatie!Els, zondag 22 oktober 2023
Vriendelijk personeel, goede communicatie en goed en netjes gewerkt!!!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
behulpzaamMaria, zondag 22 oktober 2023
Ondanks dat men veel later kwam werd er gelijk begonnen (geen tijd voor koffie-de volgende klant wacht),
Meneer was vriendelijk.
Over het effect kan ik nog niets zeggen, temperatuur gaat nu zakken.
Kan ik er ook voor kiezen niet zichtbaar te zijn op de reviewpagina.
Zo te zien biedt u die optie niet
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
In 2 woorden: zeer prettig!Joost, vrijdag 20 oktober 2023
Gewoon zeer goed van het eerste adviesgesprek tot en met de werkzaamheden!
Misschien niet de goedkoopste, maar het is het wel helemaal waard.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel en goedHenk, vrijdag 20 oktober 2023
De klus is snel en goed gedaan.
Er is heel netjes gewerkt.
Goed gedaan mannen!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super en top personeelRick, vrijdag 20 oktober 2023
Personeel super vriendelijk . Doen hun werk goed . En als alles klaar is is alles weer netjes opgeruimt .
Zou zeker aanraden bij vrienden en familie
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Netjes en correct Johan, vrijdag 20 oktober 2023
De mensen die de werkzaamheden uitvoeren zijn goed op tijd en het isoleren is naar tevredenheid uitgevoerd ,netjes en schoon achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
PerfectYvonne , vrijdag 20 oktober 2023
Na 4 offertes van verschillende bedrijven koos ik voor de Isolatiespecialist omdat zij, als enige van de 4, natuurvriendelijk isoleren. Hierdoor wordt veel dierenleed voorkomen. Dit is een wettelijke verplichting die door veel bedrijven aan hun laars wordt gelapt. Hun werkwijze is efficiënt, netjes en professioneel. Alle lof voor dit bedrijf.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Alles is gedaan volgens afspraak.Bert, vrijdag 20 oktober 2023
Zoals afgesproken kruipruimte geïsoleerd naar behoren. Een goed telefonisch contact.Een prima documentatie gehad ,en alles naar behoren uitgevoerd .
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
SuperWil, vrijdag 20 oktober 2023
Snel netjes in een woord gewoon super
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Van begin tot eind goed meegedachtTessa Ansems, vrijdag 20 oktober 2023
Ondanks veel pech met grondwater steeds opnieuw goed overleg over oplossingen
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
netjes op tijd ,netjes alles gedaan. dus tevreden.Pieter Glas, vrijdag 20 oktober 2023
Netjes op tijd ,netjes alles gedaan .
Dus tevreden.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Een professionele organisatie met oog voor de consument.Dirk Sagius, vrijdag 20 oktober 2023
Een zorgvuldige opname vooraf met een goed advies.
De uitvoering verliep volgens verwachting. Medewerkers maakten een nette indruk en gaven uitleg aan hun werkzaamheden.
Dus ik ben zeer tevreden over de werkzaamheden totaal. Nu moet nog blijken wat het effect is op het comfort en warmte in de woning.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vanaf eerste contact tot en met uitvoering werkzaamheden verliep alles gladjes!Marita Veenvliet, donderdag 19 oktober 2023
In het hele proces wordt een efficiënte werkwijze gehanteerd. De personen waar wij contact mee hebben gehad zijn vriendelijk, duidelijk en behulpzaam in het zoeken naar oplossingen. De uitvoering van de werkzaamheden verliepen uiterst vlot.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
zeer vlotjan, donderdag 19 oktober 2023
alles liep vlot schoon.en vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Top bedrijfPeter, donderdag 19 oktober 2023
Goede communicatie en komen gewoon de afspraken na zoals het hoort. Konden zelfs de afspraak nog vervroegen.
Mag 2 weken niet in de kruipruimte dus ik weet niet hoe het er uit ziet maar dat zal wel goed zitten.
Nu maar hopen dat ik de VVV bon krijg.
Aanbevelen?
Ja
2,0 / 10
Offerte na tekenen verhogen en daarna annuleringskosten in rekening brengenDouwe, woensdag 18 oktober 2023
Prima eerste indruk en vriendelijke specialist. Na dat ik de offerte heb geaccordeerd heb ik 2 weken voordat de werkzaamheden eindelijk uitgevoerd konden worden nog een offerte ontvangen voor het vleermuis vrij maken terwijl dat in eerste instantie niet noodzakelijk zou zijn (is mij verteld). Ze hebben aangegeven dat de regels door een uitspraak van de raad van state van augustus 2023 zijn veranderd en dat deze kosten daarom niet te voorzien waren. Echter speelde in 2021 (en volgens mij eerder) deze zaak ook al. Omdat ik als ik van te voren had geweten dat deze kosten er bij kwamen ik niet voor de isolatiespecialist gekozen zou hebben. Daarom heb ik toen gevraag of de offerte geannuleerd kan worden zonder additionele kosten. Dit was niet mogelijk en die kosten hebben ze inderdaad nu in rekening gebracht. Gang van zake kan ik niet waarderen en m.i. niet netjes.
Aanbevelen?
Nee
4,0 / 10
Uitvoering top, kijk de offerte goed na!!!!René, zondag 15 oktober 2023
Na het invullen van de offerte aanvraag een concept offerte ontvangen. Daarna is een medewerker ter plaatse geweest. Alles netjes besproken. Kruipruimte was volgens hem heel goed m.b.t. hoogte en bereikbaarheid. Besproken dat er een aanvulling zou komen om ook de funderingsranden te doen en twee extra roosters te plaatsen. Werk is uitgevoerd conform afspraak. Bij het betalen toch nog even gekeken naar de eerste prijsindicatie en zag tot mijn schrik dat naast de extra roosters en fundatie isolatie ook de prijs 500 € hoger was geworden. Klantenservice heeft het uitgezocht en gaf aan dat dit kwam omdat het een betonnen broodjesvloer betrof en dit meer werk en materiaal kost. Ik heb toen aangegeven dat dit nooit besproken is. Ook aangegeven dat het niet netjes is om dit in de eerste offerte aan te passen omdat je dan niets meer terug kan zien. Ik had toevallig nog een schermprintje bewaard. Voorgesteld om het verschil te delen. Ik had misschien ook beter moeten controleren. Na een positieve reactie van eerste medewerkster dat we er wel uit zouden komen wilde de tweede niets tegemoetkomen. Belachelijk uiteindelijk meer dan de hoogste prijs per m2 betaald dan op de website genoemd wordt door een toeslag van 8.50€.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
FantastischDick Ultee, zaterdag 30 september 2023
Alex, zijn dochter Cheyenne en zoon Tyson zijn een parel voor uw bedrijf! Heel deskundig en voortvarend. Zeer netjes en snel gewerkt. Topmensen!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed afgeleverd resultaat JCJ, zaterdag 30 september 2023
Duidelijk en zeer bekwaam bedrijf.
Konden maand eerder starten dan op de planning stond wat voor ons ideaal was en geen probleem gaf.
Kleine obstakel gehad mbt vleermuizen in de spouwmuur, maar ook dat in samenspraak aangepakt en natuurvriendelijk opgelost, maar alles schoof daardoor met een maand op.
1 maand na die werkzaamheden het vervolg van de spouwmuur isolatie hervat door 2 toffe heren die eerder ook aanwezig waren. Goeie uitleg, snel en goed te werk gegaan en na afloop netjes opgeruimd.
Zeer tevreden, absolute aanrader
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Bedrijf met prima serviceJanny de Jong, vrijdag 29 september 2023
Goed bedrijf , in twee weken was alles geregeld . Snelle service dus.
Vriendelijke mensen, zowel de adviseurs als de mannen die bij mij de bodemisolatie aanbrachten, keurig en snel gewerkt met nog een goede uitleg erbij. Dikke pluim voor jullie. Ik beveel jullie van harte aan.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Een vriendelijke en proffesionele serviceMartin, vrijdag 22 september 2023
Na contact met de isolatie specialist, was er binnen een week een afspraak met Devon voor schouwing van de vloer en kruipruimte.
Gedurende de schouwing, kreeg ik uitgebreid vriendelijke en deskundige informatie over de uitvoering, gebruikte materialen en tijdsduur van de uitvoering. Een afspraak voor de uitvoering was snel gemaakt, binnen 2 weken..!!
Op datum stonden Alex en Cheyenne ruim op tijd voor de deur, zeer vriendelijke medewerkers overigens. Daarna werd de klus in korte tijd geklaard op een vakkundige en nette manier. Ik ben nl zelf daarna onder de vloer geweest om kleine stempels aan te brengen op de balken om vloer resonatie te dempen.( aanrader van Alex).
Ik werk ook zelf aan het huis en wilde elders ook nog wat isolatie aanbrengen, met Devon gebeld waar ik het specifieke materiaal kon krijgen.
Verhaal kort; Devon zou ervoor zorgen dat nog een rol bij mij langs gebracht zou worden door Alex en Cheyenne, binnen de kortste keren stond de rol voor de deur.
Dat noem ik service..!! Een dikke aanrader..!!
Met dank.
Martin, Badhoevedorp
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel duidelijk!Paul, donderdag 21 september 2023
Goede service, heel flexibel in alles en de medewerkers bij de uitvoering zijn ook heel klantvriendelijk!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
primaMaria, donderdag 27 juli 2023
Werken netjes en efficiënt
Beleefd en vriendelijk personeel
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Keurig volgens afspraak verricht werk.Hans, maandag 24 juli 2023
Vanaf moment één goed contact en na inspectie een scherpe offerte gekregen. Door het weer helaas tweemaal moeten verplaatsen maar de derde keer kon het wel. Het verplaatsen was nooit een probleem en alle begrip gekregen vanuit het bedrijf.
Bij levering keurig op tijd en met een goede 2 uur klaar met de vloerisolatie van zo'n 45 meter.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Het is allemaal goed verlopen.Greet, maandag 17 juli 2023
De eerste afspraak voor een offerte, was snel geregeld.
Duidelijke informatie wat te verwachten en rekening
mee te houden, medere keren via de mail toegestuurd.
De monteurs waren vriendelijk en gaven aan het verloop
van de vorderingen.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima werk!Jelle, donderdag 13 juli 2023
Prima werk. Alles volgens afspraak!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Erg goedRobert , donderdag 13 juli 2023
Makkelijk geregeld, snel contact en behulpzaam, toen we het type isolatie materiaal wilden wijzigen op een laat moment werd er niet moeilijk over gedaan en gewoon een nieuwe datum ingepland niet lang daarna. In de uitvoering aardige en vakbekwame mensen, vriendelijk advies en nette afwerking. Ik heb geen klachten.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goed Abdelkrim, dinsdag 11 juli 2023
Goed
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Gezellige jongensMarja, maandag 10 juli 2023
Gezellige jongens die de klus keurig deden en...alles weer netjes achterlaten.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Waren op tijd zoals afgesproken tussen 7,00/8.00 uurL, maandag 10 juli 2023
Vriendelijke Bulgaren oude en jonge die jonge kon behoorlijk Nederlands kon praten. Netjes gewerkt. Alles opgeruimd. Ga zo door.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima bedrijf!Leonie, vrijdag 7 juli 2023
Goede en duidelijke afspraken, mooi op tijd, schoon gewerkt en vriendelijke mensen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top bedrijfCornelis, vrijdag 7 juli 2023
Ontzettende beleefde en aardige mannen
Die zelfs 20 min eerder waren gearriveerd en meteen aan het werk zijn gegaan
Na 45 min weer klaar en netjes afgemeld TOP
Bedankt fam Tjon Zeist
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede ervaringJan Van Oost, vrijdag 7 juli 2023
De mannen hebben goed en netjes gewerkt, we zijn tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakbekwaam, servicebewust, hulpvaardig, meedenkenMarianne, vrijdag 7 juli 2023
De offertes zijn duidelijk. Prima contactmogelijkheden en je wordt snel geholpen. De vakmensen ter plaatse waren servicebewust en dachten mee met de mogelijkheden die onze kruipruimte(n) bood. Het huis bleef netjes achter. De rekening was keurig conform offerte en bevatte dus geen verrassingen. Dit bedrijf is een aanrader!
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Proffesionele dienstverlening Ton, vrijdag 7 juli 2023
Goede afspraken, duidelijke communicatie en netjes gewerkt
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Fijn dat het gedaan isR, maandag 3 juli 2023
Isolatiespecialist is een fijn bedrijf, met een goede adviseur (dank, Maarten!). Over de uitvoering van de bodemisolatie niets dan tevredenheid. Over de uitvoering van de spouwmuurisolatie één punt van kritiek: als je bezig bent, let op de tuin en beplanting. Er was geen reden om er op te staan, dus dan kun je dat beter ook gewoon niet doen. Nu hopen dat het goedkomt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Bedrijf om aan te radenR. H., zaterdag 1 juli 2023
Burhan & unal uitstekend werk!
Ik wou dat ik nog een ander huis had, ik zou ze als volgt weer laten isoleren door deze uitstekende jongens!
Ik vind de mannen van goud zijn!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
zeer tevreden José, dinsdag 27 juni 2023
Review Isolatie; 12-06-2023
Ik heb zowel de vloer als de spouw laten isoleren. Dit kon gelukkig op dezelfde dag (ochtend en middag). Wel waren het twee verschillende teams maar dat is geen bezwaar. De mannen waren vriendelijk, er werd goed gecommuniceerd, netjes gewerkt en in het belang van de klant. Dat laatste bleek toen er een order op de offerte leek te staan die overbodig bleek.
Dit constateerden de mannen zelf, ze namen contact op met de order-verantwoordelijke en zorgden dat de prijs op de factuur werd aangepast.
Ondanks de hitte werkten ze stevig door, gingen pas tussen 18.00-19.00 uur weg.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed gewerktVinc, dinsdag 20 juni 2023
Communicatie verdient enige aandacht.
Maar er is keurig gewerkt met een goed eindresultaat.
Petje af voor de mannen van de uitvoering.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Deskundig advies, top uitvoering van de werkzaamheden!Harro, dinsdag 20 juni 2023
Afgelopen week zijn de spouwmuren van ons huis geïsoleerd. Bij het intake gesprek waren we al zeer te spreken over de deskundigheid en het advies dat ons werd gegeven. Alle communicatie met dit bedrijf van intake naar offerte naar uitvoering was heel duidelijk. De uitvoering van de werkzaamheden was helemaal top en is zeer vakkundig gedaan. Beide monteurs Turan en Ahmed hebben keihard gewerkt in het superwarme weer. Na de klus is alles netjes opgeruimd en kon je niets meer zien van de werkzaamheden. Ook onze buren, die we van te voren hadden geïnformeerd over de werkzaamheden, gaven aan totaal geen overlast te hebben ervaren. Al met al een goede ervaring met dit bedrijf en medewerkers, welke ik zeker aanbeveel.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
TopFam. Lamboo, woensdag 7 juni 2023
Emiel en Lucas hebben 06-06 onze vloer geïsoleerd, 2 heel goede mannen die zeer netjes werken en alles keurig netjes achterlaten, topteam.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Fijn en goed bedrijfA Ritmeester, maandag 5 juni 2023
Bodem-en spouwmuurisolatie laten doen, prima gedaan.
Goed voorgelicht, administratie netjes geregeld.
Alles keurig opgeruimd, fijne, zeer vriendelijke mensen, een aanrader!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Klasse werkzaamheden netjesRemco moor, donderdag 11 mei 2023
Lukas en Emiel naar nogmaals zeer net werk
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Vriendelijke mensen die hun werk serieus nemen Lorenz , maandag 8 mei 2023
Professioneel bedrijf, met de juiste kennis van materialen, om de isolatie goed aan te brengen.
Bij een volgende klus zal ik zeker weer de isolatiespecialist inhuren..
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Absoluut een aanrader. Keurig werk en na een maand al resultaat zichtbaar in het gas verbruik.Cj, dinsdag 25 april 2023
Top
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Netjes en op tijd. EJW, donderdag 6 april 2023
Goede uitleg van tevoren. Duidelijke offerte.
Met vragen kan je terecht.
Mensen van de uitvoering leggen alles ook goed uit. Emiel en Lucas waren beleefd en hulpvaardig.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastische werkluiInge, woensdag 5 april 2023
Zeer klantvriendelijk. Lucas en Emile werken snel en schoon. Een aanrader. Ik zou ze zo nog een keer inhuren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend geholpenTrudie Lam, donderdag 23 maart 2023
Vriendelijk netjes en heel beleefd geholpen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
De kou is uit onze muren Ben, vrijdag 17 maart 2023
Alhoewel we er enigzins septisch over waren is het de beste beslissing die we hebben gemaakt
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed werk afgeleverd.Hans, maandag 13 maart 2023
Zeer tevreden. Vriendelijke mensen. Goede uitleg. Keurig achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendEd, maandag 13 maart 2023
Goed personeel en netjes gewerkt
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top!Aniek, woensdag 22 februari 2023
Alles vlot en snel geregeld. Super vriendelijk en erg goede service!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend!Trudie, woensdag 22 februari 2023
Goed en eerlijk personeel. Werk is goed en netjes uitgevoerd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super service en ook bereid om stapje extra te doen.Chris, dinsdag 21 februari 2023
Mannen waren heel beleefd en hebben alles netjes achter gelaten. Dat wil je graag, maar gebeurt niet altijd. Wel bij hen!
Kruipruimte ook bekeken en goed advies gekregen.
Super bedankt!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldige service en vriendelijk personeelP. Guit, dinsdag 21 februari 2023
Snelle en deskundige service. Heel snel kunnen schakelen omtrent extra werk wat binnen zeer korte tijd geregeld kon worden en uiteindelijk is gerealiseerd. Echt top!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Werken netjes en zjjn erg klantvriendelijk dus ik zou ze aanbevelen aan andereNils, dinsdag 21 februari 2023
Werken netjes en erg klant vriendelijk en schoon gewerkt zeker aanrader
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakwerk en service met een smileAnneke, maandag 20 februari 2023
Prettige monteurs, die staan voor de kwaliteit van hun werk. Ruimen na de klus ook goed op. Aanrader!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TopSandra, maandag 20 februari 2023
Helemaal prima!
Netjes en volledig volgens afspraak.
Aardige heren
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Netjes en snelJaap, vrijdag 17 februari 2023
Aardige mensen doirwerken netjes en alles mooi afgewerkt.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima en netjes gewerktJos, vrijdag 17 februari 2023
Heel netjes gewerkt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes gewerkt, vriendelijk en verstand van Aken.Joke, woensdag 15 februari 2023
Zeer netjes gewerkt, vriendelijk en verstand van zaken.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes gewerktDesmond, woensdag 15 februari 2023
Zoals afgesproken is alles netjes uitgevoerd wij zijn zeer tevreden
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend personeel.zeer goede uitleg.Cor, maandag 13 februari 2023
Heel goed geholpen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed en snel geholpen. Aanrader voor iedereen die isolatie overweegt.Michel, zaterdag 11 februari 2023
Vakkundige mensen die weten wat ze doen!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super ! Maria , dinsdag 7 februari 2023
Fijne mensen, lekker nuchter, en aardig !
En alles netjes opgeruimd top !!!
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
AfraderBram, dinsdag 7 februari 2023
Wij hebben slechte ervaring met dit bedrijf. In eerste instantie leek alles goed te zijn. De adviseur was vriendelijk en leek een echte specialist. De eerste afspraak werd op de dag zelf afgezegd ivm weersomstandigheden. Balen want het kost je een vrije dag en het is hier een gedoe om alles auto's weg te krijgen. De tweede afspraak werd weer kort van tevoren afgezegd. Kost je weer een dag en het hele tafereel met het vrijhouden van de parkeerplaatsen.
De derde afspraak ging wel door maar het bleek dat besproken luchtgaten niet geplaatst konden worden. Hoewel de situatie van tevoren duidelijk was bleek het nu een probleem. Ze wilden het alsnog wel doen maar de kans was groot dat het mis zou gaan. De schade zou voor eigen rekening zijn. "Als het mijn huis was zou ik het niet doen" zei de medewerker nog.
Het bleek dat de adviseur dit onderdeel bewust niet met ons had besproken en dat hij bekend stond als een verkoper met snelle deals en niet echt begaan was met de klant. Fout van de adviseur bleek.
Uiteindelijk was het voorstel om de spouwmuren te isoleren en de luchtgaten maar te laten. Na elders navraag te hebben gedaan bleek dat je dit nooit moet doen. Daar krijg je namelijk schimmel van. Na dit advies hebben we de zogenaamde isolatiespecialisten weggestuurd. Na contact met de mensen op het kantoor kon er nog geen sorry of excuses vanaf. "Dit gaat altijd zo" zei de jongen aan de telefoon.
Tenenkrommend hoe dit is gegaan. Na maanden wachten, fout advies en afgezegde afspraken is er niet gebeurd. Er zou nog gebeld worden door een specialist in kruipruimtes. Deze afspraak is ook niet nagekomen. Geen oplossing, alternatief, excuus en geen geïsoleerde muren. Het zal de schaarste zijn dat dit bedrijf nog bestaat.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Goed werk en erg vriendelijkH corbee, dinsdag 7 februari 2023
Goed werk en erg vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Professionele benadering Fred Winia, dinsdag 24 januari 2023
Prima contact voor afspraken en planning. De intake, offerte en realisatie verliep heel professioneel. Goede digitale ondersteuning en afhandeling. Isolatie is vakkundig aangebracht en alles is aan het einde van de werkzaamheden netjes opgeruimd!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Nette uitvoering, goede communicatie vooraf en vriendelijke medewerkersMartijn, woensdag 11 januari 2023
In het voortraject keurig geïnformeerd en ook antwoord gekregen op de vragen die ik had met betrekking tot het materiaal.
De uitvoering is ook heel netjes gedaan en in een ochtendje was alles klaar (voor- achter- en zijgevel)
Enige puntje was dat we op aangeven van de isolatiespecialist vooraf de berging naast het huis leeg hadden gehaald zodat ze daar door de houten achterwand bij de stenen zijgevel konden maar dat bleek op de dag van uitvoering toch niet nodig.
