De Specialist in Verduurzaming.
U bent op zoek naar een gekwalificeerde en betrouwbare specialist die uw woning of bedrijfspand het beste kan isoleren? U heeft hem gevonden! Wij van Bevo Isolaties in het Groningse Ter Apel werken als gecertificeerd bedrijf alleen met geschoolde en ervaren vakmensen, hoogwaardige materialen en volgens strenge normen van onze certificeringen INSULA en de SKG-Ikob. Ook zijn wij aangesloten bij VENIN ( Vereniging van Erkende Na- Isolatiebedrijven in Nederland.
Topkwaliteit voor een topisolatie en voor een prijs waarvoor u het zeker niet hoeft te laten!
Bedrijfsinformatie
De Specialist in Verduurzaming.
U bent op zoek naar een gekwalificeerde en betrouwbare specialist die uw woning of bedrijfspand het beste kan isoleren? U heeft hem gevonden! Wij van Bevo Isolaties in het Groningse Ter Apel werken als gecertificeerd bedrijf alleen met geschoolde en ervaren vakmensen, hoogwaardige materialen en volgens strenge normen van onze certificeringen INSULA en de SKG-Ikob. Ook zijn wij aangesloten bij VENIN ( Vereniging van Erkende Na- Isolatiebedrijven in Nederland.
Topkwaliteit voor een topisolatie en voor een prijs waarvoor u het zeker niet hoeft te laten!
Erkenningen en certificeringen
Insula Certificatie
BRL 2131
BRL 2122
BRL 2121
BRL 2115
Geschillenregeling
Niet aangesloten
Vestigingen
MercuriuswegTer Apel
Benieuwd naar een prijsindicatie?
Vul je postcode in en ga aan de slag met een 'digitale kopie' (Smart Twin) van je huis. Hiermee krijg je een nauwkeurig beeld van de kosten, subsidies en besparingen van verbeteropties. Ook kun je geautomatiseerd offertes aanvragen.
Stiekem een kwart van huis niet geïsoleerdDavid, maandag 28 juli 2025
Controleer of BEVO overal isolatie heeft aangebracht! Bij onze spouwmuurisolatie waren ze een kwart van het huis 'vergeten?'
Ze hadden wel gaten geboord en weer opgevuld, maar isolatie ontbrak.
Nadat we dit hadden gemeld hebben ze het alsnog in orde gemaakt, maar is er nooit excuses gemaakt. Ze kwamen alleen achteraf met vage smoesjes over een struikje dat in de weg stond, terwijl het om een gevel van 12 meter lengte gaat.
De prijs en service was prima, maar controleer dus of ze het wel echt isoleren, ik ben niet de enige die dit is overkomen (zie de google-reviews).
Aanbevelen?
Nee
8,0 / 10
Uitstekende service.Koos, donderdag 24 juli 2025
Wij hebben contact gezocht op aanraden van vrienden van ons.
Na telefonisch een afspraak te hebben ingepland kwam Richard langs om ons te voorzien van informatie. Daarna heeft de planing een datum met ons afgestemd en vrij snel kwamen de uitvoerende jongens langs om het werk uit te voeren. Deze werkte netjes en waren vriendelijk.
Richard had ons aangeboden om ons te helpen met de subsidie aanvraag en dat heeft hij dan ook gedaan.
Wij hebben aan de eind van de rit dan ook niets hoeven te betalen.
Al met al een aanrader.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Zijn zeer correct geholpen.Simon, woensdag 23 juli 2025
Vriendelijk en duidelijk geholpen door Richard Massink we hopen er nu warm of koel erbij te zitten.
De jongens die het hebben uitgevoerd waren netjes beleeft en netjes achter gelaten.
Een aanrader om de isolatie door Bevo isolaties uit te laten voeren.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Geweldig vakkundig bedrijf!!!Hilbert, donderdag 5 juni 2025
Na dat ik een offerte had aangevraagd kreeg ik vlot contact.
Jordy is bij ons geweest om alles te bespreken en zou de subsidie aanvragen regelen.
De 2 mannen die de spouwmuren deden werkten keurig en correct.
Volgende dag 2 anderen om de vloerisolatie te realiseren.
Daarna afspraak met Jordy gemaakt en heeft voor ons de aanvraag geregeld voor de subsidie.
We zijn zeer maar dan ook echt ZEER tevreden over dit bedrijf en personeel. Top klasse zeer aan te bevelen.
Hilbert Gerrits Bergentheim
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles is naar wens verlopen.Mirsad , woensdag 4 juni 2025
Ik heb Bevo isolaties gebeld om een offerte te laten uitbrengen en die belde direct om een afspraak met Richard in te plannen. Na een goeie uitleg en een mooie offerte heb ik Bevo opdracht gegeven om de vloer, dak en de spouw te laten isoleren.