Alles bij elkaar zeker aan te raden en wij zijn nu in afwachting van het effect op de hoeveel kubieke meters gas die we minder hoeven te verbruiken.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fijne ervaring, netjes gewerkt!M., maandag 9 januari 2023
Vriendelijk personeel. Netjes gewerkt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldige serviceJan, donderdag 22 december 2022
Adviseur Stephan neemt uitgebreid de tijd om de verschillende mogelijkheden door te nemen. Dit bedrijf is ook gespecialiseerd in het navullen van muren met oud / vergaan isolatiemateriaal. In ons geval aan de orde. Het duurt even voor uitgevoerd kan worden, maar dat schept ook vertrouwen. Partijen waar je binnen een week geholpen kunt worden daar geloof ik niet in.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Netjes en zorgvuldigThea, woensdag 7 december 2022
Netjes en zorgvuldig
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Netjes en zorgvuldigThea, woensdag 7 december 2022
Netjes en zorgvuldig
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, woensdag 7 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, woensdag 7 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendSjef, woensdag 7 december 2022
Waren er op tijd en hebben daarna alles netjes achtergelaten en opgeveegd goede uitleg wat ze precies deden
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendSjef, dinsdag 6 december 2022
Waren er op tijd en hebben daarna alles netjes achtergelaten en opgeveegd goede uitleg wat ze precies deden
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendSjef, dinsdag 6 december 2022
Waren er op tijd en hebben daarna alles netjes achtergelaten en opgeveegd goede uitleg wat ze precies deden
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, dinsdag 6 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldigMa, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk, vragen worden netjes beantwoord, goede uitleg. Alles word netjes opgeruimd. Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldigMa, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk, vragen worden netjes beantwoord, goede uitleg. Alles word netjes opgeruimd. Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldigMa, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk, vragen worden netjes beantwoord, goede uitleg. Alles word netjes opgeruimd. Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldigMa, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk, vragen worden netjes beantwoord, goede uitleg. Alles word netjes opgeruimd. Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldigMa, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk, vragen worden netjes beantwoord, goede uitleg. Alles word netjes opgeruimd. Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldigMa, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk, vragen worden netjes beantwoord, goede uitleg. Alles word netjes opgeruimd. Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldigMa, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk, vragen worden netjes beantwoord, goede uitleg. Alles word netjes opgeruimd. Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldigMa, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk, vragen worden netjes beantwoord, goede uitleg. Alles word netjes opgeruimd. Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldigMa, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk, vragen worden netjes beantwoord, goede uitleg. Alles word netjes opgeruimd. Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldigMa, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk, vragen worden netjes beantwoord, goede uitleg. Alles word netjes opgeruimd. Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldigMa, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk, vragen worden netjes beantwoord, goede uitleg. Alles word netjes opgeruimd. Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldigMa, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk, vragen worden netjes beantwoord, goede uitleg. Alles word netjes opgeruimd. Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig Ma, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig M, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig M, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig M, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig M, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer netjes en zorgvuldig M, maandag 5 december 2022
Zeer goed werk , vragen worden beantwoord, goeie uitleg. Alles wordt netjes opgeruimd.
Zeer vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Helemaal prima. Zo geregeld. Sven Heijkoop, vrijdag 2 december 2022
Na een korte opname van het huis, een offerte opgesteld die je gemakkelijk kunt inzien via een online omgeving. Nadat deze geaccepteerd is komen de jongens van isolatie specialist langs en was de spouwmuur zo geïsoleerd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed bezig deze mannen! A. , vrijdag 2 december 2022
Goed bezig deze mannen!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super netjes gewerkt en tevens vriendelijk!Jerry, vrijdag 2 december 2022
De heren hebben alles netjes gedaan, en tevens alles netjes achter gelaten. Dank!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel en fijn werk!Mark , woensdag 30 november 2022
Aardige mensen die snel en fijn werk leveren
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Aardige vakkundige mensenKees, dinsdag 29 november 2022
Ik vond het wel een nadeel dat een flink deel van het werk in het donker werd uitgevoerd maar er is hard gewerkt en nette mannen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Niets dan lof. Jan de Vos, dinsdag 29 november 2022
Zeer duidelijke offerte, en werkzaamheden, spouwmuurisolatie, werd vakkundig uitgevoerd. Vriendelijk personeel, een aanrader!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vlotte en vakkundige uitvoeringH Betjes, maandag 28 november 2022
Keurig. Op tijd vriendelijk en vakkundig
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Helemaal top!Martijn, maandag 21 november 2022
Had een afspraak voor half januari en door een gaatje in de planning zijn ze eerder gekomen en zeer netjes aan de slag gegaan. Extra werk ( op ons verzoek) netjes besproken en opgelost.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
PrimaRobbert, vrijdag 18 november 2022
Goed gewerkt en netjes opgeruimd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Netjes gewerkt, schoon gewerkt en achtergelatenPeter van der poel, donderdag 17 november 2022
Netjes gewerkt, schoon gewerkt en achtergelaten
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Kwaliteit, kennis, tijd en afwerking uitstekendGertjan, woensdag 16 november 2022
Professionals die zelfstandig een heel goede job doen, complimenten! Als de isolatie functie net zo blijkt te zijn als de levering en afwerking komt het dik voor elkaar. Succes met jullie verdere werk.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima en snelle service!Rob, dinsdag 15 november 2022
Prima service, snel en vriendelijk geholpen en netjes alles weer opgeruimd. Aanrader!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TevredenHans bos, maandag 14 november 2022
Goed en snel gedaan
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima, zeer goede serviceMarianne, maandag 14 november 2022
Zorgvuldig, netjes, goed overleg en heel klantvriendelijk. Zeer betrouwbare firma
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima heel fijn gewerktChristie, vrijdag 11 november 2022
Prima, heel fijn gewerkt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel en vakkundig Alfons, vrijdag 11 november 2022
Bij dit bedrijf ben ik gekomen door een ervaring van iemand anders. Die was uitstekend. En die van mij ook. Supersnel. Netjes gedaan door beide heren. Aandacht voor de klant en voor de afwerking. Een 10!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles zonder problemen gegaanEdwin, maandag 7 november 2022
Netjes afgewerkt zonder problemen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden over het aanbrengenGerard , maandag 7 november 2022
Vriendelijke medewerkers die met al mijn wensen over tuin en balcon rekening hielden en zeer netjes werkten
Aanbevelen?
Ja
4,0 / 10
GebeurdCarla, zaterdag 5 november 2022
....
Aanbevelen?
Nee
8,0 / 10
Zeer nette en vriendelijke medewerkers.Massimo, zaterdag 5 november 2022
Zeer nette en vriendelijke medewerkers.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed degelijk werk, netjes uitgelegd en opgeruimdJohan, vrijdag 4 november 2022
Prima
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel goed contact en duidelijke antwoorden op vragenWim, woensdag 2 november 2022
Prettig in de omgang
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakkundig en netjes gewerktCor, woensdag 2 november 2022
Bijtijds aanwezigen meteen aan de slag met het orienteren op de werkplek. Daarna bezig met uitvieren werkzasmheden, waar nodig in overleg met mij.
Netjes gewerkt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
GEWELDIGE POSITIEVE ERVARING!!Pieter , dinsdag 25 oktober 2022
Ik zou willen dat alle Nederlandse bedrijven die voor particulieren in deze markt werkzaam zijn zich, zo als jullie hebben gedaan, van hun taak zouden kwijten!!
Vanaf offerte-stadium, voorbereiding (top adviseur) als de uitvoerende heren (toppers!) als ook de mensen op kantoor (uitstekende communicators). Echt geweldig.
Nu afwachten of de isolatie-korrels hun isolerende werking net zo goed doen als de Medewerkers van de Isolatiespecialist.
Mijn verwachting is, goed!
Nogmaals dank voor het professionele werk wat jullie geleverd hebben.
CHAPEAU!!
Met dankbare groet,
Pieter Städler
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede ervaring, fijne medewerkersInge, zaterdag 15 oktober 2022
Goed advies, vakkundig uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima werk afgeleverd door vriendelijke werknemersLiesbeth, zaterdag 15 oktober 2022
Netjes gewerkt en na afloop alles opgeruimd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Veel verstand van zaken, vriendelijke en zorgvuldige uitvoeringDaniel, zaterdag 15 oktober 2022
Goed advies, meedenkende adviseur. Flexibele planning en goede aftersales (afspraak verplaatat vanwege storm). Uitvoering top, aardig en zorgvuldig werkende monteurs. Ik zou iedereen isolatiespecialist aanbevelen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snelle vriendelijke en adequate service…., dinsdag 4 oktober 2022
Snelle vriendelijke en adequate service
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima uitgevoerdVingerling J, maandag 3 oktober 2022
Aardige kerels
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend en netjesRob, maandag 3 oktober 2022
Perfect uitgevoerd zoals afgesproken, direct alles schoongemaakt en opheruimd. Nette jongens, ben erg tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel, secuur en net gewerkt!Nora, maandag 3 oktober 2022
Netjes op tijd en snel gewerkt. Goed gedaan!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed en snel gewerktRomee, maandag 3 oktober 2022
Fijn contact, snel gewerkt, prettig contact
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima, een aanrader. Zowel qua prijs als kwaliteitBert, zondag 2 oktober 2022
Geweldige ervaring. Keurig binnen het opgegeven tijdsvenster kwam de mooie vrachtwagen aanrijden. Twee nette heren hebben het werk uitgevoerd onder de de grond. Met foto’s wordt aangetoond dat het werk conform de offerte werd uitgevoerd. Het enige dat wat tegenviel was de planning. Niet de mensen, maar heel simpel: wanneer kan werk worden uitgevoerd. Maar daar kan de Isolatiespecialist ook niets aan doen. Dat geldt voor zowat elk bedrijf in Nederland. Personeel tekort. Qua prijs zit dit bedrijf ook gunstig in de markt. De concurrenten die zich aanbiedt via bv Vereniging Eigen Huis is veel duurder. Een aanrader dus. Leuk contact ion het voortraject, het bezoek, de planning en het daadwerkelijke werk. Een PLUIM.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Helemaal topTom, vrijdag 30 september 2022
Van begin tot eind goed geregeld, blij met het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Wij hebben een goede ervaring met het werken van de herenRob, donderdag 29 september 2022
De heren werken netjes en zijn beleefd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede serviceInge, woensdag 28 september 2022
Vriendelijk en netjes!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vriendelijk en hard gewerktMaartje, zaterdag 24 september 2022
Op maandag gebeld en op zaterdag kwamen ze om de spouwmuur te isoleren. Nu net klaar - er is hard gewerkt. Voor zover ik nu kan zien netjes gewerkt. Aardige, vriendelijke mensen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfect , snel en vakkundig uitgevoerdErik, zaterdag 24 september 2022
Heel erg tevreden hoe de werkzaamheden zijn uitgevoerd. Snel en vakkundig uitgevoerd. Een aanrader!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vriendelijk en vakkundigMarc, dinsdag 20 september 2022
Ervaren mensen en vriendelijk !
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Netjes werk, vriendelijke mannenMichiel Jongerius, dinsdag 20 september 2022
Netjes gewerkt en vriendelijke mannen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
SuSteven, vrijdag 16 september 2022
Ze dachten goed mee met gaten in schuur. Netjes en snel klus geklaard vriendelijke mensen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastische service vriendelijke medewerkersPetra, vrijdag 16 september 2022
Prima communicatie vriendelijke en deskundige medewerkers. Werken keurig en ruimen ook op.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Vakwerk met aandachtRick , donderdag 15 september 2022
Netjes en correct geholpen.
Klus wordt niet afgeraffeld, wordt aandacht aan besteed.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Betrouwbaar en netjesSander, dinsdag 13 september 2022
.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fijn isolatiebedrijf die afspraken nakomtLynn, dinsdag 13 september 2022
Helemaal geen problemen gehad.
Afspraken worden goed nagekomen en de service is prima. Geen opmerkingen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vriendelijk, duidelijk en heel netjesPaul, dinsdag 13 september 2022
De mannen vd isolatiespecialist hebben alles duidelijk uitgelegd en heel netjes gewerkt. Ze waren ook heel vriendelijk. Ik ben zeer tevreden!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend werkMarjan, dinsdag 13 september 2022
Prima
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
Waardeloos!Peter, dinsdag 13 september 2022
Maandagmiddag om 15:00 uur bellen dat je dinsdag niet komt.
Echt waardeloos.
Hoeven bij mij niet meer te komen.
Zou zijn best nog gaan doen, maar niets meer vernomen.
Zo ga je niet met klanten om.
Aanbevelen?
Nee
9,0 / 10
Professioneel en snel Joost, vrijdag 9 september 2022
De vakmannen weten wat ze doen. Overleggen en werk schoon. Bij regen wordt er overlegt en als nodig uitgesteld.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastisch werk geleverd. Snel en netjes werk geleverd. Fleur Dubajic, vrijdag 9 september 2022
Fantastisch werk geleverd. Snel en netjes werk geleverd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Een geweldige ervaring. Danny heeft verstand van zaken, denkt graag mee als je ergens tegen aanloopt en is bijna dag en nacht bereikbaar. Isoleren ging ook top, ondanks het harde regen werkte de mannen hard door zonder te zeuren (daar hou ik van) en weten precies wat ze moeten doen. En na de tijd gewoon rustig de tijd nemen om alles netjes achter te laten, Toppers! Een bedrijf waar velen nog wat van kunnen leren.Marcel, donderdag 8 september 2022
Van begin tot eind super geholpen!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fijne mensen die mooi werk leverenJohan, donderdag 8 september 2022
Netjes werk, vriendelijke mensen en heldere afspraken!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Vakkundig en prettig in het contactFrank Dijkstra, donderdag 8 september 2022
Spouwmuur isolatie is vakkundig en vlot gedaan! Prettige afstemming in het contact.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendChantal, woensdag 7 september 2022
Hele vriendelijke mannen die vakkundig te werk gaan. Hebben ons af en toe laten zien hoe ze te werk gaan en hebben de boel super netjes afgeleverd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Net werk afgeleverd en goede uitleg gegeven over de activiteitenRob Dekker, woensdag 7 september 2022
Zie er keurig uit aan de buitenkant en nu ip naar de winter om r lekker warm bij te zitten
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top ervaringJeroen Timmer, vrijdag 26 augustus 2022
Zeer professioneel gedaan en alles netjes afgewerkt. Mijn complimenten!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
PrimaAmt van hienen, donderdag 25 augustus 2022
Prima!!!!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
professioneel, vriendelijk, objectieve beoordelingPim, donderdag 25 augustus 2022
Aanvraag voor spouwmuur en vloerisolatie.
Beoordeling aan huis door Stephan .
Keurig op tijd.
Gedegen onderzoek van de spouwmuur en de kruipruimte.
ten aanzien van de spouwmuur: teveel verontreiniging. Bij isolatie in deze toestand veel risico op vochtdoorslag naar de binnenmuur: verwijderen van dse vervuiling kostbare zaak en weegt niet op tegen de te verwachten besparing : advies: niets doen.
De vloer : er was een bekende oude isolatie van de vloer. Zit hier en daar los. Vervanging veel werk, Te verwachten winst : gering. Zijn advies: zelf losse delen vastzetten en verder niks.
Kortom: zonder ee werkopdracht is Stephan weer vertrokken. Geen declaratie voor zijn bestede tijd. Waar eerder een ander bedrijf nergens een probleem zag, heeft hij mij vermoedelijk behoud voor ellende in de toekomst. Een witte raaf in een wereld waarin iedereen voornamelljk bezig is met orders binnenhalen, ongeacht de consequenties. Hulde!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldige uitvoering !Frank, donderdag 25 augustus 2022
Snelle uitvoering, zeer net gewerkt en na afloop alles keurig opgeruimd !
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
top personeelElke, woensdag 24 augustus 2022
Wij zijn heel vakkundig en vriendelijk geholpen. Veel goede adviezen gekregen waar we gelijk wat mee kunnen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer professioneel en service gerichtRD, dinsdag 23 augustus 2022
Goede vaklieden die serieus met hun vak en de klant bezig zijn . werken secuur en zeer netjes
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
netjes uitgevoerdDick Vreugdenhil, dinsdag 2 augustus 2022
Er was goed te overleggen met de uitvoerende personen. Ik kreeg uitleg over de werkzaamheden en aanvullende adviezen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer goede afhandeling van genomen isolatie maatregelen.Ruud, donderdag 30 juni 2022
Zeer goed advies voor isolatie van de vloer en de muren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima uitgevoerdE, vrijdag 24 juni 2022
Netjes gewerkt.
Als klant Kritisch op vorige partij door deskundigheid van beide mannen die deze werkzaamheden hebben uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Het is goed gedaanBen, vrijdag 24 juni 2022
Uitstekend
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top bedrijfSonja, dinsdag 21 juni 2022
Fijn mannen, werken snel en goed. Duidelijke uitleg wat er gebeurt en staan open voor vragen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TopTjerk, vrijdag 10 juni 2022
Isoleren is goed gegaan. Duidelijk uitleg en informatie. Alles is voorspoedig gegaan en super netjes afgeleverd. Top installateurs!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prettig en snelMarcel, vrijdag 10 juni 2022
Alles op tijd en zonder problemen. Vriendelijke mensen en met goede uitleg wat er allemaal ging gebeuren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
PerfectMitchell, donderdag 9 juni 2022
Team Muran (als ik het goed schrijf) heeft in minder dan een dagdeel spouwmuurisolatie uitgevoerd aan zowel voor als achterkant. Van te voren een uitleg wat er ging gebeuren en alles werd netjes achter gelaten! Fijne ervaring
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Duidelijk en snelS B, woensdag 8 juni 2022
Conform verwachting, heldere toelichting bij offerte
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima, netjes. Alles wordt opgeruimd! Aanrader! Elise, vrijdag 3 juni 2022
Aardige monteurs, heel vriendelijk en doen het goed!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer prettig, snel, goede afwerkingKaren, donderdag 2 juni 2022
Fijne vriendelijke ervaring, snelle en mooie afwerkingen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed werk Simon, donderdag 2 juni 2022
Vriendelijk en netjes!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Doordouwers in de goede zin van het woord. Elsa, donderdag 2 juni 2022
Werken lekker door. Zijn heel relaxed. Aanrader!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed!!Arie, donderdag 2 juni 2022
Vriendelijke mensen goed bezig
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
Slechte adviezen, waardeloze afwikkeling.Erik, zaterdag 28 mei 2022
Adviseur was langs geweest en was niet bang om een enkelsteens spouwmuur met houten binnenmuren te isoleren met glaswol. Andere isolatiebedrijven gaven aan dit niet te doen vanwege vochtprobleem op lange termijn, maar Isolatiespecialist had al meerdere (dezelfde) huizen in onze wijk gedaan.
Gelukkig weigerde de uitvoerder van dit bedrijf om deze klus uit te voeren en kwam vervolgens een raar afhandelingsproces op gang. Ik zou 75 eur korting krijgen op een al eerder afgesproken bodem isolatie terwijl ik ruim 300 eur subsidie mis liep doordat er nu maar 1 duurzaamheids maatregel was…
Verder niet meer op ingegaan, toen later de planningsafdeling mailde dat ze zouden komen vroeg ik mij oprecht af hoe bij hen de interne communicatie verloopt…
Vervolgens belt de zogenaamde adviseur om een soort verhaal te halen en vertelde hij dat hij gelijk ging bellen terwijl hij vergat dat zijn mannen hier 3 weken eerder op de stoep stonden om het werk uit te voren. Er kon geen sorry vanaf en ik vond vast nog wel een ander goed isolatiebedrijf waren zijn laatste woorden…
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Top!Astrid , maandag 23 mei 2022
Snelle reactie, telefonisch goed bereikbaar, doorverbinden met de desbetreffende persoon zonder gedoe.
Devon was onze adviseur, veel kennis en ook streng op een goede manier, duidelijke adviezen. Je weet waar je aan begint. Opvolging door Devon, Top!
De isolatiemannen, snel, beleefd, vriendelijk en duidelijk know how over waar ze mee bezig zijn. Je voelt meteen vertrouwen en dat begon al bij Devon.
Er is zelfs, voor de zekerheid, nog iemand in de kruipruimte geweest om zeker te weten dat er leiding liep.
Toen alles klaar was, hebben ze zelfs alles aangeveegd en schoongespoten!
Erg blij met dit bedrijf, dat het in deze tijd ook nog ZO kan.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Netjes en goedAdri Kamp, donderdag 19 mei 2022
Afgesproken tijd en prima mannen , netjes geholpen!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer goed!Martijn, woensdag 18 mei 2022
Zeer tevreden! Mannen werken snel en netjes! Laten de boel weer keurig achter. Top!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastisch gedaan Ans, woensdag 11 mei 2022
Netjes gewerkt aardig personeel
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top!
Na het plannen en (later) uitbreiden van een opdracht, was er de mogelijkheid dit alsnog te combineren in één werkdag.
Professioneel!
Een bezoek met goede uitleg naar de klant! Waarbij eventuele tips en een deel werkvoorbereiding gedaan wordt.
Flexibel!!
Niet weg te denken met dit werk!! Echter komt dit in meerdere vlakken naar voren. Mooi om te zien hoe dit een geheel vormt!!
Bedankt voor de goede service en aflevering van dit resultaat!!
Als ik je iets mag aanbevelen, dan zou ik bij isolatie Isocoat in huis nemen!!Geertjan, donderdag 28 april 2022
Top, professioneel en flexibel!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede snelle serviceBrenda, woensdag 27 april 2022
Fijne service, nette heren
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Een professioneel en attent team dat precies werkt en duidelijk communiceert.Michiel, vrijdag 22 april 2022
Zeer prettig en professioneel bedrijf met attente medewerkers!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Snel, vriendelijk en betaalbaarSander, woensdag 20 april 2022
Van offerte tot aan de werkzaamheden snel gehandeld en goede communicatie.
De heren op de klus hebben heel netjes gewerkt en waren goed in de communicatie.
Prima ervaring!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede ervaring Juste , vrijdag 15 april 2022
Professionele monteur!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel en vakbekwaam, goede uitlegJeroen, donderdag 14 april 2022
Leuke gasten en goede uitleg
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer correct en netjes gedaanPeter, donderdag 14 april 2022
Communicatie vooraf. Toelichting op werkwijze tussen door. Schoon achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel, netjes en vakkundig!Barree, woensdag 13 april 2022
Zie boven
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Netjes vakkundig gewerktTon, maandag 11 april 2022
Vakkundig
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zie onderRicardo, zaterdag 9 april 2022
Prima personeel, erg vriendelijk en serieus met hun werk bezig. Werken netjes , dus aan te raden voor andere mensen . Ik ben een tevreden klant , bedankt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super netjes werk geleverd!Danny, dinsdag 5 april 2022
Super netjes werk geleverd!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
GeweldigRob, dinsdag 5 april 2022
Snel en keurig gewerkt
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zie onderMevr. A.S. Parker, dinsdag 5 april 2022
Klantvriendelijk, vakkundig, keurig alles opgeruimd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Keurig verzorgd gewerkt en aanspreekbaarPiet, dinsdag 5 april 2022
Zie hiervoor
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima en vriendelijk personeel zeer tevreden netjes gewerktC A, dinsdag 5 april 2022
Prima en vriendelijk personeel
Zeer tevreden netjes gewerkt
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
Zeer slecht uitgevoerdkarin, maandag 4 april 2022
In de zomer 2020 hebben wij besloten tot het laten isoleren van de vloer. Wij hebben een vrijstaande jaren '30 woning met een houten vloer en balken. Na uitvoering van het werk in de winter '20/21 bleek er nog vreselijk veel tocht onder de vloer vandaan te komen. Hetzelfde afgelopen winter, waarna wij hebben besloten om de hele vloer te verwijderen en beton te laten storten. Dit wordt binnenkort uitgevoerd.
Eerst hebben wij de isolatiespecialist een mail gestuurd dat wij niet tevreden waren met de korrels en of deze verwijderd konden worden. In plaats dat ze contact opnemen om te bespreken of ze nog iets kunnen betekenen of het probleem kunnen oplossen, krijgen we een offerte van maar liefst € 1100,- om de korrels te verwijderen.
Via marktplaats gelukkig iemand gevonden die de korrels (gratis) wilde komen ophalen en uit de ruimte zuigen.
Bij het verwijderen van de vloer zijn we er achter gekomen waarom de isolatie niet werkt.... Langs de buitengevels lag NIKS. In het midden lag een hoopje, maar als langs de gevels niks ligt, kan zelfs een kind bedenken dat het hele concept niet werkt.