De uitvoerende jongens werkte netjes en hebben alles naar tevredenheid uitgevoerd.
Richard heeft mij nog geholpen om de subsidies allemaal aan te vragen en dit loopt.
Ik beveel Bevo isolaties dan ook aan.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Alles naar wens verlopen.H. Takens, dinsdag 27 mei 2025
Doordat Bevo isolaties hier veel door het dorp (Rolde) rijd heb ik ze maar eens gebeld. Ondanks ik meerder offertes had aangevraagd kwam Bevo het beste uit de bus. De adviseur Richard M heeft ons duidelijke uitleg gegeven en had aangeboden om ons te helpen met de subsidie aanvraag. Dit heeft hij gedaan en het geld is onder weg.
De twee uitvoerende jongens waren keurig en correct. Wij zijn blij dat wij voor Bevo isolaties hebben gekozen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
betrouwbaar bedrijf.wim Dillingh, dinsdag 27 mei 2025
ik heb een offerte aanvraag gedaan en daar kwam Bevo isolaties en Duurzaamheid ook uit. Adviseur Richard Massink kwam bij mij langs om advies te geven en een offerte uit te brengen en daarna afspraak gemaakt om te plaatsen en dat is vakkundig uitgevoerd door Marvin en Jarnik. de adviseur heeft mij aangeboden om te helpen met subsidie aanvraag voor zowel het glas als de spouwmuurisolatie. dit is inmiddels ook gedaan.
Met andere woorden: Een aanrader.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
uitstekendvan Zanten, donderdag 22 mei 2025
De medewerkers zijn zeer vriendelijke en doen hun opgedragen werk vlot en uitstekend. Op vragen wordt goed ingegaan en het wordt verholpen voor zover dat opdat moment kan. Niets is de medewerkers teveel. Dhr.Massink is zeer behulpzaam en komt op vragen zo spoedig mogelijk langs en helpt de zaak op te lossen.
Tevens was het voor mij een pluspunt dat de subsidieaanvraag door hem werd geregeld zodat niets werd vergeten en ik mijn geld redelijk snel op de rekening had staan.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Wij zijn zeer tevreden over de gang van zaken.Henk en Epko, woensdag 21 mei 2025
Wij hebben Richard Massink over de vloer gehad en die heeft ons een goed en duidelijk advies gegeven over het isoleren van de vloer.
Wij hebben akkoord gegeven op de offerte en kregen daarna netjes van de planning een datum waneer het werk uitgevoerd zou worden.
De jongens die hier zijn geweest waren nette en vriendelijke jongens.
Richard had ons aangeven dat hij wel zou willen helpen met de subsidie. Wij hebben hem gebeld en een dag later stond hij hier al op de stoep en heeft ons perfect geholpen met de aanvraag.
Bij deze danken wij alle betrokkenen voor de prima gang van zaken.
Wij bevelen Bevo isolaties dus zeker aan.
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
Deze mensen komen hun afspraken niet na. Onze zijgevel is vernield, dakpannen zijn gesneuveld (zonder dit te melden), er is verkeerd voegsel gebruikt en er is niet opgeruimd. De dag dat deze xxxxxxxx kwamen was ik aan het werk. Mijn vrouw was ook niet voldoende scherp, omdat ze die week in het ziekenhuis had gelegen.
De directeur is een xxxx die alles aan elkaar liegt. Ik ben boos en verdrietig tegelijk. Dit soort ondernemingen zijn de xxxxx in onze samenleving en horen mijns inziens niet te bestaan. Wees gewaarschuwd en ga NIET met dit bedrijf in zee,Gerard Haandrikman, maandag 14 april 2025
Een misselijkmakend bedrijf
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Prettig en vertrouwdSjoerd de Vor, dinsdag 11 maart 2025
Prettig bedrijf. Richard heeft vakkundig en snel een offerte gemaakt. Ik heb nog een aantal bedrijven op prijs vergeleken, maar geen van hen kon concurreren met deze prijzen. De werkers kwamen op tijd en waren continue vriendelijk, meedenkend en hardwerkend. Ik had veel oppervlakte om te vullen maar is keurig gedaan. Contact opnemen met Richard is erg gemakkelijk. Hij reageert snel, adequaat en weet waar hij het over heeft. Een aanrader dit bedrijf!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Niets dan lof over dit bedrijf en hun werknemers!!!!!Fam Bootsma-Jonkers, donderdag 6 maart 2025
Na een aantal offertes bij concurrerende bedrijven een offerte gekregen van Bevo. Deze was een stuk scherper was dan de overige bedrijven. Alle werkzaamheden zijn naar volle tevredenheid uitgevoerd door 2 toppers met een nodige bak aan ervaring in het isoleren. Erg prettig om deze mannen aan het werk te hebben Alles is supergoed afgewerkt. Een hele dikke aanrader dus.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vakkundig en duidelijke uitleg Top!Jeg.., donderdag 30 januari 2025
Duidelijk uitleg en adviezen van Richard M gehad over muur Issolatie.
Richard je bent een Topper!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Vanaf het eerst contact tot de afronding werkzaamheden TOP..Olga en Gigi, vrijdag 10 januari 2025
Na verschillende offertes te hebben gehad voor dakisolatie hebben we gekozen voor BEVO isolaties.
Het eerst telefonisch contact met het kantoor verliep erg prettig en vriendelijk, afspraak gemaakt voor een gesprek met de adviseur (Richard),
De afspraak was vrij snel en verliep heel positief, vriendelijk en meedenkend.
De uitvoering van de werkzaamheden zijn inmiddels gedaan en de beide heren hebben heel netjes, goed en professioneel de klus geklaard, TOP TEAM!!
Ook de nazorg en aandacht van de adviseur was ook erg fijn, we hebben het hele traject als heel positief en prettig ervaren,
Een heel fijn bedrijf die wij zeker zouden aanraden!!
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Gewoon een topbedrijf qua werk en afspraken Eit, donderdag 1 februari 2024
Het begon al met een keurige uitleg van de adviseur. Een goede planning en vervolgens is er geweldig werk geleverd. Zeer vakkundig/vriendelijk en correct personeel
Na uitvoer werkzaamheden heeft de adviseur ons geholpen met de subsidie aanvraag (kosteloos).
Al met al top ,ik zou iedereen aan raden om voor BEVO te kiezen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Uitmuntend en servicegericht en vriendelijk personeelWillie, vrijdag 6 oktober 2023
Vloer laten isoleren. Via offertevergelijker vrijblijvende offerte aangevraagd. Verkoper Peter is hiervoor langsgekomen en heeft direct een offerte gemaakt. Goed voorgelicht. Binnen 2 week is klus afgehandeld. Bevo was scherp met offerte. Anderen zaten er boven. Daarnaast is Bevo ook gecertificeerd. Personeel welke de klus hebben geklaard waren vriendelijk en correct. Bij isolatieklussen Bevo nemen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Van aanvraag tot en met realisering van de vloerisolatie top!Catharinus Geerds, maandag 24 juli 2023
Op aanraden van een vriend, die ook energiecoach is, heb ik telefonisch contact opgenomen met BEVO om onze vloer te laten isoleren. Het gesprek verliep heel plezierig: op korte termijn zou iemand langskomen voor een vloerinspectie en een offerte. Zo gezegd, zo gedaan. Dat bezoek aan huis verliep naar volle tevredenheid. De dag daarop hadden we via e-mail de offerte al in huis. Naar ons idee een prima prijs-kwaliteitverhouding. Daarom kreeg BEVO de opdracht voor de vloerisolatie.
Een aantal weken later - het was herfst - kwamen twee werknemers om de klus te klaren. Een van beiden kroop met spuit en alle andere toebehoren onder de vloer, maar meldde na enige tijd dat in het achterste gedeelte van de kruipruimte zo'n tien centimeter water stond en dat het daarom niet mogelijk was het werk uit te voeren. Dat was natuurlijk een tegenvaller, maar geen onvertogen woord van beide mannen. Na een kop koffie vertrokken ze 'gewoon' naar een volgende afspraak.
Toen heb ik BEVO gebeld met deze bevinding en gevraagd of ik weer contact kon opnemen, zodra volgens mij het water verdwenen was - maar dan was het waarschijnlijk al wel zomer. Prima, was het antwoord. Geen probleem.
Eind juni hebben wijzelf er met een dompelpomp voor gezorgd dat er nog maar een centimeter water in het achterste gedeelte stond. Dat bleek geen bezwaar op te leveren, toen ik dat meldde bij BEVO.
Een paar dagen later is de klus alsnog uitgevoerd tot onze volle tevredenheid door twee andere mannen. Prima kerels ook! Plezierig in de omgang.
Ik was zo tevreden over de hele gang van zaken dat ik daarvoor speciaal BEVO heb opgebeld met de nodige complimenten.
Ook schrijf ik met plezier deze review.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Informatie en uitvoering zeer prettigJohn, zaterdag 22 april 2023
De prijs en uitvoering van de werkzaamheden waren prima.