Na diverse mails met de isolatiespecialist kregen we het advies om het maar een beetje uit te vlakken (???? er gaat beton in!). Hierna (na uitgebreide uitleg zoals boven beschreven) een mail dat ze wel wat korrels komen bijspuiten (??? er gaat beton in!). Uiteindelijk Telefonisch contact gehad met de vertegenwoordigster en aangegeven dat we ons belazerd voelen en dat onze klacht niet serieus wordt genomen. Veel geld betalen voor iets wat niet werkt. Na 4 dagen! krijgen we onderstaande reactie:
"Wij hebben van X vernomen dat de bodemisolatie inmiddels verwijderd is. U heeft dit via marktplaats verkocht. We zijn blij dat het probleem zo is opgelost. We zullen aan de planning doorgeven dat u geen gebruik wil maken van een van onze voorstellen. Het dossier is dan voor ons ook gesloten."
I rest my case....
Ik zou zeggen, ga zo door!
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Fantastisch Sander T, woensdag 30 maart 2022
De werklui waren keurig op tijd, hebben goed gewerkt afgeleverd en alles keurig netjes achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima werk geleverdHenk, dinsdag 29 maart 2022
Laten de boel weer netjes en schoon achter
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Nette medewerkers.Fred, dinsdag 29 maart 2022
Vriendelijke mensen en netjes afgewerkt!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima service, netjes gewerktDick, dinsdag 29 maart 2022
Zeer tevreden
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Tevreden!Corrie, dinsdag 29 maart 2022
Vlot en netjes gewerkt door vriendelijke, correcte medewerkers!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfect super netjesJ. Zelsmann, dinsdag 29 maart 2022
Prima werk goed gedaan Jan , dinsdag 29 maart 2022
Prima werk goed gedaan
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vlotte nette en vriendelijke werkersFemke, maandag 28 maart 2022
Netjes op tijd gaten goed gedicht dik tevreden
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
10Bas, vrijdag 25 maart 2022
Perfect goede vakmensen werken zeer netjes en zijn heel klantvriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastische service en ontzettend kundig en vriendelijk personeel.Steve, vrijdag 25 maart 2022
Van begin tot eind top service. Werd telkens netjes te woord gestaan. Al mijn vragen werden eerlijk beantwoord. De mannen die de werkzaamheden uit kwamen voeren waren wederom erg netjes en vriendelijk. Denken goed mee en hebben zeker verstand van zaken. Overal erg tevreden en zou dit bedrijf zeker aanraden!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima verlopenLisa, donderdag 24 maart 2022
Prima verlopen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Netjes en strak gewerkt! Aad niesen, donderdag 24 maart 2022
Netjes de werkt uitgevoerd en netjes achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Keurig bedrijf.Jacqueline, donderdag 24 maart 2022
Men werkt snel en hebben alles netjes achter gelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles naar wens gegaan Hermina, woensdag 23 maart 2022
Aardige vaklui
Zeer netjes
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima werkers, alles schoon achter gelaten. A.L. van Bladel, woensdag 23 maart 2022
Zeer tevreden
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
PrimaMarianne, woensdag 23 maart 2022
Netjes, vriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed en netjes. Corrie, woensdag 23 maart 2022
Vlot en netjes gewerkt door vriendelijke mensen
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goed geregeldJose, maandag 21 maart 2022
Super geregeld
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede uitleg door Rijk Evers en Gökman en Yusef zeer vakkundig en net personeel.Bas van Houwelingen, maandag 21 maart 2022
Vrijdag 18 maart spouwmuurisolatie laten aanbrengen door de isolatiespecialist.
Wat werken Gökman en Yusuf super netjes en heel gezellig met elkaar.
Ga zo door.
Bas en Corine
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima, niks op aan te merkenTom, vrijdag 18 maart 2022
Contact vooraf verliep vlot. Monteurs waren netjes op tijd en vriendelijk. Erg tevreden
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden.Jbm Bruggeman, dinsdag 15 maart 2022
Mijn ervaring is dat de mensen die het werk uitvoeren zeer vriendelijk zijn en vakbekwaam zijn.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Netjes gewerkt en zo goed als niet te zien waar de gaten zaten.Ronald, woensdag 9 maart 2022
Netjes op tijd en gelijk aan de slag. De ene gaten boren de ander er achteraan om de spouw te vullen. Gelijk werden de gaten dicht gemaakt . Dacht dat er een stukje vergeten was maar hadden ze al gedaan zo goed als onzichtbaar waar de gaten gezeten hadden. Merk gelijk dat het veel warmer in huis is ondanks dat de temperatuurs instellingen gelijk gebleven is 19,5 veel minder tocht/kou gevoel. Top ?
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
SuperP de ieeuw, vrijdag 11 februari 2022
Super super
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goedalwin, vrijdag 11 februari 2022
Mooi op tijd alles is netjes gebeurd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top!Jeroen, donderdag 10 februari 2022
Goedwerk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed advies en scherpe prijsBert Geurtsen , woensdag 9 februari 2022
Na de webinar van het energieloket Dordrecht, een afspraak gemaakt voor een offerte. Eind van de dag was de offerte binnen via de mail.
De werkelijke bodem-isolatie was op 02-02-2022.
Er werd keurig gewerkt. Om 07:30 aanwezig en om 09:00 was de klus geklaard.
Vakmensen.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed degelijk en betrouwbaarWout, dinsdag 8 februari 2022
Positief
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekende serviceRuud Heere, dinsdag 8 februari 2022
Op tijd en snel geregeld. Goede vaklui
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Harde werkersAd Huygens, vrijdag 4 februari 2022
De heren leveren keurig werk af. Het zijn harde, gezellige werkers en laten de boel schoon achter.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer goed en netjes geholpenGerard Boon, donderdag 27 januari 2022
Hebben prima eerk afgeleverd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
vriendelijke vakmensenPeter H.W. Gommans, donderdag 27 januari 2022
Prima werk komt zeer professioneel over. Ze hebben op mijn verzoek de klus eerder uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Goed!Mitchel, maandag 17 januari 2022
Komen netjes de afspraken na en laten de werkzaamheden netjes zien.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fantastisch gedaan en super netjes afgewerkt, super dank!Xandra van Saarloos, maandag 17 januari 2022
Fantastisch werk geleverd en super netjes afgewerkt, dank!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer klantvriendelijk Aj, vrijdag 14 januari 2022
Alle vragen zijn beantwoord vriendelijke mensen alles is tot in de puntjes geregeld
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Netjes werk afgeleverd. Goeie kwaliteit afgeleverd. Duidelijk uitleg. Dank jullie wel jongens!Wolfgang, donderdag 13 januari 2022
Zeer tevreden!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed en snel en schoon. Rob, donderdag 13 januari 2022
Snelle afspraak, snel afgehandeld en alles schoon achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Turks vrolijke monteur genaamd guusMaryce, woensdag 12 januari 2022
Ze kwamen vroeg in de ochtend aan.
Guus gaf een korte instructie wat er precies gedaan moest worden.
Ik heb gelijk begrepen dat er super ervaren jongens aan het werk zijn.
Vervolgens is het snel en netjes opgeleverd.
Hartelijk dank guus we zijn klaar voor de winter.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goede serviceGerard, dinsdag 14 december 2021
Vriendelijke mensen. Alles keurig opgeruimd. Ook vanuit het kantoor, planning perfect en zorgzaam opgelost. Dankjewel.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Helemaal top!Petra, maandag 6 december 2021
Fijne werknemers die verstand van zaken hebben.
Vriendelijke mannen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vriendelijk, kwalitatief goed, goede communicatie.Remco Vis, vrijdag 3 december 2021
Zeer tevreden met het uitgevoerde werk. De jongens die het kwamen uitvoeren vond ik vriendelijk en bedachtzaam. Ze hebben hard en netjes gewerkt, achteraf heb ik alles gecontroleerd onder de grond en een nette afwerking aangetroffen. Daarnaast was de communicatie met het kantoor erg vlot en wist ik dus altijd wat ik kon verwachten.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima service en netjes gewerktEd van sıntmaartensdıjk, maandag 29 november 2021
Nette mensen en correct gewekt
Ga jullie zeker aanbevelen
Top
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfect en super net bedrijfEiıse, maandag 29 november 2021
Komen op de afgesproken dag en tijd nette mannen en na afloop wordt alles schoon en opgeruimd achter geiaten
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede service en vriendeiijke en professionele mensenS. de Jong, vrijdag 26 november 2021
Zie boven
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer keurig uitgevoerdAdriaan, dinsdag 23 november 2021
Goede communicatie en alles netjes opgelost
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Gewoon top!Lev Hesselıng, donderdag 18 november 2021
Zelfstandig en profesioneel! Toppers
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel erg blij meeMarco , donderdag 4 november 2021
Goedemiddag,
Gisteren En vandaag is er bij ons op tivoliplantsoen 2 4731ec Oudenbosch dakisolatie geplaats.
Echt heel erg netjes en efficiënt gewerkt.
En naderhand alles zeer netjes Opgeruimd.
Groeten Marco en Marieke
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
super!Rik, woensdag 3 november 2021
De heren waren ondanks dat ze later waren (wat netjes doorgegeven was) super vriendelijk. Mijn complimenten!
Erg tevreden over de werkzaamheden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer prettig en de werkzaamheden waren snel, netjes en vakkundig uitgevoerd.Hans, vrijdag 22 oktober 2021
Het isoleren van de buiten muren.
Onze ervaring was zeer prettig en de werkzaamheden waren snel, netjes en vakkundig uitgevoerd.
Hartelijk dank voor de goede service
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles conform offerte en keurig geleverdMarcel D, donderdag 21 oktober 2021
We hebben alweer enig tijd geleden vloerisolatie en spouwmuurisolatie laten aanbrengen. Na een bezoek van de adviseur kregen we twee duidelijke offertes. Na opdracht werden de werkzaamheden ingepland. Helaas ging het niet allemaal op één dag. Er zat een paar weken tussen. Maar ze kwamen wel op de afgesproken tijdstippen opdagen.
Het werd keurig opgeleverd. Afval werd meegenomen. En ik kan nu zeggen dan we in een jaar tijd honderden euro's minder energiekosten kwijt zijn. Een aanrader!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Nette en vlotte serviceBridget van Zundert, woensdag 20 oktober 2021
Vriendelijke, beleefde mannen die weten wat ze doen, en de boel netjes achter lieten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima en snelle serviceRemco, dinsdag 19 oktober 2021
Vriendelijke mensen, snel en netjes gewerkt
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfecte spouwmuurisolatieRob Poels, maandag 18 oktober 2021
Vanmorgen hebben 2 heren van Isolatiespecialist de spouwmuren van onze woning geïsoleerd. De heren waren keurig aanwezig op de afgesproken tijd. De werkzaamheden zijn geheel naar wens uitgevoerd en de voor- en achtertuin zijn na afloop weer netjes schoongemaakt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
PrfectAad, maandag 18 oktober 2021
Super snel netjes en prima gewerkt
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Keurig verlopen! Walter, vrijdag 15 oktober 2021
Spouwmuren laten na isoleren, zowel vwb het advies als tijdens de uitvoering zeer netjes geholpen, uiterst tevreden!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Netjes en schoon gewerkt. Gerda , donderdag 14 oktober 2021
De monteurs waren erg beleefd. Werken snel en netjes. We werden snel na de aanvraag geholpen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel vakkundig vriendelijk beleefdEvert, donderdag 14 oktober 2021
Goed geïnventariseerd snel en vakkundig uitgevoerd netjes achtergelaten
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Naar volle tevredenheid!Marcel van den Berg, woensdag 13 oktober 2021
Hoewel de mannen wat te laat waren door uitloop van de vorige klus, hebben ze de isolatie vakkundig aangebracht. Na afloop is alle troep netjes opgeruimd, dus wat mij betreft een dikke 10.
Enige puntje van aandacht is dat het prettig was geweest als ik een telefoontje had gehad dat ze een uur te laat zouden komen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfect geregeld en ik korte tijdRien, woensdag 13 oktober 2021
Was snel geregeld . Mannen waren er op de afgesproken tijd. Alles weer netjes opgeruimd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede ervaring en heldere uitlegJan, woensdag 13 oktober 2021
Vorige week is er spouwmuur isolatie aangebracht. Vakkundige en vriendelijke monteurs. Gang van zaken wordt helder uitgelegd en laten de tuin schoon achter.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goed en vlot verlopenMarijn , woensdag 13 oktober 2021
Goede communicatie, snel geholpen en vakkundig werk afgeleverd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfect gedaanGuus, woensdag 13 oktober 2021
Waren er op tijd, werkte super snel en heel netjes. zeker een aanrader!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendWim van Kooten, dinsdag 12 oktober 2021
Fantastisch resultaat en goede nazorg. Werkplek schoon achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
We twijfelde nog of we de vloer en het dak wel moesten gaan isoleren. Dit bedrijf was bij de buren aan het werk. Ik heb bij hen toen een telefoonnummer gevraagd en advies gekregen van 1 van de mensen van de buitendienst. Deze meneer gaf een hele duidelijke en eerlijke uitleg. Offertes opgevraagd en uiteindelijk de klus laten uitvoeren. De vakmannen werken nauwkeurig en geven uitleg waar nodig. Ik kan dit bedrijf echt aanraden. Ook bij vragen op administratief gebied werd ik netjes te woord gestaan aan de telefoon.
Enne....dat isoleren hadden we veel eerder moeten doen. Wat een warmte blijft er nu binnen zeg!Harm en Gerja, dinsdag 5 oktober 2021
Betrouwbaar en vakkundig
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
De mannen hebben in korte tijd professioneel werk geleverd!Rob, maandag 4 oktober 2021
Na een plezierig contact met buitendienstmedewerker Ted Hogerwaard heeft deze een proefgat geboord in onze gevel. Daarbij werd duidelijk welke werkwijze er gehanteerd zou worden. Een dag later werden we al gebeld door de planning. De mannen konden direct na het weekend al aan de gang.
Vandaag hebben ze snel, correct, professioneel en voortvarend gewerkt met een prima resultaat. Grote klasse! Ik kan dit bedrijf zeker aanbevelen zowel voor vloerisolatie, dat in januari 2019 werd aangebracht als de gevelisolatie van vandaag.
Waarvan acte!
Aanbevelen?
Ja
4,0 / 10
Vandaag Isocoat over de vloer om onze kruipruimte te isoleren. Dit na een offerte opgemaakt door Jeffrey van Isocoat. Enthousiast over Jeffrey zijn bezoek hebben we Isocoat nog een klant geleverd...namelijk onze buurman. Hierdoor kon Isocoat zowel ons als de buurman in 1 dag voorzien van Isolatie. Mooi voor Isocoat zou je zeggen want dat scheelt reiskosten. Echter kregen we geen korting of bedankje voor het aanleveren van deze extra klant, maar ok. Op de dag van isoleren begonnen twee werklieden onze kruipruimte te isoleren. Afgesproken met Jeffrey dat er ook roosters aan de buitenkant van de muur geplaatst zouden worden. Hier wisten de jongens niks van af. Wij bellen met Jeffrey. Om een lang verhaal enigszins kort te houden.....moeilijk moeilijk....en Jeffrey kon het zich niet meer herinneren over de roosters. Al met al hebben we het hier over tientjeswerk. De werklieden tijdens hun werk on hond gezet omdat Jeffrey heel lang duurde om te sparren over de roostertjes. Mensen wij hebben dit ervaren als schandalig gierig. Uiteindelijk hebben we de jongens maar door laten gaan met isoleren maar de klantenservice van dit bedrijf is om te huilen.
Hadden we maar gekozen voor het andere bedrijf wat we ook hadden laten komen voor een offerte. Maar ja, wij gunden Jeffrey deze klus. Mocht je al met dit bedrijf in zee willen zorg dan dat alles goed op papier komt want Jeffey heeft last van (moedwillige) geheugenverlies.Uijthof, vrijdag 1 oktober 2021
Penning 16 beleid
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Zeer vakkundig Sophie, donderdag 9 september 2021
Vriendelijk personeel en zeer vakkundig werk. Ook alles schoon en netjes achter gelaten.
Wij zijn zeer tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed advies, strak geregeld en geen overlast.Simon, zaterdag 4 september 2021
Wij vonden de isolatiespecialst via een gemeentelijke inkoopactie.
Onze woning is niet vreselijk oud, maar had nog een matige isolatie van de vloer op de begane grond. Daardoor hadden we veel condensatievocht in de kruipruimte, en ook nog verlies van warmte.
We kregen al vrij snel een reactie voor een afspraak, waarbij er ter plekke gekeken werd wat zinvol was. De vloer zelf isoleren was niet rendabel omdat er al iets van isolatie in zat, maar de bodem van de kruipruimte was niets meer dan de grond waar het huis op staat.
De specialist adviseerde een HR++ korrel laag van 15 cm, terwijl de gemeente de minimum waarde van 12 cm benodigd voor subsidie had gevraagd. Dit betekende dan iets hogere kosten, maar een veel betere werking op deze ongelijke ondergrond voor slechts 100 euro verschil.
De planning was dat het wel even ging duren door drukte, maar toen er een plekje vrij kwam door een andere afspraak die niet door kon gaan, ben ik keurig gebeld. Hierdoor is alles een maand eerder dan gepland uitgevoerd.
Ook in de uitvoering ging alles soepel. Binnen een uur was de kruipruimte mooi egaal gevuld met een enorme slang uit de wagen.
Verder dan het luik bij de voordeur hoefden ze niet te zijn, en ook relatief weinig rommel. De natte lucht die uit de kruipruimte geduwd was, had ik zo weg door even de voor en achterdeur tegen elkaar open te zetten nadat alles weer dicht was.
In verhouding tot andere isolatie maatregelen echt heel weinig overlast, en voor dit geld had ik zelf niet met duizenden liters aan isolatie willen slepen, laat staan een krappe vieze kruipruimte willen werken.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Betrouwbaar bedrijf met aardige medewerkersRuud van Kleeff, donderdag 2 september 2021
De afspraak was tussen 9 en 11 ,stonden om 8.55 voor de deur geweldig.Eerst ff een bakkie en toen aan de slag helaas was de slang te kort om bij mijn huis te komen,gevolg extra slang halen.De werkzaamheden bij de Algerabrug belemmeren echt iedereen gevolg 2 uur vertraging.Ik vond het echt super dat ze ondanks deze vertraging gewoon aardig en netjes hun werk gedaan hebben.Toppie echt een compliment waard.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Erg tevreden Corné , woensdag 1 september 2021
De mannen hebben keurig en netjes gewerkt.
En waren goed op tijd
Zeer aan te bevelen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Erg tevredenSandra, dinsdag 3 augustus 2021
Goed advies over de vloerisolatie. De werkzaamheden werden snel en netjes uitgevoerd. Ook waren ze op tijd bij elke afspraak. De communicatie heb ik als zeer prettig ervaren, er werd snel gereageerd op vragen. Kortom, top!
Hoe de isolatie bevalt kan ik pas beoordelen als het weer kouder gaat worden maar ik ga er vanuit dat het gaat schelen in de gasrekening en comfort.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Vriendelijk, duidelijkBart, donderdag 22 juli 2021
Verkoopadviseur was iets te optimistisch over onze kruipruimte, waardoor de eerste keer de isolateurs voor niks kwamen.
Na aanpassing van de kruipruimte kon er vervolgens zeer snel een nieuwe afspraak gemaakt worden en zijn wij naar volle tevredenheid geholpen.
Isolateurs waren vriendelijk en konden goed uitleggen wat ze allemaal gedaan hebben.
Factuur en foto ook snel binnen, handig voor de subsidieaanvraag.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel goedPeter, woensdag 14 juli 2021
Van eerste contact, tot en met de oplevering heel goed samen werken met zeer correcte mensen, Chapeau!!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zijn specialisten medewerkers weten precies wat ze moeten doen .Ruud van Kleeff, dinsdag 6 juli 2021
Alles keurig geregeld van offerte tot uitvoering ben zeer tevreden.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Er is netjes gewerkt door de installateursRonald, dinsdag 6 juli 2021
Voorafgaand aan het werk is goed uitgelegd wat ze gingen doen. En aan het einde van het werk hebben ze ook rondom het huis weer goed opgeruimd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevredenRichard B., dinsdag 6 juli 2021
Vriendelijk en ook netjes en goed werk geleverd, Top!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Netjes en volgens afspraak gewerktPaul, maandag 5 juli 2021
Werkzaamheden verliepen goed; alleen de communicatie met de medewerkers verliep wat moeizaam omdat geen van beiden veel Nederlands sprak
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Aanrader!Mathijs, maandag 5 juli 2021
Zeer vakkundig en vriendelijk personeel. Ze hebben echt met me meegedacht wat de beste oplossing was voor mijn situatie.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima service en vriendelijke vakmensenHenk van Wijk, donderdag 1 juli 2021
Ze waren ruim op tijd, en gingen gelijk na een bakkie koffie aan de slag. Binnen een uur waren ze klaar en hebben alles schoon achter gelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendHerman , donderdag 1 juli 2021
Zeer tevreden met de uitgevoerde werkzaamheden (bodemisolatie).
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super nette mensen en keurige uitvoering!Wil, donderdag 1 juli 2021
Ook degene die bij ons de offerte heeft opgemaakt (Devon) kwam nog even langs. Heel attent.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Zeer vriendelijk en vakkundig.jeroen, donderdag 1 juli 2021
Wij hebben onze spouwmuren en kruipruimte door de isolatiespecialist laten isoleren. Deze werkzaamheden werden snel en goed uitgevoerd. Wij zitten er deze winter lekker warm bij
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Kan zelfs in 1 woord; "prima!"Wout Beekman, donderdag 1 juli 2021
Bijzonder kundige en aardige mensen in dienst bij de Isolatiespecialist. Afspraken worden netjes nagekomen. Het uitvoeren van de klus wordt keurig aangepakt. Na afloop hoefde ik nog geen eens te stofzuigen. Bij verdere milieu-aanpassingen aan ons huis denk ik zeker aan de Isolatiespecialist.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Vanaf het eerste moment voelde het goed: duidelijke uitleg, goede prijs, uitvoering verliep soepel en professioneel. Enige minpuntje zat um in de communicatie, die had beter gekund. Maar het gaat om het eindresultaat en dat is uitstekend.Monique, dinsdag 29 juni 2021
Zeer tevreden met de kwaliteit en de service.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed geregeld en goede service Sanne, vrijdag 25 juni 2021
Alles werd goed geregeld en problemen bestaan niet. Alleen uitdagingen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
goed werkJurjen, vrijdag 25 juni 2021
snel en goed gedaan
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend.Liesbeth, woensdag 23 juni 2021
Goede ervaring. Op de afgesproken tijd aanwezig, netjes gewerkt en meegedacht door het plaatsen van borstels in een ventilatie rooster zodat het ingespoten isolatiemateriaal op z’n plek kan blijven. Ook het nabellen of alles naar tevredenheid is (verlopen), stel ik op prijs.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goede snelle service.D, dinsdag 15 juni 2021
—
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vriendelijke uitleg netjes alles achtergelaten. Bon, zaterdag 12 juni 2021
Op alle vragen kreeg ik een heldere uitleg er werdt netjes gewerkt en rekening gehouden met de situatie.
Als jullie nog budget hebben om de klantvriendelijkheid te verbeteren zou ik dat geld lekker in mijn zak houden
Prima medewerkers.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goeie jongens, netjes en snel gewerkt.John , donderdag 10 juni 2021
Prima werk geleverd, afwachten of comfort en verbruik verbeterd.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
prima bedrijf, werken netjes en volgens afspraakAndre Van Zon, dinsdag 8 juni 2021
medewerkers waren er op de afgesproken tijd. Hebben de muur netjes geïsoleerd en ook de gaten prima gedicht.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Wij zijn zeer tevreden over dit bedrijf.