Zowel het gesprek met de adviseur als de uitvoeringswerkzaamheden van firma BEVO waren prima. De adviseur was zeer deskundig en ook meedenkend, is zelfs voor de isolatiewerkzaamheden nog komen controleren op eventueel te veel vocht. Ook zijn ze tussendoor nog even ventilatiegaten wezen boren. De werknemers die de klus uitvoerden deden dit op een snelle en nette/prettige manier. Kortom wij zijn zeer tevreden over BEVO.
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
Slecht wat een zooiTom, dinsdag 17 januari 2023
Spouwmuurisolatie.
Slechte communicatie, slecht geholpen. Em na tijd zit ik met de zooi.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Snel en vakkundigBennie, vrijdag 9 december 2022
Alles naar behoren geïsoleerd op de afgesproken dag en tijd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel en vakkundigBennie, vrijdag 9 december 2022
Alles naar behoren geïsoleerd op de afgesproken dag en tijd.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Goed en net bedrijf R, donderdag 1 december 2022
Wij hebben hier een offerte van gekregen en ondanks dat de datum al was verlopen en de prijzen de lucht in stegen. Hebben ze geen verhoging door gevoerd . Alle Andre afspraken zijn ze netjes na gekomen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Snel en niet duurAnthony De vries, dinsdag 22 november 2022
Spontaan snel geregeld en niet duur gewoon eerlijk.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goed J. Hindriksen , dinsdag 22 november 2022
De personeel werken netjes en zijn fatsoenlijk
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Slechte ervaring met Richard Massing, de opnemer en plannerKor, dinsdag 22 november 2022
Richard Massing had "vergeten" om mijn mail te bekijken, daardoor was de bestelling er niet en daarna te laat. Kortom slechte service van Richard Massing en onbereikbaar voor overleg.
De twee mannen die de spouwmuur isolatie hebben uitgevoerd waren geweldig. Ze hebben de zaak zeer netje gedaan en uitgevoerd.
Hulde voor deze twee heren .
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Goede contacten en uitvoeringWillem Kloppenburg, dinsdag 22 november 2022
Zeer goede telefonische informatie en afhandeling.
Uitvoering van het werk één minpuntje: Let op dat de slangen het voordeurkozijn niet beschadigen. Bij mij moest dit nog geverfd worden dus was dit geen probleem.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Bekwame vakmensen. A.J.E., dinsdag 22 november 2022
Bekwame vakmensen. Aardig en attent. Werken netjes.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Ervaring met dit bedrijf was primaAtze Roel , dinsdag 22 november 2022
Alles keurig volgende afspraak. En na de werkzaamheden alles netjes achter gelaten.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
snel en vakkundigMichiel, dinsdag 22 november 2022
Het isolatieproces gaat snel en vakkundig. Het materiaal komt door kieren naar buiten en dat is goed.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
PositiefLukas, dinsdag 22 november 2022
Alles is volgens afspraak en netjes uitgevoerd.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Uitstekend werk geleverd en prima serviceDick, dinsdag 22 november 2022
Prima werk en prima service
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
TopJan, dinsdag 22 november 2022
Zeer vakkundig, snel en goed werk
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Netjes , vriendelijk Jan, dinsdag 22 november 2022
n.v.t
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
De prijs en uitvoering van de werkzaamheden waren primaG. Drent, maandag 21 november 2022
Zowel het gesprek met de adviseur als de uitvoerwerkzaamheden van firma BEVO waren prima. De adviseur was zeer deskundig en ook meedenkend. De werknemers die de klus uitvoerden deden dit op een snelle en nette manier. Kortom wij zijn uiterst tevreden over BEVO.
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Goed werk verricht!Marvin, zondag 20 november 2022
De jongens hebben goed werk verricht buiten en binnen alleen vind ik wel dat er iets beter uitgelegd moet worden over afplakken van de wanden wat je het beste kunt gebruiken of dat bevo zelf spullen verkoopt dat mensen het kunnen afplakken zoals bevo het zou doen
Aanbevelen?
Ja
1,0 / 10
Ik heb hier heel veel spijt van dat we dit gedaan hebben.Eibert van Poolen, vrijdag 18 november 2022
De plekken die tochten die zijn niet gebeurd. Ik koop maar spuitbussen om dit probleem op te lossen.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Uitstekend Jan, vrijdag 18 november 2022
Prima bedrijf. Is aan te bevelen.
Aanbevelen?
Ja
7,0 / 10
Prima bedrijf.R, vrijdag 18 november 2022
Goede ervaring.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Zeer goedRashid, vrijdag 18 november 2022
Bekwam en netjes
Aanbevelen?
Ja
4,0 / 10
niet wat ik had verwachtEwoud, vrijdag 18 november 2022
De klus was niet juist afgerond na het eerste bezoek.
Tot 5x toe is de vervolg afspraak door jullie afgezegd (wel heb ik meerdere keren vrij moeten nemen), en ineens stonden er 3 man op de stoep zonder afspraak. Een van de werkzaamheden was dat de oude luchtgaten nog gevoegd moesten worden. Bij het eerste gat dacht ik: dit ziet er goed uit. Er moest ook nog wat in de spouw gebeuren, Ik liep met 1 van de 3 mannen naar boven om korrels in de spouwmuur te gieten. Toen ik weer beneden kwam waren de andere luchtgaten eerst met pur gevoegd wat al een rare actie is, nadat de pur uitgezet was en te ver uit de muur kwam kon het verdere voegen weer beginnen. Met de voegspatel is de pur een beetje weggedrukt en wat voegmiddel er overheen gesmeerd.
Op dit moment is er nog pur zichtbaar en valt de voeg er weer uit. Daar komt nog bij dat ik me toch verbaas over het feit dat er heel weinig roosters zijn geplaatst t.o.v. hoeveel er zaten en hoeveel er bij de buurman zijn aangebracht door jullie. Dit heb ik wel aangegeven aan de monteurs maar daarvan werd gezegd dat dit voldoende is.
Aanbevelen?
Nee
10,0 / 10
Prima service , zowel van tevoren als de uitvoeringA.J, vrijdag 18 november 2022
Goede service !
En ook bij de factuur een A4 met tips om subsidie bij het RVO aan te vragen . Erg handig.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prijs kwaliteit W, vrijdag 18 november 2022
Leuk team
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
zeer goedmarijke van den Belt, vrijdag 18 november 2022
goede voorlichting en zeer goed service
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prima geregeldNatasha, vrijdag 18 november 2022
Wij hebben onze dak en spouwmuur laten isoleren. Op een digitale bijeenkomst (ivm corona maatregelen) via een collectieve "regeling" via de gemeente, hebben wij ons laten informeren over de mogelijkheden. Het was een prima voorlichting, via de chat konden vragen gesteld worden, deze zijn snel en verhelderend beantwoord.
Afspraak gemaakt voor een inspectie en advies, ook prima verlopen, direct een prijsopgave ontvangen. Vervolgens een afspraak gemaakt voor het uitvoeren van het werk. Communicatie via de mail verliep ook prettig. Het uitvoeren van de klus verliep ook vlot en zonder problemen.
Dus al met al: vlot, duidelijk en correct.
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Prettig en vakkundig Ineke, vrijdag 18 november 2022
Accuraat, netjes volgens afspraakW Schuringa, vrijdag 18 november 2022
Zie boven
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Alles goed geregeldBerend, vrijdag 18 november 2022
Tja...wat kan ik er over zeggen? Ging gewoon allemaal goed. Reactiesnelheid tijdens hele traject ook super. Ook bij vragen naderhand in verband met de subsidie aanvraag.
Aanbevelen?
Ja
9,0 / 10
Netjes , correct , op tijd , komen afspraken goed naHarm, vrijdag 18 november 2022
De werkwijze is zeer goed .
Klantvriendelijk , komen afspraken na .
Aanbevelen?
Ja
8,0 / 10
Goede serviceFennie jansen, vrijdag 18 november 2022
Goede nette service voor een nette prijs
Aanbevelen?
Ja
4,0 / 10
Geen ervaring zij hebben nog geen nieuwe afspraak gemaaktJurrie , vrijdag 18 november 2022
Dat ze geen nieuw afspraak hebben gemaakt wat ze wel hebben gezegd
Aanbevelen?
Ja
6,0 / 10
Redelijk tot goedAlbert , vrijdag 18 november 2022
Ik moest achter die afdekkapjes aanbellen die waren ze vergeten en helaas kon ik geen subsidie krijgen.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer goedBosker , vrijdag 18 november 2022
Snel en vakkundig werk uitgevoerd. Heel tevreden met de werkzaamheden en ook met het resultaat.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Super team, werkt netjes. Peter, vrijdag 18 november 2022
Er wordt keurig gewerkt door het aanwezige team. Voor zover er rommel wordt gemaakt wordt alles weer keurig opgeruimd achtergelaten.
Aanbevelen?
Ja
10,0 / 10
Zeer goed bedrijf, doet precies wat afgesproken isA., vrijdag 18 november 2022