Ze houden zich aan alle gemaakte afspraken, erg behulpzaam en willen graag meedenken.
De service is zeer goed, werken erg netjes en heeft echt aan onze verwachtingen voldaan. Alleen maar tevreden !!Sandra, maandag 7 juni 2021
Zeer tevreden !!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel netjesErwin, maandag 7 juni 2021
Fijn, snel en netjes
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Na contact vrij snel overgang tot uitzoeken en offerte. Kleine dip in communicatie tussendoor maar later alsnog snel doorgepakt en mijn plafond is ondertussen netjes geïsoleerd met Icynene (aanrader trouwens).Pim, maandag 7 juni 2021
Snel handelen, net gewerkt, goede isolatie
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Bij verschillende bedrijven geïnformeerd.
Isocoat was voor ons de goedkoopste, daardoor getwijfeld of ik wel met hen in zee zou gaan.
Maar blij dat ik het gedaan heb!
Goede ervaringen van begin tot eind!
Duidelijke uitleg en offerte.
Goede afspraken die ze nakomen.
Ze werken erg netjes.
Niets dan lof over dit bedrijf!Sylvia, maandag 7 juni 2021
Zeer tevreden
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
De volledige isolatie laten doen door isocoat en ben daar zeer tevreden over, netjes gewerkt, dus weinig rommel. Personeel was ook vriendelijk en het nawerking als factuur was duidelijk.Jacob, maandag 7 juni 2021
Netjes gedaan en vriendelijk personeel
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakkundige uitleg
Duidelijke offerte
Alle afspraken zijn na gekomen en zeer fijne medewerkers.
Een bedrijf dat trots is op het werk dat ze doen.Inge, maandag 7 juni 2021
Zeer goed bedrijf kundig
Aanbevelen?
Ja
2,0 / 10
Komen afspraken niet na vanwege regen die er niet is F. A van dijk , maandag 24 mei 2021
Ze bellen 2 minuten voor de afgesproken tijd af vanwege bij de eerste klus uit liep vanwege de regen die hier in buurt niet valt en dan moeten weer 2 maanden wachten totdat ze weer meschien kunnen komen.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
vlot en netjes uitgevoerdAad, woensdag 19 mei 2021
Mooi dat dit bedrijf de muur opnieuw kan vullen, na een eerste vulling in 1978. Nette prijs, snel en netjes uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top bedrijf!Marisca, woensdag 19 mei 2021
2 mannen van de Isolatiespecialist hebben onze spouwmuren geïsoleerd. Ze waren snel, netjes, vakbekwaam, vriendelijk en hadden overduidelijk zin in hun werk. Toen ze weggingen was het net of ze er niet waren geweest. Toppers!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Het offerte gesprek verliep goed, man wist waar hij het over had, nam goed de tijd en heeft alles netjes achter gelaten. Offertes (zijgevel en vloerisolatie) waren scherp geprijsd. Het spuiten van zijgevel zie je bijna niet dat het gedaan is en de vloerisolatie aanbrengen verliep zeer vlot.Jolanda, woensdag 19 mei 2021
Net bedrijf, vakkundige mensen, goede prijs-kwaliteit
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
BelisimaLouise Echtermeijer-leendertse, vrijdag 14 mei 2021
Ze kwamen netjes op rommel opgeruimd en heel vriendelijk gen ptoblemen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zowel als de vooropname, korte lijntjes en de afwerking verliepen vlekkeloos. Keurige medewerkers en verstaan hun vak.Gert-Jan, vrijdag 14 mei 2021
Zeer tevreden
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
vriendelijk en ervaren personeel.Ian, woensdag 12 mei 2021
Het isolatieteam was een aantal uur later dan gepland, ivm de te scherpe planning voor het team. Maar ze hebben erg vlot gewerkt waardoor het alsnog ruim voordat het donker werd kunnen afmaken.
Verder erg vriendelijke en hard werkende mensen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima uitgevoerd, snel en vakkundigGert, woensdag 12 mei 2021
Kruipruimte isolatie in 90 minuten uitgevoerd. Prima
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Netjes en goed!!Vincent, dinsdag 11 mei 2021
.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Alles is prima verlopen en de voegen zijn weer netjes afgewerkt Peter, dinsdag 11 mei 2021
Alles is prima verlopen en de voegen zijn weer netjes afgewerkt
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
SuperFerry, zaterdag 8 mei 2021
Hele aardige jongens. Werkte netjes en hebben alles ook weer netjes achter gelaten.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
GiedCees, donderdag 6 mei 2021
Goed, snel en goede uitleg over de werkzaamheden
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vriendelijk en professioneelEva Zinger-Mityok, donderdag 6 mei 2021
The entire process was very well organized. We were contacted to schedule an appointment, after an assessment we received an offer. Once we accepted the offer, the appointments were scheduled. The teams came on time, did a great job, and left the house clean and tidy. We are very happy with the isolation and can already feel the difference.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Duidelijke offerte, aardige vaklui, werk vlot uitgevoerdRene, woensdag 5 mei 2021
Positief, zie zin hierboven
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
AanraderWim Bogaard, woensdag 5 mei 2021
Vriendelijk personeel (vader en dochter), leggen goed uit wat er gaat gebeuren. Werken schoon en netjes ("ik blijf buiten want mijn schoenen zijn vies geworden").
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Really efficient job Patrick Rawle, vrijdag 9 april 2021
The two guys did a great job. Arrived exactly on time and got down to work straightaway. They were very friendly and didn't complain that I hadn't been able to organise three parking spaces for them as requested! They finished a little ahead of time and cleared up any mess leaving the place clean and tidy. The downstairs of our house feels warmer already. Many thanks (and sorry about the dead cat)
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Wij hebben een gietvloer zonder vloerverwarming wat vrij koud aanvoelt, contact gezocht met Isocoat. Keurig advies voor het isoleren van de vloerisolatie en ter plekke een vrijblijvende offerte gekregen.
Voor en na het isoleren heb ik de temperatuur gemeten van de vloer, deze is met 2,5 graad gestegen wat het wooncomfort een stuk aangenamer maakt.
Al met al zeker een aanrader.Luca, dinsdag 6 april 2021
Top service met een goede prijs kwaliteitsverhouding
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Keurig bedrijf, komt afspraken na Leo Schaeffer, dinsdag 6 april 2021
Heb mijn woning laten isoloren met parels,
Ze werken keurig netjes en maken alles netjes schoon.
Ik beveel dit bedrijf aan.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
primap.w, zaterdag 3 april 2021
alles was goed gedaan alleen het voegwerk is niet doorgestreken wat ik bij opdracht afgesproken had.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Perfect bedrijfA., vrijdag 26 maart 2021
Vanaf de opname door Thijs van Wijk tot aan de uitvoering uitstekend gecommuniceerd, offertes werden snel uitgestuurd, afspraken prima nagekomen en de uitvoering is keurig gedaan. We zijn erg tevreden met onze spouwmuur en vloer isolatie.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer vriendelijk personeelJaap, dinsdag 23 maart 2021
Zorgzaam personeel, werk schoon en netjes. Vertellen graag en enthousiast over hetgeen dat zij doen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Ze hebben bij ons de bodem het dak en de spouw geïsoleerd en zijn alle afspraken nagekomen zoals we dit hebben overlegt. De mannen waren vriendelijk, klant gericht ,leveren goed werk af en werkten netjes.Hans, zondag 21 maart 2021
Professioneel en goed
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Ik wist niet of mijn huis wel een kruipruimte had.
Denny had het snel gezien.
Jammer, ik heb er geen. Maar nu weet ik dat. Hij gaf me een advies om de warmte meer binnen te houden, met redenen omkleed.
Prettige service. Dank daarvoorLucie, donderdag 11 maart 2021
Denny was doortastend en keek meteen naar de feitelijke situatie
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
PrimaMonique, dinsdag 2 maart 2021
Afspraken werden nagekomen. De mannen werkten netjes. Ik kan geen negatieve punten noemen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
gespecialiseerd bedrijf met kundig personeelMarco Motz, vrijdag 26 februari 2021
Vooraf duidelijke communicatie en zeer correct personeel, mannen hebben mooi stuk werk geleverd en alles keurig netjes achtergelaten.
wij zitten er weer warmpjes bij!!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima werk geleverdJan Westerhof, donderdag 25 februari 2021
Goede communicatie.
Prima medewerkers die net werk afleveren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfect bedrijf Tim, donderdag 25 februari 2021
Prima werk geleverd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel blij met de snelle levering en informatie.Peter den Oudsten, donderdag 25 februari 2021
Na een week na meldimg al klaar. Uitstekend.
We denken u al resultaat te merken. Dee vloer is al warmer en zeker na het dichtmaken van ventilatie en een nieuwe tochtstrip bij de voordeur.
Hartelijk dank.
Petter den Oudsten
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Keurig uitgevoerd!K de Jong Aannemersbedrijf, donderdag 25 februari 2021
Ondanks dat we dompelpomp in de kruipruimte hadden gezet lag er nog iets water. Jongens gingen niet niet klagen maar legde folie erin, en maakte een geultje waardoor het wel droog werd.
Na isoleren alles keurig opgeruimd!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Netjes, correct en betrouwbaar.RUUD, donderdag 25 februari 2021
Afspraak gemaakt voor offerte, goed en duidelijk advies gekregen.
Offerte zelfde avond al in de mail, duidelijk en nette prijs.
Afspraak gemaakt voor de uitvoering, keurig alles bevestigd per mail.
Wij hebben bodem en spouwmuur isolatie laten doen.
Twee X 2 man geweest voor de uitvoering.
Vriendelijke en nette uitvoerders.
Echt voor goede en betrouwbare isolatie moet U bij de isolatiespecialist.nl zijn.
Ruud Bakker te Aalsmeer.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima uitgevoerd wat is afgesproken.tom, donderdag 25 februari 2021
Mijn kruipruimte werd op mijn verzoek keurig leeg gezogen.
De werkers werkten snel, efficiënt en deskundig, en maakten toch geen gehaaste indruk.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Binnen twee weken tot in de puntjes geregeld. Top. H.J.H., donderdag 25 februari 2021
Via mond op mond reclame bij dit bedrijf uitgekomen. Heel snel adviseur over de vloer die heel duidelijk aangaf welke mogelijkheden passend waren voor onze situatie. Voor beide mogelijkheden een offerte ontvangen. Afspraak gemaakt voor half maart, maar een paar dagen later al aan de beurt omdat er een plekje vrij kwam. Isolatie werd aangebracht en wij hadden er verder geen omkijken naar. Prima!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
De isolatiewerkzaamheden van de kruipruimte zijn snel gerealiseerd. Jaap de Jong, woensdag 24 februari 2021
Na contact met de isolatie specialist is ons snel een duidelijk isolatieplan aangeboden en snel een uitvoeringsdatum medegedeeld.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Supersnel (na offerte binnen een week) en netjes gewerktEllen , maandag 22 februari 2021
Goed werk geleverd. Nu lekkere warme voeten.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
alles prima geregeld en uitgevoerdHerman Berghammer, dinsdag 16 februari 2021
ik ben zeer tevreden over het werk
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima professioneel bedrijf.Carla , vrijdag 12 februari 2021
Duidelijk in afspraken en deze ook nakomen. Nette monteurs.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Werken volgens afspraak zijn er op tijd en werken netjes Remco Vd Van den Broek, vrijdag 12 februari 2021
Erg professioneel
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
snel en netjesJeroen, donderdag 11 februari 2021
ik werd goed geadviseerd. Doordat de isolatiespecialist meerdere soorten isolatie aanbiedt, kon ze onafhankelijk advies geven over de soort isolatie die het beste bij mijn situatie paste. De werkzaamheden werden snel en zonder troep uitgevoerd. Geen spijt zeker nu het buiten zo koud is.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
PerfectMarja, donderdag 11 februari 2021
Het bedrijf kwam op de afgesproken tijd.
Hebben de werkzaamheden keurig uitgevoerd.
Ondanks de beperkte ruimte kropen ze de kruipruimte in.
Na de werkzaamheden lieten ze alles opgeruimd achter.
Een dikke pluim.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed en snel!Elly, woensdag 10 februari 2021
Precies op tijd,vriendelijk en behulpzaam, vloeren goed beschermd tijdens het werken, netjes opgeruimd.
Tip; geef het bankreknr mee zodat cliënt online kan betalen en het pinbedrag niét hoeft te verhogen. Keuze aan cliënt !
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Bodemisolatie goed en snel uitgevoerdGuus, dinsdag 9 februari 2021
Op de afgesproken tijd stonden ze voor de deur.
Binnen een uur was de bodemisolatie aangebracht.
Netjes en schoon opgeleverd.
Het vloerluik was al in een week veel droger.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed en net werk afgeleverdRuud, dinsdag 9 februari 2021
De mensen hebben het netjes achtergelaten en prijs kwaliteit is prima in orde
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Prima serviceWilliam, dinsdag 9 februari 2021
Vriendelijke medewerkers die snel hun werk met gewenst resultaat leveren.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goed advies, goede service en vakkundigAriën, dinsdag 9 februari 2021
We hebben een prima advies gekregen over de toe te passen methode, daarna vlot een advies en offerte gekregen. Na tekenen hiervan is de datum vastgezet. Op de dag van isoleren is het allemaal goed gegaan, prima medewerkers, ruimen alles keurig op en geven goed advies over ventileren kruipruimte en aanpassingen aan het kruipluik.
Al met al een goed bedrijf.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Snel en keurigrob van der Loos, dinsdag 9 februari 2021
Op afgesproken tijd gearriveerd. Netjes en snel gewerkt.
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
Slecht werk, slechte serviceJanneke , zaterdag 6 februari 2021
Een paar jaar geleden hebben wij de spouwmuren laten isoleren. Er kwamen twee ongemotiveerde werknemers waarvan er één in het bijzonder erg lomp was (oa ongevraagd roken). De werkzaamheden waren relatief gauw gedaan en ik was blij dat ze weg waren maar teleurgesteld in hun onvriendelijke uitstraling. Heel anders dan mijn eerdere contact met dit bedrijf en dan ik in reviews had gelezen. Maar mijn huis was tenminste goed geïsoleerd. Dacht ik....
We vonden steeds bolletjes isolatiemateriaal op ons balkon en in onze voor- en achtertuin. Dat hebben we een tijd voor lief genomen maar uiteindelijk vonden we dit niet kunnen. Het kostte heel veel moeite om een afspraak te maken met De Isolatiespecialist. Er zouden twee andere mensen komen, was mij toegezegd, maar raad eens wie er kwamen? Onze lompe, ongemotiveerde vrienden! Bovendien niét op de afgesproken tijd maar drie uur te vroeg, wat écht niet uitkwam op dat moment.
Uiteindelijk, na heel veel moeite, zijn er twee andere werknemers geweest, die gecontroleerd hebben of de isolatie goed gedaan was. Volgend heen was dat het geval. Zij hebben ook de gaten gedicht waardoor de bolletjes naar buiten kwamen. Echter, wij vinden nog steeds overal bolletjes. Ik vind dat zeer kwalijk, want die komen direct in het milieu terecht! Je isoleert je huis en vervuilt daarbij je leefomgeving met microplastics!
Daarnaast vraag ik mij af hoe goed er daadwerkelijk geïsoleerd is. Wij merken geen verschil, zowel wat klimaat binnenshuis als wat kosten betreft.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Goed advies, snelle inspectie, vakbekwame installatie!Tjerk, vrijdag 5 februari 2021
Na goede informatie dezelfde dag een uitgebreide digitale offerte. Snel daarna 2 zeer aardige en nette medewerkers die de uitvoering ter hand namen! Erg tevreden goede prijs, snelle service!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prefect Paul, woensdag 3 februari 2021
Na onderzoek, en contact met de klantenservice is er een heel goede service geweest, mijn vloerisolatie is nu voor 100% in orde gemaakt.
Paul uit Zwanenburg
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Opdracht naar offerte en telefonisch contact zeer accuraat uitgevoerd.Familie de Wit, maandag 25 januari 2021
De twee uitvoerders werkten zeer plezierig en overlegden steeds met ons wat ze gingen ondernemen.
Ze waren heel voorkomend en prettig in het contact.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Vakkundig, goed en alles daarna opgeruimd Daniel, donderdag 21 januari 2021
De vaklieden waren op tijd gekomen, uitgelegd wat er ging gebeuren en daarna alles netjes opgeruimd
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
goed en keurig martin, donderdag 21 januari 2021
keurig personeel keurig uit gevoerd en alles weer netjes achtergelaten. Goede uitleg gekregen over hun werk. top
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Zeer goede ervaringCor, maandag 18 januari 2021
De isolatie voor zowel de kruipruimte als de muren zijn professioneel uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
zeer ontevreden na een goed start. Jurjen, maandag 11 januari 2021
zeer ontevreden na een goed start.
Onze woning is geïnspecteerd of het geschikt is voor spouwmuur isolatie en aangezien het op dit gebied een specialist is vertrouwde ik op het advies van de “expert”
Nu 3 maanden na het aanbrengen van de isolatie zit mijn hele muur vol met vochtplekken en vanaf hier gaat het pijl snel bergafwaarts met dit bedrijf.
Isolatie specialist is Zeer, zeer slecht te bereiken, men verteld dat ik wordt terug gebeld, maar dat gebeurd niet. Na meerdere malen op aandringen wordt er geopperd om een expert lang te sturen (4 weken later). En komt met een oplossing om mijn muur te impregneren wat dan wel weer netjes is, maar de uitvoering weer verschrikkelijk. Na nog een maand wachten eindelijk de datum dat de muur kan worden geïmpregneerd. Stuiten we op slecht weer (overmacht snap ik) vervolgens wordt de nieuwe datum rustig nog een maand naar achter geschoven. Mijn muur wordt slechter en slechter en ik zie de woning achteruit hollen!. Ook hier contact over gehad maar het bedrijf geeft tot nu toe nog niet thuis.
Ik wil dit netjes oplossing, maar ik ben nu genoodzaakt het bedrijf in gebreke te stellen en hier mijn rechtsbijstand op te zetten.
Man wat heb ik tot nu toe een spijt om mijn muur te isoleren en met dit bedrijf in zee te gaan.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Uitstekend werk, prima communicatie.Erik, zondag 10 januari 2021
Wij hebben de vloer en de spouwmuren in december laten isoleren en zijn uitermate tevreden. Er is prima werk geleverd en de communicatie met de mensen die de isolatie aanbrachten was zeer prettig.
Vanaf het moment van isolatie nam het wooncomfort meteen toe.
Bedankt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitstekend!Eveline Boot, vrijdag 8 januari 2021
5 januari 2021 heeft de isolatie specialist , Dhr W. Zwanenburg, de kruipruimte met folie bekleed aan een betonnen vloer. Ook op de grond in deze droge ruimten een stevig grondzeil gelegd en bevestigd aan de verticale wanden.
Eerder waren de drie afgesloten delen van de gehele kruipruimte toegankelijk gemaakt door onder de fundering twee doorgangen te graven.
Deze mogelijkheid had Dhr D. Verduijn bij zijn bezoek aan m'n woning geopperd en zijn enige tijd voor 5 januari gegraven. Deze openingen zijn blijvend.
Mijn ervaringen met alle personen van deze isolatie specialist uit Moerkapelle zijn zeer prettig geweest. Vriendelijke bereikbare mensen met heldere en eerlijke antwoorden op mijn vragen en zeer goede adviezen en samenwerking.
Nu drie dagen later merk ik al het verschil van een warmere vloer ! En dit alles is zo
heel veel meer natuur vriendelijk dan alle soorten purschuim die er nog steeds zijn. Financieel gezien is deze isolatie specialist ook voordelig!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendAnton, vrijdag 1 januari 2021
Netjes en snel gewerkt, niets op aan te merken!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Erg goede service en expertise!Lucien, donderdag 24 december 2020
Zeer goede service, vakmensen die je goed adviseren en plezierig werken. Komen afspraken na, ook het schoonmaken en opruimen!
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Precies zoals afgesproken. Len, woensdag 23 december 2020
Gewerkt zoals afgesproken, iedereen op tijd en prima bereikbaar.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed geregeld Karel, woensdag 16 december 2020
Alles prima en netjes verlopen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima bedrijfHenk, dinsdag 15 december 2020
Heel vakkundig personeel. Om aan anderen aantebevelen!
Aanbevelen?
Ja
3,0 / 10
Niet genoeg matriaalPaul , zaterdag 12 december 2020
Begin 2017 heb ik bodemisolatie gehad met ps parels, ik merk hier geen verbetering van ook kwam ik er achter dat de zitkamer niet gedaan is, controle is er niet geweest staat wel in de offerte.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Ontzorging!Joep, vrijdag 11 december 2020
Van begin tot eind zijn wij goed voorgelicht en op de hoogte gehouden van de planningen en uitvoeringen. Vriendelijk personeel (verkoper, planners en uitvoerders). Ook het reeds ingevulde subsidieformulier is top. Klein puntje van aandacht: binnen ons huis is alles netjes opgeveegd/gestofzuigd, maar in de tuin en oprit wat minder - maar dat is echt een klein ding.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Professionele aanpak.Harry, vrijdag 11 december 2020
Binnen 14 dagen nadat de offerte is gedaan is de vloer reeds geïsoleerd.
Werkzaamheden zijn naar volle tevredenheid verricht. Er is nu sprake van een comfortabele warmte.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vanaf het eerste telefoon gesprek tot en met het opleveren van dak en gevel, niets anders dan complimenten. Het advies, meedenken bij problemen, geduld bij uitstellen vanuit onze kant, in een woord geweldig. De beloftes zijn waar geworden, het huis is super warm. We verwarmen op een manier die bijna niet van deze tijd meer is maar het is bijna niet meer noodzakelijk om de verwarming aan te hebben. Het is heel snel opgezet en er is heel netjes gewerkt. Nogmaals in een woord, GEWELDIG!Edy de Vre, zaterdag 28 november 2020
Geweldig!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Klantvriendelijke mensen die hun afspraken nakomen. Goede service voor een nette prijs. Erg tevreden!Michelle, dinsdag 24 november 2020
Uitstekende service en erg klantvriendelijk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Fijn, betrouwbaar bedrijf!Jeroen, zondag 8 november 2020
Vanaf aanvraag tot en met uitvoering prima geregeld. Vlotte reacties, heldere communicatie en een goede isolatie! De mannen die de isolatie hebben aangebracht waren vriendelijk en hebben alles netjes achtergelaten. In één woord: Tevreden!
Vloerisolatie middels Ecose dekens,
uitgevoerd nov 2020, jaren dertig woning.
Wat een verschil! Vloer en woonkamer voelen direct behaaglijker aan!
Van orientatie tot plaatsing tot administratieve afhandeling, alles verloopt vlot en op prettige wijze.
Ben blij met keuze voor ecose vloerisolatie omdat kruipruimte zeer waarschijnlijk door muizen wordt bezocht.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfect Martine Hoven, zaterdag 7 november 2020
Twee nette bescheiden medewerkers kwamen hier (vader en dochter) die uitstekend hun werk netjes uitvoerde.
Kwamen op afgesproken tijd, ruimde alles netjes op.... Dus ik zeg dik tevreden. Goed bedrijf en zou dit anderen aanraden... Ofwel heb ik al gedaan :)
Aanbevelen?
Ja
2,0 / 10
Waardeloos adviesNicole, zaterdag 7 november 2020
Isolatiespecialist is langs geweest voor advies. Het was eer zeer vluchtige inspectie. 2 weken moeten wachten op offerte en vervolgens meldt men dat men niet kan isoleren omdat materieel niet op oprit past. Blijkbaar heeft men dat bij inspectie over het hoofd gezien.... komt niet betrouwbaar over en wij gaan op zoek naar een andere partij.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Goed en netjes afgewerktMarco, vrijdag 6 november 2020
Mannen waren keurig op tijd, werkte netjes na uitleg wat er gedaan ging worden, niets op aan te merken
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vandaag zowel ons dak als vloerisolatie aan laten brengen & volgende week nog de spouwmuur op de planning staan. Van begin tot eind alleen maar vol lof! Dit is een bedrijf waar vele een voorbeeld aan mogen nemen. Kennis, kundig en geweldige service!Linde, dinsdag 3 november 2020
Super service!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Vriendelijk, snel en goed werkJasper, vrijdag 30 oktober 2020
Een afspraak om langs te komen was snel gemaakt en de man die langskwam was vriendelijk en professioneel. De offerte was er snel met de materialen die we besproken hadden. Later wilde we toch nog wat wijzigen en toevoegen en dat was geen probleem.
De monteurs die de isolatie kwamen aanbrengen waren ook vriendelijk en werkten snel. De hele vloer was in een ochtend klaar en dat was inclusief het aanbrengen van bodemfolie. Ze hebben ook zelf alles netjes opgeruimd en hun afval meegenomen.
Ik zou dit bedrijf zeker aanraden aan anderen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
komt afspraken nadanny, donderdag 29 oktober 2020
Goed en betrouwbaar adres
Aanbevelen?
Ja
2,0 / 10
MIsleidendHaley , maandag 26 oktober 2020
Door geluidsoverlast van bovenburen (loopgeluiden) besloten om mijn plafond te laten isoleren. De adviseur komt langs om te bespreken en op te nemen. Easy Cell is in eerste instantie niet voor geluidsoverlast maar het ging zeker wat schelen. Ik vraag of het in ieder geval 50% kan schelen, waarop bevestigend werd geantwoord. Door zijn bevestiging heb ik de opdracht gegeven tot isoleren. Nadat op de afgesproken dag de woonkamer gedaan is, blijkt bij het luisteren dat het weinig tot niets scheelt. En dan bedoel ik ook weinig tot niets, terwijl de adviseur anders heeft gezegd. De teleurstelling is enorm. Als de werklui midden op de dag opvallend lang buiten blijven, blijkt dat er een nieuwe machine moest komen, want de huidige was kapot gegaan. Eén van de eigenaren komt zelf mee en hoort mijn beklag. Hij zegt dat het onmogelijk is dat zij gezegd zouden hebben dat het 50% kan schelen, maar om mij tegemoet te komen haalt hij zomaar 950 euro van het totaal bedrag af. Eind van de dag gaan de werklui weg en het blijkt dat ze een deel van het plafond zijn vergeten, dus wederom gedoe met het bezet houden van parkeerplek wanneer ze weer terugkomen. Als ik eindelijk aan de schoonmaak kan beginnen, blijkt de hele ketelkast vol te zitten met Easy Cell en zeker 3 vuilniszakken vol met papiervlokken valt de keuken in! Dat had de adviseur even over het hoofd gezien bij het bekijken en opmeten van mijn huis. Ik bel op om mijn beklag te doen en er wordt gevraagd om een mail te sturen. Ik schrijf een uiteenzetting van mijn teleurstelling: duizenden euro’s heeft het mij gekost en het heeft weinig tot niets geholpen terwijl de adviseur mij wel degelijk heeft gezegd dat het aanzienlijk zou schelen. Ik stel ze de vragen hoe ze met deze misleiding omgaan, hoeveel zakken Easy Cell er precies in zijn gegaan, een duidelijkere specificatie van de arbeidskosten en of ze de rekening van de ketelman gaan betalen. We zijn nu weken verder en ik heb nog steeds geen antwoord gekregen op al mijn vragen,
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
super professionele medewerkers, materieel en zeer klantgericht. Ger, dinsdag 20 oktober 2020
zeer voorkomende medewerkers, schermen alles netjes af en ruimen nadien alles keurig op. Het werk wordt zorgvuldig uitgevoerd, diep respect voor de medewerkers zowel bij de spouwmuur- als muurisolatie
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Snel en harde werkers!Fam. Glijnis, dinsdag 6 oktober 2020
Kwamen keurig op tijd, net aan tijd voor een bakkie, meteen aan werk. Gingen lekker door, we zijn zeer tevreden!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Een onvergetelijke dag.Roeland , dinsdag 6 oktober 2020
Wat hebben wij uitgezien naar deze dag. Jaren hebben wij te kampen gehad met een kruipruimte waar wij ons enorm voor schaamden. Als familie of vrienden langskwamen (wat zelden voorkwam mede hierdoor) waren wij altijd als de dood dat ze zouden vragen of ze wellicht een kijkje bij ons onder de vloer mochten nemen. Alleen de gedachte al deed ons huiveren.
Mijn vrouw bleef dan ook vaak angstvallig boven op het kruipluik staan zodat niemand ongevraagd het deksel kon oplichten. Met als gevolg dat de visite nauwelijks naar binnen kon komen zonder de coronamaatregelen van 1,5 meter in acht te nemen. U zult begrijpen dat deze hele situatie ons slapeloze nachten bezorgden en wij ons meer en meer in een isolement voelden geraken.
Er móest iets gebeuren! Het kosten ons veel moeite de schroom van ons af te werpen en de isolatiespecialist te vragen of zij onze kruipruimte zou kunnen herstellen tot de glorie waarin hij ooit had verkeert. Wij zullen zijn gezicht nooit vergeten toen hij zich nog eenmaal omdraaide, zijn hoofd net boven het luik uitstak en vroeg of we zijn zaklamp even wilde aanreiken alvorens de diepte in te gaan om te doen wat geen mens daar ooit had gedaan.
Het was geen angst wat er in zijn ogen viel af te lezen. Ik zou het als onwetendheid willen beschrijven, want ik weet het simpelweg niet.
Daar ging hij. Vol spanning wachtten wij af, de oren gespitst, niet wetende of wij de man die in een wit gewaad gekleed ging ooit nog zouden weerzien. Een eeuwigheid ging voorbij.
Eindelijk kwam hij boven, een brede grijns op zijn gelaat: Purschuim, 9 centimeter riep hij triomfantelijk. Ik keek mijn vrouw aan, tranen vulden haar ogen... dus toch! De man in het witte gewaad knikte instemmend.
Wij willen de Isolatiespecialist hartelijk danken dat zij onze kruipruimte tot de parel van onze woning heeft gemaakt. Wij denken er nu zelfs over na deze ruimte onder te verhuren, prachtig is het geworden.
Aanbevelen?
Ja
2,0 / 10
Isolatie voldoet absoluut niet!!Erik, maandag 5 oktober 2020
De adviseur van de Isolatiespecialist adviseerde mij om Supafil aan te brengen in de spouwmuur. De Supafil werd aangebracht als na-isolatie op de reeds aanwezig isolatie aangebracht in de jaren 70. De Isolatiespecialist gaf aan dat ik tot wel 30% op mijn gasrekening zou kunnen bezuinigen. Dit is absolute ONZIN gebleken! Het heeft helemaal niet geleidt tot een vermindering van mijn gasrekening. De kosten waren aanzienlijk, € 2500,-, dit is echt weggegooid geld.
Dit heb ik natuurlijk onder de aandacht gebracht bij de Isolatiespecialist en die weigeren om maar iets te doen voor mij als klant. Mijn advies is dan ook maak NOOIT maar dan ook NOOIT gebruik van de Isolatiespecialist en gebruik nooit Supafil.
Aanbevelen?
Nee
2,0 / 10
Goede informatie vooraf. Echter tijdens uitvoering van de werkzaamheden werkte de apparatuur niet. Je mag dan verwachten dat dit binnen enkele dagen wordt verholpen.
Wij moesten echter 14 dagen wachten voordat de werkzaamheden opnieuw uitgevoerd konden worden. Hierdoor kwam ons hele bouwproject stil te liggen en zijn veel partijen gedupeerd door de starre houding van dit bedrijf richting ons als klant maar ook richting onze aannemer.Roy, zaterdag 3 oktober 2020
Slechte service
Aanbevelen?
Nee
9,0 / 10
Optijd aanwezig, vriendelijk en professioneel, alles naar verwachting geïsoleerd, we zijn er super blij mee!!
Isocoat is een aanbeveling voor iedereen die warm en cool erbij wilt zitten.E.L.Cornes, vrijdag 2 oktober 2020
Super tevreden!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zowel eigenaar als personeel denkt goed mee in oplossingen wanneer je tegen onverwachte “problemen” aanloopt. Topbedrijf, zeer klantvriendelijk en servicegericht!! Wij raden dit bedrijf zeer zeker aan!Marian, woensdag 30 september 2020
Top bedrijf, klantvriendelijk, servicegericht
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Na een goed,open en eerlijk informatie gesprek gehad te hebben besloten voor isocoat te kiezen. Hierna ging alles snel en voorspoedig. De gemaakte afspraken zijn na gekomen. De werklui die de isolatie hebben aangebracht zijn vakkundig, optijd en alles word weer netjes achter gelaten.
Kortom topbedrijfPatrick Krombos, maandag 28 september 2020
Topbedrijf,komt zijn afspraken na!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer ervaren medewerkers die goed hun werk verstaan. Mark Driessen, woensdag 23 september 2020
Zeer nette en vriendelijke medewerker.
Zij gingen volgens afspraak te werk .
Op het einde ruimde ze nog netjes alles op .
Ben zeer tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super netjes gewerkt een geoliede machineHennie Bel, dinsdag 22 september 2020
Mijn ervaring is goed ondanks dat ze van een andere nationaliteit waren is het werk naar tevredenheid uitgevoerd. Hoe het er onder vloer uit ziet dat weet ik niet. Je mag niet gelijk onder de vloer. Zeker een aanbeveling waard
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
VakkundigJerry, donderdag 17 september 2020
Werk wordt netjes gedaan
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Van begin tot eind goed geholpen door de werknemers van Isocoat. Alles is netjes achtergelaten en er werd goed verteld hoe alles in zijn werk ging en wat de planning was. Super ervaring!Jorrit, dinsdag 8 september 2020
Goede, deskundige en vriendelijke mensen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer tevreden Deborah, vrijdag 4 september 2020
Ik heb drie verschillende offerte voor bodemisolatie en heb voor isolatiespecialisten gekozen vanwege hun professionele advies en goede review online. Alles verliep vlot na het accepteren van het aanbod. Ze hebben al mijn vragen snel per mail beantwoord en ik was goed op de hoogte voordat het werk klaar was. De arbeiders waren vriendelijk en professioneel en de hele klus was snel geklaard zonder enige rommel achter te laten. Ze hebben de foto's gemaakt tijdens de operatie en snel daarna hebben ze mij het ingevulde formulier gestuurd dat nodig is voor de aanvragen van de isolatie subsidie. Ik overweeg nu om ook de muurisolatie te doen, maar het is op dit moment moeilijk om een ??bedrijf te vinden dat het voegen op de muur snel herstellen. Met de corona zijn veel mensen bezig met de verbouwing van hun woning. Ik ben zeer tevreden over hun service en zal het zeker aan iedereen aanbevelen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Dit bedrijf is echt een aanrader.
Goede communicatie en ze houden zich keurig aan de afspraken.Aviad, zondag 30 augustus 2020
Wat een top-bedrijf
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Professioneel en goed geholpen. Materialen zijn vakkundig aangebracht en alles is naderhand netjes achtergelaten.Hendrik, dinsdag 25 augustus 2020
Uitstekend geholpen
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Het materiaal is precies volgens de verwachting aangebracht en het team van isocoat is super.Jan Wiebe, maandag 24 augustus 2020
Keurig volgens afspraak aangebracht.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
snel en netjesMargo van der putten, vrijdag 31 juli 2020
ze werkte snel en netjes. lieten alles netjes achter
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede service Leann Vreeman, vrijdag 31 juli 2020
De service kon snel verleend worden. Wij wilden nog extra ventilatie roosters dit kon ook allemaal geregeld worden. Er werd hier dan ook in mee gedacht. Super fijn en we merken nu al dat het huis beter geisoleerd is!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Bellen en geregeld!Dennis Bosman, donderdag 30 juli 2020
Ivm verduurzaamheid dit bedrijf gebeld. Volgende dag een expert langs huis gehad. Afspraak gemaakt en alles prima geregeld.
Soms kan het gewoon op deze wijze ipv al dat ingewikkelde gedoe.
Super service!
https://ibb.co/grtHdv5
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
snel en netjes afgewerktad, donderdag 30 juli 2020
Ze werken als team goed samen. De een begin met gaten boren en de andere maak de isolatie klaar . Na het vullen worden de gaten netjes afgedicht.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima werk geleverd Bakker, woensdag 29 juli 2020
Prima werk geleverd nette mensen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super serviceYannick, woensdag 29 juli 2020
goed advies, ook meedenkend na het isoleren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TopEvert, zaterdag 11 juli 2020
Netjes gewerkt. Keurig personeel.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Super werk geleverdLizette , woensdag 1 juli 2020
De jongens zijn harde werkers met veel ervaring. Weten precies waar te boren en te vullen. En ruimen na afloop netjes op. Afspraken worden goed nagekomen. Zeer tevreden.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Gewoon goedMarc, woensdag 17 juni 2020
Goede prijs.
Snel en duidelijke afspraken.
De mannen die de isolatie aanbrachten waren netjes vriendelijk en beleefd. Ze ruimde netjes alles op.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Perfect en zorgvuldig geregeld door een uiterst prettig team.Carel, woensdag 10 juni 2020
Vanaf het eerste moment waren de contacten uiterst plezierig.
1. Tijdens de Inspectie en meten voor het maken van de offerte uitleg over wat de beste oplossing is.
2. Heel snel een duidelijke offerte gemaakt.
3. Ook heel snel een afspraak en inmiddels is de klus uitgevoerd.
4. Heel belangrijk vind ik ook een goede uitleg door hele prettige mensen.
Kort samengevat: Dit bedrijf staat wat ons betreft nummer 1 een aanrader dus!
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Ze hebben fantastisch werk geleverd.Marianne Bootsman, maandag 8 juni 2020
Het uit te voeren werk was snel en vakkundig gedaan. Ze waren uitermate vriendelijk en maakten van de manier van betalen, nl. van twee verschillende bankrekeningen, geen enkel probleem. Hierover maakten ze zelfs nog een grappige opmerking. Dat vonden wij wel leuk. Zulke medewerkers zijn prettig in de omgang.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Er wordt snel, kundig en schoon gewerkt.Alex, maandag 8 juni 2020
De specialisten kwamen op de afgesproken tijd en hebben snel, kundig en schoon gewerkt, Ook hebben we nog belangeloos advies gekregen over andere zaken mbt het onderhoud van ons huis.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Keurig gewerkt A, donderdag 4 juni 2020
Een vriendelijk en professioneel bedrijf. Medewerkers hebben netjes gewerkt en waren vriendelijk. Helaas weten we nu nog niet of het werk het beoogde resultaat heeft. Comfort in huis. De buitentemperatuur is daar nu nog te hoog voor.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Buitengewoon uitstekende service Martijn, woensdag 3 juni 2020
De werkwijze van dit bedrijf is uitstekend. Alle afspraken, zowel financieel als qua tijd, worden exact nagekomen. Ook op vragen per mail wordt adequaat gereageerd. De monteurs werken keurig en ruimen na afloop alles netjes op.
Een absolute aanrader!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TopSjaak, donderdag 28 mei 2020
Vakmensen
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
GoedGino Pietersz, dinsdag 26 mei 2020
Zij waren later dan afgesproken.
Zij hebben het werk vakkundig uitgevoerd.
Nu moet het blijken in de energiekosten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed werk afgeleverd!Lydia, dinsdag 26 mei 2020
De contacten met dit bedrijf verliepen prima. Het werk werd volgens afspraak geleverd. De mannen werkten vlot en netjes. Helemaal top!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel goed bedrijf Jan, maandag 18 mei 2020
Goede vakmensen die zeer beleefd zijn.
Laten zo goed als mogelijk schoon achter.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
De werkzaamheden zijn op een prettige en deskundige manier uitgevoerd.Els, zondag 17 mei 2020
In het gesprek hier thuis met Rolf, hadden wij gelijk veel vertrouwen in het advies dat we van hem kregen. Het werd goed onderbouwd waarom we voor parels in de kruipruimte moesten kiezen.
De mensen waren vriendelijk en werkten snel en rustig.
We zijn blij dat alles binnen zo'n kort tijdsbestek is geregeld.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed en netjes werk afgeleverd, goede communicatieLeon, donderdag 14 mei 2020
Van begin tot het eind is alles vlot verlopen.
Er wordt snel op mail gereageerd en de afspraken werden allemaal nagekomen. Op de dag van de uitvoering waren ze op tijd aanwezig en werd er netjes gewerkt.
ivm subsidie aanvraag is ook het benodigde formulier een paar dagen na uitvoering gemaild.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima communicatie en goede uitvoering.H., woensdag 13 mei 2020
Prima communicatie en goede uitvoering. Of de bodemisolatie inderdaad minder kou oplevert, moeten we nog afwachten: het duurt nog even voordat het winter is.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
PrimaA, vrijdag 8 mei 2020
Duidelijke offerte en communicatie over de afspraak. Opdracht is naar tevredenheid uitgevoerd
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zonder poespas snel en goed geregeld!Jan, woensdag 6 mei 2020
De adviseur gaf duidelijke en eerlijke adviezen. Het plannen van het isolatiemoment ging zeer eenvoudig en op de dag snel waren de specialisten exact op tijd. Binnen de kortste keren waren ze aan de slag, en leverde keurig werk op!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Ben uiterst tevreden over de kruipruimte isolatie.Ed, donderdag 30 april 2020
Na bezoek van de isolatie specialist een overzichtelijke offerte gekregen.
Waarop verschillende methodes stonden.
I.o.m. isolatiespecialist.nl gekozen voor de parels.
Ondertussen bij andere bedrijven offerte gevraagd voor kruipruimte ophogen met zand maar dit kwam zelfs duurder uit.
Werkzaamheden zijn netjes en door vriendelijk personeel uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Het isoleren van de spouwmuren en de bodemisolatie is uitstekend en keurig uitgevoerd door uw vriendelijke en net werkende mensen. Ook de formulieren en foto’s voor de aanvraag voor de subsidie zijn keurig en snel behandeld en naar mij gemaild. Alle lof en dank hiervoor.Cor Spaan, woensdag 29 april 2020
Het werk is prima uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
vloerisolatieYolcu, dinsdag 28 april 2020
In 1 dag +/- 180 m2 aan vloerisolatie met 10 ventilatieroosters aangebracht. Goed werk geleverd en netjes opgeleverd.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima bedrijf, eerlijk en betrouwbaar.J.C, dinsdag 21 april 2020
Vanaf het eerste tot het laatste contact met de Isolatie specialist niets anders dan lof. Keurige behandeling, een bedrijf dat betrokken is bij zijn klanten en een prima uitvoerend team. De werkzaamheden zijn schoon en in 2,5 uur uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima ervaring met dit bedrijfSebastiaan, woensdag 15 april 2020
Ze komen afspraken na en komen op tijd.
Werken snel en ruimen hun rommel op na de werkzaamheden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
SuperserviceNick, dinsdag 14 april 2020
De Isolatiespecialist heeft bij ons afgelopen week spouwmuurisolatie aangebracht. Het proces is super verlopen, van intake tot oplevering is alles vlekkeloos gegaan. Ze houden zich netjes aan de gemaakte afspraken. De uitvoering was ook top; in pakweg 3 uurtjes was de hele woning voorzien van isolatie en de mannen hebben alles nog netjes opgeveegd etc ook. Hulde dat er ook nog van dit soort goede correcte bedrijven bestaan.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goed en snel!Chris P., maandag 13 april 2020
In 2-3 uur was er een dikke laag van 8cm schuim tegen onze vloer gespoten onder ons huis. De isolatie doet z'n werk goed; het is een heel stuk warmer in de woonkamer! Dit zou iedereen moeten doen; als je niet voor een lagere energie rekening gaat doe het dan voor de duurzaamheid!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
snel en keurig werkChris, donderdag 9 april 2020
Op de afgesproken datum gekomen, nooit uitgesteld. Vakkundig
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Efficiente en uitstekende verwerkingGert, woensdag 8 april 2020
Vakkundig, snel en correcte medewerkers.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
SnelJurgen , dinsdag 7 april 2020
De Isolatiespecialist adviseur kwam om de afgesproken datum en tijd op huis bezoek voor het opmeten en controle van de kruipruimte. De offerte volgde snel en de uitvoering was zeer snel gepland (mede door de corona waardoor ze wat gaten in de planning hadden)
Na 2 à 3 uurtjes waren de mannen klaar en konden we na het eten weer terug keren in ons huisje!
De volgende dag merkte we dat de vloer een stuk minder koud aanvoelde! Gelijk resultaat!
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Prima bedrijf. Jan van der linde, vrijdag 27 maart 2020
Netjes voorgelicht, goed en netjes uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Onze verwachting is bewaarheid geworden.Cees van der Want, zondag 22 maart 2020
Vanaf het eerste moment een goed contact gehad met IsolatieSpecialist. Dit geldt voor:
* de aanmelding (de administratie)
* de vooropname (dhr Rijk Evers)
* de uitvoering (de 2 monteurs)
* de nazorg (dhr. Jeroen Brinkhorst)
Echt hulde voor alle medewerkers met wie wij contact hebben gehad. De uitvoering ging ook heel professioneel en er werd netjes gewerkt, alle "afval" werd keurig opgeruimd.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Snel en netjes de spouw volgespoten.L.M. ten Cate, vrijdag 20 maart 2020
Op de afgesproken datum en de afgesproken tijd aanwezig.
Snel en netjes gewerkt.
Echt super gegaan, geweldig!!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Helder advies, duidelijke communicatie en netjes en vlot gewerkt.AR, donderdag 19 maart 2020
Adviseur heeft ons helder en prima geadviseerd, prima prijs (niet de duurtste maar ook geen argwaanwekkende stunt-aanbiendingen!). Communicatie is duidelijk, ook met planning valt goede afspraken te maken om werkzaamheden te laten uitvoeren op moment dat meest geschikt is voor klant. Er wordt duidelijk aangegeven wat van de klant verwacht wordt (voldoende parkeerplekken e.d.).
Werklui werken netjes en ruimen alles schoon op, geen gedoe. Geven antwoord op vragen en uitleg waar nodig/gewenst. Wij zijn tevreden!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer kundig bedrijf, erg netjes en goed adviserendAngela , donderdag 19 maart 2020
Allereerst netjes telefonisch contact gehad met als gevolg een huis bezoek. Onze adviseur heeft onze kruipruimte bekeken en een advies gegeven. Daarna snel een afspraak gemaakt en binnen no time was onze kruipruimte geïsoleerd. Alles werd netjes aangeveegd en netjes achtergelaten. Echt een aanrader!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
goed gewerkt en alles keurig opgeruimdLouis Oosterom, donderdag 19 maart 2020
Het is altijd afwachten wat voor type mensen er komen om de klus te klaren, goede informatie vooraf en de werkzaamheden prima uitgevoerd en tot mijn verrassing alles opvallend keurig opgeruimd.
Chapeau.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Correct en vakkundigH van der Sluis, dinsdag 17 maart 2020
Snel, vakkundig en correct behandeld
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
uitstekendChantal, maandag 16 maart 2020
Prima op tijd, vriendelijke mensen, alles netjes opgeruimd.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed en vakkundig gedaan.Corry, woensdag 11 maart 2020
De wagen kwam op de afgesproken tijd. De medewerkers waren goed op elkaar ingespeeld, Het was een genot om te zien hoe alles met een goede samenwerking verliep.
Alles is netjes achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Efficient, punctual and polite.jonathan, woensdag 11 maart 2020
The expert was an expert, the technicians too.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
De werkzaamheden zijn geheel volgens de afspraken uitgevoerd en het resultaat voldeed aan alle eisenJos, woensdag 11 maart 2020
De werkzaamheden zijn geheel volgens de afspraken uitgevoerd.
Heldere toelichting van de werkzaamheden door de installateurs.
Gezamenlijk controle van het resultaat.
Vriendelijke installateurs
den
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Geen problemen ondervondenMarcel van Est, woensdag 11 maart 2020
Vriendelijke uitvoerders met verstand van zaken. Ze hebben me tijdens en na de werkzaamheden op wat mindere punten van het huis gewezen die ik zelf op kan lossen of waar ik even door een specialist naar moet laten kijken. Dingen die ik als leek niet zie.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima bedrijf wat z'n afspraken nakomt.M., woensdag 11 maart 2020
Dit bedrijf denkt mee met de klant. Zowel in de voorbereiding als tijdens de uitvoering van het werk.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Vriendelijk en netjes Rob, dinsdag 10 maart 2020
Vriendelijk personeel, Netjes gewerkt, dus alles schoon achtergelaten.
Snel.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
ALLESkeurig geregeldLex, dinsdag 10 maart 2020
Van begin tot einde alles keurig geregeld.
1 tip: bij werken met arbeids migranten is het wenselijk dat er eenvoudig kan worden gecommuniceerd, dit bv via uw kantoor telefonisch met uw medewerkers.
Enthousiast monteurs die KEURIG hebben gewerkt!
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
De installateurs hebben ruime ervaring met de spatie vulling JM Barth , dinsdag 10 maart 2020
De jongens hebben netjes gewerkt ,
Beleeft
En schoon achtergelaten.
De woning op 95 heeft te kennen gegeven het ook uit te laten voeren maar dan na de zomer.
De woning op 83 is reeds uit gevoerd en hopen
Er ook blij mee te zijn.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Heel goed en netjes Walter , dinsdag 10 maart 2020
Stelde zich netjes voor en vertelde hoe ze te werk gingen .
Ruimden netjes alles op en van de gaatjes in de voegen tbv spouwmuur isolatie is nauwelijks iets van terug te vinden .
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
veel gaten geboord en van parelsvoorzienkEES, maandag 9 maart 2020
hard werkende en gezellige werknemers
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Super geregeld Kors de jong , vrijdag 6 maart 2020
Uitstekend geadviserrd ,vriendelijke en vakkundige mensen . Zeer betrouwbaar bedrijf
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Snel en professional bedrijfHarry van Dorp, vrijdag 6 maart 2020
Snel en professional bedrijf. Na het 1e telefoontje goed opgepakt. Werknemers, zijn netjes en beleefd en ruimen hun troep op. Wel was de betaling wat knullig met een mobiel pinapparaat, dat zou hedendaags wel iets anders kunnen. Maar goed de rekening is achteraf per mail gekomen, volgens afspraak.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Keurig werk voor een uitstekende prijs!Jordi Dumans, vrijdag 6 maart 2020
Zowel het offerte als het uitvoering proces zijn erg prettig verlopen. Hartelijk bedankt!
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
Zeer slecht en onvakkundig bedrijfMaaike, donderdag 5 maart 2020
Dit bedrijf komt haar afspraken niet na, wij zijn zeer ontevreden over de manier van werken!
Een ‘expert’ is bij ons langs geweest en heeft gekeken of de specifieke werkzaamheden die wij graag wilden mogelijk waren. Hij maakt netjes een offerte, wij gaan akkoord.
De medewerkers komen op afspraak (totaal andere tijd dan afgesproken) en laten weten dat de specifieke werkzaamheden niet uitgevoerd kunnen worden. Ze geven aan dat een andere manier wel mogelijk is, dit willen ze wel doen voor een andere prijs. Gelukkig hadden wij bij diverse bedrijven informatie opgevraagd en wisten wij dat deze prijs maar liefst €500 (!) hoger lag dan gemiddeld wordt gevraagd. Na dit aangegeven te hebben kon het ineens wel voor €500 minder.
Wij werden overvallen door de plotselinge veranderingen en aangezien de grote vrachtwagen al voor de deur stond, besloten wij om de andere werkzaamheden dan maar uit te laten voeren (dit tegen het advies van een expert van de gemeente in).
Wij vinden de werkwijze van dit bedrijf zeer onprofessioneel. We dachten dat dit een incident was, maar helaas hebben de vaklui zich bij de spouwmuur isolatie wederom niet aan de afspraken gehouden.
Een keer een fout maken kan, maar dit bedrijf maakt fout op fout, helaas.
Zeer merkwaardig dat dit bedrijf door de woonwijzerwinkel aangeraden wordt. De vaklui kwamen wederom totaal niet op de afgesproken tijd bij de spouwmuur isolatie.
Er zou een rooster geplaatst worden, dit is niet gebeurd.
Na telefonisch contact kwamen er excuses en zou het rooster op een later moment alsnog geplaatst worden: wij hebben hier speciaal vrij voor genomen.
Uiteindelijk kwam er niemand opdagen, er was toch geen tijd om de klus uit te voeren.
Er werd een nieuwe afspraak gemaakt.
Er zouden speciale ‘scheiders’ geplaatst worden richting de buren. De ‘expert’ raadde dit aan toen hij langs kwam om een offerte te laten maken. De vaklui wilden dit niet doen, omdat zij aangaven dat dit juist niet handig was
Aanbevelen?
Nee
8,0 / 10
vriendelijke mannen, keurig werk geleverdRegina, donderdag 5 maart 2020
beleefde en vriendelijke heren die netjes en vlot gewerkt hebben
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Helemaal goed!Fred, maandag 2 maart 2020
Vlot en netjes opgeleverd!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
nette en snelle levering en montage.Cees, maandag 2 maart 2020
De mannen hebben snel, netjes en goed werk geleverd.
Bij aankomst direct aan het werk. Amper de tijd genomen voor een bak koffie. In 1 keer doorgewerkt. De boel netjes achter gelaten en voor ons is het gelijk al te merken dat de koude vanuit de vloer een stuk minder is.
Erg tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
KlantvriendelijkAlbert Veenhof, donderdag 27 februari 2020
Aardige mensen die het werk uitstekend en goed uitgevoerd hebben. Komen op tijd en reageren snel op vragen, ook via de mail.
Werken snel en ruimen alles netjes op na afloop van de werkzaamheden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer goedR Polderman, woensdag 26 februari 2020
Professionele mannen alles uitgevoerd zoals het hoort.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Vriendelijk werknemers, die snel en accuraat hebben gewerktWilly Blansjaar, zondag 9 februari 2020
Goed
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakkundig,snel,netjes.Ton Aertssen, zaterdag 8 februari 2020
Enige opmerking : De mevrouw die me belde voordat ze deze mail met beoordelingslink aan mij verzond, waarvan de naam ik hier niet zal vermelden, was overrompeld door mijn vraag wat de connectie is tussen "De Isolatiespecialist" en de naam "Multiple Choice" die kennelijk de administratie voert (want daar kwam de factuur (specificatie) vandaan).
Misschien moeten jullie de mevrouw eens vertellen hoe het bedrijf in elkaar steekt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Keurig netjes gewerktLeo, zaterdag 8 februari 2020
??
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Gewoon goedHans, vrijdag 7 februari 2020
Nette service, zowel face to face alsmede telefoon. Monteurs zijn vriendelijk, werken snel en zorgvuldig en schoon. Na afloop wordt al het evt. aanwezige vuil netjes opgeruimd. Na afloop krijg je uitleg over het product, werking ect..
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Nette uitvoering, eerlijk adviesBas, donderdag 6 februari 2020
Verschillende isolatie bedrijven offertes gevraagd. De isolatie specialist kwam snel, gaf het beste advies en een reële prijs. Helaas moesten we wat langer wachten op de uitvoering. De adviseur was wel eerlijk over de verwachte uitvoeringsdatum. Afspraken maken ging soepel. De isoleerders hebben snel en netjes gewerkt. We merken ondanks de warme winter dat het huis een stuk warmer blijft. Aanrader!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Uitstekend werk geleverd!Robert, donderdag 6 februari 2020
Punctueel, tijd en ruimte voor toelichting en alles netjes achter gelaten! ????
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima, alles conform afspraak Kelvin, donderdag 6 februari 2020
Netjes op tijd en met minimale overlast
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
alle gemaakte afspraken zijn keurig nagekomenpeter , donderdag 6 februari 2020
- op tijd
- vriendelijke monteurs
- netjes opgeruimd
- geen meerkosten t.o.v. de offerte
- groot materieel, lastig om een plek voor het huis vrij te maken. Wel wordt dit vooraf duidelijk aangezegd.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Alles goed en netjes geregeldAnnemieke , woensdag 5 februari 2020
Spouwmuur en dak laten isoleren.
Beide keren heel goed geregeld.
Monteurs waren optijd, nette mannen er er werd vlot en netjes gewerkt en alles weer schoon achter gelaten .
Fijn dat het ook gelijk geregeld werd met de papieren voor de subsidie, en foto's door de monteurs gemaakt.
Ook de verkoper en ander kantoor personeel keurig netjes en vlot bij vragen.
Zeker een aanbeveling waard!!!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Vlot geregeld en netjes opgeleverdSjoerd, woensdag 5 februari 2020
Van inspectie van de voegen en offerte tot oplevering: allemaal netjes geregeld en altijd volgens afspraak gewerkt.
Ter verbetering: maak vooraf en achteraf een scan met een infrarood-camera. Dat laatste zou een impliciete controle zijn van de eigen werkzaamheden.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Binnen anderhalfuur gepiep(schuim)tRobert, dinsdag 4 februari 2020
Het aanbrengen van de eps-isolatiekorrels (grijs piepschuim) in onze kruipruimte is snel en netjes gebeurt.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Netjes gewerkt, prettige adviesgesprekken.Rene, dinsdag 4 februari 2020
Gehele proces (advies, uitvoeren, nabellen) van spouwmuurisolatie (met korrels) prettig verlopen. Nu afwachten welk resultaat dit op termijn gaat opleveren.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Perfecte uitvoering!Bob, maandag 3 februari 2020
Snel, vakkundig en goed. Dat mag je verwachten. Maar 'mijn' installateurs gingen daar nog overheen. Ze hebben zich drijfnat laten regenen, echt doornat, maar weigerden een handdoek, koffie, zelfs de toegang tot de wc: want dan maakten ze binnen misschien iets vies. ook onze tegenwerpingen daarover: nee mevrouw, we gaan gewoon door, dank u wel.
Zeker niet nodig, maar het siert de mensen!
Na afloop van de klus bleef er niets dan een perfect schone gang over. Petje af!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Werkzaamheden zijn professioneel en klantgericht uitgevoerdJan, zaterdag 1 februari 2020
De opname van de werkzaanheden gaven mij al een goed gevoel, een begrijpelijke uitleg over het effect van de isolatie en een degelijk en uitgebreid onderzoek voor de bodem- en spouwisolatie.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goed geregeld. Aart-Peter Baan, zaterdag 1 februari 2020
De mensen zijn vakkundig en vriendelijk.
Men heeft de klus vlot en professioneel uitgevoerd.
We zijn ook tevreden met het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Topservice en vakmanschap Roy, vrijdag 31 januari 2020
Isolatie van de vloer is vakkundig en snel uitgevoerd!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Professioneel en eerlijkAndré, donderdag 30 januari 2020
Prettige bedrijf om mee samen te werken. Van offerte tot uitvoering.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Grote klasse!Peter de Boer, dinsdag 28 januari 2020
De vloerisolatie is keurig aangebracht. In ons huis zijn twee luiken
waar men onder de vloer kon komen.
De vloeren waren van voor tot achteren netjes voorzien van
stevig plastic en de randen waren vastgeplakt aan de deurposten
zodat de muren niet vies konden worden.
Na afloop werd alles keurig opgeruimd en aangeveegd.
Prima werk!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
vriendelijk personeel die netjes werkenMartien, dinsdag 28 januari 2020
Werken stipt en correct
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Beleefde mensen, job netjes gedaan.Rudolph, dinsdag 28 januari 2020
Datum en tijdstip zijn vooraf en middels sms prima aangekondigd. Mijn indruk - weliswaar als leek - is dat de klus goed gedaan is.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Zie bovenstaande.D, maandag 27 januari 2020
Netjes en voorkomend.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Betrouwbaar bedrijf de Bruin, vrijdag 24 januari 2020
Goede en duidelijke offerte en komen netjes afspraken na. zeer netjes gewerkt en ook goede en snelle service als er na werkzaamheden nog vragen zijn.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Deskundige ervice met een glimlachFred, donderdag 23 januari 2020
Van eerste gesprek over de gewenste opdracht tot en met het nabellen over de uitvoering van het werk: allemaal deskundige en aardige medewerkers van het bedrijf! Heldere uitleg over het werk en na het werk keurig opgeruimd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Keurig gewerkt volgens afspraakHans, donderdag 23 januari 2020
Van begin ( informatie), offerte, uitvoering afspraken prima nagekomen. Monteurs hebben keurig gewerkt en na afloop alles keurig achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Zorgvuldig en correctWLM Hoogendam , donderdag 23 januari 2020
Voor zover ik kan beoordelen is er zorgvuldig gewerkt en waren de mannen die het werk uitvoerden correct in hun contact met ons en onze buren (Ze moesten namelijk ook op het terrein van onze buren zijn om onze zijgevel te isoleren en er op te ruimen).
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
10Gerrit, donderdag 23 januari 2020
Goed advies en netjes gewerkt
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
primaAdriaan Verburg, woensdag 22 januari 2020
prima alles volgens afspraak keurig gewerkt
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prettig, snel en netjes gewerktJoep, woensdag 22 januari 2020
Duidelijke uitleg, prettig in de omgang, netjes gewerkt.
Door een goede voorbereiding van onze kant (zorgen dat onder de vloer alle rommel was opgeruimd) konden de mannen gelijk beginnen.
Ze waren snel klaar. Goede afwikkeling mbt betalen en certificaat.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Een goede goede ervaringAbderrahman , dinsdag 21 januari 2020
Ze waren op tijd vriendelijk, werk goed uitgevoerd,en schoon.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Prettige mensen om over de vloer te hebben, netjes gewerkt.Arjan den Hollan, dinsdag 21 januari 2020
Vakbekwame mensen die tijdens het opnamebezoek ook mee dachten, en advies gaven hoe wij ons vochtprobleem aan konden pakken.
Ook bij de uitvoering alles goed gegaan. Netjes gewerkt door afdekken van de vloer vanaf het toegangsluik tot aan de deur.
Wat tegenviel is dat de gene die de korrels onder de vloer aanbracht , verwacht dat wij aanvullende isolatie aan moeten brengen om tot het verwachte resultaat te komen. Terwijl dit bij het opname bezoek door de vertegenwoordiger als niet nodig benoemd werd. We zullen afwachten wie er gelijk had.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goede ervaring over het geleverde werk.Jan, dinsdag 21 januari 2020
Uitermate tevreden over de isolatiespecialist.
Komen afspraken netjes na,
Monteurs werken vlot en netjes.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
keurig geholpenpatrick, dinsdag 21 januari 2020
respect voor de mannen
snel en netjes gewerkt
vriendelijke mannen
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vriendelijk monteurs ! Harde werkers !Carla, dinsdag 21 januari 2020
Helaas was het slecht weer waardoor niet alles opgeveegd kon worden.
Wel zo goed mogelijk schoon gemaakt.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel en vriendelijk!Jolijn, maandag 20 januari 2020
Het isoleren was zo gepiept en de mannen waren vriendelijk en op tijd! Erg prettig!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Netjes en correct werkJan, zaterdag 18 januari 2020
Goed contact met de mensen en netjes achtergelaten
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Alles uitgvoerd conform de gemaakte afspraken.Ries, zaterdag 18 januari 2020
De uitgevoerde werkzaamheden zijn conform de gemaakte afspraken uitgevoerd. Weinig tot geen rommel/overlast tijdens de werkzaamheden en na het beëindigen van de werkzaamheden is alles weer netjes opgeruimd en teruggebracht in de staat voor aanvang werkzaamheden.Alles
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Net en goedRob, donderdag 16 januari 2020
Werkzaamheden zijn volgens afspraak netjes en vakkundig uitgevoerd.
Als extra werkzaamheden nog ven de ventilatie roosters vast geboord.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
VakbekwaamdMark Van leeuwen, donderdag 16 januari 2020
Super service, ze weten waar ze over praten. Snelle handeling. Proffesioneel bedrijf en aan te raden voor iedereen!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima!Tamara , donderdag 16 januari 2020
Nette heren die netjes en secuur gewerkt hebben.
De isolatie was in enkele uren aangebracht
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
prettig bedrijf met kundig personeelArno Groeneboom, woensdag 15 januari 2020
Fijn bedrijf wat zijn afspraken nakomt en duidelijk communiceert.
Goed advies gekregen en de isolatie is nauwkeurig aangebracht.
Top!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede service, snelle levering en keurige installatie Raymond, woensdag 15 januari 2020
Het gesprek met de adviseur was heel prettig. Goed een eerlijk advies. De installatie (bodemisolatie) verliep netjes. De installateurs waren op tijd (eigenlijk te vroeg) en waren heel vriendelijk.
De het inspuiten van de bodemisolatie verliep heel netjes. Nergens rommel in huis.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Het bedrijf werkt heel snel.Aad, woensdag 15 januari 2020
Binnen twee uur was het karwei klaar. Ze hebben netjes gewerkt. Enige vervuiling is onvermijdelijk.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
De werkzaamheden zijn keurig uitgevoerd.Annet Louter, dinsdag 14 januari 2020
De medewerkers kwamen keurig op tijd, werkten netjes en snel. Hebben alles geveegd en schoon gespoten. Zeer correct. We zijn tevreden.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima werk geleverd!Laura, dinsdag 14 januari 2020
Duidelijke informatie vooraf, en bij de uitvoering netjes gewerkt. En alles weer schoon achtergelaten!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Uiterst tevreden over de vakkundigheid waarmee werkzaamheden uitgevoerd zijn.Arend, dinsdag 14 januari 2020
Dit bedrijf heeft de werkzaamheden ruimschoots binnen het afgesproken tijdstip uitgevoerd. Ook is er advies gegeven t.a.v. het 'beluchten' van de kruipruimte. Na afloop van de werkzaamheden hebben de medewerkers hun materialen opgeruimd en de ruimte netjes achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
TopMirjam , maandag 13 januari 2020
Alles goed gedaan. Beleefd personeel. Heel netjes weer op geruimd.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed advies en goede uitvoering (in de regen :-))Arno, maandag 13 januari 2020
We zijn eerlijk geholpen in de verkenningsfase en de uitvoering van het isoleren is netjes en prima gedaan.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel, vakkundig geregeld Miranda , vrijdag 10 januari 2020
Goed
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
snel, netjes en oplossingsgerichtmartijn, donderdag 9 januari 2020
Isolatiespecialist heeft de spouwmuurisolatie keurig uitgevoerd.
Problemen ter plekken werden snel en adequaat opgelost.
Aanrader!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
tevreden over uitvoering werkzaamhedenFee, donderdag 2 januari 2020
Alleen planning was een beetje een gedoe maar dat is uiteindelijk helemaal goed gekomen. Tevreden over het contact, advies en uitvoering werkzaamheden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
TOPEdwin De Lange, zondag 22 december 2019
Netjes gewerkt, al het vuil opgeruimd en klantvriendelijke gasten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
werken volgens afspraak en leveren goed en net werk afRien, donderdag 19 december 2019
Goede prijs. Goede communicatie. Werd netjes op de hoogte gehouden. Beleefd personeel en de gemaakte "rommel" (boorstof) werd meteen opgeruimd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel geregeldPieter, woensdag 18 december 2019
Door de Isolatiespecialist is vloerisolatie aangebracht. Binnen één dag een alleszins redelijke offerte uitgebracht en binnen een week waren de werkzaamheden naar volle tevredenheid uitgevoerd. Snel en netjes gewerkt.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
PrimaGerard, woensdag 18 december 2019
Goed advies gehad en de werkzaamheden, Aminotherm in de spouw en HR++ bodemparels in de kruipruimte, zijn netjes uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles volgens afspraak verlopenAlbert, vrijdag 13 december 2019
Goede begeleiding vanaf het begin tot het eind.
Men houdt zich aan de afspraak, vriendelijke medewerkers en het ontzorgen daar waar het gaat om de subsidieaanvraag.
Zeker aanrader!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goede, vriendelijke en deskundige service van uw personeelFrans Greiner, donderdag 12 december 2019
Uw personeel aangesproken bij werkzaamheden bij de de buren. Na overleg met kantoor in Moerkapelle konden bij ons de werkzaamheden direct worden uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Klantvriendelijk en netjes gewerktFrans, donderdag 5 december 2019
Kwamen op tijd, werkten netjes en alles werd schoon achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed Els Verkooij-Bar, woensdag 4 december 2019
Duidelijke uitleg, vriendelijke werknemers
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Alles ging precies zoals er was afgesproken.Rob, woensdag 4 december 2019
Twee correcte vriendelijke mannen die op de afgesproken tijd kwamen.
Netjes en vlot aan de slag gingen en de boel schoon achterlieten.
Nu alleen nog maar afwachten of het effect van de parels ook aan onze verwachtingen voldoet.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Keurig personeel, op de afgesproken tijd aanwezigC., woensdag 4 december 2019
De wagen was op tijd aanwezig, na even gekeken te hebben wat de beste parkeerplaats was, zijn ze gelijk aan het werk gegaan.
Na afloop is er ook nog geveegd.
Nette jongens wilde de koffie buiten, ze wilde doorgaan.
Goede afwerking.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prettig en deskundig advies voor een goede prijsHans-Peter, woensdag 4 december 2019
Het eerst contact was prettig, eerlijk en deskundig. Mij trok de no-nonsense benadering aan. Op basis daarvan heb ik de Isolatiespecialist gekozen. Een leuke bijkomstigheid was dat hun prijs ook goed was.
Nadat ik de bestelling had geplaatst heb ik een verandering aangebracht, dit is zeer correct uitgevoerd.
De uiteindelijke isolatie was binnen no-time geregeld.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
uitmuntendMenno, maandag 25 november 2019
Het hele proces is uitstekend verlopen. Een snelle afspraak om te inventariseren. Goed advies gekregen. Snelle afspraak om de installatie te doen en een snelle en goede installatie.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
ProfessioneelPeter, maandag 25 november 2019
Snel en professioneel uitvoeren van gevelisolatie. Vriendelijke prettige werklui.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima ,simone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Keurig advies,
Bedrijf belde netjes op, zij konden eerder komen en men vroeg of dat ook gelegen kwam.
Zij kwamen netjes op tijd lieten alles netjes achter en belde naderhand ook op of alles naar wens was.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
NetjesSimone bottinga, dinsdag 19 november 2019
Ik heb geen vergelijking , maar dit bedrijf werd aangeraden door een vriendin en daarom ook voor jullie gegaan.
Netjes op tijd ,netjes achter gelaten .was snel gebeurt allemaal.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Nu afwachten of het effect heeftruud, woensdag 6 november 2019
Een hardwerkend, efficiënt team dat voor de afgesproken tijd al aanwezig was. De werkzaamheden verliepen "gestroomlijnd" zonder overlast en de werklocatie is schoon en netjes opgeruimd achtergelaten. (enige minpuntje was dat de communicatie door taalproblemen wat moeizaam verliep maar daar wil ik niet te zwaar aan tillen) Behalve het aanbrengen van het isolatiemateriaal geldt bij de beoordeling natuurlijk ook of dit het gewenste effect heeft op het energieverbruik. Gevoelsmatig merken we (nog) geen verschil in temperatuur van de vloer voor en na aanbrengen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Werkzaamheden prima uitgevoerdJ.C. Olsthoorn, dinsdag 5 november 2019
Twee medewerkers van het bedrijf stelde zich keurig voor en gingen meteen aan het werk. Zij werkten zeer efficiënt en waren zeer goed op elkaar ingespeeld. De voor- en achterzijde van mijn woning hebben zij geïsoleerd en 3 ventilatieroosters aangebracht. Alle rommel die zij maakten werd keurig opgeruimd en zij waren met 2 en half uur kant en klaar. Afrekening was netjes volgens afspraak en een dag later had ik de rekening in mijn mail. Ook het nabellen of alles naar behoren was gedaan stelde ik zeer op prijs.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldig!Mary, donderdag 31 oktober 2019
Heel schoon gewerkt. Binnen een paar uur was de vloer geisoleerd.
We zijn heel tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed en vakkundigJan, donderdag 31 oktober 2019
De vloerisolatie is goed en vakkundig aangebracht. Nauwelijks last gehad van een vieze lucht in huis..
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Dit hadden we jaren eerder moeten doen!E. v.d. Schaaf, donderdag 24 oktober 2019
Vloer isolatie dmv purschuim bij ons en de buren. Wij ervaren na een paar dagen al het verschil in de woonkamer, het voelt minder kil-koud.
Erg benieuwd hoe de winter zal zijn.
En naar onze gas rekening natuurlijk.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles netjes en snel aangebracht Johan Zwaan, donderdag 24 oktober 2019
Keurig op de afgesproken tijd aanwezig. Alles binnen de tijd afgekregen. Ook toen het klaar was weer alles opgeruimd en schoon achtergelaten, alsof er niets gebeurd was.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Correct en probleemloosTom, donderdag 24 oktober 2019
Goede communicatie, op tijd, vriendelijk, keurig alles opgeruimd.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goed netjes en op tijdpiet barnhoorn, woensdag 23 oktober 2019
Men kwam op de afgesproken tijd.
Op de vragen werd duidelijk antwoord gegeven.
Er werd netjes gewerkt en alles netjes opgeruimd.
Kortom zeer tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Prima en vreselijk snel. Zelfs nog tijd voor koffie/thee.Nico, dinsdag 22 oktober 2019
Gearriveerd op de afgesproken tijd. Alles schoon achtergelaten.
Wat moeten we nog meer zeggen!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Keurig en snel werk geleverdPatrick, maandag 21 oktober 2019
Met de opname is de situatie goed en snel opgenomen. Het aanbrengen van de isolatie verliep zeer vlot en de werklui hebben keurig vakwerk geleverd.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
prima gedaanKees , zondag 20 oktober 2019
Serieus alle hoeken gevuld. Zou er een doorgang per ongeluk dicht zijn gegaan dan weet ik dat het later door de isolatiespecialist wordt hersteld.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
ProfessioneelLoes, zaterdag 19 oktober 2019
Voor het isoleren van de kruipruimte van mijn woning was ik al geruime tijd op zoek naar een betrouwbaar bedrijf. Bij de Isolatiespecialist kreeg ik goede informatie, goed te begrijpen advies, snel offerte traject en binnen een week was de klus naar wens uitgevoerd. Bovendien heb ik ervaren dat dit bedrijf beschikt over betrouwbare en professionele medewerkers. In alle opzichten ben ik zeer tevreden.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
UitstekendRonald, donderdag 17 oktober 2019
Aardige en spontane medewerkers, werken netjes. Geheel tevreden!
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Zeer positieve ervaring.Ronald, woensdag 16 oktober 2019
Na een offerte opgevraagd te hebben goed advies gekregen en een datum kunnen bespreken dat het ons goed uitkwam. De gemaakte afspraken werden keurig nagekomen, en facturen (zowel spauwmuur als vloerisolatie) waren geheel conform afspraak.
Werknemers werkten érg netjes, complimenten voor dit bedrijf.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top.. ik kan het iedereen aanradenAngela, woensdag 16 oktober 2019
Snelle reactie op de aanvraag, vriendelijke adviseur in huis gehad en meteen al een prijsopgave. !
De afspraak kon ondanks dat wij maar 1 dag in de week konden snel ingepland worden.
Vriendelijke Poolse jongens die de vloeisolatie kwamen aanbrengen.
Dachten heel goed mee om zo min mogelijk vuil te maken en hebben zelfs een gat ond3r de fundering door gegraven zodat de slangen niet door het huis hoefden.
Werkzaamheden zijn snel gedaan en we merkten direct verschil!
Wij zijn heeel blij!!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
conform de verwachtingKees, dinsdag 15 oktober 2019
Hopelijk geen koude voeten meer. Het werk werd netjes uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
De werkzaamheden verliepen netjes en goed,ik was erg tevreden.Peter Pico, maandag 14 oktober 2019
Het contact met de vertegenwoordiger was accuraat en duidelijk. Een goede voorlichting en advies zijn gegeven en een het was een prettig onderhoud.
De gemaakte afspraken zijn correct uitgevoerd.
Zeker aan te bevelen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Professionele en correcte werkwijzeBert, donderdag 10 oktober 2019
Zowel de spouwmuur als vloerisolatie zijn netjes en vakkundig aangebracht. Door de monteurs netjes toelichting gegeven van hoe en wat. Ook bij de gereed werkzaamheden alles nog even doorgesproken. Zeer tevreden over de volledige aanpak
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Flexibel, snel, degelijkJasper, woensdag 9 oktober 2019
Het moest bij ons allemaal snel vanwege de afwerking van een van de muren. De dames en heren hebben snel gehandeld en duidelijk gecommuniceerd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel netjes en goed gewerkt. Vriendelijk en behulpzaamL Verhoeks, woensdag 9 oktober 2019
Zie boven
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top!Mark, woensdag 9 oktober 2019
Het maken van een afspraak ging soepel, het "inmeten" liep gesmeerd, (bijzondere aardige vent overigens) en de uitvoering van de werkzaamheden was een voorbeeld voor de concurrentie.
Kortom: ronduit tevreden klant!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed advies en uitvoeringClarence, woensdag 9 oktober 2019
Binnen 3 weken kon het product al aangebracht, een meedenkende adviseur. De uitvoering is ook zeer goed verlopen duidelijke antwoorden op vragen. En alles werd zeer netjes achter gelaten.
Super bedankt!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Top geregeld Arie , woensdag 9 oktober 2019
Tijdens werkzaamheden ook een steekproef door inspecteur.
Niet op aan te merken. Alles netjes opgeruimd, vrolijke gasten
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
GeweldigKaren, woensdag 9 oktober 2019
Door alle betrokkenen, vertegenwoordiger, planning en de isolatieteams, vriendelijk en professioneel te woord gestaan. Uitgebreid en volledig geïnformeerd over de werkwijze van het werk en de effecten van de uitgevoerde werkzaamheden. Zeer korte tijd tussen aanvraag en handelen.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima gedaan, aan de afspraken gehouden, vriendelijk.Bas, dinsdag 8 oktober 2019
Wij hebben 20 cm vloerisolatie in de vorm van icynene laten aanbrengen. Alles ging volgens afspraak en verliep prima. We hebben er helemaal geen last van gehad, ook niet qua geuroverlast.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Prima gedaan, keurige monteurs, op tijd en met verdtand van zakenWim, maandag 7 oktober 2019
Ik ben zeer tevreden over dit bedrijf. Keurig volgens afspraak, nette mensen.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Nu nog mijn Pools verbeterenMario, maandag 7 oktober 2019
keurig op tijd, werk netjes afgeleverd, Alleen mijn Pools en hun Nederlands was in beide gevallen niet zo denderend.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Serieuze en professionele partijMartijn, maandag 30 september 2019
De Isolatiespecialist heeft zijn zaakjes goed voor elkaar. Deskundige medewerkers met genoeg ervaring, vlot en net werk, prima communicatie.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed Rahimzadeh , zaterdag 28 september 2019
Alles Goed gegaan
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Twee mannen die hun werk doen en weten wat ze moeten doenJOOP. Versluis, woensdag 25 september 2019
Zie boven
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super bedrijf, werken netjes en hebben prima werk geleverd Anne , dinsdag 24 september 2019
Zowel offerte als uitvoering ging uitmuntend. Nette medewerkers die verstand hadden van waar ze bezig waren. Wij hebben zowel de muren als de vloer laten isoleren en hebben al gelijk resultaat
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snelle service en een klantvriendelijke houdingYoni, dinsdag 24 september 2019
Snelle service en een eerlijk advies. Opvolging van verzoek, gesprek tot uitvoeren van maatregel erg vlot. Bedrijf met vriendelijke medewerkers; of je nu iemand aan de telefoon had of aan de deur!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer tevreden over de uitvoering.Peter, maandag 23 september 2019
Beleefde mannen, netjes gewerkt.
Goed en fijn overleg gehad.
Prima werk geleverd.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Keurig en snel gewerktGerda, donderdag 19 september 2019
De medewerkers van Isolatiespecialist waren klantvriendelijk. De aanvraag voor de gevelisolatie werd netjes afgehandeld. De klus zelf was snel klaar. Er werd na afloop netjes opgeruimd en de omgeving schoon gespoten.
Een goede ervaring!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Op alle vlakken prima service en uitvoering.Theo van Zijll, donderdag 19 september 2019
Zowel het advies, planning, uitvoering en nazorg waren uitstekend. Blij dat ik de Isolatiespecialist heb gekozen voor het isoleren van de spouwmuren en de vloer!
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
GoedVink, woensdag 18 september 2019
Keurig werk
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Isolatiespecialist isoleert...... zoals een ander alleen maar beweertRonald, woensdag 18 september 2019
Van A tot Z aan de hand bij isolatiekeuzes meegenomen en van duidelijke informatie voorzien. Huisbezoek voor situatie-inspectie deskundig uitgevoerd door zeer vriendelijke medewerker. Offerte benaderbaar via klantenportaal. Zeer overzichtelijk vormgegeven. Prijs / kwaliteit zeer concurrerend, bleek de beste uit vijf! Uitvoering snel, effectief en netjes achtergelaten. Personeel opnieuw zeer aardig. Ter plaatse betaling pinnen, perfect. Binnen 24 uur volgt definitieve factuur digitaal. Kort daarna wordt je telefonisch bevraagd naar je bevindingen en feedback. Waarlijk gelijk een isolatie-specialist betaamt.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Snelle levering, netjes gewerktWouter, dinsdag 17 september 2019
Isolatiespecialist had kennelijk een annulering, want de dag na de opdrachtverstrekking konden ze de door ons bestelde isolatieparels al storten. Dit ging allemaal erg vlot, binnen twee uur was ongeveer 90m2 gestort en de omgeving bleef - tot mijn verrassing - zeer schoon. Of de isolatie zo goed werkt als we hopen, moeten we afwachten, maar de levering was in ieder geval uitstekend.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
betrouwbaar bedrijf Bert, dinsdag 17 september 2019
nette monteurs laten de boel netjes achter.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Inderaad een specialist op het gebied van isolatie.Marcel , donderdag 12 september 2019
Goed advies, na inwendig onderzoek aan spouw. Direct een gespecificeerde offerte. Aanbrengen van de isolatie door ervaren team, wat goed op elkaar is ingespeeld. Komt tot uiting in snelheid en kwaliteit van werken.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Makkelijk, goede prijsJan Deeg, donderdag 12 september 2019
Alles gefixt zonder omkijken.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima werk geleverd! Rob, dinsdag 10 september 2019
Vanaf de offerte tot en met de uitvoering is alles soepel en volgens afspraak verlopen. Het contact met het “kantoor” (e-mail, telefoon) verliep steeds prettig en professioneel. We hebben een aantal offertes opgevraagd; Isolatiespecialist was het scherpst geprijsd. De mannen die onze spouwmuren hebben geïsoleerd, waren prima op tijd, hebben hard gewerkt, zijn vriendelijk en beleefd en hebben alles zo netjes mogelijk achtergelaten. Kortom, tot op heden zijn we tevreden. De winter moet gaan uitwijzen of we er warmpjes bijzitten.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Adequate advisering en planning; prettig uitgevoerdAndré, dinsdag 10 september 2019
Adequate advisering en planning; prettig uitgevoerd
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Afspraken nakomen en keurig opleveren.Imro, zaterdag 7 september 2019
Twee medewerkers van de Isolatiespecialist hebben de isolatie van onze spouwmuren goed uitgevoerd. De gemaakte afspraken zijn nagekomen en het werk is keurig opgeleverd. Beslispunten (zoals de ventilatieroosters) werden voorgelegd en besproken, zodat wij de juiste beslissing konden nemen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Heel schoon en netjes gewerktWalter, donderdag 5 september 2019
Ze waren stipt op tijd 7:00 uur in de morgen. Ik had mijn buren al op de hoogte gesteld. Ze konden voor de deur op de stoep de auto kwijt.
Wel even schrikken van de vrachtauto en de herrie die ontstond.
Ze stelde zich netjes voor (volgens mij kwamen ze uit oost Europa) en spraken goed Nederlands. Ik heb ze koffie aangeboden en ze gingen gelijk aan de gang.
Een ging er helemaal in wit werkpak de kruipruimte in. De ander deed zijn werk bovengronds
Het kruipluik werd afgedekt met een stuk plastic en er werd een grote slang met afzuiginstallatie geplaatst. Ik heb werkelijk niets geroken.
Ze waren vrij vlot klaar. Ze hebben zelfs het luik van de kruipruimte aan de binnenzijde gespoten met foam.
Ik heb totaal geen rotzooi of afval gezien. Mijn complimenten over het werk
Nu maar hopen dat het van de winter lekker warm blijft.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Perfekt Rob, donderdag 5 september 2019
Prima. De beide mannen gingen meteen aan de slag en werkten goed door en ruimden alles netjes op voordat zij weggingen.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Snel GeisoleerdPR Colle, zaterdag 31 augustus 2019
Snel uitgevoerd en netjes achtergelaten
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Ongewoon vlot en goed.Jaap, zaterdag 31 augustus 2019
Voor zover ik het kan beoordelen is er netjes en vlot gewerkt.
In zeer korte tijd is de muurisolatie aangebracht.
Alles is netje afgewerkt en opgeruimd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
S, donderdag 25 juli 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Ik vond de informatie mbt de gevraagde parkeerruimte onvolledigBerry, donderdag 25 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Bij mij alles netjes verlopen. Ga zo door zou ik zeggenTim, donderdag 25 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
? prima dit op jullie site te zetten maar alleen naam en woonplaats geen email vermelden uiteraard Leo, woensdag 24 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Dick, woensdag 24 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Uw personeel mag grote waardring voor hun werk ook tegen over klanten zeer corectjoop, zondag 21 juli 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
ga zo verderBram, woensdag 17 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Net bedrijf
De combinatie waarin werd gereden zag er verzorgd uit.
De monteurs zagen er netjes uit.
Er werd netjes gewerkt.Ronald, dinsdag 16 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
NeeNico, zaterdag 13 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
piet, woensdag 10 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Hans, woensdag 10 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Aangezien we u het vertrouwen in u bedrijf geven zou het prettig zijn als er na de werkzaamheden een factuur gestuurd wordt welke je binnen een week OID zou kunnen betalen. Ook wij zijn te vertrouwen. Het pinnen aan de deur voelt een beetje ongemakkelijk.Just, dinsdag 9 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Monteurs werken netjes en goed en zijn vriendelijk.
Zij geven goede voorlichting en tips.P.W.J., dinsdag 9 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Misschien een sms sturen als ze er aankomen.Peter, maandag 8 juli 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
neepiet, maandag 8 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Niet van toepassingJoost, zondag 7 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
erg net en duidelijk bedrijf!philip, woensdag 3 juli 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Net, goed contact, ook goed bereikbaar als er vragen zijn.Philip, donderdag 27 juni 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Jaap, woensdag 26 juni 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Jan, woensdag 26 juni 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Goede communicatie, vriendelijke, goede monteursMRjo, woensdag 26 juni 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Prima bedrijf, werkt conform de gemaakte afsprakenTeun, woensdag 26 juni 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
neeRon, woensdag 26 juni 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Ik ben heel tevreden over de snelle service en de werkzaamheden. Top! Als ik dan een klein verbeterpuntje zou moeten bedenken zou dat het na afloop weghalen van de isolatieparels rondom de luiken zijn. Ik denk dat ik die nog een jaar tegenkom ;)Annet, woensdag 26 juni 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Misschien iets meer aandacht voor het voorkomen van vuil als slangen etc. van voor naar achter door het huis moetenArno, zondag 23 juni 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Vlot en netjes uitgevoerd door Osan en Memhed
Prima vakluiFrans, woensdag 19 juni 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
WhatsApp aanbieden als contactmogelijkheid via de website voor vragen en advies.Jesper, dinsdag 18 juni 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Linda, zaterdag 15 juni 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Richard, donderdag 13 juni 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
geenCor, donderdag 13 juni 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Eigenlijk niet :)
Bij ons zijn ze wel 1 gat vergeten te dichten maar ook dat is razendsnel ingepland en dus opgelost. Marcel, donderdag 13 juni 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
NvtRob, dinsdag 11 juni 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Alles van offerte tot uitvoering is professioneel uitgevoerd. De monteurs werken erg netjes, het geeft best wat troep, maar de monteurs hebben de gevel en het terras geveegd en zo goed mogelijk ook met water. Ik ben erg tevreden!anoniem, zondag 9 juni 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
7,0 / 10
Prima service geleverd naar mijn idee. Opvallend vond ik wel het (compleet) andere advies dan van een ander bedrijf , maar helaas weet je als leek nooit wie er gelijk heeft. Omdat ik mee mocht kijken in de spouwmuur'endoscoop' ga ik er vanuit dat ik een goed advies heb gehad.
Prijs lag beduidend lager dan elders (ander isolatiemateriaal, maar met vergelijkbare prijs).
Ondanks het antwoord van de Isolatiespecialist was ik bang dat het isolatiemateriaal (suprafill) gauw 'uit zou zakken' in de spouw omdat het zulke zachte, losse vlokken zijn, maar na het boren van mijn afzuigkapgat ben ik gerustgesteld omdat ik toen met eigen ogen zag dat het goedje vrij dicht in de spouw is opgespoten, waardoor er voor inzakken weinig ruimte is denk ik. anoniem, woensdag 5 juni 2019
voldoende, een redelijke ervaring
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Prima M., maandag 3 juni 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
L., donderdag 30 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Ga zo doorBert, dinsdag 28 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Dag of enkele dagen voor uitvoering werkzaamheden even een reminder sturen of een belletje doen.Jeroen, dinsdag 28 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Er is pas 1dag van te voren contact met mij opgenomenanoniem, maandag 27 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Frits, vrijdag 24 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
NeenJan, donderdag 23 mei 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
isolatiespecialist, doet prima zijn/haar werk. Afspraken worden nagekomen, en het personeel is uiterst vriendelijk en doen hun werk naar behoren, zelfs het stoffer en blik wordt niet geschuwd.ron, donderdag 23 mei 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Anneke, donderdag 23 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Ga landelijk ;-).Marco, donderdag 23 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Keurig de afspraken nagekomen en flexibele opstellingMike, woensdag 22 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
NeeAnneke, woensdag 22 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Controleer vooraf goed of de grote wagens wel bij het werk kunnen komen.Jos, dinsdag 21 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Zet wel een vraagteken bij het voorwerk (Graafwerk). Vrij kostbaar en zonder nota.G.N.F.M., donderdag 16 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Word netjes gewerkt en vragen beantwoord . Afspraak was zeer snel en op tijd. Petra, woensdag 15 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Prima service met ervaren mensen. Ga zo door!joop, woensdag 15 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
snel gereageerd op aanvraag; snel huisbezoek, snelle afwerking na aanvaarding offerte.Jos, dinsdag 14 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Vooral zo houden??Corrie, dinsdag 14 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
zo doorgaan.hans, dinsdag 14 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Vakkundig met professionele uitstralingJo, dinsdag 14 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
geenJacques, dinsdag 14 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
De klant voorlichten over subsidie regelingenGerrit, zaterdag 11 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
-Ruben, vrijdag 10 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
De toezegging dat de afdeling Planning zelf contact zou opnemen ook gestand doen. Ik heb na een flinke tijd wachten zelf weer gebeld.I.F., vrijdag 10 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
GeenH, vrijdag 10 mei 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Iets sneller iets van de planning laten horen, nu moest ik er zelf achteraan mailen. Natalie, vrijdag 10 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Luc, vrijdag 10 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
anoniem, donderdag 9 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Goed werk, goede prijs, duidelijk in de afspraken en communicatie. Vriendelijke mensen.Lenus, donderdag 9 mei 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Martin, donderdag 9 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Kan pas een oordeel geven m.b.t. aanraden als het winter is geweest om te kijken of de isolatie helpt.Peter, donderdag 9 mei 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Prima, komt afspraken na.
Werkt netjes en ruimt op indien noodzakelijkJohn, maandag 6 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Iets duidelijker in communicatie wat betreft de uitvoerende diensten. Niels, maandag 6 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Kees, maandag 6 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Isoleren is naar tevredenheid gebeurt G.J., maandag 6 mei 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Prima. Netjes gewerkt.Robin, zaterdag 27 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Margareth, vrijdag 26 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
De mannen werken netjes en ze zijn vriendelijk en wat is het zwaar werk voor ze!!!Agnes, donderdag 25 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
netjes en snel gewerkt door zowel uw vertegenwoordigster en de mannen die de isolatie aanbrachtenklaas, donderdag 25 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Nee, alles kloptJohan, donderdag 25 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
ik vind het lastig om te beoordelen of de isolatie goed is uitgevoerd want dan zou ik een nameting moeten doen.
Maar het contact met het bedrijf was goed.Martine, woensdag 24 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Goed bedrijf. Goed advies en prettig personeel.
Goede prijs kwaliteitverhouding.N., woensdag 24 april 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Zeer deskundigPatricia, woensdag 24 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
J.H., dinsdag 23 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Karin, vrijdag 19 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
helder, duidelijk, goede service en uitvoeringRavindra, vrijdag 19 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Helder, duidelijk, goede service en uitvoeringRavindra, vrijdag 19 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Planning is wel fout gegaan. De 1e keer (in dec of jan) was het wel ingepland maar niet doorgegeven aan het uitvoerend bedrijf.Roger, vrijdag 19 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Goed contact, meedenken. Goede serviceSteve, woensdag 17 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
geen tips, ga zo door!P.J.v.d., dinsdag 16 april 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Alle gemaakte afspraken zijn nagekomen, werkzaamheden zijn netjes gedaan. Zeer tevredenRob, dinsdag 16 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Mick, dinsdag 16 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
7,0 / 10
Als al van tevoren bekend is dat een vorige klus uitloopt (en de volgende klant niet op tijd gehaald wordt), laat dit dan weten ipv dat de klant hier actief naar moet informeren.Casper, dinsdag 16 april 2019
voldoende, een redelijke ervaring
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
BA, dinsdag 16 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Frans, maandag 15 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Bas, maandag 15 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Miscommunicatie bij de planning beter afstemmen om misverstanden te voorkomen. Bespaart ergenis bij de klant!!
Boudewijn, zaterdag 13 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Goede communicatie, snelle levering en vakkundige monteurs.Rohan, zaterdag 13 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Voorafgaand aan de spouwmuurisolatie zou de buitenmuur met een hogedrukspuit gereinigd worden. Dat moest gebeuren vóór de muurisolatie. Eerst zou dat zaterdag op de middag gebeuren, toen werd het zaterdag begin van de avond, toen werd het maandag middag 13.00 uur, toen 15.00 uur. Uiteindelijk is het die maandag avond gebeurd. (de hogedrukspuit bleek kapot te zijn).
De auto van de buren staat altijd op de (gezamenlijke) oprit. Ik heb diverse keren moeten contacten met de buren ("Ja, ze komen weer niet, het wordt weer wat later, zou je de auto nog wat langer elders willen parkeren?"). Heel vervelend allemaal. Jan, vrijdag 12 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Wellicht kunnen jullie een (technische) oplossing bedenken om te voorkomen dat de isolatie bolletjes, die bij het aanbrengen uit de muur komen, op de grond vallen en worden opgevangen. Omdat het zo licht spul is verspreidt de wind het snel door de tuin/straat. Dit is ongewenst plastic/kunststof in de natuur.Bastiaan, vrijdag 12 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Netjes gewerkt, alle tijd genomen om het goed te doen. De tuin ook weer netjes achtergelaten na de werkzaamheden.Peter, zaterdag 6 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Geenanoniem, donderdag 4 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
TopSteven, donderdag 4 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Zij doen wat ze beloven, exact in afgesproken tijd en in een goede prijs kwaliteit verhouding.Leo, woensdag 3 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
De werkzaamheden snel uitgevoerdArie, woensdag 3 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
??Bernd, woensdag 3 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
BetrouwbaarWim, dinsdag 2 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Geen,gewoon goefsidney, maandag 1 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
NeeP verweij, maandag 1 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Ga zo doorJacintha, maandag 1 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Zeer klantvriendelijk Dienne, maandag 1 april 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
7,0 / 10
anoniem, maandag 1 april 2019
voldoende, een redelijke ervaring
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Kees, zondag 31 maart 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Jeroen, zondag 31 maart 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
De installateurs waren niet zo heel goed verstaanbaar.Harm Jan, zaterdag 30 maart 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
4,0 / 10
Als ze 10 jaar garantie bieden dan ook werkelijk reageren als er een probleem is nadat de isolatie is aangebrachtMartin, donderdag 28 maart 2019
slechter dan verwacht
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Gewoon netjesGuido, woensdag 27 maart 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
7,0 / 10
Klantencontact kan beter. Niet door het huis lopen, maar buitenom. Oude mevrouw schrok ervan. Verder netjes gewerkt en snel.A, woensdag 27 maart 2019
voldoende, een redelijke ervaring
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Betrouwbaar bedrijf, werkt keurig netjes en alles zie er verzorgd uit.Rienk, woensdag 27 maart 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
De e-mailberichten zijn steeds gericht aan de heer en dit moet mevrouw zijn.Ineke, dinsdag 26 maart 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Deskundig bedrijf waar mensen werken die het naar hun zin hebben, dat merk je aan alles.Marion, dinsdag 26 maart 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Goede contacten en kortte wachttijd
Nette mensen en keurig alles opgeruimdPiet, dinsdag 26 maart 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
NeeMarja, dinsdag 26 maart 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
NeeMarja, dinsdag 26 maart 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Het teamwork van de mensen die bij ons waren liep gesmeerd, er werd netjes op de kruizen van het voegwerk geboord dus geen beschadigde stenen. De boorgaten zijn netjes afgewerkt met voldoende mortelspecie. Na afloop werd het werk veegschoon opgeleverd. NetjesP, dinsdag 26 maart 2019
Ik zou het niet weten zeer tevreden 100% hoger kan niet hè. J, dinsdag 26 maart 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
goed overleg met klant en werkt netjesRob, dinsdag 26 maart 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
geenJaap, donderdag 28 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
De Monteurs die spouw isoleerden wisten niet waar het rooster geplaatst moest worden. Dit was ook moeilijk te bepalen omdat inmiddels de kruipruimte vol lag met parels van eerder isolatiewerk door isolatiespecialist. Wellicht is het handig als de roosterpositie duidelijker aangegeven wordt door de adviseur of als foto's van het relevante deel van het leidingwerk in de kruipruimte toegevoegd worden aan het dossier.anoniem, dinsdag 26 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
1e bezoek had iets doortastender gemogen, niet voldoende onderzocht en daardoor opgemerkt dat toegang tot kruipruimte te klein was.Ed, dinsdag 26 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
7,0 / 10
Prima bedrijf. Echter na advies van andere partijen niet gekozen voor naisolatie van de spouwmuur en enkel bodemisolatie laten uitvoeren. De meningen over naisoleren van de muur liepen nogal uiteen. I, maandag 25 februari 2019
voldoende, een redelijke ervaring
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Top.Henk, maandag 25 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Ik zou het zeker aanraden bij vrienden. Goed bedrijf en betaalbaar.Kevin, maandag 25 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Gerry, maandag 25 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
ja beter letten op de cementkleur dus of voor kleurverschil waarschuwen vooraf.Johan, zondag 24 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Het werk is in 2 delen uitgevoerd eerst de muren en later de vloer. De eerste keer bij de muren was de machine verstop en kwamen de mannen wat later. Dit vernam ik na zelf gebeld te hebben. Het was op zaterdag wellicht dat op werkdagen deze communicatie beter is. Maar dat had ik prettig gevonden als ik daar over was ingelicht. Dan wachten. Bas, donderdag 21 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
GeenGerard, donderdag 21 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
De adviseur had een duidelijk verhaal en de prijs was goed.
Al de volgende week kon er nageiosoleerd worden. De monteurs hebben alles netjes opgeruimd en de gaten keurig dichtgemaakt met de juiste kleur specie; Je moet zoeken om de gaten terug te vinden.m, woensdag 20 februari 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
geenTon, woensdag 20 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Zet de voorwaarde betaling ter plaatse per pin op de offerte.Joke, woensdag 20 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Goed en netjes geregeld volgens afspraak.Hans, woensdag 20 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Ga zo door, niets op aan te merken!Niels, woensdag 20 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Wij zouden zeggen , zo blijven werken en omgaan met klanten als jullie nu doen. Geweldig !!
Leen, dinsdag 19 februari 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Marcel, dinsdag 19 februari 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
7,0 / 10
anoniem, dinsdag 19 februari 2019
voldoende, een redelijke ervaring
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Prima werk geleverd voor een goede prijs. Behulpzame monteurs, die zelfs een dakpan hebben vervangen toen zij op het dak een gebrek constateerden. Steffen, maandag 18 februari 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Geen verbeter punten nodig bij dit bedrijf.CJ, maandag 18 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Jan, maandag 18 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Goed advies, netjes geholpen, en de isolatie is ook keurig gedaan. Kitty, maandag 18 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Goed advies, scherpe prijs, netjes gewerkt, alles schoon achtergelaten. Wel erg snel klaar, maar wellicht flink doorgewerkt ivm het slechte weer.Eveline, maandag 18 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Niels, maandag 18 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Betaling via pin wat ongelukkig. Zou liever de rekening via bankgiro willen. Dus rekening ontvangen en dan geld overmaken. Stef, donderdag 7 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Komt afspraken na, duidelijke communicatie, inhoudelijk goed advies, nette werkwijze: kortom, het is prettig om met isolatiespecialist.nl samen te werkenJaap, woensdag 6 februari 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
NeeH,J,, zaterdag 2 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Geen.Jelly, vrijdag 1 februari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
PrimaP.W.J., donderdag 31 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Nee,tot nu toe geheel tevreden. Denny, donderdag 31 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
anoniem, donderdag 31 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Geen Wilma, donderdag 31 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Zeer goed advies en perfecte uitvoering en ook zeer netjes.Kees, donderdag 31 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Harm, donderdag 31 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Een paar dagen voor de dag van de werkzaamheden een reminder mail sturen.Tussen datum opdracht (17-11)en
uitvoering(17-01) lag een periode van ca.2 maanden.
Op 17 januari waren wij danook benieuwd of de Isolatiespecialist wel kwam opdagen.Jan, donderdag 31 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Misschien meer informatie geven over te verwachten besparing. Nicole, donderdag 31 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
piet, vrijdag 25 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Ria, donderdag 24 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Prima!Daan, dinsdag 22 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Zou ik zo niet wetenRene, dinsdag 22 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Kleine camera om ander de vloer te filmen zodat klant kan zien hoe hetr is gedaan.
Ik heb er vertrouwen in dat het goed ging maar zo'n filmpje zou de klant echt overtuigenb van de professionaliteit van jullie bedrijfmike, dinsdag 22 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
even contact opnemen met J. Slob ( mijn broer) parallelweg-zuid 85 . Hij heeft al 2 mensen als klant aangegeven en geen cadeaubon(nen) ontvangen.Theo, maandag 21 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
W, maandag 21 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
R, maandag 21 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Ga zo door. jullie zijn goed bezig.Ingrid, donderdag 17 januari 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Prettige persoonlijke benaderingT., woensdag 16 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Buiten het kunnen zien van de offerte via de site nog een extra mail met een pdf van de offerteFrans, woensdag 16 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Nogmaals zeer netjes en keurige monteurs Theo, woensdag 16 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
De monteurs zouden nog iets schoner kunnen werken door een groter, of de gehele oppervlakte van de hal toebedenken met plastic om eventuele kleine vervuilingen helemaal tegen te gaanJan, woensdag 16 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Geen verbeterpuntenRaymond, woensdag 16 januari 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Gewoon goed bedrijf.
Werken netjes, komen afspraken na, ruimen na ,t werk de rommel op.
Prima zo, ga zo door!Nico, maandag 14 januari 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Het is altijd makkelijk om via de mail te communiceren dat zit bij jullie goed in elkaar. Misschien even twee dagen van te voren 1 belletje plegen om de klant te herinneren aan de afspraak. of wat ik vaak zie is een sms of app. daarin het tijdstip vermeld en de datum.timo, maandag 14 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Op de bus, een eigen water punt, zowel koud als warm water met spoelbak.
Op de aanhanger staat tijdens de werkzaamheden een motor te draaien deze zou je kunnen koppelen aan een 220 Volt voorziening. Dan ben je geheel self supporting. Bert, zondag 13 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
NvtJeroen, donderdag 10 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
GoedARJ, donderdag 10 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Iets meer inspelen in combinatie korting of als isolatiespecialist bij omliggende buren aanbellen om zo meer klanten in 1 straat bij elkaar te krijgen.
Tevens was ik geïntresseerd in vloerisolatie, maar er werd niet echt ingespeeld op m'n interesse door bijvoorbeeld een extra korting wanneer ik meer liet doen. Wel werd ik duidelijk geadviseerd in de mogelijkheden.Arnout, donderdag 10 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
mark, dinsdag 8 januari 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Goed vriendelijk en dudelojkLeo, dinsdag 8 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Helaas de eerste x netjes afbelt 2 dagen van te voren reden te koud logisch. 2e x afgebelt met een vreemde reden terwijl ze r al een uur hadden kunnen moeten zijn op de dag zelf toen ik wat gefrustreerd naar het bedrijf belde en mijn beklag deed kon het een half uur later toch beetje vreemd maar toen ze er een maal waren super!! Richard, maandag 7 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Als een afspraak niet door kan gaan is t wenselijk als dat gemeld wordt. Afspraak was tussen 8 en 10. Heb zelf om 11 uur moeten bellen voor de reden. Niet erg klant vriendelijkSaskia, maandag 7 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Prima keurig werkendRob, maandag 7 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Fijn dat verschillende typen isolatie aangeboden worden. Hierdoor kan de adviseur de verschillende mogelijkheden mooi vergelijken en goed adviseren. De monteurs waren exact op de afgesproken tijd en hebben het werk netjes en vlot gedaan.Hendrik, woensdag 2 januari 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Geen.Rix, woensdag 2 januari 2019
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
anoniem, woensdag 2 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Goede service en advies, aardige monteurs die hun werk goed uitvoeren.Berna, woensdag 2 januari 2019
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
C., woensdag 26 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
De verkoopafdeling had wat minder mogen bellen.Remco, donderdag 20 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
PrimaA, woensdag 19 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
anoniem, dinsdag 18 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Marianneke, maandag 17 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Remco, maandag 17 december 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
anoniem, maandag 17 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Uitvoering kon pas ruim 2maanden na offerte, terwijl verwachting binnen 6 weken was. Door ziekte werd nieuwe afspraak bijna 3mnd later. Toen heb ik echt overwogen af te zeggen. Uiteindelijk is er tussentijds nog ruimte gevonden. Hiervoor heb ik wel e.e.a. Op mijn werk moet regelen. Hoewel de planning correct en vriendelijk was, is uitstel met 3 mnd buiten mijn schuld, eigenlijk niet acceptabel.
Ik wens niet op uw website met naam geciteerd te worden Edwin, vrijdag 14 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Zal zo niet weten. Ga zo doorRichard, dinsdag 11 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Proberen als de klant erbij staat nederlands te praten
al is het wat gebrekkig,geeft meer vertrouwen.T, dinsdag 11 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
1,0 / 10
wees eerlijk!Niels, dinsdag 11 december 2018
zeer slecht, onaanvaardbaar
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
-Remco, maandag 10 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
goed bedrijf werken snel
henk, maandag 10 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Een klant heeft soms vragen nadat zij/hij de offerte heeft ontvangen. Helaas werd daar in mijn geval pas na enig aandringen op geantwoord. Tip: een klant scoren is prima, een klant behouden nog beter........., en dat hangt vrijwel altijd af van communiceren. Han, maandag 10 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Klantvriendelijk, vakkundig.Erwin, maandag 10 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
1,0 / 10
Zeker, belde op een zondag op met de vraag meerdere diensten advies in te krijgen en een afspraak te maken.
Werd mooi opgenomen of ik niet helemaal lekker bij de kop was om op zondag te bellen?
Advies mocht je niet mee willen gaan in de 24/7 economie geen enkel probleem!
Zorg alleen dat je een zakelijke telefoon heb die niet opgenomen word en verteld maandag bent u de eerste.
Mocht je dan toch opnemen leg dan uit dat het niet uit komt en ga niet vanuit dat ik geen fatsoen zou hebben dat het zo raar is om te bellen zijn niet de woorden om te zeggen en daarna gewoon de horn erop te gooien.
Dus zeker geen interesse meer vanuit mij kant naar jullie al mochten jullie de beste prijzen of service bieden op diensten.
Hartelijk dank.
Ps service is het nieuwe verkopen, mocht u advies willen bied ik dit graag aan voor niets zo moeilijk is de basis niet.
Vriendelijke groet,
Een klant die jullie niet meer zullen bedienen.anoniem, zondag 9 december 2018
zeer slecht, onaanvaardbaar
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Professioneel bedrijf en kundige hardwerkende medewerkers. Prima prijs/kwaliteit verhouding. P.S., zaterdag 8 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Goed; snelle reactie van verkoop; aardige hardwerkende uitvoerende mensenHenri, vrijdag 7 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Zeer fijn bedrijf met ervaring.
De monteurs hebben ongevraagd zelfs de een voeg boven een raam opgeknapt waar voegcement uit was gevallen...Mike, vrijdag 7 december 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Degene die onder de vloer moet kruipen heeft geen enkel communicatie middel. Andere collega zit in de auto buiten. Wat als er iets aan de hand is. Blijft toch een krappe ruimte onder de vloer. Alex, donderdag 6 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
geenJ, donderdag 6 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Een eerlijk advies gekregen, zonder opdringerig verkooppraatje. Daarna een prima prijsopgave ook tov de concurrentieNiels, woensdag 5 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Helemaal niets op aan te merken. Snelle opname. Goede uitleg. Perfect systeem met offerte, factuur en betaling. Goed communicatie over uitvoeringsdatum en over een optie voor eerdere uitvoering. Afstemming met monteurs verliep goed en de uitleg over wat ze uitvoerden was ook helemaal duidelijk. Werk is klaar en er is nauwlijks iets van te zien. Nu het effect afwachten.Henk, dinsdag 4 december 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Eerste keer in contact gekomen met isolatie systeem en heb het als goed ervaren, qua service en werk. F., dinsdag 4 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Netjes behandeld. Goed advies. Afspraken worden netjes nagekomen. Nette uitvoering van de werkzaamheden.Coen, dinsdag 4 december 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Top geregeld, denken goed mee met persoonlijke wensen
Wat voor mij niet meer mogelijk leek is toch geluktJurian, maandag 3 december 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Joel, woensdag 21 november 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Caspar, woensdag 21 november 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Ja hoor.
Met slecht weet de bewoners informeren dat het een idee is om na de werkzaamheden er erg te houden dat de ramen gezeemd zouden moeten worden
En tijdens voegen herstel bij bestrating, De bestrating afdekken zodat er geen voegael specie op de stenen komt
Ze waren goed op tijd.
Eten in de auto.
Leuke en nette werkmensen.
Trouwens een leuke en goed en duidelijke bedrijfs film hebben jullie. Top.
Verkoper ook top en netjes
En we zijn blij dat we eerder aan de buurt waren zodat we deze winter er van kunnen genieten.
Gr joop parel
Joop, dinsdag 20 november 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Goede communicatie, Correct, netjes uitgevoerde werkzaamheden.
Serieuze en gezellige personeelsleden.
Aanrader voor iedereen die wil isoleren.Edwin, zondag 18 november 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Lukas, vrijdag 16 november 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Net en eerlijk advies. Uitleggen waarom dit product en juist niet een ander product. Netjes op tijd, zoals afgesproken en rap en netjes gewerkt, zonder veel overlast voor de buurtJan, vrijdag 16 november 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
misschien is het haalbaar om een warmte scan van het huis uit te voeren van voor en na de isolatie??Theo, dinsdag 13 november 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Willem, maandag 12 november 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Isolatiespecialist weet wat er mogelijk is, en kan dit goed combineren met de wensen van de klant. De uiteindelijke mensen die de isolatie aanbrengen zijn ook vriendelijk en ogen kundig.Raymond, maandag 12 november 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
7,0 / 10
Ja, niet meer met een hoop water alles willen wegspuiten, nadat t werk is gedaan, maar met boren een afzuiger gebruiken. Scheelt een hele hoop stof. Ik dacht ook dat ze dat zouden gebruiken.
En na t isoleren of alles qua elektriciteit en afzuiging, nog werkt.Fam, vrijdag 9 november 2018
voldoende, een redelijke ervaring
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Prima bedrijf. De contacten zijn prettig verlopen ( zowel het advies gesprek, de installatie als de after-sales) en er is goed werk geleverd. Geen gedoe en ook geen rommel, prima!
Wat wij erg op prijs gesteld hebben, is dat er vooraf telefonisch toestemming gevraagd is om deze vragenlijst te mogen sturen. Daar kunnen veel bedrijven een voorbeeld aan nemen.Harry, donderdag 8 november 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
1,0 / 10
Problemen oplossen en betere communicatie.Peter, maandag 5 november 2018
zeer slecht, onaanvaardbaar
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
top!gitta, donderdag 1 november 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Even melden als jullie wat later komen. Nu zaten we een paar uur te wachten. Het was fijn geweest als jullie even gemeld hadden dat het later werd. Dan hadden wij in die tijd andere dingen kunnen doen. Aafke, woensdag 31 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
7,0 / 10
alles ging goedMaria, zondag 28 oktober 2018
voldoende, een redelijke ervaring
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Vakkundig en correct adviesanoniem, woensdag 24 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
PrimaE, dinsdag 23 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Garanties rondom presteren product, nu te vrijblijvend. Arthur, maandag 22 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Professioneel bedrijf met vriendelijk en ter zake kundig personeel. Duidelijke informatie via mail en telefoon. Ineke, maandag 22 oktober 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Het waren nette monteurs.Piet, maandag 22 oktober 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Duidelijk en houdt zich aan zijn afsprakenPeter, maandag 22 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Prima bedrijf, de medewerkers werken snel en efficiënt.
Pieter, maandag 22 oktober 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Ga zo door!Eleonore, maandag 22 oktober 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
7,0 / 10
Peter, maandag 22 oktober 2018
voldoende, een redelijke ervaring
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
wij hadden van tevoren de tip willen hebben om een emmer om de watermeter te zetten. Dan hadden we het gelijk gedaan. Jan, zondag 21 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Rob, vrijdag 19 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Afspraken goed nagekomen.
De prijs viel me alles mee.
2 monteurs zijn ca. 3.5 uur bezig geweest om complete huis na te isoleren, inclusief keukenaanbouw.
Alle gaten netjes dichtgemaakt, en ook alles schoongemaakt.
Nu nog kijken wat we gaan besparen. Ron, donderdag 18 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Het is goed gegaan. van offerte tot uitvoering. Nu even wachten om te kijken hoe effectief alles is.Andrei, donderdag 18 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
?Jan, donderdag 18 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Goed meedenken met datum bezoek
Monteurs op tijd en aardig en netjesJessie, donderdag 18 oktober 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Zeer goede uitvoering van de in de offerte afgesproken klus. En een goed contact met de leveransier,betreffende het voegwerk. Sjapo Bert, dinsdag 16 oktober 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Patrick, dinsdag 16 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Vanaf begin(eerlijk advies) tot aan het einde van de klus (aanvegen) in twee woorden , zeer goed!Frank, dinsdag 16 oktober 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Eerlijk advies en mooie offerte waar we gebruik van hebben gemaakt. Op de dag van de isolatie onder de vloer was het binnen een uur geregeld en hebben de mannen alles netjes achtergelaten. L, maandag 15 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
7,0 / 10
Goed en consequent in hun afspraken. B.C., maandag 15 oktober 2018
voldoende, een redelijke ervaring
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
Harrie, maandag 15 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
7,0 / 10
Zoals al aangegeven communicatie was lastiger ivm taal.anoniem, maandag 15 oktober 2018
voldoende, een redelijke ervaring
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Geen tips of verbeterpuntenM.G., maandag 15 oktober 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
frank, maandag 15 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Thomas, maandag 15 oktober 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Annemieke, maandag 15 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
GeenJ.G.M., maandag 15 oktober 2018
perfect, zeker aan te bevelen
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Goedgeorganiseerd en vakkundigRinus, zondag 14 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
de afspraak was alleen gewijzigd zonder dat ik iets wist van de middag naar de ochtend.
misschien een paar dagen van te voren nog even contact opnemen met de klantCarl, zondag 14 oktober 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
9,0 / 10
vooral zo doorgaanJ, donderdag 14 juni 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
8,0 / 10
Deskundig, klantvriendelijk, afspraken worden nagekomen.Gert, woensdag 13 juni 2018
goede service, goed behandeld
Welk cijfer zou u onze monteurs willen geven?
Nee
10,0 / 10
Vooral goede en snelle communicatie en service. Medewerkers hebben veel ervaring en weten waar ze het over hebben. Geven goede adviezen.JB, dinsdag 12 juni 2018